woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۶:۲۴

مجموعه رنت ماشين پاسداران

رنت ماشين، يا آژانس كرايه ماشين يك شركت كه خودرو را براي مدت كوتاه يا به صورت بلند مدت به صورت اجاره ساعتي ، روزانه، هفتگي و اجاره ماهيانه مي باشد. اين است كه اغلب با شعبه هاي محلي متعدد (كه اجازه مي دهد تا كاربر را به بازگشت يك وسيله نقليه در مكان هاي مختلف و در ديگر شهرها) سازمان يافته، و در درجه اول در نزديكي فرودگاه و يا مناطق شهرهاي شلوغ واقع شده و اغلب توسط يك وب سايت ارائه مي گردد كه به صورت رزرو آنلاين يا حضوري و تلفني و ترانسفر فرودگاهي مي باشد. آژانس هاي رنت ماشين در درجه اول افرادي كه نياز به يك وسيله نقليه موقت، براي مثال كساني كه خود اتومبيل ندارد كرايه مي كنند.

خودروهاي تشريفاتي

مسافران كه خارج از شهر هستند و يا دارندگان وسيله نقليه آسيب ديده يا به انتظار تعمير و يا از طرف بيمه منتظر جبران خسارت هستند و يا كساني كه به دنبال رنت ماشين و ماشين عروس به صورت موقت هستند. آژانس هاي كرايه ماشين نيز ممكن است خود در حال حركت به نيازهاي صنعت خدمت مي كنند، با اجاره تريلي يا كاميون، و در بازارهاي خاص و انواع ديگر از وسايل نقليه مانند موتور سيكلت و يا اسكوتر نيز ممكن است ارائه شود كه در غالب شركت هاي حمل ونقل بين المللي مثل شركت رنت ماشين پاسداران كه زير مجموعه شركت حمل و نقل بين المللي آواي خزر مي باشد به فعاليتهاي خود گسترش مي دهند.

در كنار رنت يك وسيله نقليه، آژانس هاي كرايه ماشين معمولا نيزبا ارائه محصولات اضافي مانند بيمه مكمل ، سيستم هاي ناوبري پيشرفته برون شهري ، سيستم موقعيت يابي جهاني (GPS)، وسايل سرگرمي و تفريحي ، وسايل مسافرتي ، اقامتگاه (اجاره ويلا)، تلفن همراه، اينترنت قابل حمل و صندلي ايمني كودك.

تاريخچه رنت ماشين

اولين نمونه شناخته شده از رنت ماشين بدون راننده براي تاريخ هاي سال 1904 وارائه يك شركت آلماني به نام SixT در سال 1912 با سه خودرو براي اجاره تاسيس شد و شركت رنت ماشين پاسداران كه به تاريخ تاسيس 1352 با شروع به فعاليت در زمينه ترانزيت و حمل و نقل جاده اي داخلي و بين المللي آغاز گرديد است. جو ساندرس از اوماها، نبراسكا ابتدا با قرض يك مدل T فورد در سال 1916 آغاز شد اما در سال 1917، اما اوبا افزايش ناوگان خود از كمپاني فورد 18 مدل TS و با اجاره 10 سنت در هر مايل نام شركت ساندرز سيستم درايو را به ثبت رساند.

و سپس تا سال 1926، ساندرز به 56 شهرستانها گسترش يافته بود شركت ساندرز توسط آويس در سال 1955 خريداري شد. در شيكاگو اجاره ماشين بدون راننده درسال 1918 با دوازده فورد مدل T باز شد ، اين شركت در سال 1923 توسط جان هرتز خريداري شد. در بريتانيا، رنت ماشين با گادفري ديويس آغاز شد .

تاسيس شركت اجاره ماشين

وتاسيس در سال 1920، و با EUROPCAR در سال 1981 خريداري شده است. بخش سرعت در ايالات متحده گسترش يافته است ودر سال 1926، انجمن Driveurself آمريكا بيش از 1200 نماينده در شيكاگو دارد. رشد در سفر پس از جنگ جهاني دوم منجر به ايجاد چند شركت بين المللي شناخته شده گرديد از جمله كرايه ماشين ملي 1947 EUROPCAR (1949)، شركت Enterprise Rent-A-Car محصولات (1957)، و كرايه خودرو صرفه جو در سال 1985 و بودجه اجاره ماشين

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۹:۴۵

محل جديد اجاره خودرو

محل جديد اجاره خودرو اجاره خودرو پارسي محل جديدي را در تهران واقع در ايالت مكزيك افتتاح كرده است.

اين شهر به ايستگاه اتوبوس و فرودگاه بين المللي مجهز است. در ماه ژانويه، پروازهاي مستقيم به مكزيكو سيتي، گوادالاخارا، مونتري، كانكون، تولكا، ويلاهرموسا، اواسكا و مرييدا وجود دارد.

“بسياري از مشتريان از سفرهاي جاده اي در سراسر جنوب شرقي مكزيك لذت مي برند و اين امكانات جديد ما را قادر مي سازد كه اين تقاضاي خاص را برآورده سازيم، بنابراين مشتريان مي توانند از توكسلا به مريادا يا حتي به كانكون و بالعكس رانندگي كنند”، جوردي ريورو، مدير اصلي افسر

اجاره اتومبيل


محل جديد اجاره خودرو خاوير گارسيا، افسر ارشد توسعه كسب و كار مكزيك، با استفاده از اين مكان جديد، مسير مايا در حال حاضر كامل است. “مشتريان ما قادر خواهند بود از به سفر كنند، از مكان هاي مختلف مانند در راه سفر كنند.”

بر اساس گزارشي از كره هرالد، شهر گوانگجو اولين برنامه كوهنوردي هيدروژني كره جنوبي را آغاز خواهد كرد.

به گفته اين گزارش، دولت اعلام كرد كه 15 اجاره ماشين هيدروژني و همچنين 27 وسيله نقليه الكتريكي موجود در برنامه وجود دارد. اتومبيلهاي هيدروژن و خواهد بود.

اجاره ماشين

محل جديد اجاره خودرو مقامات به كره اي هرالد گفتند: “اگر امكان سنجي رنت ماشين ثابت شود، اتومبيل هاي پاك تر در شهر در سال 2018 با استفاده از اين برنامه به مناطق مجاور گسترش خواهد يافت.”

محل جديد اجاره خودرو پيش بيني شده است كه افرادي كه مايل به رفتن به سفرهاي طولاني تر هستند، خودروهاي هيدروژني را انتخاب خواهند كرد، در حالي كه كساني كه مسافرت هاي كوتاه را در اختيار ها قرار مي دهند، بر اساس اين گزارش است.

اجاره خودرو

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۷:۲۵

ناوگان اجاره خودرو پارسي

ناوگان اجاره خودرو پارسي اجاره خودرو پارسي مبتني بر نيوزيلند معرفي ناوگان خودرو سازي خود را از تريلر كاميون اعلام كرد.
اجاره خودرو 
 داراي يك تخت دو نفره، يك تختخواب خصوصي، آشپزخانه، روشنايي خورشيدي، مخازن آب و حتي مبلمان سايبان و فضاي باز است.

كل ناوگان خودرو هاي  گواهي شده به عنوان خود شامل، يك مزيت اضافه براي حفظ محيط زيست نيوزلند به عنوان تميز كه ممكن است – با هماهنگي با خودرو  وضعيت اجاره خودرو طلايي، با توجه به شركت.

اجاره خودرو

“به خوبي شناخته شده است كه گردشگران فقط دوست دارند تعطيلات خود رانندگي، و اجاره خودرو  ما نهايي در سهولت و انعطاف پذيري – به سادگي دريافت تريلر خودرو شما تنظيم شده و سپس سر در سفرهاي روز، ماجراهاي، و ديد در ماشين خود را بدون جيمز دالگليگز، مدير كل اجرايي خودرو ، گفت: “براي پيدا كردن يك پارك ماشين كه مناسب و يا نياز به بسته شدن هر بار كه شما به جايي برويد.

در طول مرحله توسعه محصول، تحقيقات مشتري به اين مفهوم با مشتريان بيش از 500 وات اجاره انجام شد.

اجاره خودرو در تهران

– بيش از 80٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه علاقه مند به استخدام خودرو در تهران خواهند بود و موافقت كرده است كه در مقايسه با يك كمپينگ سنتي گزينه جذابي باشد، در حالي كه 92٪ گفتند تركيب ماشين اجاره و استخدام در يك رزرو جذاب است.

– هنگام صحبت كردن با  خودرو، 80٪ گفتند كه احساس راحتي مي كنند، با وجود اينكه حدود نيمي از آن ها مورد بررسي قرار گرفتند و ادعا مي كردند كه تجربه كرده اند كه پشت يك وسيله نقليه تجربه كنند.

كرايه خودرو

– توانايي ايمن بودن محل اقامت شما و كاوش در ماشين شما مهم بود، با 95٪ موافقت كرديد كه يك مزيت بود.

در حال حاضر، تريلر اجاره خودرو  در اوكلند و كريستچچر در دسترس است – با مكان هاي اضافي انتظار مي رود كه در 12 ماه آينده راه اندازي شود. كرايه خودرو را مي توان در تركيب با يك وسيله نقليه خودرو اجاره اي يا خود به منظور استفاده با يك ماشين موجود (با قابليت هاي باريك كافي) اجاره كرد.

در سال 1999، اجاره خودرو داراي ناوگان بيش از 3000 خودرو و شش مكان در سراسر نيوزيلند است.

اجاره خودرو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۹:۴۳

كاشت موي بانوان

آيا به علت بانك موي كم پيوند مو براي شما مناسب نيست؟
آيا ريزش آندروژنيك موي سر شما ادامه دارد؟
آيا روش هاي رايجه كاشت مو براي شما پسنديده نيست؟
اين مركز افتخار اين را دارد با بيش از پانزده سال سابقه با تكنيكهاي جديد ترميم مو و
دارا بودن بانك موي صد در صد طبيعي و بدون نياز به بانك موي شخص ترميم مو را
يا ظاهر و خط رويش بسيار طبيعي چنانكه حتي ارايشگرانتان هم متوجه ترميم بودن موهاي
شما نشوند در يك جلسه انجام دهد
ترميم مو  با كنكاش در بين روشهايي كه در نهايت به مودار شدن فرد منتهي ميشود روش ترميم مو را به دلايل زير مورد توجه قرار داده است
۱-ترميم مو هزينه كمتري دارد نسبت به جراحي هايي كه احتمال انها ۵۰% است
۲-ترميم مو بدونه هيچگونه درد و يا خونريزي و يا نقاهت هاي بعد از عمل ميباشد
۳-ترميم مو در محيط هاي ارايشگاهي زيره نظره اساتيد كار ازموده اين كار انجام ميپذيرد
۴-ترميم مو در يك جسه انجام ميپذيرد كه فرد مراجعه كننده بعد از اتمام جلسه ۱۰۰% به خواسته مورد نظرش دست ميابد
و هزاران دليله ديگر همچون استرس و يا اگاهي نداشتن از اتمام جراحي و حجم نا مناسب كه در انواع روشهاي كاشت مو افراد را آزرده خاطر ميكند

اين روش براي خانم ها و آقايان قابل اجرا مي باشد
امتيازات روش ترميم نسبت به ساير روش ها چيست؟
۱- خيلي سريع در يك جلسه عمليات ترميم انجام مي شود.
۲- هزينه آن نسبت به ساير روش ها خيلي پايين تر است.
۳- از نظر بهداشتي ۱۰۰% تضمين شده مي باشد و هيچ عارضه براي پوست و مو ندارد.
ترميم مو كاشت مو در تهران
۴- هر كاري با موهاي طبيعي ميشه انجام داد با اين مو هم عينا قابل اجراست
۵- چنانچه پديده ي جديدي در پزشكي انجام شود به آساني قابل جايگزين شدن مي باشد.
۶- خانم ها هم مي توانند از اين روش استفاده كنند.

كاشت ريش آقايان

ترميم مو در دهه اخير با وارد كردن متريال و تكنيكهاي جديدي از ترميم مو كه اختصاصا مختص به اين مجموعه ميباشد قصد دارد تا شيوه جديدي از ترميم مو را در اختيار مراجعه كنندگان قرار دهد
پيش از اين روشهايي مرسوم بوده از جمله كليپس يا بافتهايي كه در همه اين روشها نقصهايي از جمله دايمي نبودن آنها و طبيعي نبودن آنها كه باعث ميشد افرادي كه از بيرون اين موها را نظاره ميكنند به راحتي تشخيص دهند كه اين موها مصنوعي بوده و تا حد زيادي براي استفاده كنندگان از اين موها مشكلاتي را به همراه داشته است ولي اين مجموعه با وارد كردن پروتزهايي از جنس نانو و نانو ارگانيك كه حاوي
يك صفحه از جنس نانو بوده كه شباهت و خاصيت بسيار زيادي به پوست سر دارد كه موهاي طبيعي با گره هاي خاص و محكمي به اين صفحه دوخته شده است كه هم از نظر عمره اين موها به دليل طبيعي بودن آنو هم از نظر مقدار ريزش اين موها تا حده زيادي به اين روش كمك ميكند تا فرد استفاده كننده به بهترين نحو ممكن از اين موها استفاده كند.

كاشت ابرو بانوان و آقايان

اين روش به عنوان يكي از بهترين و محبوبترين روشهايي كه در حال حاضر در كشورهاي اروپايي و امريكايي مورد استفاده قرار ميگيرد به دليله دارا بودن در صد ضمانت بالا از نظر ظاهري كه شخص بعد از استفاده از اين پروتزها در كمترين زمان ممكن به بهترين ظاهري كه در
هيچكدام از روشهايي كه منتهي به مودار شدن ميشود ميرسد پر استفاده ترين شناخته شده است كاشت ابرو در تهران
در اين روش موها از روي صفحه نانو طوري نمايان است كه گويي از روي پوست سر شما روييده است كه حتي آرايشگران هم متوجه اين نميشوند حتي در مواردي نزديكترين افراد به شخص استفاده كننده متوجه اين موضوعع نخواهند شد زيرا به قدري اين موها استادانه روي اين صفحه قرار داده شده است كه هيچ تفاوتي با كف سر ندارد اين مجموعه با نمايندگاني كه در خارج از كشور دارد توانسته اين پروتزها را به صورت اورجينال و از مرغوبترين و سازگارترين متريال موجود در جهان تهيه كرده و بدست مشتريان محترم برساند

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۶:۲۲

كاشت مو

شما سري پر از موهاي آسيب ديده ، خشك ، و سركش داريد ؟ مانند بسياري از زنان ، شما به احتمال زياد هرگر شما به گياهان مانند نوعي ابروسيا حساسيت داريد و مقداري از آن را بر روي پوست و يا سرتان امتحان كنيد تا ببينيد حساسيت داريد يا خير  روزه از شامپو هاي بسيار قوي و سشوار ها براي صاف و يا فر كردن و يا حالت دادن به موهايتان استفاده ميكنيد. با گذشت زمان ، با انجام اين كار به روغن مغذي خود آسيب خواهيد زد روغن هاي لازم براي تقويت مو نجات دهنده ايست كه شما به دنبال آن هستيد. استفاده از آنها به عنوان بخشي از برنامه مراقبت و تقويت مو شما مي تواند زندگي جديد و درخشاني را به موهاي شما ببخشد. روغنهاي ضروري نيز موهاي شما را با يك انفجاري از رايحه و عطر خوشبو ميسازد .
درمان ريزش مو كاشت مو در تهران

كاشت ابرو

روغن هاي درخشان و مرطوب
قرن ها است كه مردم روغنهاي ضروري را براي انواع مقاصد دارويي و آرايشي و بهداشتي استفاده كرده اند. صنعت زيبايي ، بازاريابي لوكس شامپو ، سرم ، آروماتراپي با قيمت هاي بسيارد بالا همگي وارد گرفتار اين معقوله شده اند. امروزه، شما لازم نيست كه قيمت هاي بسيار بالايي را براي تهيه داين روغن هاي لازم بكنيد . بسياري از فروشگاههاي مواد غذايي ، بهداشتي ، نسخه هاي ارزان قيمت آن را مي فروشند . در اينجا برخي از روغن هاي ضروري كه كارشناسان براي موهاي خشك توصيه مي كنند را آورده ايم .
 كاشت ابرو در تهران
۱٫    روغن بادام پوست سر را آرام و مرطوب ميسازد .

۲٫     روغن چوب سدر پوست سر را تحريك و باعث ترويج رشد مو ميشود .

۳٫     روغن بابونه درخشش و نرمي به مو اضافه مي كند و پوست سر را آرامش مي بخشد .

۴٫     روغن مريم گلي رشد مو را ترويج و پوست سر را تحريك مي كند .

۵٫      روغن نارگيل مو را نرم و درخشان مي سازد .

۶٫      روغن شمعداني باعث تقويت مو ميشود

۷٫     روغن جوجوبا مو را مرطوب و مواد مغذي به آن مي رساند

۸٫   اسطو خودوس آن را براق نگه مي دارد و شوره سر را كنترل مي كند

۹٫   روغن أرجا مراكشي مو را مرطوب، تغذيه، و آنتي اكسيدان برايش فراهم مي كند

۱۰٫       روغن رزماري باعث تحريك ريشه، بهبود رشد مو و افزايش گردش خون در پوست سر ميشود.

۱۱٫     روغن صندل باعث خوشبو شدن مو و كاهش خشكي آن ميشود .

مراقبت از كاشت ريش

نحوه استفاده از روغن معطر
شما فقط نياز به چند قطره از روغن معطر – مخلوط شده با انواع شامپو و مراقب هاي مو داريد . و يا مخلوط قطره روغن به ۲ اونس ” حامل ” روغن ، مانند زيتون و يا جوجوبا داريد . كارشناسان اين مهارت را توصيه ميكنند :

۱٫  چوب سدر ، مريم گلي كلاري ، و اسطوخودوس

۲٫  جوجوبا ، مريم گلي كلاري ، و چوب سدر

از اين پس كمي از مخلوط روغن را بر روي سر خود بماليد و آن را با حوله و يا كلاه حمام بپشانيد .
بعد از ۳۰ دقيقه آن را بشوييد و يا آن را از شب تا صبح گذاشته و در صبح آبكشي نماييد. به ياد داشته باشيد كه روغن را به طور كامل بشوييد . براي شستن از روغن به طور كامل . هنگامي كه شما آنها را در بيش از حد بر روي سر قرار دهيد وزن آن را سبك كرده و باعث چربي آن مي شود .
اگر شما حساسيت داريد توجه داشته باشيد اگر شما داراي پوست  اگر شما برخي از روغن هاي ضروري را به طور مستقيم به پوست سر خود بماليد ، ممكن است باعث ناراحتي شود . پاسخ آن رقيق شدگي است . دستورالعمل برچسب براي چگونگي رقيق كردن روغن بخوانيد ، و هرگز آنها را در مقادير بالاتر از حد توصيه شده استفاده نكنيد .

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۳:۲۸

كاشت موي طبيعي سر

در پيوند موي طبيعي از پشت و كناره هاي سر مو برداشته شده و در بخشهاي طاس شامل سر ، ريش ، سيبيل و ابرو كاشته ميشود اين كار به دو روش ميكرو سرجري FUT و روش جديد غيز جراحي FIT انجام ميشود طريقه كاشت موهاي برداشته شده در هر دو روش يكسان است و موها در هر دو روش بصور ميكرو گراف كاشته ميشوند و اختلاف اين دو روش فقط در نوع برداشت موها است بعنوان يك اصل كلي در حال حاضر FUT متد استاندارد در پيوند مو در دنيا بوده و روش FIT بيشتر بعنوان روش كمكي (يعني جلسه دوم كاشت مو ) و به جهت افزايش گراف هاي برداشته شده مورد استفاده قرار ميگيرد و فقط موارد كمي است كه روش FIT بعنوان جلسه اول پيوند مو استفاده ميشود. كاشت ابرو در تهران
كاشت مو به روش ميكرو سرجري FUT

كاشت ابروي طبيعي

در روش FUT ميكرو سرجري با بي حسي موضعي و بدون احساس درد يك نوار از بانك مو برداشته ميشود. منطقه برداشت مو ناحيه خاص از پشت سر ميباشد كه موهاي آن بدليل نداشتن گيرنده هورمون هاي مردانه دچار ريزش نميشود دقت در محل برداشت از بانك مو بسيار مهم است اگر موها بالاتر يا پايين تر از ناحيه مناسب براي برداشت مو ، برداشته شوند و يا از موهاي جلوي گوشها (ناحيه گيجگاه)استفاده شود با پيشرفت طاسي در آينده (كه احتمال آن زياد است) اسكار محل برداشت كه تابحال با موهاي پشت و طرفين سر پوشيده شده و پنهان ميگرديد آشكار گشته و بخوبي قابل رويت خواهد بود در ضمن احتمال ريزش موي كاشته شده در آينده مي رود زيرا اين موها داراي گيرنده هورمونهاي مردانه ميباشند لذا در برداشت موهاي اين منطقه بايستي دقت كافي بعمل آمده و از محل مناسب برداشت مو انجام شود. كاشت مو در تهران
كاشت مو به روش غير جراحي FIT

كاشت ريش آقايان

نام ديگر اين روش FUE است كاشت ريش  FIT بجاي ايجاد برش در پشت سر ، موها بصورت دانه به دانه و با دستگاهي بسيار ظريف برداشته ميشوند موارد كاربرد FIT نسبت به FUT كمتر بوده است
كاشت مو به روش تركيبي FIT + FUT FUT و FIT به تنهايي نميتوان تعداد اين گرافها را بدست آورد و در اينجا ميتوان هر دو روش را باهم تركيب نموده و دو روز متوالي (روز اول FUT و روز دوم FIT )براي بيمار كاشت مو انجام داد تا تراكم كافي و قابل قبول بدست آيد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۷:۲۱

اشتراك گذاري رنت ماشين

اشتراك گذاري رنت ماشين اصطلاح “به اشتراك گذاري خودرو” براي هر عمليات اجاره اي كه شامل گزينه هاي ساعتي است، اعمال مي شود. هرتز و آويس، در ميان ديگر ارائه دهندگان اجاره ملك، گزينه هاي “تقاضا” را ارائه مي دهند. اجاره اتومبيل اما در ايالات متحده، تقسيم ماشين به طور عمده يك بخش تخصصي است كه توسط چند بازيكن بزرگ ملي و سازمان هاي محلي و منطقه اي بي شماري تحت سلطه قرار گرفته است. (به تازگي در سال 2010، تنها 80 درصد از فروش خودرو در ايالات متحده آمريكا، تنها 80 درصد بود.)

خودرو

اشتراك گذاري رنت ماشين جانباز جانباز باب خودرو سازي تيرينگتون در ابتدا براي بود و در حال حاضر به عنوان مدير ارشد شركت مديريت و تجربه عضو است. او عضو تانك داخلي، بود كه چندين دور تحقيق و آزمايش در بازارهاي جهاني انجام داد.

در ايالات متحده، نتيجه ، يك شركت جديد با ريشه در خدمات و آزمايش هاي تاسيس شده بود. ماشين ايراني اين اولين تلاش شركت در “اقتصاد به اشتراك گذاري” نبود.

فعاليت هاي ديگر شامل خلبان مشاركت در سواركاري با گوگل بود، سرمايه گذاري در شركت هاي اشتراك گذاري سواري مانند ، و (كه قبلا شناخته مي شد) خدمات به اشتراك گذاري اتومبيل همكار و  ، يك گروه به اشتراك گذاري ماشين  مستقر در نيويورك است.

اجاره ماشين

اشتراك گذاري رنت ماشين همه با مجهز، ، و اجاره خودرو اتصال اپل و آندرويد. دوم، هيچ درخواست يا هزينه عضويت و هيچ هزينه اي براي سوخت يا بيمه وجود ندارد. كاربران به سادگي برنامه را دانلود كرده و از آن براي رزرو، دسترسي و پرداخت هزينه براي وسايل نقليه مشترك به صورت ساعتي يا روزانه استفاده مي كنند.

اشتراك گذاري رنت ماشين  براي كاركنان تلفن همراه و اجاره ماشين نيز ساكنان شهر آماده مي شود، يك گزينه جديد و قانع كننده براي شركت هايي ارائه مي دهد كه به دنبال روش هاي جديد براي دريافت رانندگان از محل به محل و كاهش حجم ناوگان خود هستند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۴:۱۲

كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

از زماني كه ۹۰% مردان كشور كاشت مو را به عنوان بهترين گزينه انتخاب كرده اند، زنان هم به اين فكر افتادند كه كاشت مو براي آنها هم مي تواند گزينه خوبي باشد كه معمولا اينطور نيست.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

تعداد كمي از زنان به علت ريزش مو مي توانند خواهان اين روش باشند و اين به اين دليل است كه بسياري از زنان ريزش موي پراكنده دارند؛ اين به اين معني است كه زنان معمولا موهاي كم حجم و نازكي در تمام سر خود دارند كه شامل اطراف و پشت سر مي باشد و اين مناطق به عنوان مناطق كمك كننده در مردان شناخته شده است .اين قسمت هايي مي باشد كه موي سر براي پيوند در قسمت هاي ديگر برداشته مي شوند.كاشت مو بانوان

كاشت مو در تهران

در مردان مناطق كمك كننده را مناطق ثابت مي نامند؛ به اين معني كه مو و فوليكول ها در اين قسمت ها تحت تاثير DHT ،كه فوليكول ها را در نقاطي از سر به الگوي طاسي مردانه دچار مي كند، تحت تاثير قرار نمي دهد.

شكل طاسي در زنان در تمامي سر به صورت پراكنده مي باشد. مناطق كمك كننده موي سر زنان تحت تاثيرمنافذ كشنده تسترون ميباشد؛ به اين معني كه اگر شما موي سر را بتراشيد و منافذ آن را در اين مناطق كمك كننده جفت كنيد و در جاي ديگري از سر بكاريد، رشد مو اتفاق مي افتد.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان.

كاشت ابرو

بسياري از دكترها كه سعي در كاشت مو در تهران در نقاط بي ثبات سر را دارند سواي كاري بيهوده انجام دادن به فكر كسب درآمد از بيماران مي باشند .
تفاوت ديگر شكل طاسي در زنان و مردان خط پيشاني آنان مي باشد بر عكس مردان,زنان با تحمل ريزش موي خود هنوز از ريزش موي جلوي سر خود مواظبت مي كنند.

آنان نگران نياز داشتن به كاشت مو در جلوي سر خود نيستند در عوض بيشتر نگران كم حجم شدن موي خود در وسط و پشت سر خود هستند .هر چند كاشت مو تاثير زيادي در حجم مو ندارد و فقط انتقال مو از يك نقطه به نقطه ي ديگر است. كاشت ريش

زنان و كاشت مو

آيا شما كانديد خوبي براي كاشت مو هستيد؟
بر طبق گزارشات تعداد كمي از زنان داوطلب جراحي كاشت مو هستند . تقريبا ۵.۲% از اين روش سود ميبرند.كاشت ابرو

زنان واجد شرايط براي ترميم موي سر:

۱٫زناني كه ريزش موي انان غير هورموني ميباشد
۲٫زناني كه جراحي هاي پلاستيك داشته و بريدگي هايي در اطراف سر خود دارند
۳٫زناني كه شكل طاسي مشخصي مانند مردان در سر خود دارند كه شامل:عقب نشيني موي سر,تارهاي نازك مو و… است.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان
۴٫زناني كه موي سر خود را بر اثر صدمه هايي شامل:سوختگي.تصادف يا سوختگي هاي شيميايي از دست داده باشند.كاشت ابرو در تهران

كاشت ريش

با توجه به تحمل كم زنان به انواع شكل طاسي، آنان باز هم بسيار كمتر داوطلب اين عمل جراحي هستند.
اگر شما موي سر خود را به هركدام از دلايل بالا از دست داده ايد ميتوانيد از اين روش استفاده كنيدكانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۷:۳۰

تحول كاشت مو از گذشته تا امروز

عمل زيبايي كاشت مو ، عملي است كه در آن فوليكول هاي مو از بانك موي پشت سر فرد برداشته شده به ديگر نقاط بدن مانند؛ سر ، ابرو ، ريش ، مژه و سبيل انتقال داده مي شود  .تاريخچه كاشت مو

عمل زيبايي كاشت مو براي زنان نيز كاربرد دارد ولي عمل زيبايي كاشت مو ، بيشتر جهت طاسي هاي نوع مردانه به كار مي رود .
از قرن ۱۹ ، بافتي از پوست سر با منبع اصلي توليد خون در نواحي طاس كاشته مي شد . كاشت ابرو در تهران

كاشت مو

جراحان ژاپني در دهه ۱۹۳۰ از روش هاي جديد كاشت مو در تهران  ، جهت ترميم موي ابرو و مژه هاي آسيب ديده استفاده مي كردند كه با شكست ژاپن در جنگ جهاني دوم ، تلاش هاي ژاپني در جهت عمل پيوند مو براي دو دهه مخفي ماند .

در پايان دهه ي ۱۹۵۰ ، اولين كاشت مو به روش امروزي در افراد با الگوي طاسي مردانه در نيويورك آمريكا ، توسط دكتر Norman Orentreich انجام شد .

تا پيش از انجام عمل كاشت مو توسط دكتر Orentreich ، تصور مي شد موهاي پيوندي ، يا رشد نخواهند كرد يا اگر هم رشد كنند ، رشدي برابر با موهاي اوليه نخواهند داشت ، كه دكتر Orentreich خلاف آن را نشان داد .

كاشت ريش آقايان

تلاش هاي مختلف در جهت عمل كاشت مو ادامه داشت تا اينكه در دهه ي ۱۹۸۰ استفاده از برش هاي نواري جهت كاشت مو رواج يافت .كاشت ابرو

رفته رفته با گذشت زمان ، فوليكول هاي مو به واحدهاي ريزتر و برش ها با فاصله ي كمتر باعث شد تا مو در ناحيه ي گيرنده به شكل طبيعي تري قرار گيرد .

در نهايت پس از پيچ و خم هاي بسيار عمل زيبايي كاشت مو ، تاريخچه ي كاشت مو با پيشرفت هاي زيادي در طي ساليان گذشته منجر به بهبود فرآيند كاشت مو و كاهش عوارض و معايب آن به شكل امروزي گرديد  .

امروزه متداول ترين و كم عارضه ترين روش هاي كاشت مو ،روش هاي FIT،  FUT و روش تركيبي از اين دو روش مي باشد . كاشت ريش

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۵:۲۶

چه افرادي نميتوانند كانديد براي كاشت موي صورت شوند ؟

كاشت ريش آقايان

كاشت موي صورت در ناحيه ي ابرو ، مژه ، ريش و سبيل انجام مي شود ، هنگامي كاشت مو توصيه مي گردد كه با تشخيص پزشك متخصص مو علت ريزش مو در صورت را عامل ژنتيك يا همان ارثي عنوان نمايد ، در اين صورت جهت كاشت مو از بانك موي پشت سر ، گوش و حتي فوليكول هاي اضافه و خارج از خط رويش ريش و سبيل مي توان استفاده نمود .
كاشت ابرو
ايجاد تراكم مناسب از مو در نواحي صورت كه در جذابيت و زيبايي صورت تاثير بسزايي دارند ، توسط يك عمل بسيار تخصصي ، ظريف و حساس انجام مي شود كه اين عمل زيبايي بايد توسط پزشك متخصص با تجربه و داراي مهارت لازم در اين زمينه ، صورت پذيرد .

كاشت ابرو

به دليل ظرافت اجزاي صورت ، عمل كاشت مو در صورت ، با دقت و تكنيك هاي خاصي جهت طبيعي بودن موهاي كاشته شده توسط متخصص رعايت مي گردد .
چه كساني نمي توانند اقدام به كاشت مو در صورت نمايند ؟كاشت مو در تهران

كاشت مو آقايان

● در صورتي كه فرد متقاضي كاشت مو در صورت از بانك موي مناسبي برخوردار نباشد ، نمي توان عمل كاشت مو را انجام داد ، زيرا عمل كاشت مو به دليل حساسيت بالاي مو تنها از طريق تهيه فوليكول هاي خود فرد قابل انجام شدن مي باشد و نمي توان پيوند مو را از فردي به فرد ديگري انجام داد .

● افراد مبتلا به بيماري هايي چون ؛ لوپوس ، ليكن پلان يا پسوريازيس شديد

● بيماران مبتلا به اختلالات انعقاد خون و بيماري هاي عفوني مانند ؛ ايدز و سيفيليس

● افراد تحت شيمي درماني و پرتو درماني

● خانم هاي باردار و شيرده

● افراد مبتلا به ديابت شديد كاشت ابرو در تهران

● زنان مبتلا به اختلالات هورموني مانند تخمدان پلي كيستيك و تيروئيد

● افراد مبتلا به اضطراب و افسردگي شديد

●افراد مبتلا به وسواس كندن موهاي ابرو و صورت

● افراد زير ۳۰ سال به دليل عدم توقف هورمون ريزش مو

● افرادي كه انتظارات نامعقولي از نتيجه ي كاشت مو دارند كاشت ريش

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]