تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۵:۲۱

رنت ماشين در فصل سرما

رنت ماشين در فصل سرما اولين كرايه ماشين ، يك شركت كرايهي خودروي مبتني بر آفريقاي جنوبي، سه مدل جديد خودرو را به ناوگان اجاره اي خود اضافه كرده است.

سوزوكي چلپ چلوپ خودروي كلاسيك با موتور 1.2 رنت ماشين در تهران ليتري بنزيني است. ويژگي هاي ايمني و امنيتي شامل كيسه هاي هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مركزي كليد فعال است.

سوزوكي چلپ چلوپ به شركت ، هوندا بريو در اولين رنت ماشين گروه خودروي از وسايل نقليه ميپيوندد.

به گفته شركت، فورد  اولين وسيله نقليه خانواده براي اجاره اتومبيل با امكانات و امكانات فضا و ايمني است. اين خودرو توسط موتور سه سيلندر توربوشارژر فورد طراحي شده است.

رنت ماشين بدون راننده

 همراه با بلوتوث و كنترل صدا با شش بلندگو، 60/40 صندلي رنت عقب در هفت تركيب مختلف تاشو؛ و يك طبقه قابل تنظيم بار.

فورد به گروه خودروي اول اجاره خودرو  ميپيوندد.

رنت ماشين در فصل سرما صندلي فورد با يك موتور 4 سيلندر با موتور 2.0 ليتري توربوشارژ شده است و با كنترل صداي 2، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طريق يك صفحه نمايش لمسي عمل مي كند كه سرگرمي هاي هوشمند و سرگرمي را اجرا مي كند. ويژگي هاي ايمني شامل نگهداري از خط، رنت ماشين بدون راننده كنترل كروز انطباقي، و فعال پارك كمك كند.

رنت ماشين بدون چك

فورد به  در اولين گروه خودروي از وسايل رنت ماشين نقليه شركت مي كند.

رنت ماشين در فصل سرما ارشد امور مالي اكسپرس ، سازندگان اكسپرس اجاره اتومبيل، با پيوستن به نيروهاي اجرايي با شركت ، اكسپرس خود را به عنوان يك شريك برتر در صنعت اجاره اتومبيل تاسيس مي كند. “اجاره دهندگان ما افزايش رضايت را تجربه خواهند كرد. اين فوق العاده يكي از هيجان انگيزترين همكاري هاي شركت است. رنت ماشين بدون چك ما منتظر آينده بسيار موفق با هستيم. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۲:۵۶

بزرگترين شركت هاي اجاره ماشين

توافق بين وزارت كار و صنايع (واشنگتن) و هرتز، و هزينهاي بيش از پيش كه تحت قانون حداقل حقوق معوقه جريمه شده است، هزاران دلار براي كارگران متعدد در مكانهاي شركت اجاره خودرو براي شركتهاي كرايه خودرو خواهد بود.

به گزارش خبرخودرو ، در مجموع، قرارداد تقريبا دو ميليون دلاري، يكي از بزرگترين حقوق و دستمزد  در تاريخ اخير است.

در مجموع 157 كارگر ادعا كرده اند كه حقوق و دستمزد را از 1 ژانويه 2014، زماني كه حداقل 15 دلار دستمزد اعمال شده است، و 30 سپتامبر 2015 اعمال مي كند. تاريخ آخرين زماني است كه دادگاه عالي واشنگتن حكم دادگاه شركت هاي تحت پوشش فرودگاه را داد .

اجاره اتومبيل

جوئل كيكس، مدير اجاره اتومبيل گفت: “مردم حق دارند كه آنچه را كه سخت كار كرده اند، به دست آورند، و در صورت عدم انجام آن،  مي تواند كمك كند.” “اكنون كه اين توافق در حال انجام است، ما در حال پيش رو هستيم تا اين پول را به دست افرادي كه براي آن سخت تلاش كرده اند، به دست آوريم. اين وجوه براي اين كارگران و خانواده هايشان يك تفاوت واقعي ايجاد خواهد كرد.”

كارگران هرتز و پرخطر، اتومبيل هاي اجاره اي كرايه ماشين را براي مشتريان تميز، نگهداري و تهيه مي كنند. آنها همچنين به نقاط مختلف فرودگاه بينالمللي سياتل-تاكوما رانندگي مي كنند.

اجاره ماشين

هرتز و اجاره ماشين . (تورم) قرارداد را به طور رسمي توافقنامه 18 آگوست را امضا كردند. شركت ها هر جايي از چند هزار دلار تا 30،000 دلار براي هر كارمند، از جمله بهره، پرداخت خواهند كرد. با توجه به انتشار خبري، تنها دستمزد پشتي 1.51 ميليون دلار است – با 458.651 دلار ديگر به سود.

براساس توافقنامه، دولت هرگونه مجازات مربوطه را رد كرد و هيچ مشكلي از سوي شركت ها پذيرفت.

شركت ها  را براي افرادي كه مي بايست فرم را امضا كنند و كارفرمايان را از هر گونه ادعاي بيشتر امضا كنند، ارسال مي كند. اگر كارمند با شما تماس نداشته باشد، طبق اعلام خبري،  براي يك سال قبل از ارسال آنها به اداره درآمد به عنوان درخواست نشده نگهداري خواهد شد.

اين توافق نامه ادعاهاي اضافي براي دستمزد بازپرداخت ساير كارگران در رنت ماشين را از طريق  مي تواند اداره كند. اين همچنين هرگونه شكايات قانوني ديگر را در مورد اين مسئله كه  را شامل مي شود، متوقف مي كند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۹:۳۱

اجاره خودرو ارزان پارسي

اجاره خودرو ارزان پارسي اجاره خودرو پارسي يك خانواده از صندوق هاي سرمايه گذاري خصوصي كه رشد و گسترش سرمايه را فراهم مي كنند، سرمايه گذاري 25 ميليون دلاري را در شركت فاكس اجاره خودرو در مشاركت با اجاره خودرو و كرايه خودرو سرمايه گذاري كرده است.

درآمد حاصل از معامله به منظور كمك به بازپرداخت بدهي هاي موجود فاكس استفاده مي شود.

رنت خودرو ارزان

فاكس، كه مقر آن در لس آنجلس مستقر است، اجاره خودرو ارزان يك ناوگان با بيش از 16،000 وسيله نقليه در 19 محل در هشت ايالت دارد. همه مكانها در داخل فرودگاهها يا فرودگاههاي نزديك هستند.

اجاره خودرو ارزان پارسي آن واسكز، رنت خودرو گفت: “داشتن يك موقعيت قوي و قابل دفاع در بازار، فاكس در حال حاضر در هفت منبع از 10 فرودگاه برتر از نظر درآمد اجاره است.” “اين شركت با پشتيباني مداوم از تيم مديريت، با تجربه اثبات شده در صنعت، اين شركت براي رشد مداوم موقعيت خوبي دارد.”

صنعت خودرو سازي

آلن رضاپور، يكي از بنيانگذاران فاكس، گفت: “ما منتظر هستيم تا با آن و تيم ايران خودرو در حال همكاري با آن باشيم تا به ارائه خدمات ارزشمند و برتر براي مشتريانمان ادامه دهيم.” “رويكرد بلند مدت صنعت خودرو سازي را با انعطافپذيري كه بايد در فرصت هاي جديد و هيجان انگيز اجرا كنيم، فراهم مي كند.

مكزيك اجاره خودرو در مقدونيه در فرودگاه اسكوپه راه اندازي شده است. با استفاده از اين مكان جديد، اجاره خودرو در حال حاضر وابسته به سه كشور در اروپا است: روماني، ايسلند و در حال حاضر مقدونيه.

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو ارزان پارسي گفت: “به عنوان يك شركت با جاه طلبي هاي اجاره خودرو در تهران منطقه، هدف ما اين است كه با شركت ها و شبكه هايي كه حضور گسترده تر در بازار جهاني خودرو را داشته باشند، كار كند.” “اين امر ضروري است كه ما تجربه و تجربه خود را در تلاش براي ارائه خدمات بزرگ و رضايت بخش كه مي توانيم به طيف وسيعي از مشتريان ارائه دهيم، ضروري است.”

برنامه وابستگي مكزيك همچنان براي باز كردن در كشورهاي اروپايي، كارائيب و آمريكاي جنوبي باز است.

كرايه خودرو

اجاره خودرو ارزان پارسي جوردي ريورو، افسر ارشد محصولات خودرو ، گفت: “برنامه وابسته به شركت هايي است كه مايل به رشد و توسعه كسب و كار خود با استفاده از آنچه كرايه خودرو ماشين مي تواند ارائه دهد، در كشورهاي مختلف جستجو مي شود.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۷:۰۷

اجاره خودرو در فرودگاه بين المللي

اجاره خودرو در فرودگاه بين المللي بر اساس گزارشي از تايمز سان ديگو، مركز كرايه خودرو فرودگاه بين المللي سن ديگو، نصب مجدد ديجيتال 1600 پايي را نشان داده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين پكيج شامل 2،100 پانل كاغذي الكترونيكي است كه به نمايندگي مركز خودرو اجاره مي شود. هر پنل از نوع خورشيدي و كامپيوتر كنترل مي شود.

اين پانلها مجموعا بيش از 15 انيميشن طراحي شده را شامل مي شوند، اجاره خودرو ارزان از جمله ريزش هاي آب و برف هاي برف، به گزارش اين گزارش. آثار هنري به خاطر استتار خيره كننده، نوعي استتار براي كشتي هاي مورد استفاده در جنگ جهاني اول نامگذاري شده است. خطوط كشتي ها مي توانند از طريق استفاده از نوارها و الگوها دستگير شوند.

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در فرودگاه بين المللي كيمبرلي جيك بكر، رييس و مدير عامل شركت اجاره خودرو در تهران فرودگاه بينالمللي سن ديگو، به اين نتيجه رسيده است: “هيچ چيز مثل اين نيست – از لحاظ مقياس و استفاده هنري از اين فن آوري پايدار در هنر – در هر نقطه از جهان” به تايمز سان ديگو گفت. “ما يك ساختمان كاربردي را گرفته ايم و آن را به يك آثار هنري پر جنب و جوش تبديل كرده ايم.”

براساس گزارش، اين پروژه 875000 دلار با هزينه 2 درصدي توزيع مصارف ساختماني مركز اجاره، تحت برنامه هنر عمومي فرودگاه بود.

اجاره خودرو بدون راننده

با بارندگي هاي سنگين هنوز هم پايين مي آيد، هيچ راهي براي ورود و خروج از فرودگاه فرودگاه ون اجاره خودرو در نزديكي فرودگاه بين المللي هوستون وجود دارد.

اجاره خودرو در فرودگاه بين المللي سزار لايوا، معاون رئيس جمهور از عمليات ناوگان رنت خودرو مي گويد: “خروج به محل هوستون ما بسته است و خيابان كه محل سكونت نشسته است سيل است.” “هر دو فرودگاه در هوستون بسته شده اند و تمام بزرگراه ها بسته شده يا غيرقابل عبور هستند.”

در اين مرحله، ياز ايرانى، بنيانگذار و مدير عامل شركت اجاره خودرو بدون راننده ، ميزان سيلاب به محل در هوستون را نمي داند. در هيچ كجا و يا خارج، فروشگاه در اين زمان باز نمي شود.

ايران مي گويد: “در خارج از فرودگاه بين المللي كرايه خودرو بدون چك هوستون، محل ما كمي بالاتر است بنابراين ما اميدواريم كه اين محل سيل نزده باشد.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۵۰:۰۱

اجاره ماشين ارزان در تهران

اجاره ماشين ارزان در تهران در 12 سپتامبر خدمات اتومبيلراني اجاره خودرو در تهران، انزلي در دسترس خواهد بود.خدمات خودرو از مارك هاي اجاره ماشين ارزان در تهران ، از جمله وسايل نقليه الكتريكي، براي استفاده در ليسبون قرار خواهد گرفت. به گفته اين شركت، سرويس رايگان تلفن رايگان با شناور اجازه مي دهد تا مشتريان را ترك يا جمع آوري ماشين در هر نقطه در منطقه عملياتي.

در ليسبون، منطقه عملياتي در ابتدا 48 كيلومتر مربع را پوشش مي دهد و از شرق به غرب و شمال و جنوب شهر مي رسد. اين شركت مي گويد: بلند كردن و رها كردن در فرودگاه در آينده در دسترس خواهد بوددر طول مبارزات پيش از راه اندازي، ثبت نام رايگان است و شامل يك پيشنهاد رانندگي رايگان 20 دقيقه اي است.اجاره خودرو ، يك آژانس مسافرتي آنلاين در بيش از 145 كشور، اخيرا از طريق سايت هاي سيست، كدي و مكزيك اجاره خودروي خود را به مقصد اروپا، آمريكاي شمالي و آمريكاي لاتين تبديل كرده است.

علاوه بر اين اجاره خودرو ارزان در تهران رديوم اجاره اتومبيل را در وب سايت خود اضافه كرده است.در حال حاضر مشتريان اجاره خودرو داراي 323 فروشگاه اضافي براي اجاره اتومبيل هستند.فرانسيسكو ميلچر، مدير اجرايي رنت ماشين ارزان در تهران گفت: “گسترش اهداف ما نشان مي دهد كه ما بيش از همه متعهد به داشتن بهترين گزينه هاي اجاره اتومبيل در دسترس مشتريان خود در سراسر جهان هستيم.

از طريق وب سايت ما مي توانيم قيمت ها را با قيمت هاي مناسب مقايسه كنيم و خدمات رزرو بليط اجاره اتومبيل را در يك سيستم انگليسي، اسپانيايي و پرتغالي مقايسه كنيم.”

مكان هاي جديد كرايه ماشين عبارتند از:

كرايه ماشين ارزان در تهران ايالات متحده، كانادا، گواتمالا، كاستاريكا، جمهوري دومينيكن، سنت مارتن و پاناما
– كريد ماشين كرايه: ايتاليا
رنت ماشين اروگوئه، پرو، پاراگوئه، جمهوري دومينيكن، پاناما، آروبا، ترينيداد و توباگو، جزاير تركس و كايكوس، نيكاراگوئه و گرانادا
– اجاره اتومبيل روديوم: تهران، مشهد ، قزوين ، يزد ، انزلي ، رشت ، گيلان ، شيراز

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۳:۴۹

اجاره خودرو

اجاره خودرو مسافرت هاي بلند مدت تعطيلات كه فرا مي‌رسد، بازار اجاره ماشين و كرايه خودرو بدون راننده تهران داغ تر مي شود و جنب و جوش ديگري ميان مردم ديده مي‌شود. در ميان علايق مردم براي مسافرت بعضي‌ها هواپيما را ترجيح مي‌دهند، عده‌اي بليت قطار رزرو مي‌كنند، بعضي‌ها با اتوبوس مي‌روند و بعضي‌ها هم دوست دارند يك خودرو راحت و با ايمني بالا رنت كنند وبعضي ها با اتومبيل خودشان به سفر بروند. انتخاب اينكه بهترين راه براي يك مسافرت آسوده كدام است به عهده شماست.

اگر تصميم داريد با هواپيما سفر كنيد پيشنهاد ما اين است كه مي توانيد زماني كه به تهران رسيديد يك خودرو اجاره اي از نماينده ما در فرودگاه مهر آباد تحويل گرفته و به گشت و گذار و تور هاي داخلي در شهر تهران بپردازيد.

شما با رنت خودرو در تهران و اجاره خودرو در كرج ميتوانيد تفريحات خوبي با خانواده و همراهان خود داشته باشيد. در مسافرت با خودروي اجاره اي نكاتي وجود دارد كه بايد مهم است بدانيد، افت قيمت خودرو در سفر هاي طولاني براي شما هزينه هاي پنهاني دارد و سفر كردن بدون داشتن بيمه بدنه بسيار خطر ناك است شما با كرايه ماشين ارزان در تهران ميتوانيد با اطمينان كامل و بدون هزينه هاي پنهان افت قيمت خودرو شخصيتان سفر كنيد و همچنين شركت تشريفات اجاره خودرو به شما اين امتياز را ميدهد براي مسافرت هاي بيرون شهري و درون شهري ماشين دلخواه خود را در اختيار داشته باشيد.

اجاره خودرو ارزان در تهران

اجاره خودرو ارزان در تهران آنچه در سفر و مسافرت با ماشين و يا همان گردشگري در ايران با خودروي شخصي مهم است، و ايرانيان عزيز و توريست ها در ايران مي بايست رعايت كنند نكات ايمني در رسيدن به مقصد با سلامت كامل خود و همه اعضاي خانواده است شما با كرايه ماشين از شركت اجاره خودرو بدون راننده اجاره خودرو مي توانيد با اطمينان كامل از سلامت فني خودرو و داشتن بيمه بدنه خودرو آرامش از نظر فني ماشين كه در بالاترين سطح كيفيت مي باشد به سفر خود بپردازيد.

اگر ميخواهيدبا اتوبوس سفر كنيد يك سري مشكلات را خواهيد داشت با اجاره ماشين بدون راننده و كرايه اتومبيل بدون راننده اين مشكلات وجود ندارد زيرا شما تصميم گيرنده مي باشيد كه چگونه و از چه مسيري به سفر بپردازيد.اجاره خودرو يعني اسودگي ،رفاه ،اطمينان و صرفه جويي در هزينه.

صنعت خودروسازي رانندگي چنان با كارهاي روزمره ما عجين شده كه گاه به هيچ‌وجه به اين موضوع فكر نمي‌كنيم كه هزينه هاي زيادي با اجاره خودرو از بين خواهد رفت. پشت فرمان نشسته‌ايم و فراموش مي‌كنيم كه جسمي چند كيلويي از آهن را مي‌رانيم، آن هم با سرعتي زياد و تحت شرايط غيرقابل پيش‌بيني.اجاره ماشين با بيمه بدنه استرس را كاهش خواهد داد و هزينه هاي پنهان از نظر افت قيمت خودرو ديگر به عهده شما نيست و اين هزينه ها را شركت اجاره ماشين اجاره خودرو مي پردازد.

بزرگترين شركت اجاره خودرو

در راستاي كمك به ناوگان حمل و نقل كشور و بالا بردن رفاه مشتريان وراحتي حال شما اقدام به اجاره ماشين ارزان بدون راننده و اجاره خودرو در فرودگاه و اجاره انواع اتومبيل ايراني و خارجي كرده و ماشين عروس بدون راننده كرده است كه خودرو هاي اين شركت ليست زير مي گردد: اجاره ماشين 206 اجاره ماشين 405  پژو پارس اجاره SD 206 اجاره پرايد و… و ديگر خودرو هاي ايراني و خارجي كه باعث شده شركت اجاره خودرو  كامل ترين و بيشترين ناوگان را بين شركت هاي اجاره ماشين داشته باشد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۴۲

استارت خوردن سرويس اشتراك گذاري الكتريكي اجاه ماشين كمي بيشتر از يك سال پس از انتشار BlueIndy، سرويس خودروسازي خودروهاي الكتريكي در ايندياناپوليس، گروه Bolloré در ايالات متحده با اجاره ماشين در شيراز در لس آنجلس در حال گسترش است.

در روز ۱۶ دسامبر، پس از تصويب شوراي شهر لس آنجلس، شهر لس آنجلس قراردادي را با اجاره ماشين در مشهد، شركت تابعه Bolloré امضا كرد كه اين سرويس را به اجرا درآورد تا خدمات به اشتراك گذاري تمام خودروهاي الكتريكي را راه اندازي كند.

ماري بلورور، رييس شركت حمل و نقل هوايي آبي راه حل، گفت: “ما افتخار مي كنيم كه در پي درخواست درخواست مجوز براي اولين بار در سال ۲۰۱۶ راه اندازي شده است.” “لس آنجلس، دومين شهر بزرگ ايالات متحده، يك نمايشگاه فوق العاده براي خدمات اتومبيلراني ما است و ما قصد داريم از رهبري محيط زيست شهر با تعهد به مقرون به صرفه و دسترسي برابر، اجازه حركت الكتريكي را براي دسترسي به جوامع ناامن فراهم كنيم. … “

طبق گفته Bolloré BlueLA قرار است در سال ۲۰۱۷ باز شود. در ابتدا اين خدمات عبارتند از استقرار ۲۰۰ امتياز هزينه عمومي و ۱۰۰ وسيله نقليه الكتريكي. بر اساس تكنولوژي كه در اروپا (Autolib، Bluely، Bluecub و Bluetorino)، در ايالات متحده (استارت خوردن سرويس اشتراك گذاري الكتريكي اجاه ماشين ) و به زودي در آسيا (BlueSG) نشان داده شده است، اجاره ماشين در گيلان نيازهاي تحرك آنجلوس را با تمركز بر جوامع محروم ملاقات خواهد كرد.

BlueLA در جوامع Westlake، اتحاد پيكو، بخش هاي كره اي تاون، مناطق شمال دانشگاه كاليفرنيا جنوبي و بخش هاي مركز شهر لس آنجلس در دسترس خواهد بود.

شهردار لس آنجلس اريك گارستيتي، شهردار لس آنجلس گفت:  اجاره ماشين در انزلي “هر جامعه در لس آنجلس مستحق هواي پاكتر و فرصتي است براي ايجاد تغيير در مبارزه با تغييرات آب و هوايي.” “به همين دليل است كه ما خيلي افتخار مي كنيم كه اكنون مي توانيم اولين برنامه آزمايشي كشور براي به اشتراك گذاري وسايل نقليه الكتريكي در جوامع محروم را راه اندازي كنيم. اين پيشرفت واقعي است. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۹:۳۴

پس از جلسه بااوبر رانندگي را  اجاره ماشين در شيراز در سان فرانسيسكو متوقف مي كند DMV كاليفرنيا و دفتر دادستان، اوبر، برنامه خلبان خود را در سانفرانسيسكو را پايان خواهد داد. DMV ثبت نام خود را در ۱۶ خودرو خودآزمايش تست خودرو Uber در خلبان استفاده مي شود.
اوبر اكنون خودروهاي خود رانندگي را براي برنامه آزمايشي به آريزونا انتقال خواهد داد.


آژانس آريزونا، داگ دوسي، گفت: اجاره ماشين در مشهد “آريزونا خودروهايي با راننده خود را با سلاح هاي باز و جاده هاي گسترده باز مي كند. “در حالي كه كاليفرنيا ترمزهاي نوآوري را تغيير مي دهد و با بوروكراسي و قوانين بيشتر تغيير مي كند، آريزونا راه را براي تكنولوژي هاي جديد و كسب و كارهاي جديد راه مي دهد. در سال ۲۰۱۵، يك قرارداد اجرايي را امضا كرديم كه از تست و كاركرد اتومبيل هاي خود رانندگي در آريزونا تأكيد بر سرمايه گذاري، رشد اقتصادي، و مهمتر از همه، امنيت عمومي “.

كاليفرنيا اين بيانيه را صادر كرد: “اوبر رانندگي را در سان  اجاره ماشين در گيلان فرانسيسكو متوقف مي كندكاليفرنيا، مسئول تحقيق در مورد خودروهاي خودگردان را تشويق مي كند. ما در حال انجام پروسه مجوز براي اطمينان از امنيت عمومي به عنوان اين تكنولوژي مورد آزمايش قرار. بيست توليدكننده در حال حاضر مجوز براي آزمايش صدها اتومبيل در جاده هاي كاليفرنيا را دريافت كرده است. اوبر هم همين كار را مي كند. ”

اوبر تصميم گرفت كه اين پروسه مجوز را دنبال نكند، زيرا ادعا مي كند كه خودروهاي خود را مستقل نمي دانند، زيرا در اين مرحله نمي توانند كاملا مستقل عمل كنند.

“ما احترام قائل به تفسير قانوني از قوانين خودمختاري امروز با تفسير حقوقي وزارت امور خارجه كاليفرنيا هستيم، به ويژه كه اوبر مجوز آزمايشي براي استفاده از خودروهاي خودگردان خود را در سانفرانسيسكو دارد”، آنتوني لواندوفسكي، معاون ارشد مهندسي ابار، در وب سايت Uber. “مقررات مربوط به” وسايل نقليه مستقل “است و وسايل نقليه خودمختار به عنوان خودروي مجهز به فناوري تعريف مي شود كه مي تواند يك وسيله نقليه را بدون كنترل فيزيكي فعال يا نظارت بر عملگر انسان انجام دهد. اما Ubers هاي خود رانندگي قادر به رانندگي بدون كنترل فيزيكي يا نظارت فيزيكي نيستند. ”

“ما خوشحال هستيم كه مي شنويم كه اجاره ماشين در انزلياقداماتي را اعمال كرد كه من به شدت از آن حمايت كردم و در نتيجه Uber خودروهاي خود راننده را از خيابان هاي سان فرانسيسكو حذف كرده است.” ادوين لي، شهردار سن فرانسيسكو گفت: “من هميشه طرفدار قوي بوده ام از نوآوري و توسعه و آزمايش وسايل نقليه مستقل، اما تنها در شرايطي است كه انسان، دوچرخه سواري و ايمني عابر پياده را براي اولين بار قرار مي دهد. سان فرانسيسكو در حال كار با شركت هاي نوآورانه در حال كار با قانون گذاران و سازمان هاي دولتي براي حفظ ساكنان ما است. ”

اوبر شروع به ارائه سواري هاي لوكس ولوو XC90 به مشتريان خود در سان فرانسيسكو كرده است. اين مشاركت خود را با Volvo كه در ماه اوت آغاز شد، براي ارائه وسايل نقليه خود در رشته پيتزبورگ گسترش داد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۵۱:۵۹

كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين  اجاره ماشين در انزلي“اگر تنها شركت سازنده بتواند با تمام نيازهاي حمل و نقل من به من كمك كند.” اين آرزو است كه توسط بازيگر كريستن بل در يك پروژه تلويزيوني جديد تجاري ارائه شده است كه نشان دهنده كمپين تبليغاتي چند رسانه اي جديد شركت است.

اين كمپين برجسته شركت هاي اجاره ماشين در گيلانچند منظوره حمل و نقل، از جمله ماشين، كاميون و لوكس وسايل نقليه و همچنين به اشتراك گذاري خودرو و فروش ماشين. اين آگهي در تاريخ ۱ و ۲ ژانويه، در اولين كوهنورد NHL كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين Classic و بازي هاكي رويال NHL زمستاني كلاسيك عرضه شد.

كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين ، معاون رئيس جمهور،  اجاره ماشين در شيراز بازاريابي برند سازماني آمريكاي شمالي، گفت: “مهم نيست كه چه نيازهاي حمل و نقل شما ممكن است باشد. “همانطور كه عادتهاي رانندگي در حال تكامل هستند، ما مي خواهيم مشتريانمان را به ياد داشته باشيم كه هميشه پشت خود را پشت سر مي گذاريم.” “كمپين جديد ما با كريستن بل واقعا موقعيت نام تجاري خود را به زندگي مي دهد. او وابسته، جذاب و جذاب است. ما مي دانيم او داستان ما را در يك راه جذاب كه واقعا با مشتريان ما كليك مي كند، به ما نشان مي دهد. “علاوه بر تبليغ تلويزيوني، بل همچنين در مجموعه اي از شلوا  ر هاي ديجيتال كه بر روي خواص رسانه هاي اجتماعي شركت سرمايه گذاري مي كنند، ستاره خواهد بود. در اين نقاط، بل با بازي كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين در انواع مختلف سناريوهاي طنز آميز ارتباط برقرار مي كند. به عنوان مثال، در يك ديجيتال كوتاه، بل را به شدت آماده مي كنيم تا قيمت خودروي سازماني خودرويي را مانند آنچه در دوئل وحشي وحشي است، سريع كند، هنگامي كه متوجه مي شود كه هر وسيله نقليه با قيمت هاي بدون قاچاق مي شود، به شدت آماده مي شود.به گفته شركت، بل به عنوان سخنگوي شركت سازنده در حال ظهور حضور جوئل مك هيل، بازيگر و كمدين در يك كمپين تبليغاتي است كه تمام شيوه هايي را كه مشتريان خود را برداشت مي كند، نشان مي دهد.گفت: ”

ما در حال افزايش بازي خود را هنگامي كه مي آيد به گفتن داستان سازماني، گفت:. “اين كه آيا از طريق تبليغات، رسانه هاياجاره ماشين در مشهد اجتماعي، محتوا يا ساير ابزارها، ما مي خواهيم اطمينان حاصل كنيم كه مشتريان مارك ما را در سطوح مختلف مختلف تجربه مي كنند و توسط داستان هاي جذاب ما صحبت مي كنند. در اين “سن تجربه”، ما قصد داريم تأكيد بر تعاملات بين معاملات داشته باشيم. براي ما، اين كليد براي ايجاد ارتباطات مشتري است كه در طولاني مدت است. “
نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۴۰:۳۵

راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شودبا شهر اجاره ماشين در شيراز ، Colo، مشاركت كرده است تا خدمات به اشتراك گذاري خودرو خود را به ساكنان، شركت ها و بازديدكنندگان منطقه بفرستد.

هفت Zipcars – از جمله فورد اكسپلورر به نام “ادي”، فرار فورد به نام “تيتانيوم دنباله”، فورد فاكس به نام “Huckleberry”، Subaru Crosstrek به نام “Carlton”، Subaru Impreza به نام “Ullr”، هوندا CRV به نام ” Darlene “و” اجاره ماشين در مشهد Jeep “به نام” Woodchuck “- براي رزرو توسط ساعت يا روز با گاز و بيمه گنجانده شده است.

به گفته راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شود، وسايل نقليه در نقاط تعيين شده در سراسر Breckenridge پارك شده اند كه براي گرفتن و رها كردن مناسب است و مي تواند از طريق برنامه تلفن همراه اجاره ماشين در گيلان، به صورت آنلاين يا از طريق تلفن رزرو شود.

Breckenridge شهردار اريك مومولا گفت: “من هيجان زده هستم كه Breckenridge با Zipcar همكاري كرده است تا وسايل نقليه مشترك را براي ساكنان و بازديدكنندگان ما به جامعه ما ارائه دهد.” “ما از تعهد ما نسبت به برنامه ها و ابتكاراتي كه از نظر محيط زيست آگاهند و همچنين براي ساكنان و بازديدكنندگان Breckenridge به آساني زندگي مي كنيم، افتخار مي كنيم.”

راه اندازي رسمي در Breckenridge بر اساس برنامه ماشين سازي راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شوددر دنور، جايي كه بيش از ۱۰۰ Zipcars در تقريبا ۴۰ محل در منطقه Denver بزرگ در دسترس هستند، برپا مي شود.

نيكول دالمي، مدير كل اسكار، گفت: “ما نمي توانيم بيشتر از اينكه راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شودرا Breckenridge به عنوان بخشي از شبكه حمل و نقل در حال رشد شهر به ارمغان بياورد، بيشتر هيجان انگيز است.” “خدمات صدور ويزاي ما بر روي تقاضا، دسترسي سريع به وسيله نقليه براي ساكنان و بازديدكنندگان Breckenridge ارائه مي دهد. با استفاده از شاتل و اتوبوس براي رسيدن به اجاره ماشين در انزلي– و Zipcar يك بار آنها را در اينجا – بازديد كنندگان مي تواند كمك به كاهش ترافيك و احتقان در Breckenridge.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]