در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۶:۳۲

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

مهم است بدانيد كه مردم براي يك هدف اجاره خودرو را اجاره مي دهند، اما شما نمي توانيد يك ماشين بدون اجازۀ انتخاب برخي از عواملي كه باعث انتخاب شما مي شود، اجاره كنيد.

 

به عنوان مثال، اگر شما در كريستوچر، نيوزيلند زندگي مي كنيد و شما در حال برنامه ريزي براي رفتن به سفر جاده اي هستيد، اما نمي دانيد كه چگونه مي توانيد از استخدام خودرويي كه به بهترين وجه مورد نياز شماست، برويد.

اين مقاله عالي است به شما كمك كند در اينجا، ما قصد داريم تا راهنمايي هايي را انجام دهيم كه بهترين نوع اجاره خودرو را براي سفر خود انتخاب مي كند.

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

1. دليل براي استخدام يك ماشين را شناسايي كنيد

شما بدون اجتناب از دليل براي اجاره ماشين براي اجاره اتومبيل نيستيد، انتظار مي رود دليل اينكه چرا براي سفر خود نيازمند يك كرايه ماشين هستيد شناسايي كنيد.

دليل شما ممكن است براي حمل و نقل تعطيلات، يا سفر جاده اي، و غيره باشد. اين مي تواند هر چيزي است كه با سفر مي كند، اما فقط مطمئن شويد كه شما يك طرح مختصر براي اين.

2. گشت و گذار در اينترنت و يا براي شركت اجاره خودرو قابل اطمينان

بعد از قرار دادن نيازهاي خود براي استخدام خودرو، چيزي كه بايد انجام دهيد اين است كه مشخص كنيد كجا خودرو را اجاره كنيد. اين مهم است چرا كه هنگامي كه شما ارائه دهندگان اجاره مناسب را نداشته باشيد احتمالا شما احتمالا پشيمان مي شويد كه تصميم خود را دريافت كنيد.

شما انتظار مي رود از طريق اينترنت گشت و گذار كنيد و يا از مردم در مورد كجا براي گرفتن ماشين مناسب براي استخدام بپرسيد. اگر بتوانيد تحقيق خود را بسيار خوب انجام دهيد، مشكلي با انتخاب درست نداريد.

3. در نظر نوع خودرو شما مي خواهيد

فكر كنيد در مورد نوع وسيله نقليه اي كه مي خواهيد، اندازه، و همچنين تصميم بگيريد كه آيا انتقال اتوماتيك كه شما نياز داريد يا ماشين انتقال اتوماتيك. اين شما را آماده مي كند تا بداند چه چيزي انتظار مي رود.

4. در مورد ماشين با اقتصاد سوخت بزرگ فكر مي كنم

مهم اين است كه بدانيد كه اجاره اتومبيل ممكن است گاهي اوقات بدون هيچ زحمتي در هنگام استفاده از حق استفاده كنيد.

شما انتظار مي رود كه در مورد نوع ماشين با اقتصاد سوختي بزرگ به پرسش هاي خود بپردازيد تا زماني كه در عمل عمل نكنيد، از بودجه خارج نخواهيد شد.

5. كتاب زودتر

بسياري از مردم بارها تصور مي كنند كه يك اجاره اتومبيل را در اوايل رزرو نكنند و گاهي اوقات نااميد مي شوند. بنابراين، اگر شما بخواهيد در سفر جاده اي وارد شويد، رزرو اوليه يك ماشين بسيار مهم است.

7. بودجه خود را در نظر بگيريد

اين فقط در مورد انتخاب كرايه ماشين مناسب براي سفر خود كه مهم است؛ اين نيز در مورد قادر به پرداخت خدمات مورد نياز شما است.

شما بايد قادر به دانستن نقاط قوت مالي خود باشيد و براي وسيله نقليه كه مي دانيد مي تواند بودجه خود را مطابقت بدهد، به اين ترتيب كه شما در مورد بودجه بيش از حد اجرا نخواهيد كرد.

به طور خلاصه، با توجه به ظرفيت مالي خود، يك ماشين را استخدام كنيد. اجاره خودرو در تهران را از اجاره خودرو پارسي بخواهيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۴:۲۰

عرضه محصول جديد ليفان

ليفان

ليفان ۷۲۰ قرار است توسط كرمان موتور در سه ماه اول سال ۹۲ به بازار كشور عرضه شود كه بر اين اساس ليفان۷۲۰ بعد از ۵۲۰، ۶۲۰ و X۶۰ چهارمين محصول از كارخانه ليفان براي بازار ايران باشد.
خودرو  قطعات يدكي ليفان ۷۲۰ يك رده بالاتر از مدل ۶۲۰ جاي مي‌گيرد و ۱۵سانتيمتر در طول و ۶ سانتيمتر در عرض از اين خودرو بزرگتر است و حدود ۰.۵ سانتيمتر كوتاه‌تر از ۶۲۰ است.

قطعات ليفان

اين خودرو با پيشرانه ۱.۸ ليتري به بازار چين عرضه  شد كه توسط شركت ليفان توسعه داده شده است و نهايت قدرتي برابر با ۱۲۶.۵ اسب بخار توليد مي‌كند و چند اسبي نسبت به پيشرانه‌هاي موجود براي X۶۰ و ۶۲۰ ضعيف‌تر است اما اين احتمال وجود دارد كه كرمان موتور همان نمونه ۱۳۱ اسب بخاري موجود در ايران را براي اين خودرو نيز در نظر بگيرد.حد اكثر گشتاور اين پيشرانه به ۱۵۹ نيوتن متر در ۴۴۰۰ دور در دقيقه مي‌رسد و با يك جعبه دنده ۵ سرعته دستي تركيب خواهد شد. اين خودرو با جعبه دنده اتومات يا CVT ارايه نخواهد شد و احتمالا نمونه CVT توسعه يافته توسط  لوازم يدكي ليفان در آينده به ليست انتخاب‌هاي موجود براي اين خودرو اضافه مي شود. ميزان مصرف سوخت اين خودرو هنوز منتشر نشده اما توانسته استاندارد آلايندگي يورو۴ را دريافت كند.

قطعات يدكي ليفان

۷۲۰ در هر چهار چرخ از ترمزهاي ديسكي بهره مي‌برد كه در چرخهاي جلويي از نوع خنك شونده هستند. ترمزهاي اين خودرو به سيستم‌هاي ABS و EBD مجهز شده‌اند. همچنين براي ايمني بيشتر اين خودرو در مجموع چهار كيسه هوا در نظر گرفته شده كه شامل دو كيسه براي سرنشينان جلويي و دو كيسه هواي پرده‌اي مي‌شود. دور بين ديد عقب، سنسور دنده عقب و سيستم ضد سرقت از ديگر موارد ايمني اين خودرو هستند.
هنوز درباره قيمت احتمالي اين خودرو اطلاعات دقيقي منتشر نشده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۱:۴۳

كيفيت خودروهاي داخلي

لوازم ليفان

اما بزرگ‌ترين تغيير اين قسمت، بررسي پژو 207 اتوماتيك براي اولين بار است. اين در حالي است كه مدت‌زماني طولاني از عرضهٔ 207 جديد به بازار مي‌گذرد اما خبري از آن در جدول كيفيت نبود؛ اما حالا كه به‌تازگي ايران‌خودرو فروش نسخهٔ اتوماتيك آن‌را آغاز كرده است، نام 207 اتوماتيك در جدول كيفيت ديده مي‌شود قطعات يدكي ليفان  درحالي‌كه هنوز هم خبري از 207 دستي نيست. بااين‌حال اين خودرو در نخستين بررسي خود موفق به كسب چهار ستارهٔ كيفيت شده كه آن‌را هم‌سطح خودروهايي چون رنو ساندرو و تندر اتوماتيك قرار مي‌دهد. به‌طوركلي صدر بخش خودروهاي 25 تا 50 ميليون تومان جدول كيفيت، تحت سلطهٔ خانوادهٔ خودروهاي رنو ساندرو و L90 قرار دارد كه حالا پژو 207 اتوماتيك هم به آن‌ها اضافه شده است.

قطعات ليفان

بخش بعدي متعلق به خودروهاي 50 تا 75 ميليون تومان قرار دارد  لوازم يدكي ليفان كه به‌جز يك مورد، بقيه همگي چيني هستند. قعر جدول اين بخش به خودروهاي چيني ليفان X60 و ام‌وي‌ام 550 اختصاص پيدا كرده است؛ بنابراين اين دو خودرو به همراه ام‌وي‌ام 110S، پژو پارس، پژو 405، سمند، تيبا 2، ساينا و خانوادهٔ پرايد، بي‌كيفيت‌ترين خودروهاي داخلي محسوب مي‌شوند.

ليفان

اما چيني‌هاي بي‌كيفيت اين قسمت در همين‌جا پايان ميابند چراكه خودروهاي چري آريزو 5، چانگان CS35، جك J5 و برليانس H330 همگي سه ستارهٔ كيفيت را دريافت نموده‌اند. تنها خودروي دوستارهٔ اين قسمت نيز آريو اتوماتيك است درحالي‌كه صدر آن‌هم هيونداي i10 با چهار ستارهٔ كيفيت قرار گرفته است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۸:۵۸

بازار گرم بلند قامتان ليفان

ليفان

به گفته سام كاوياني همان‌گونه كه بازار بلندقامتان وارداتي سخت داغ و پرشور است و سانتافه نامي از هيونداي هم صدرنشين آن بازار در سال 95 شد؛ سازندگان داخلي هم پاي به پاي وارداتي‌ها شبانه‌روز مشغول به كارند و خيل انبوهي از هم‌وطنان مشتاق را به انواع شگرد و تدابير  قطعات يدكي ليفان مفتون و مجذوب خود نموده‌اند. منظور از توليدات داخل هم در اينجا اشاره به آن دسته از بلندقامتاني دارد كه اساساً آسيايي هستند و در اين ديار تنها مونتاژ مي‌شوند. بخش عمده آنها از خطه پهناور چين مي‌آيند و اندكي هم از ژاپن.

قطعات ليفان

در مجموع، در يازده ماهه نخست سال 1395 شمسي، تعداد 54,341 دستگاه خودروي شاسي‌بلند در كشورمان توليد شد كه نسبت به سال پيش از آن از رشد 49.9 درصدي برخوردار بود. كماكان جك S5 با توليد 18,745 دستگاه در صدر اين جدول ايستاده است و بعد از آن چري تيگو 5 جاي گرفته است. خودرويي لوازم يدكي ليفان  كه بيشترين رشد سالانه توليد را در ميان تمامي بلندقامتان داخلي از آن خود نمود و شمار توليدات آن بيش از 7 برابر در قياس با سال 94 رشد داشت. كمترين رشد و كمترين توليد هم در ميان داخلي‌ها از آن لندمارك بود كه تنها يك دستگاه از آن در سال 95 توليد شد!

لوازم ليفان

توليد خودروهاي بلندقامت ساخت داخل . با اين توضيح كه چون برخي از اين خودروها به تازگي، در اواسط و يا ماه‌هاي پاياني سال 95 وارد خط توليد شدند و كمتر از يك سال هم است كه در چرخه توليد هستند، ارقام رشد سالانه آنها در جدول منظور نگرديده است 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۵:۳۰

گزارش سازمان مستقل ناظر بر كيفيت

ليفان

يكي از راه‌هاي كسب اطلاعات از ميزان كيفيت خودروها و مشكلات احتمالي آن‌ها، گزارش‌هاي سازمان‌هاي مستقل ناظر بر كيفيت محصولات توليدي مي‌باشد. مؤسساتي نظير جي دي پاور در اين زمينه پيشتاز بوده و مي‌توان با اعتماد به گزارش‌هاي آن‌ها كه از طيف وسيعي از مشتريان و خريداران به دست آمده، قطعات يدكي ليفان تصميم‌گيري نمود. در ايران نيز شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران كه يك موسسه خصوصي است اين وظيفه را برعهده دارد.

لوازم ليفان

معيارهاي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد براي تعيين سطح كيفيت خودروها از طريق بازرسي در خط توليد شركت‌ها با هماهنگي و اجازه آن‌ها و به سفارش وزارت صنعت و معدن و تجارت و بررسي مواردي چون پيشرانه، سيستم تعليق، تزئينات داخلي و خارجي و صداهاي غيرعادي مي‌شود. هرچند اين روش نسبت به ارزيابي از خريداران و شمارش عيوب خودروهاي فروخته شده در بازه‌هاي زماني خاص از قابليت اعتماد پايين‌تري برخوردار است اما به هر جهت مي‌توان تا حدود زيادي همين ارزيابي را نيز به عنوان مرجع پذيرفت و از آن براي تشخيص ميزان كيفيت محصولات لوازم يدكي ليفان خودرويي داخلي استفاده كرد.

قطعات ليفان

در گزارش اين شركت، رده كيفي خودروها با ستاره‌هايي از يك تا پنج به نمايش در مي‌آيد. متأسفانه در اين گزارش‌ها خبري از نمره‌هاي منفي خودروها و همچنين نوع عيوب كشف‌شده آن‌ها نيست. بنابراين مشخص نمي‌شود كه وزن ستاره‌هاي دريافتي يا از دست رفته بيشتر بر اساس سيستم‌هاي فني و مكانيكي بوده يا تزئيناتي و رفاهي و اين اشكالات و عيوب با چه هزينه‌اي و به چه صورتي قابل رفع است. بعلاوه مشخص نيست كه محصول خروجي از كارخانه در بازه زماني مثلاً سه ماهه، چه مشكلات و معايب جديدي را بروز خواهد داد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۱:۳۲

متحول شدن يا نشدن صنعت خودرو ايران

ليفان

مصطفي حسني: در يك‌صد و سومين اجلاس شوراي عالي قطعات يدكي ليفان استاندارد در تاريخ 1381/12/25 تصويب شد كه 55 استاندارد به‌عنوان استانداردهاي الزامي خودروهاي توليدي در نظر گرفته شوند كه از بين آن‌ها 51 مورد به موسسهٔ استاندارد و 4 مورد به سازمان بهينه‌سازي مصرف سوخت و سازمان محيط زيست مربوط مي‌شود. اين استانداردها كه برگرفته از استانداردهاي اتحاديه اروپا بودند عمدتاً به مسائل پايه مثل ترمزگيري، وسايل هشداردهنده، چراغ‌ها، آينه‌ها، كمربند ايمني و … مربوط مي‌شدند و بالاخره با فراز و نشيب‌هاي زيادي اجرا شدند.

قطعات ليفان

همچنين اعلام شده بود اگر خودرويي نتواند تا ابتداي دي‌ماه سال جاري 61 مورد استاندارد مذكور را رعايت كند با توقف توليد و عدم شماره‌گذاري روبه‌رو مي‌شود. اكنون از طرف موسسه استاندارد اعلام شده كه توليد 25 خودروي داخلي به همين دليل متوقف شده است كه اتومبيل‌هاي سواري اين ليست عبارت‌اند از: MVM 315 صندوق‌دار، MVM 550، چري تيگو 5، جك J5، سايپا 131 و 132 دوگانه‌سوز، سايپا 141 بنزيني و دوگانه‌سوز، آريو 1500، پژو پارس XUM، وانت تك كابين و دو كابين مزدا و كارا 1700 بنزيني و دوگانه‌سوز، فاو آسا B50f، ليفان 620، ليفان X50،  لوازم يدكي ليفان X60، هيونداي i10

 لوازم ليفان

علاوه براين خودروي معظم وانت نيسان در اين ليست وجود ندارد و ما همچنان مي‌توانيم شاهد تردد آن با رنگ زيباي آبي باشيم، البته اين بار بايد افتخار كنيم كه اين وانت از سد استانداردهاي 61 گانه هم عبور كرده! خودرو MVM 315 ليفت بك هم كه با نمونه هاچ‌بك آن به‌جز شكل بدنه ازنظر ايمني، كيفيت، مشخصات فني و … هيچ تفاوتي نداشته و البته مثل برخي ديگر از خودروهاي اين ليست مدت مديدي از توقف توليد آن به دلايل ديگري مي‌گذرد، غير استاندارد شناخته شده اما مدل هاچ‌بك استاندارد است! توليد پژو پارس با موتور 1800 سي‌سي XU7JPL3 به دليل غير استاندارد بودن پايان يافته اما پژو 405 و سمند با پلت فرم مشابه و همين موتور استاندارد هستند و توليد آن‌ها ادامه دارد! 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۷:۴۸

مقايسه اجاره خودرو پارسي با رقبا

اجاره خودرو يك وسيله نقليه محبوب حمل و نقل است. اين در حالي است كه شما در سفر طولاني، تعطيلات خانوادگي يا جشن هاي گروهي، آسايش و راحتي زيادي را فراهم مي كنيد.

 

بنابراين، دانستن شركت كرايه ماشين و مقايسه خدمات مي تواند به شما يك معامله بهتر را بدهد. اگر در انگلستان اجاره اتومبيل را در نظر بگيريد، كار ساده اي نيست، به نظر مي رسد. شما بايد هر جنبه اي از خدمات اجاره خودرو را بدانيد.

مقايسه اجاره ماشين پارسي با رقبا

مقايسه اجاره خودرو پارسي با رقبا

مهمترين چيز اين است كه يك ارائه دهنده خدمات مشهور را انتخاب كنيد.

رزرو اجاره ماشين از طريق منابع آنلاين آسان است. آنها به مردم اجازه مي دهند تا بهترين معاملات را بررسي و مورد استفاده قرار دهند.

اگر ميخواهيد از هر نوع اشتياقي در روند استخدام جلوگيري كنيد، فقط به يك وبسايت خدمات اجاره اتومبيل مشهور وارد شويد. شما مي توانيد معاملات استخدام ايده آل را پيدا كنيد. شما همچنين برخي از معاملات مقرون به صرفه را خواهيد يافت.

چرا CarRentalsparsi را به منظور كرايه اتومبيل خود استفاده كنيد؟

بهترين پيشنهادات در سراسر جهان: شما مي توانيد ليست عظيمي از بهترين نرخ هاي روزانه موجود در سراسر جهان از جمله انگلستان پيدا كنيد. اين بهترين راه براي پيدا كردن ماشين اجاره بودجه شماست.

اين كه آيا شما نياز به ماشين كوچك، جمع و جور، اقتصاد و يا استاندارد، شما مي توانيد هر يك از آنها را در يك مكان مقايسه كنيد.
فهرست شهرهاي: پوشش شهرهاي محبوب در سراسر جهان. اين كه آيا منچستر، آكسفورد، ساوتهمپتون، ولز و يا هر شهر ديگر انگلستان است، شما قادر خواهيد بود كه يك سرويس اجاره ايده آل پيدا كنيد.

به غير از بريتانيا، اگر مي خواهيد مسافرت راحت را انجام دهيد، مي توانيد شهرهاي ديگر محبوب را نيز جستجو كنيد.

شبكه بزرگ اجاره اتومبيل : CarRentalsparsi نرخ صدها ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبيل را در سراسر جهان مقايسه مي كند و با تمام بزرگترين تامين كنندگان مانند اجاره خودرو پارسي و غيره مقايسه مي كند.

منطقه خدمات: منطقه خدمات اجاره كامل شامل، اجاره خودرو در تهران ، اجاره ماشين هاي خارج از فرودگاه و اجاره يك راه است. شما همچنين مي توانيد ليست فرودگاه هاي محبوب در سراسر جهان را براي رزرو خودرو در اين مناطق خدمات پيدا كنيد.

ادارات براي برقراري ارتباط بهتر: دفاتر را در لندن، بارسلونا، ميلان، تالين، ميامي، نيويورك و لس آنجلس پيدا كنيد. نمايندگان خدمات كارشناس كارشناسان در اروپا و ايالات متحده آمريكا براي حل و فصل پرس و جو خود را.

سوالات اجرايي حل شده است: هرچيزي كه ممكن است سوالي باشد، در صورتي كه از سوالات قبل از رزرو، سوالاتي درمورد سوالات اجاره يا پست اجاره شود، پاسخ براي شما آماده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۴:۵۷

آنچه بايد قبل از اجاره خودرو بدانيد

آيا تا به حال در مورد استخدام يك ماشين فكر كرده ايد؟ اگر “نه”، علت پشت اين ممكن است اتهامات اضافي كه توسط ارائه دهندگان خدمات اجاره خودرو بكار گرفته شود.

 

بنابراين، براي تغيير تصور شما در مورد اجاره خودرو ها، اين خدمات عاقلانه در مورد خدمات اجاره اتومبيل در اروپا خواهد بود.

اگر شما در مورد شركت در جشنواره بعدي اجاره خودرو تهران ، ايران، برنامه ريزي كنيد، پس از آن اجاره يك ماشين بسيار راحت است، زيرا اين امر باعث مي شود مكان هاي ديدني راحت تر شود.

به عنوان يك راه انعطاف پذير و آزاد براي ديدن كل اروپا باقي مي ماند. اين استقلال شما را افزايش مي دهد و تجربه شما را از مقصد انتخابي شما گسترش مي دهد و خاطراتي شگفت انگيز را به شما منتقل مي كند.

شركت هاي اجاره خودرو در تهران به خاطر خدمات عالي اجاره اي كه ارائه مي دهند شناخته شده است.

آنچه بايد قبل از اجاره ماشين بدانيد

آنچه بايد قبل از اجاره خودرو بدانيد

برخي از اين خدمات عبارتند از:

اجاره خودرو يك طرفه: اين خدمات يكطرفه شما را قادر مي سازد تا ماشين را در يك مكان برداشته و آن را در كنار ديگري بكشيد.

اين بهترين تصميم براي انجام اين كار است اگر به گزينه ها و انعطاف پذيري در هنگام سفر نياز داريد. اين يك سرويس بدون هيچ زحمتي براي كساني است كه ماهيت زمان و پول را مي دانند، مي توانند از آن استفاده كنند.

اجاره ماشين فرودگاه: خدمات ارائه شده ارائه مي دهد گزينه هاي مختلف براي مشتريان.

خودرويي كه از بزرگترين شركت هايي مانند اجاره خودرو پارسي ، اجاره ماشين بودجه، دلار، و غيره استخدام شده است مي تواند شما را به تمام فرودگاه هاي بزرگ و شهرهاي اروپا هدايت كند.

اجاره ماشين خارج از فرودگاه: استخدام خدمات اجاره اتومبيل در خارج از فرودگاه مي تواند وقت و پول شما را نجات دهد. آنها همچنين به شما در اجتناب از برخي خطوط طولاني كه بيشتر در مورد وسايل نقليه اجاره اتومبيل در اروپا استفاده مي شود كمك مي كند.

اگر شما اجاره ماشين هاي خارج از فرودگاه را استخدام كنيد، آنها همچنين به اجتناب از هزينه هاي اجاره اتومبيل اجاره اتومبيل كمك مي كنند.

قوانين و مقررات اجاره خودرو

اما اگر از قوانين و مقررات مطلع نيستيد، اجاره اتومبيل و استفاده از آن خدمات مي تواند كمي دشوار باشد. بنابراين، در زير موارد ذكر شده مي تواند به شما در ارائه اطلاعات ضروري كه شما بايد در حين اجاره يك خودرو در اروپا بدانيد، كمك مي كند:

اجاره خودرو در تهران: اگر شما در برنامه اي براي سفر به كشورهاي مختلف اروپايي با يك ماشين اجاره اي هستيد، پس از آن خودتان راجع به قوانين و مقررات كشور بسيار مهم است.

هرگز فراموش نكنيد اسناد لازم مانند پاسپورت، ويزا، گواهينامه رانندگي، ثبت خودرو، اسناد مسافرتي و هزينه مرزي متقابل را فراموش كنيد. هر زماني كه در ميان مرز بين دو كشور قرار مي گيريد، بايد وسيله نقليه و مدارك مورد نظر توسط افسران گمركي را نشان دهيد.

در غير اين صورت، اگر از خارج از منطقه غير مجاز آژانس خارج شويد، از شما متهم مي شود.

مجوزها و مجوزها: گواهينامه رانندگي شما بيشترين بازديد را در هنگام بازديد از كشورهاي اروپاي غربي مي دهد. اگر نه، در صورت رانندگي بدون مجوز بين المللي، شما براي رانندگي جريمه خواهيد شد.
بيمه: قبل از دريافت بيمه اختياري از سازمان اجاره، ابتدا پوشش شركت هاي كارت اعتباري و بيمه اتومبيل را بررسي كنيد.

سپس چاپ خوب را در توافقنامه كارت اعتباري خود مانند اجاه خودرو رزرو آنلاين خود بخوانيد، به شما اطلاعاتي را در مورد اينكه در چه كشورهايي پذيرفته مي شوند، بخوانيد.

در كل، استخدام اجاره خودرو ارزان تهران يك تجربه فوق العاده و شگفت انگيز است. اما قبل از استخدام اين خدمات اجاره اي براي بازديد از شهرهاي مختلف كه داراي محدوديت هاي خاص خود هستند، بهتر است قبل از رفتن به دانش خود، دانش خود را بكشيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۰:۴۴

بهترين خدمات اجاره ماشين با تخفيف

ممكن است دلايل زيادي براي استخدام يك ماشين وجود داشته باشد، مثلا اگر خودرو شما در دسترس نيست، براي سفر تجاري يا براي تعطيلات خود در خارج از كشور، ممكن است لازم باشد.

 

هر دليلي براي اجاره ماشين است، اما گرفتن بهترين قيمت با بهترين قيمت، اين است كه همه به دنبال آن هستند. هنگام مسافرت به مقصد پيش رزرو خود را براي اجاره خودرو آنلاين انتخاب عالي براي تمام نيازهاي خاص خود است.

شما به راحتي مي توانيد تخفيف اجاره ماشين را در اينترنت پيدا كنيد، همه به دليل چندين وب سايت سفر كه ارائه دهنده خدمات و خدمات با توجه به نيازهاي مسافران در سراسر جهان است.

بهترين خدمات اجاره خودرو با تخفيف

بهترين خدمات اجاره ماشين با تخفيف

پس چگونه مي توانيد بهترين موجود را پيدا كنيد؟

تعدادي از وبسايتها وجود دارند كه از شركت هاي معتبر دنيا استفاده مي كنند و آنها را در كنار يكديگر در صفحه جستجو نشان مي دهد. در آنجا شما مي توانيد هزينه هاي طيف وسيعي از خودرو را ببينيد.

اما هنوز شماري از مشكلات وجود دارد كه بايد به آن توجه داشته باشيد. هر ارائه كننده خدمات برخي از نقل قول هاي استثنايي را در وب سايت خود مي نويسد، اما قبل از دادن شايعه نهايي به رزرو خود، بايد شرايط را بررسي كنيد.

شرايطي مانند بيمه آسيب تصادف، بيمه فوق العاده بيمه يا بيمه پانچ، بعضي از موارد كليدي هستند كه قبل از رزرو بايد در نظر گرفت، زيرا اين مي تواند ميزان هزينه هاي شما را افزايش دهد.

براي جلوگيري از چنين شگفتي هاي ناخوشايندي هرگز با ارزان ترين قيمت نرويد.

در اينجا برخي از مزاياي استفاده از رزرو آنلاين:

شما مي توانيد نرخ پايين رزرو رزرو پيشنهادي داشته باشيد، مخصوصا اگر شما آن را آنلاين رزرو كنيد. شما به سختي مي توانيد تخفيفات خود را در مقصد خود دريافت كنيد، زيرا انتخاب هاي شما محدود است.

اگر با آژانس اجاره اتومبيل در دسترس باشد مي توانيد از انتخاب ماشين مورد علاقه خود بهره مند شويد.

در اينترنت مي توانيد از وب سايت هاي مختلف بازديد كنيد تا قيمت هاي مختلف ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبيل آنلاين را مقايسه كنيد. با انجام اين كار مي توانيد معاملات اقتصادي و تخفيف هاي شگفت انگيز را در مورد مورد نظر خود دريافت كنيد.

رزرو پيشرفته سر خود را از مزايا، هزينه ها و صرفه جويي در وقت با ارزش خود را نيز.

اگر به اروپا يا ايالات متحده آمريكا سفر مي كنيد، در مورد زبان هاي مختلف محلي صحبت كنيد، براي رزرو اجاره خودرو اروپا ضروري است.

از آنجايي كه ارتباط ضعيف با زبان هاي محلي ممكن است با مشكلاتي كه از سوي رانندگان تاكسي محلي بر روي نرخهاي معمولي تاكسي ها و همچنين ساير حمل و نقل ها ايجاد مي شود، مشكلاتي ايجاد كند.

با انتخاب پلت فرم آنلاين براي رزرو براي ماشين اجاره شخصي خود، شما مي توانيد خود را كشف، به چشم انداز شگفت انگيز نگاه كنيد و يا اقامت در اواخر براي لذت بردن از زندگي شبانه از شهرستان شما بازديد بدون استرس است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۶:۱۹

بررسي خودرو پژو 2008

پژو با عرضه‌ي مدل 2008 در سنه 2013 مايه جلب‌توجه خريداران خودروهاي كوچك شد.

 

اين خودرو كه بر پايه‌ي 208 هاچبك بنا شده، گزينه‌اي متفاوت را به راننده‌هاي سوپرميني‌ها پيشنهاد مي‌دهد. 2008 كه به‌طور مستقيم نيسان جوك را هدف گرفته تا به حال بيش از 500 هزار دستگاه فروش را در سرتاسر جهان تجربه كرده است.

اما سه سنه پس از عرضه سررسيد آن بود لغايت پژو دستي بر سر و روي اين اتومبيل بكشد. 2008 صاحب يك چهره‌ي جديد و ليست آپشن هاي به‌روز شد. وانگهي تريم سطح بالاي GT Line كه اينجا آزمايش شده نيز به فهرست خريد اضافه گرديد. داشبورد آشناي خودرو باقي‌مانده و اكثر مدل‌ها از صفحه‌نمايش 7 اينچي كاربرد مي‌كنند.

اجاره ماشين پژو 2008اجاره خودرو پژو 2008

اجاره خودرو پژو 2008

بزرگ‌ترين دگرگوني ها در خارج خودرو رخ‌داده‌اند. در نماي جلو جلوپنجره‌اي جسور و عمودي را مي‌بينيم كه در كنار چراغ‌هاي تيره‌ي اتومبيل نمايي عصباني و جذاب را به هستي آورده‌اند.

قوس‌هاي بزرگ چرخ‌ها نيز نمايي چشمگيرتر را برپايي كرده‌اند. در نماي عقب دسته‌اي از لامپ‌هاي 3 بعدي، طراحي متمايز و جالبي را ارائه داده‌اند.

هركسي كه پژو 208 يا 308 را رانده باشد سريعاً با كابين اين خودرو نيز بستگي استوار مي‌كند. كيفيت موارد بكار رفته درمجموع خوب است.

تنها يك شرمندگي براي پژو وجود دارد و آن اين است كه پژو به كارگيري پلاستيك‌هاي دشوار در رأس داشبورد را خلاص نكرده است. فرمان حقير خودرو آشنا است و نشان‌دهنده‌ها نيز سبكي منحصربه‌فرد دارند.

براي اولين بار نيز تكنولوژي MirrorLink و اپل كارپلي داخل سيستم اطلاعات سرگرمي پيمان داده‌شده‌اند.

بايد خاطرنشان ساخت كه استعمال بيشتر اسمارت فون ها به يك فرمايش ضروري در دنياي امروزين تبديل شده و پژو هم از اين امر غافل نبوده است.

نبودِ دكمه‌هاي فيزيكي رنجانيدن كننده است هرچند كه شايد اين مورد در مدل‌هايي همچون 3008 بهبود خواهند يافت. پژو 3008 اواخر سال جاري با نسل دوم داشبوردهاي iCockpit عرضه خواهد شد.

اجاره خودرو پژو 2008 در تهراناجاره ماشين پژو 2008 در تهران

اجاره ماشين پژو 2008 در تهران

همانند مدل‌هاي موفق 208،308 و 508، اين نسخه‌ي GT Line نيز از جزئيات مشكي‌رنگ، رينگ‌هاي آلياژي 17 اينچي و نشانه‌هاي منحصربه‌فرد فايده مي‌برد.

خريداران وانگهي پدال‌هاي آلومينيومي و دوخت‌هاي قرمز داخل كابين را به همراه سقف پانوراميك كامل و سيستم ناوبري گرفتن مي‌كنند.
اگرچه كه اين تريم GT در بالاترين مدل 2008 قرار مي‌گيرد اما اين جزئيات اضافي بهاي زيادي را طلب مي‌كنند.

خودروي حاضر در تست تقريباً 28 هزار دلار قيمت دارد كه بهايي گزاف براي چنين خودرويي با بي گمان و اندازه‌ي يك سوپرميني محسوب مي‌شود.

وانگهي اين خودرو با پرفروش‌ترين پيشرانه‌ي 81 اسب بخاري PureTech عرضه نمي‌شود به اين معني كه ارزان‌ترين نسخه‌ي GT Line از قيمت 26885 دلاري نخست مي‌شود.

در جاده اجاره ماشين پژو 2008 جديد باعث تعجب نمي‌شود و امثال 2008 كهنه است. تغييري در شاسي، سيستم تعليق و فرمان اتمام نشده است فلذا جذابيت‌هاي رانندگي آن نيز تغيير چنداني نداشته است.

فرمان كوچك اتومبيل حس چابكي را بالاتر دستگير ولي در پيچ‌هاي تند بي‌حس است. براي خارج كردن حداكثر نيرو از پيشرانه بايد دور موتور را زياد بالا برد.

ليست قيمت خودرو ها

اجاره خودرو كار رنت بزرگترين شركت اجاره خودرو با بهترين قيمت ها در خدمت شما مشتريان گرامي ميباشد اجاره خودرو ارزان تهران را از ما بخواهيد 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]