ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۱:۰۴

آمار فروش هيونداي در هشت ماه نخست سال 2017

 

 

سال 2017 درمجموع سال چندان خوشي براي لوازم هيونداي نبود. در هشت ماه نخست اين سال، اين برند محبوب كره‌اي با كاهش فروشي به ميزان 10.4 درصد مواجه بود و فروش 7 مدل از 10 مدل اصلي آن كاهش يافت. كل فروش هيونداي در اين بازه زماني تنها معادل 2.83 ميليون دستگاه بود.

عملكرد هيونداي

البته عملكرد هيونداي در تمامي نقاط دنيا با بد به ياري همراه نبود. در كشورهاي عضو منطقه CIS (روسيه، بلاروس، قزاقستان، ارمنستان، تاجيكستان و…..)، اين برند توانست رشد بالاي 10 درصد را در قياس با پارسال از آن خود كند. در اروپا و آمريكاي لاتين هم به‌طور مرزي عملكرد آن مثبت بود. اما در بازارهاي بزرگ جهان، قطعات هيونداي با بدشانسي بسياري مواجه بود. مثلاً در آسيا و در چهار بازار مهم آن ازجمله چين، ژاپن، هند و كره با افت فروشي به ميزان 14.9 درصد سروكار داشت. در آمريكاي شمالي هم از فروش آن در مقايسه با پارسال به ميزان 14.1 درصد كاسته شد و بدتر از همه در كشورهاي عربي عضو شوراي همكاري خليج‌فارس، با كاهش فروشي معادل 18.6 درصد نسبت به سال پيش از آن مواجه بود.

آمار سالانه هيونداي

اگر تنها آمار سالانه را ملاك قرار دهيم. سهم مناطق مختلف جهان از مجموع فروش هيونداي در سال 2016 ميلادي بدين ترتيب بود: چين با سهم 23.2 درصد بزرگترين بازار هيونداي در جهان محسوب مي‌شود. سپس، آمريكا با سهم 15.8 درصد دومين بازار بزرگ هيونداي در جهان، كره جنوبي با 13.5 درصد سومين بازار، هند با سهم 10.3 درصد چهارمين و برزيل با سهم 4.1 درصد پنجمين بازار بزرگ هيونداي در دنيا بوده‌اند. نكته جالب توجه اينكه سهم بازار كره از فروش جهاني هيونداي از 17.9 درصد در سال 2010 به 13.5 درصد در سال 2016 كاهش يافت و در عوض، به سهم چين و آمريكا از فروش جهاني آن افزوده شد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۸:۳۶

موج جديد شاسي بلند هاي هيونداي تا سال2020

8 شاسي‌بلند جديد هيونداي

هيونداي برنامه‌هاي بزرگي براي عرضه 8 شاسي‌بلند جديد يا باز مهندسي شده در آمريكا و تا سال 2020 ميلادي دارد.

اين برنامه با شاسي‌بلند جديد كنا آغاز مي‌شود كه انتظار مي‌رود در ماه مارس وارد بازار شود. طيف جديد شاسي بلندهاي  لوازم يدكي هيونداي شامل همه نوع مدلي از نسخه كوچك‌تر كلاس A گرفته تا نسخه ميدسايز 8 نفره مي‌شود.اين خودروساز كره‌اي مي‌گويد محصولات جديد شركت از انواع مختلف تكنولوژي‌هاي قواي محركه شامل پيشرانه‌هاي بنزيني، ديزلي، هيدروژن سلول سوختي و الكتريكي بهره خواهند گرفت تا بتوانند تمامي نيازها را پوشش دهند.

برنامه‌ريزي ديجيتال هيونداي

معاون توليد و برنامه‌ريزي ديجيتال هيونداي موتور آمريكا مي‌گويد:
به زودي ما طيف متنوعي از قواي محركه كراس اوورها را در صنعت خواهيم داشت. اين خودروها توانايي مهندسي بيش از 13 هزار مهندس كمپاني قطعات يدكي هيونداي را كه روي مدل‌هاي كنوني و آينده كار مي‌كنند نشان خواهند داد. مشتريان ما انتخاب‌هاي فوق‌العاده‌ي زيادي را در نمايندگي‌هاي هيونداي خواهند داشت.

جالب‌ترين محصولات هيونداي

يكي از جالب‌ترين محصولاتي كه به سبد محصولات اين كمپاني اضافه خواهد شد نسخه الكتريكي كنا است كه انتظار مي‌رود در نمايشگاه خودروي ژنو معرفي شود. اگر اخبار منتشره صحيح باشند اولين كراس اوور الكتريكي لوازم هيونداي محدوده حركتي بيش از 380 كيلومتر با يك‌بار شارژ خواهد داشت.

نسل بعدي شاسي‌بلند

همچنين نسل بعدي شاسي‌بلند سلول سوختي قطعات هيونداي برد بيش از 800 كيلومتري خواهد داشت و از طرف ديگر عضو پايه خانواده جديد شاسي بلندهاي اين شركت پس از معرفي شاسي‌بلند ميان‌ساز جديد پديدار خواهد شد.

اهداف هيونداي

مدير هيونداي در آمريكا اضافه مي‌كند:
كنا تنها آغاز كار براي ايجاد انقلاب توليد در هيونداي است. اين خودروها براي به دست آوردن بالاترين ميزان فروش در كلاس‌هاي خود ساخته خواهند شد و بر روي اهداف هيونداي كه همان تمركز بر روي پايداري و راندمان بدون وارد كردن خدشه بر پرفورمنس است تأكيد خواهند داشت. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۱:۳۹

تمركز هيونداي بر شاسي بلندها

مراسم رونماييي

در حاشيه مراسم رونمايي از مدل ساب‌كامپكت كونا در مجموعه موتور استوديوي لوازم يدكي هيونداي در فاصله‌اي دور از مركز شهر سئول، اين خودروساز كره‌اي از برنامه‌هاي عمده‌اش براي توسعه مدل‌هاي شاسي‌بلند در خط توليد نيز پرده برداشت. مسئولان اجرايي هيونداي از تمايل اين كمپاني براي داشتن مجموعه‌اي كامل از شاسي‌بلند، شامل يك مدل كوچكتر سگمنت A در سطحي پايين‌تر از «كونا» و همين‌طور يك شاسي‌بلند در سگمنت E، در موقعيتي بالاتر از سانتافه خبر داده‌اند.

بازار خودرو هيونداي

 

در حالي كه «كونا» مي‌خواهد نسل موسوم به «هزاره» و كساني كه يك زندگي پرجنب‌وجوش دارند را تحت‌تأثير قرار دهد،  قطعات يدكي هيونداي اين موضوع را نيز تشخيص داده كه بايد مطابق با نياز و تمايل روزافزون بازار خودرو، به سمت كر‌اس‌اورها قدم بردارد؛ چرا كه در غير اين صورت، از ساير خودروسازان در سطح جهاني عقب خواهد ماند. البته مقامات هيونداي، در همين حال به اين موضوع اشاره كرده‌اند كه اين كمپاني همچنان به تعهداتش در خصوص توسعه پيشرانه‌هاي هيبريدي، تمام‌الكتريكي و پيل‌ سوختي هيدروژني وفادار مي‌ماند. طبق گفته هيونداي، در مجموع تا سال ۲۰۲۰، تعداد ۳۱ مدل جديد از اين خودروساز ارائه خواهد شد:

حمل و نقل هيونداي

ما روزهايي را كه فقط به ارائه يك خودروي خوب و با كيفيت مناسب فكر مي‌كرديم، پشت‌سر گذاشته‌ايم و در حال حاضر به يك حمل‌ونقل خوب، پاك و با قابليت‌هاي ارتباطي فكر مي‌كنيم. برنامه داريم تا سال ۲۰۲۰ بيش از ۱۴ خودروي كره‌اي  به صورت الكتريكي يا پيل‌سوختي ارائه كنيم. ضمن اينكه به توسعه زيرساخت‌هاي هيدروژني و بهبود ظرفيت باتري‌هاي الكتريكي متعهد هستيم.

استراتژي هيونداي

در نتيجه، شنيده‌هاي قبلي در اين زمينه تأييد مي‌شود و شروع اين استراتژي با مدل «كونا» خواهد بود. هيونداي درنظر دارد كه دو مدل هيدروژني و تمام‌الكتريكي از كونا در اوايل سال ۲۰۱۸ ميلادي به خط توليد ببرد. گفته مي‌شود كه دامنه مسافت مدل تمام‌الكتريكي حداقل برابر ۳۹۰ كيلومتر خواهد بود؛ يعني تقريباً معادل مسافتي كه شورولت بولت مي‌تواند با يك بار شارژ باتري‌هايش بپيمايد. دامنه مسافت شورولت بولت در حال حاضر برابر ۳۸۳ كيلومتر است كه به ميزان قابل‌توجهي از مسافت ۲۰۰ كيلومتري در هيونداي آيونيك بيشتر است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۱۷

هيونداي ميخواهد سرور بازار اروپا شود

 

هيونداي اهداف بسيار جاه‌طلبانه و استثنايي براي تبديل شدن به پرفروش‌ترين خودروساز اروپا تا سال 2021 دارد.

معاون عمليات لوازم يدكي هيونداي موتور اروپا در خلال صحبت با رسانه‌هاي جهاني در زمان رونمايي از مدل‌هاي i30 N و i30 فست‌بك برنامه‌هاي اين كمپاني كره‌اي را تشريح كرد.
او گفت:
هيونداي تلاش دارد تا سال 2021 به پرفروش‌ترين خودروساز قاره اروپا تبديل شود. جديدترين محصولات ما پيشران فوق‌العاده‌اي براي اهداف ما بوده و تا سال 2021 نيز 30 محصول جديد و نسخه مختلف را عرضه خواهيم كرد كه به همين خاطر است آن را نقشه راه تا سال 2021 مي‌ناميم.

هيونداي باور دارد دليل اصلي قادر بودن كمپاني قطعات يدكي هيونداي  براي رسيدن به چنين فروش بالا در اروپا تطبيق با تاكتيك‌هاي فروش آنلاين است كه بي‌شباهت به آنچه كه تسلا در چند سال انجام داده نيست.

مدير هيونداي ادامه داد:
با كمك جديدترين پلتفرم ديجيتال، ما بيش از 100 خودرو را تنها در چند هفته فروختيم. ما مي‌خواهيم تا روال را براي مردم آسان كنيم و به همين دليل است كه هيونداي رتبه اول رضايت مشتري در اروپا را دارد.
او مي‌گويد:
شماره يك براي ما محصولات شاسي‌بلند است. شماره دو همان حمل‌ونقل آينده بوده و شماره سه نيز چيزيست كه ما آن را DNA محصولات خود مي‌ناميم همان خانواده I است و در نهايت شماره چهار نيز مدل‌هاي N مي‌باشد.

شايد هيونداي براي رسيدن به اهداف خود در فروش مصمم باشد اما رسيدن به آسان نخواهد بود. اين برند در سال 2016 چهاردهمين خودروساز پرفروش اروپا بود كه 505396 خودرو را فروخته بود. از ديگر برندهاي پرفروش اروپا مي‌توان به سيتروئن، تويوتا، نيسان، ب‌ام‌و، آئودي، مرسدس، پژو، فورد و فولكس‌واگن اشاره كرد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۹:۵۷

اجاره خودرو لوكس

اجاره خودرو لوكس براي كساني كه كار هاي تشريفاتي و براي شركت هاي بزرگ كه براي قرار كاري و بزرگ ميخواهند ما خودروهاي لوكس را پيشنهاد ميكنيم.

 

اجاره خودرو امروزه يكي از بزرگترين راهكار براي اشخاصي كه نميخواند پول سنگين براي خريد يك خودرو لوكس بكنند را راحت كرده و آنها ميتوانند خودروي خود را از شركت ما اجاره كنند.

اجاره خودرو امري مهم به كار مي آيد براي ارگان هاي بزرگ و از اين رو ما تمامي خدمات تشريفات آن ها را ميتوانيم انجام دهيم.

اجاره خودرو با شرايط آسان

اجاره خودرو با شرايط آسان شركت ما از اين پس ميتواند خودروهاي خود را با بهترين شرايط بدون چك و سند ارائه دهد براي راحتي مشتريان گرامي شما ميتوانيد بدون نياز به سند فقط با وديعه نقدي و اجاره بهاي خودرو خودروي خود را به مدت نياز اجاره كرده و با خيال راحت به كار خود رسيدگي كنيد.

در بعضي از شركت هاي اجاره خودرو براي اينكه به مشتريان سرويس دهند با شرايط سخت اين كار را انجام ميدهند شما بايد هم چك و هم سند و تمامي مبلغ وديعه و اجاره را پرداخت كرده تا بتوانيد از شركت مورد نظر سرويس بگيريد.

سرويس تمامي خودروها

سرويس تمامي خودرو : شركت ما تمامي خودروها را در مدت معلوم سرويس انجام داده از تعويض روغن , عوض كردن لنت , لاستيك ها و سرويس كامل خودرو انجام داده حتي اگر آن خودرو دست مشتري باشد باز هم سر تايم مشخص اين كار را انجام ميدهيم.

پس از اين پس با خيال راحت ميتوانيد به هر جا با خودروهاي ما سفر كرده و به كار هاي خود رسيدگي كنين اولين الويت ما در كار راضي نگه داشتن مشتري است .

رضايت شما باعث پيشرفت ماست!

اجاره ماشين به تمامي نقاط ايران

شركت Carrentalsparsi از اين پس به تمامي نقاط ايران سرويس ميدهد يعني شما در هركجاي ايران باشيد ميتوانيد ماشين مورد نظر خود را اجاره كنيد.

اجاره ماشين در تمامي شهرها از جمله : تهران , كرج , شيراز , يزد , اروميه , تبريز , شمال كشور , همدان , قم , ساري , اصفهان , در تمامي شهرهاي ايران ميتوانيد از اين سروس اجاره ماشين ما استفاده كنيد .

هم اكنون منتظر صداي گرم شما از شهرهاي مختلف براي اجاره ماشين هستيم . شماره تماس :09124200059

همكاري با ما در رنت ماشين هاي لوكس

مجموعه ما با تمامي كساني كه مايل همكاري در زمينه رنت ماشين باشند ميتواند همكاري كند اگر شما ماشين لوكس يا خودروي خاصي داريد هم اكنون با ما تماس بگيريد.

البته اكثر تمامي خودرو ها و ماشين هاي ما به نام شركت ميباشدو مشتريان ميتوانند با خيال راحت ماشين مورد نظر خود را رنت كنند.

قيمت خودرو ها

ما سعي كرديم براي خدمات بهتر و راضي بودن مشتري تمام قيمت خودروها را به صرفه باشد شما ميتوانيد در اين قسمت قيمت رنت ماشين ها را ببينيد. قيمت هاي ما كاملا رقابتي ميباشد و با تمام قدرت ميگويم كه بهترين قيمت خودرو ها را ميتوانيد از ما بگيريد.

شرايط اجاره خودرو

يكي از شرايط اجاره خودرو از شركت ما خودرو بالاي 3 روز اجاره داده ميشود به دليل اينكه قيمت ها كاملا رقابتي ميباشند براي همين از اجاره زير 3 روز معذوريم اميدواريم كه بتوانيم بهترين تجربه را براي شما در حوزه اجاره خودرو به ارمغان آورده و شما هميشه مشتريان ما شويد.

اجاره خودرو در تهران هم اكنون يك كار جديد و مدرن ميباشد و خيلي از اشخاص اين كار را نميشناسند ولي ما تمام سعي خود را كرده كه تمامي مردم بتوانند از سرويس ما استفاده كرده و بهره ببرند.

اجاره خودرو با راننده

سرويس اجاره خودرو با راننده ما از اين جمله است كه ميتوانيد خودرو خود را انتخاب كرده و كاملا تشريفاتي از اين سرويس بهره ببريد و كاملا اختصاصي به قرار هاي كاري خود برسيد هم اكنون منتظر ياري شما هستيم.

اجاره خودرو بدون راننده

سرويس اجاره خودرو بدون راننده در تهران يك امر مهم است تمامي اشخاص ميتوانند تمامي خودروهاي ما بذون راننده استفاده كرده و از اين سرويس تمامي استفاده را كرده .

اجاره خودرو بدون راننده بدون چك و سند انجام ميشود و ما شرايط خاصي نداريم و ميتوانيم خيلي راحت خودرو را در اختيار مشتري قرار دهيم .

اجاره ماشين عروس

استفاده از گل به عنوان وسيله تزييني براي آرايش ماشين عروس مي تواند يك هارموني و هماهنگي زيبايي به آن بدهدمخصوصا زماني كه رنگ هاي انتخاب شده براي گل هاي تزييني هماهنگ با رنگ حاكم بر مراسم عروسي و ماشين شما باشد. علاوه بر اين موضوع استفاده از گل براي تزيين ماشين عروس از خشكي مكانيكي خودرو كم مي كند و به ظاهر آن لطافت و تازگي و سرزندگي مي دهد

براي تزيين ماشين عروس مي توان از دو نوع كلي گل كه شامل گل هاي طبيعي و گل هاي مصنوعي مي باشد، استفاده كرد. استفاده از گل هاي مصنوعي به دليل اينكه علاوه بر ظاهر زيبا و دلخواه، ماندگاري هميشگي دارد و هيچ وقت پژمرده نمي شود، براي تزيين ماشين عروس محبوب و پركاربرد هستند.

مراسم عروسي

مراسم عروسي زمان طولاني طول مي كشد و حفظ تازگي ظاهري گل هاي ماشين عروسي در كل مراسم عروسي از اهميت بالايي برخوردار است. از طرف ديگر زندگي و شادابي كه گل هاي طبيعي مي تواند به ماشين عروس بدهد اين دسته از گل ها را براي تزيين خودروي عروسي شاخص مي كند. با توجه به اينكه گل هاي طبيعي زمان زيادي نمي توانند تازگي اوليه خود را حفظ كنند بهتر آن است كه دقيقا قبل از شروع مراسم بر روي ماشين عروس شما متصل شوند

براي پايه تزيين مي توان از برگ و بوته هاي برگي استفاده نمود كه باعث مي شود كه تزيين ماشين عروس حجيم به نظر برسد و با اين روش مي توانيد گل كمتري در تزيين استفاده كنيد كه از لحاظ اقتصادي به صرفه تر خواهد بود

براي تزيين ماشين عروس توجه به نوع و استقامت گلي كه استفاده مي كنيد، هماهنگي گل ها با مراسم و خودرو و رنگ اتنخاب شده براي گل ها از اهميت بالايي برخوردار است 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۶:۱۶

سيستم رانندگي خودكار هيونداي

تكنولوژي جديد هيونداي

تكنولوژي سواري خودكار اين روزها در برنامه كاري بسياري از خودروسازان قرار داشته اما قطعات يدكي هيونداي درباره اين سيستم‌ها كاملاً سكوت كرده است. البته موضوع مورد بحث در حال تغيير بوده زيرا Wards Auto گزارش داده تكنولوژي دستيار رانندگي بزرگراه اين خودروساز به زودي وارد آمريكاي شمالي خواهد شد.

كروز كنترل هيونداي

سيستم دستيار رانندگي بزرگراهي  لوازم يدكي هيونداي  كه هم‌اكنون در برخي از مدل‌هاي كره جنوبي شركت عرضه مي‌شود سيستم با سطح 2 خودراني بوده و كروز كنترل تطبيقي را با عملكرد دستيار حفظ خودرو بين خطوط تركيب كرده است. سيستم ياد شده از سال 2015 تاكنون در حال كار بوده و در سال 2019 بر روي نسل بعدي سوناتا و جنسيس G90 به‌روز شده در آمريكا نصب خواهد شد.

سيستم‌هاي كمك راننده پيشرفته هيونداي

اين تأخير 4 ساله به‌نوعي تعجب‌برانگيز است اما مدير سيستم‌هاي كمك راننده پيشرفته هيونداي مي‌گويد دليل اين تأخير به دليل چندين فاكتور بوده كه از جمله آن‌ها مي‌توان به تقاضاي بالا در كره جنوبي اشاره كرد. او مي‌گويد:
بايد فاكتورهاي زيادي را در آمريكا پوشش دهيم و ما بايد از اطلاعات صحيح موجود روي نقشه‌ها در تمامي بزرگراه‌ها مطمئن شويم بنابراين عرضه آن كمي زمان مي‌برد.

سيستم‌هاي خودران هيونداي

اگرچه سيستم مورد بحث قدمي رو به جلو در بحث خودراني كامل است اما هيونداي در حال كار بر روي سيستم‌هاي پيشرفته‌تري بوده و انتظار دارد آن‌ها را در آينده عرضه كند. البته انتظار داريم بهاي اين سيستم‌ها در آينده كاهش يابد و مدير هيونداي معتقد است سيستم‌هاي خودران پيشرفته از سال 2025 به بعد مي‌توانند ارزان‌تر باشند.

خودروهاي الكتريكي

اين مدير هيونداي مي‌گويد سيستم خودران كامل براي استفاده در خودروهاي الكتريكي خوب نيست زيرا مصرف برق واقعاً بالا بوده و مي‌تواند به‌طور قابل‌توجهي محدوده حركتي خودرو را كاهش دهد. تكنولوژي‌هاي جديد باعث كاهش مصرف برق خواهند شد اما مدير هيونداي معتقد است اين سيستم‌ها فعلاً در خودروهاي هيبريد، پلاگين هيبريد و يا سلول سوختي بكار روند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۴:۰۷

6 دسامبر 2017

استخدام مهندس بي ام و توسط هيونداي

برنامه هاي آينده هيونداي

به دنبال اعلام برنامه‌هاي آينده، قطعات يدكي هيونداي موتور اعلام كرد فايز عبدالرحمان را به عنوان معاون بخش توسعه معماري جنسيس منصوب كرده است.عبدالرحمان پيش از اين مسئول توسعه پلتفرم‌هاي چندين محصول ب‌ام‌و از جمله سري 7، مدل‌هاي X و همچنين مدل‌هاي پرفورمنس M بوده است. تمركز اصلي او روي بهبود عملكرد و كيفيت محصولات جنسيس خواهد بود.

قطعات اصلي هيونداي

 

عبدالرحمان درباره اين موضوع مي‌گويد:
من از اينكه به عنوان مدير اين برند پويا منصوب شده‌ام بسيار هيجان‌زده بوده و تحت تأثير عملكرد قابل توجه گروه هيونداي در سال‌هاي گذشته قرار گرفته‌ام. ما مي‌خواهيم معماري انعطاف‌پذير و آينده‌نگرانه‌اي را توسعه دهيم كه خاص گروه هيونداي موتور باشد و رقابت‌پذيري ما بخصوص در بحث پرفورمنس و كيفيت را تضمين كند.

پلتفرم هاي جديد هيونداي

 

عبدالرحمان در فرايند برنامه‌ريزي و توسعه پلتفرم سري 7 بين در سال 1996 شركت داشته و بين سال‌هاي 2001 تا 2008 نقشي پررنگ در توسعه شاسي‌بلندهاي X ب‌ام‌و ايفا كرده است. او در سال 2008 مسئول تمامي پلتفرم‌هاي بخش M و همچنين مدير ب‌ام‌و در مركز تست نوربرگ رينگ بوده است. عبدالرحمان در سال 2015 مسئول تجهيزات M، پكيج‌هاي M اسپورت، محصولات M پرفورمنس و تمامي مدل ها  بوده است.

پرفورمنس هيونداي

 

برنامه‌هاي آينده جنسيس شامل گسترش سبد محصولات به 6 محصول تا سال 2020 بوده و كراس اوورهايي به اين برند ملحق خواهند داشت. عبدالرحمان روي توسعه معماري‌هاي جديد اين برند و گروه هيونداي كار خواهد كرد.آلبرت بيرمن مدير بخش محصولات پرفورمنس  لوازم يدكي هيونداي مي‌گويد:
آقاي عبدالرحمان يك مهندس كلاس جهاني بوده كه مسئول توسعه معماري چندين محصول لوكس و معماري مي‌باشد. تجربه و دانش او به سرعت بخشيدن در توسعه محصولات گروه هيونداي كمك خواهد كرد و نقشي حياتي در ارتقاي تكنولوژي ما به منظور رسيدن به اهداف جهاني خواهد داشت. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۶:۲۴

مجموعه رنت ماشين پاسداران

رنت ماشين، يا آژانس كرايه ماشين يك شركت كه خودرو را براي مدت كوتاه يا به صورت بلند مدت به صورت اجاره ساعتي ، روزانه، هفتگي و اجاره ماهيانه مي باشد. اين است كه اغلب با شعبه هاي محلي متعدد (كه اجازه مي دهد تا كاربر را به بازگشت يك وسيله نقليه در مكان هاي مختلف و در ديگر شهرها) سازمان يافته، و در درجه اول در نزديكي فرودگاه و يا مناطق شهرهاي شلوغ واقع شده و اغلب توسط يك وب سايت ارائه مي گردد كه به صورت رزرو آنلاين يا حضوري و تلفني و ترانسفر فرودگاهي مي باشد. آژانس هاي رنت ماشين در درجه اول افرادي كه نياز به يك وسيله نقليه موقت، براي مثال كساني كه خود اتومبيل ندارد كرايه مي كنند.

خودروهاي تشريفاتي

مسافران كه خارج از شهر هستند و يا دارندگان وسيله نقليه آسيب ديده يا به انتظار تعمير و يا از طرف بيمه منتظر جبران خسارت هستند و يا كساني كه به دنبال رنت ماشين و ماشين عروس به صورت موقت هستند. آژانس هاي كرايه ماشين نيز ممكن است خود در حال حركت به نيازهاي صنعت خدمت مي كنند، با اجاره تريلي يا كاميون، و در بازارهاي خاص و انواع ديگر از وسايل نقليه مانند موتور سيكلت و يا اسكوتر نيز ممكن است ارائه شود كه در غالب شركت هاي حمل ونقل بين المللي مثل شركت رنت ماشين پاسداران كه زير مجموعه شركت حمل و نقل بين المللي آواي خزر مي باشد به فعاليتهاي خود گسترش مي دهند.

در كنار رنت يك وسيله نقليه، آژانس هاي كرايه ماشين معمولا نيزبا ارائه محصولات اضافي مانند بيمه مكمل ، سيستم هاي ناوبري پيشرفته برون شهري ، سيستم موقعيت يابي جهاني (GPS)، وسايل سرگرمي و تفريحي ، وسايل مسافرتي ، اقامتگاه (اجاره ويلا)، تلفن همراه، اينترنت قابل حمل و صندلي ايمني كودك.

تاريخچه رنت ماشين

اولين نمونه شناخته شده از رنت ماشين بدون راننده براي تاريخ هاي سال 1904 وارائه يك شركت آلماني به نام SixT در سال 1912 با سه خودرو براي اجاره تاسيس شد و شركت رنت ماشين پاسداران كه به تاريخ تاسيس 1352 با شروع به فعاليت در زمينه ترانزيت و حمل و نقل جاده اي داخلي و بين المللي آغاز گرديد است. جو ساندرس از اوماها، نبراسكا ابتدا با قرض يك مدل T فورد در سال 1916 آغاز شد اما در سال 1917، اما اوبا افزايش ناوگان خود از كمپاني فورد 18 مدل TS و با اجاره 10 سنت در هر مايل نام شركت ساندرز سيستم درايو را به ثبت رساند.

و سپس تا سال 1926، ساندرز به 56 شهرستانها گسترش يافته بود شركت ساندرز توسط آويس در سال 1955 خريداري شد. در شيكاگو اجاره ماشين بدون راننده درسال 1918 با دوازده فورد مدل T باز شد ، اين شركت در سال 1923 توسط جان هرتز خريداري شد. در بريتانيا، رنت ماشين با گادفري ديويس آغاز شد .

تاسيس شركت اجاره ماشين

وتاسيس در سال 1920، و با EUROPCAR در سال 1981 خريداري شده است. بخش سرعت در ايالات متحده گسترش يافته است ودر سال 1926، انجمن Driveurself آمريكا بيش از 1200 نماينده در شيكاگو دارد. رشد در سفر پس از جنگ جهاني دوم منجر به ايجاد چند شركت بين المللي شناخته شده گرديد از جمله كرايه ماشين ملي 1947 EUROPCAR (1949)، شركت Enterprise Rent-A-Car محصولات (1957)، و كرايه خودرو صرفه جو در سال 1985 و بودجه اجاره ماشين

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۹:۴۵

محل جديد اجاره خودرو

محل جديد اجاره خودرو اجاره خودرو پارسي محل جديدي را در تهران واقع در ايالت مكزيك افتتاح كرده است.

اين شهر به ايستگاه اتوبوس و فرودگاه بين المللي مجهز است. در ماه ژانويه، پروازهاي مستقيم به مكزيكو سيتي، گوادالاخارا، مونتري، كانكون، تولكا، ويلاهرموسا، اواسكا و مرييدا وجود دارد.

“بسياري از مشتريان از سفرهاي جاده اي در سراسر جنوب شرقي مكزيك لذت مي برند و اين امكانات جديد ما را قادر مي سازد كه اين تقاضاي خاص را برآورده سازيم، بنابراين مشتريان مي توانند از توكسلا به مريادا يا حتي به كانكون و بالعكس رانندگي كنند”، جوردي ريورو، مدير اصلي افسر

اجاره اتومبيل


محل جديد اجاره خودرو خاوير گارسيا، افسر ارشد توسعه كسب و كار مكزيك، با استفاده از اين مكان جديد، مسير مايا در حال حاضر كامل است. “مشتريان ما قادر خواهند بود از به سفر كنند، از مكان هاي مختلف مانند در راه سفر كنند.”

بر اساس گزارشي از كره هرالد، شهر گوانگجو اولين برنامه كوهنوردي هيدروژني كره جنوبي را آغاز خواهد كرد.

به گفته اين گزارش، دولت اعلام كرد كه 15 اجاره ماشين هيدروژني و همچنين 27 وسيله نقليه الكتريكي موجود در برنامه وجود دارد. اتومبيلهاي هيدروژن و خواهد بود.

اجاره ماشين

محل جديد اجاره خودرو مقامات به كره اي هرالد گفتند: “اگر امكان سنجي رنت ماشين ثابت شود، اتومبيل هاي پاك تر در شهر در سال 2018 با استفاده از اين برنامه به مناطق مجاور گسترش خواهد يافت.”

محل جديد اجاره خودرو پيش بيني شده است كه افرادي كه مايل به رفتن به سفرهاي طولاني تر هستند، خودروهاي هيدروژني را انتخاب خواهند كرد، در حالي كه كساني كه مسافرت هاي كوتاه را در اختيار ها قرار مي دهند، بر اساس اين گزارش است.

اجاره خودرو

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۷:۲۵

ناوگان اجاره خودرو پارسي

ناوگان اجاره خودرو پارسي اجاره خودرو پارسي مبتني بر نيوزيلند معرفي ناوگان خودرو سازي خود را از تريلر كاميون اعلام كرد.
اجاره خودرو 
 داراي يك تخت دو نفره، يك تختخواب خصوصي، آشپزخانه، روشنايي خورشيدي، مخازن آب و حتي مبلمان سايبان و فضاي باز است.

كل ناوگان خودرو هاي  گواهي شده به عنوان خود شامل، يك مزيت اضافه براي حفظ محيط زيست نيوزلند به عنوان تميز كه ممكن است – با هماهنگي با خودرو  وضعيت اجاره خودرو طلايي، با توجه به شركت.

اجاره خودرو

“به خوبي شناخته شده است كه گردشگران فقط دوست دارند تعطيلات خود رانندگي، و اجاره خودرو  ما نهايي در سهولت و انعطاف پذيري – به سادگي دريافت تريلر خودرو شما تنظيم شده و سپس سر در سفرهاي روز، ماجراهاي، و ديد در ماشين خود را بدون جيمز دالگليگز، مدير كل اجرايي خودرو ، گفت: “براي پيدا كردن يك پارك ماشين كه مناسب و يا نياز به بسته شدن هر بار كه شما به جايي برويد.

در طول مرحله توسعه محصول، تحقيقات مشتري به اين مفهوم با مشتريان بيش از 500 وات اجاره انجام شد.

اجاره خودرو در تهران

– بيش از 80٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه علاقه مند به استخدام خودرو در تهران خواهند بود و موافقت كرده است كه در مقايسه با يك كمپينگ سنتي گزينه جذابي باشد، در حالي كه 92٪ گفتند تركيب ماشين اجاره و استخدام در يك رزرو جذاب است.

– هنگام صحبت كردن با  خودرو، 80٪ گفتند كه احساس راحتي مي كنند، با وجود اينكه حدود نيمي از آن ها مورد بررسي قرار گرفتند و ادعا مي كردند كه تجربه كرده اند كه پشت يك وسيله نقليه تجربه كنند.

كرايه خودرو

– توانايي ايمن بودن محل اقامت شما و كاوش در ماشين شما مهم بود، با 95٪ موافقت كرديد كه يك مزيت بود.

در حال حاضر، تريلر اجاره خودرو  در اوكلند و كريستچچر در دسترس است – با مكان هاي اضافي انتظار مي رود كه در 12 ماه آينده راه اندازي شود. كرايه خودرو را مي توان در تركيب با يك وسيله نقليه خودرو اجاره اي يا خود به منظور استفاده با يك ماشين موجود (با قابليت هاي باريك كافي) اجاره كرد.

در سال 1999، اجاره خودرو داراي ناوگان بيش از 3000 خودرو و شش مكان در سراسر نيوزيلند است.

اجاره خودرو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]