در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۴:۴۲

چگونه خودرو را در زمستان آماده كنيم

هرچند كمبود بارش و خشكسالي باعث شد كه چندان روي زيباي پاييز را شاهد نباشيم، اما با اين همه فصل برگ‌ريزان نيز به فرجام رسيد و نوبتي هم كه باشد، موسم سرماي زمستان است. با آمدن زمستان، سرماي منجمدكننده و يخ و برف، حتي جابه‌جايي‌هاي كوتاه هم مي‌توانند به يك تصادف منجر شوند. همان‌گونه كه بدن انسان نيز با سرما و گرما سر ناسازگاري دارد، آب‌وهوا خودروي شما را نيز از اذيت و آزار بي‌نصيب نمي‌گذارد. هرچند كه از ديرهنگام كشور ما ايران آب‌وهوايي عموماً گرم و خشك را پذير بوده و جز در بخش‌هايي از شمال، شمال غربي و غرب كشور، زمستان ديگر استان‌ها بي‌شباهت به خرماپزان تابستان نيست. اما به‌رسم هرسال، براي ساكنان اين نقاط و كساني كه قصد سفر به آنجا را دارند، بهتر آن‌كه به يادآوري نكاتي براي مسلح كردن خودرو در برابر هواي سرد بپردازيم.

قطعات يدكي هيونداي

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

در صورت امكان، چه‌بهتر كه مركب دلبند خود را جز در گاراژ و يا زير سايبان رها نكنيد. چراكه تراشيدن يخ از روي پنجره در نخستين ساعات بامداد، كار چندان جالب و دلگشايي نخواهد بود. به‌علاوه دور نگه‌داشتن يخ از رنگ بدنه خودرو، به حفظ پرداخت آن كمك مي‌كند. اگر گاراژ يا سايباني دم دست نيست، حداقل روكشي براي خودرو خريده تا برف و يخ از پيكره آن دور بماند. به ياد داشته باشيد كه براي از بين بردن نمك از روي روكش، هرچند وقت يك‌بار آن را بشوييد.

لوازم يدكي كيا

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

باتري خودرو و انسان هردو در يك چيز اشتراك دارند …… از سرما متنفرند. حتي يك باتري سالم نيز اگر با آب‌وهوا نسازد، خودروي شمارا بي استارتر رها مي‌كند. بد نيست بدانيد كه به دليل سرما، شايد تا نيمي از نيروي باتري از بين برود. بنابراين پيش از اين‌كه در سرماي زمستان به خاطر خرابي باتري كاسه چه كنم به دست بگيريد، باتري مستهلك خودرو را تعويض و يا دست‌آخر آن را براي تست به يك تعميركار بسپاريد. چون اين تست‌ها 100 درصد هم دقيق نيستند، چه‌بهتر كه يك جفت كابل جامپر هم در جعبه ابزارتان داشته باشيد. چه باتري را تعويض كنيد چه نكنيد، در طول سال نيم‌نگاهي هم به قطب‌هاي باتري داشته و با جوش‌شيرين، آب و برس فلزي به جان آن‌ها بيفتيد تا مبادا با زنگ‌زدگي و رسوب اين فصل زيبا را به كامتان تلخ كنند.

 

قطعات هيونداي

معاينه فني را از ياد نبريد

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

درست مثل سر زدن خودمان به دكتر، بد نيست گاه و بي گاه خودروي خود را نيز به متخصصي مجاز بسپاريد تا از سلامت تمامي اجزا اطمينان حاصل كنيد. البته در صورت نياز، خود شما هم مي‌توانيد دست به آچار برده و معاينه خودرو را انجام دهيد هرچند خوددرماني چندان توصيه نمي‌شود.

يك مكانيك خبره شما از وضعيت سيستم‌ها و قطعات مختلف خودرو از قبيل رادياتور، ترمز و … با خبر كرده و در همين حين به شما اطمينان مي‌دهد كه مايعات مختلف آن ازجمله ضد يخ، روغن ترمز، روغن موتور و … در سطح مناسبي هستند. همچنين بهتر اينكه هميشه حداقل نيمي از باك خودرو را پر گذاشته تا مبادا لوله‌هاي انتقال سوخت يخ بزنند. تعويض روغن پيش از زمستان نيز بد ايده‌اي نيست.

لوازم يدكي هيونداي

زنجير چرخ يا تاير زمستاني فراموش نشود

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

حال كه به وضعيت داخلي خودرو رسيدگي شده، نوبت اين است كه دستي بر سروگوش بيرون خودرو نيز كشيده شود. جاي تعجب نيست كه يكي از كليدي‌ترين موارد براي رانندگي بدون خطر در جاده‌هاي زمستاني، تايرهاي خودرو هستند.

ابتدا اطمينان حاصل كنيد كه عاج‌هاي تاير از 3.175 ميلي‌متر كوتاه‌تر نباشند تا مبادا مشكلي در چسبندگي به جاده به وجود بيايد. همچنين به دقت به دنبال قسمت‌هاي صاف شده، پارگي و خوردگي‌ها باشيد و در صورت لزوم تاير يا تايرهاي معيوب را تعويض كنيد. گفتني است كه نيم‌نگاهي هم به بالانس باد چرخ‌ها بيندازيد.

علاوه بر اين‌ها، اگر در مناطقي شديداً برف خيز سر و كار داريد، بهتر است زنجير چرخ و يا حتي تايرهاي زمستاني را مد نظر داشته باشيد. درحالي‌كه دومين مورد را معمولاً براي كل زمستان روي خودرو باقي مي‌نهيد، در هر زمان مي‌توان خودرو را از بند زنجير چرخ رها كرد. اين مورد تنها به سليقه شما باز مي‌گردد.

يك كيت شرايط اضطراري آماده كنيد

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

براي سر در نياوردن در شرايط خطرناك، كارهاي زيادي از دستتان بر مي‌آيد اما بايد قبول كرد كه پيش‌بيني براي هر اتفاقي اساساً غيرممكن است. به همين خاطر جمع‌وجور كردن يك كيت اورژانسي براي بدترين وضعيت‌ها (ازجمله زلزله، بهمن، سيل و جنگ هسته‌اي) ايدهٔ بس درخشاني است.

به فكر تهيه چند بطري آب، كنسرو و ديگر خوراكي‌ها، منور، پتو، بيلچه، چراغ قوه، باتري و از همه مهم‌تر يك جعبه كمك‌هاي اوليه باشيد. اگر جمع‌وجور كردن اين موارد از حوصله شما خارج است، شايد در برخي فروشگاه‌ها كيت‌هاي آماده‌اي را نيز بيابيد. درصورتي‌كه مي‌خواهيد خيالتان از همه جهات راحت باشد، بد نيست كه يك پاور بانك با ظرفيت بالا، راديو و اره تاشو نيز به كيت ذكر شده بيافزاييد.

همچنين به فكر خريد بسته‌اي نمك براي آب كردن يخ هنگام گيركردن در آن بيفتيد. اگر نگران گيركردن در برف و سرماييد، پيشنهاد مي‌كنيم كه تمامي موارد بالا را جايي در صندوق عقبتان جاي دهيد.

كيسه شن خريد كنيد

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

باور كنيد يا نه، اگر كاميونت يا خودرويي ديفرانسيل عقب داريد، كيسه شن يار و ياور شما خواهد بود. دو كيسه شن بزرگ خريده و آن‌ها را كف كاميونت يا صندوق عقب خودروي خود قرار دهيد. با اين كار وزن بيشتري بر روي محور عقب پخش شده و در نتيجه چسبندگي خودرو زياد مي‌شود.

در بدترين حالت و در صورت گير افتادن در برف، مي‌توان از اين شن‌ها براي ريختن زير تايرها و خلاص شدن از اين وضعيت بهره برد. خوشبختانه كيسه شن نيز نسبتاً ارزان بوده و در پيدا كردنش هم چندان سخت نيست.

برف‌پاك‌كن‌ها را چك كنيد

چگونه خودروي خود را آماده زمستان كنيم؟

باور كنيد آن لحظه كه هنگام رانندگي در برف و كولاك از پوسيده بودن برف‌پاك‌كن‌هايتان مطلع شويد، اصلاً خوشحال نخواهيد شد. تيغه برف‌پاك‌كن چندان گران‌قيمت نبوده و تعويض آن‌ها هم سخت نيست. اما متأسفانه اغلب از سلامت آن‌ها اطمينان حاصل نمي‌كنيم.

اگر آخرين باري كه تيغه برف‌پاك‌كن خودروي‌تان را تعويض كرده‌ايد را از ياد برده‌ايد، پيشنهاد مي‌كنيم خريد يك جفت از آن‌ها را مد نظر قرار دهيد. به ياد داشته باشيد كه برخي خودروها براي شيشه عقب نيز برف‌پاك‌كن دارند. بد نيست حالا كه دست به آچار شده‌ايد، نگاهي هم به واشر مخزن شيشه‌شور بياندازيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۴۵:۳۴

اجاره خودرو هاي تشريفات

اجاره خودرو هاي تشريفاتي فول امكانات و لوكس مي باشند كه براي جلسات كاري شما بسيار پسنديده است.

 

براي ملاقات هاي كاري مهم خويش با كمپاني هاي دروني و بيگانه و مراسم ها ميتوانيد يك خودروي تشريفاتي نوين با راننده اجاره كنيد.

اجاره خودرو هاي تشريفاتي

اگر براي مدتي مهمان اخص اي داريد كه برايتان مهم است كه خودرويي كه استفاده مي كنيد درخور شما و مهمانتان باشد با كرايه خودرو تشريفاتيو اجاره اتومبيل بدون راننده و يا اجاره خودرو با راننده، اجاره اتومبيل ساعتي، كرايه ماشين روزانه و كرايه خودرو ماهيانه مي توانيد.

خودروي متناسب براي جابجايي آنها داشته باشيد و سفر تو شهري يا برون شهري جذابي را براي خود و مهمانتان رقم بزنيد.

شما مي توانيد با لوكس ترين خودروهاي تشريفاتي و با مجربترين رانندگان تشريفاتي چيره به زبان انگليسي ، ترانسفرهاي تو شهري و برون شهري مدعوين دروني و بيگانه تان را به ما بسپاريد.

انجام كليه امور مربوط به حمل و نقل و جابجايي مدعوين دروني و بيگانه ارگانها، شركتها و كسان توسط نوين ترين خودروها و رانندگان كار آزموده با واگذاري گونه ها خودروهاي سواري با راننده هاي مجرب، پايبند و متخصص جهت مصارف شركتي، ارگاني و شخصي به صورت قراردادهاي ماهيانه و ساليانه با راننده در اختيار.

تشريفات در كشورها

تشريفات در كشورها و براي سران كشورها كه حائز صنعت خودروسازي هستند معمولا از خودروهاي ساخت كشور خويش براي تشريفات يا عبور و مرور فردي كاربرد مي كنند، كه سربلندي ابهت براي بنگاه اقتصادي مربوطه به آمار مي‌آيد از طرفي دولت‌ها نيز به صنعت خودرو كشورشان سربلندي مي كنند.

ما درمورد كشورهايي كه در اين صنعت ناتواني دارند، وضعيت به نوع اي ساير است.

كشورهاي لاغر در صنعت

فيدل كاسترو در نخستين سالهاي پيروزي انقلاب كوبا راهي نداشت جز آنكه از خودروهاي آمريكايي موجود در كشورش استفاده كند ولي در سال هاي بعد سرانجام روس ها به عنوان يكتا حاميان و هم فكران فيدل كاسترو چند ليموزن ساخت روسيه از كارخانه هاي زيل و گاز را براي او ارسال كردند.

خدمات آيين ها در ايرانخدمات آيين ها در ايران

خدمات آيين ها در ايران

صنعت خودروسازاي ايران نيز تاكنون حداقل يكبار دست به ساخت خودروهاي گزيده تر ليموزين زده است، ساخت نمونه شش درب از پژو 405 در حدود 15 سال قبل اتمام شد و تعداد محدودي از اين خودروها هنوز هم در خيابان ها ديده مي شوند.

بدين ترتيب اين ايام دولتمردان كشورمان معمولا از اجاره خودرو هاي تشريفاتي خودروهاي كهنه اروپاييي از انواع پژو و مرسدس بنز گرفته تا ب ام و هاي سري پنج و سري هفت استفاده مي كنند و جاي خالي يك اتومبيل تشريفاتي ايراني در كشوري كه خويش را مدعي قدرت اول خودروسازي خاورميانه مي داند، خالي به نظر مي رسد.

در اغلب مواقع، به انگيزه ريسك امنيتي بالايي كه براي سرنشينان اين خودروها هستي دارد، خودروها با درجات بالايي حفاظت شده و ايمن‌سازي مي‌شوند.

پس به كارگيري لفظ پوشش‌هاي زرهي يا ضدگلوله براي اين وسايل متحرك چندان هم شگفت نيست.

اين خودروها بدست سازندگان اتومبيل يا گروه‌هاي گزيده تر و متخصص ديگري تجهيز “افترماركت” مي‌شوند.

لفظ زرهي كه براي خودروهاي تشريفات دولت به پيشه مي‌رود به معناي تقويت و مصون‌سازي يك خودروي غيرنظامي است و با آنچه معمولا از يك خودروي ارتشي يا نظامي چشمداشت مي‌رود فرق دارد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۸:۲۳

تاريخچه شركت خودرو سازي رولز رويس

تاريخچه شركت خودرو سازي رولز رويس خودرو رولزرويس از بهترين اتومبيل هاي ليموزين در عالم است. مهندس “رويس” همواره بهترين معيارها و استانداردها را براي ساخت خودرو هاي خود در نظر مي گرفت.

 

رولزرويس در سال 1906به عنوان شركت ساخت موتور هاي بادي (موتورهايي كه باجريان هواكار مي كند) توسط هنري رويس و چارلز استوارت، تأسيس شد.

در سال 1971بخش خودرو سازي اين شركت تحت عنوان رولزرويس موتور از كارخانه مادر كه ساخت موتور پيشرفته جت 211RB ضرر زيادي به آن زده بود متمايز شد و هويت مستقلي به خود گرفت.

از اين تاريخ لغايت سال 1987 ازآنش رولزرويس تحت نظر دولت قرار گرفت تا اينكه در همين سال به عنوان سركت سهامي عام رولز رويس به بخش خصوصي سپرده شد.

تاريخچه شركت خودرو سازي رولز رويستاريخچه شركت خودرو سازي رولز رويس

“فردريك هنري رويس” “Frederick Henry Royce” در 27 مي 1863 ميلادي در آلوتن كم و بيش پترزبورگ به گيتي آمد. او پسر يك آسيابان بود كه در كارش ورشكست شده بود. وي كه كوچك ترين فرزند خانواده بود، بعد از ورشكستگي كمپاني اجاره اي والد و مرگ نابهنگام وي، تامين بخشي از هزينه چهار خواهر و دوست ساير خويش را به عهده گرفت.

اجاره خودرو

در اوايل دوران حيات خود مشاغل متعددي از قبيل روزنامه فروشي و پادويي و تلگراف خانه داشت كه اين كارها مايه شد كه وي فقط يك سنه به مدرسه برود. پيش از اينكه او در راه آهن بزرگ شمال شاگردي و نوآموزي را شروع كند، مخارج حيات اش به وسيله عمه اش پرداخت مي شد.

دشواري ها و مصائب مادي به طور يكباره و خيلي زودرس، تعليمات كارآموزي اش را فسخ نمود و او را مجبور كرد كه در يك كمپاني فرآوري كننده آلت استخدام شود.

وي در اوقات فراغتش به مطالعه دروس مهندسي برق مي پرداخت و اين مطالعه و ميل به سوي مسايل فني سبب گرديد الي با يك شركت مهنسي برق رابطه پايدار كند. سه سنه پس از گذراندن مدت كوتاه در يك شركت قطعه سازي به لندن مراجعت و در شركت روشنايي و قدرت الكتريكي استخدام شد.

وظيفه وي در اين شركت تامين روشنايي و روشنايي خيابان هاي ليورپول بود. پيش از تأسيس شركت مهندسي برق و الكتريكي خود، در منچستر با سرمايه اندكي كه بعد انداز كرده بود – حدود70 پوند – شركتي براي تامين برق در كارگاه ها به نام FH رويس را پايه گذاري و تأسيس كرد.

اجاره خودرو رولز رويساجاره خودرو رولز رويس

در اين شركت بود كه دينام و جرثقيل هاي الكتريكي را ساخت و با سرمايه به دست آمده توانست كارخانه خود در منچستر را تأسيس كند و توجه خويش را معطوف ساخت موتور اتومبيل كند.

نخستين خودرو رويس، يك چهارچرخه فرانسوي ناقص بود كه جانشين يك مدل فرانسوي ديگر شد. در طي سال هاي 1901 لغايت 1903 ميلادي، موتور هاي مدل دو سيلندر Decauville و دوديون را ساخت.

اجاره خودرو در تهران

اين خودرو يك مدل دو سيلندر ناصاف و خشن و پر سر و صدا بود كه در طرح آن رويس دگرگوني ها قابل توجهي به وجود آورد و پس از آن نخستين اتومبيلش به نام رويس با موتور دو سيلندر و 10 اسب بخار را در سال 1904 ساخت.

رويس، اتومبيل دو سيلندري ساخت كه هر چند موفقيت تجاري گزيده تر اي را نصيبش ننمود وليكن عالي تر از مدل هاي مثل فرانسوي اش بود. هنري با شناسايي يگانه از مديران نمايشگاه دارش با چارلز رولز آشناشد.

“چالز استوارت رولز” “Charles Stewart Rolls”متولد لندن پسر نخست بارون لانگتوك بود كه از فروش كالسكه هاي بدون اسبش كاميابي و ترقي قابل توجهي كسب كرده و فرد نسبتا مرفهي بود، چرا كه درشكه هايش را به طبقه اعيان و اشراف مي فروخت.

او اشتباهات زيادي در ابتداي كار مرتكب شد ولي در آينده اين اشتباهات را اصلاح كرد. چارلز رولز از دوران كودكي به تعمير موتورهاي ماشين علاقه بسياري داشت.

وي در سال 1902 كار خويش درزمينه خودرو را با صادر و وارد كردن خودرو هاي فرانسوي شروع كرد. چارلز اولين اتومبيلش را در سن 18 سالگي پيش از ورود به دانشگاه كمبريج ساخت.

با ساخت و فرآوري اتومبيل، وي اقدام به فروش انواع خودرو نمود. ليكن پس از اينكه هنري رويس خودرو استثنايي خود را توليد كرد، رولز در هتل Midland منچستر ترتيب ملاقاتي را با وي داد.

اجاره خودرو رولز رويس

 

نتيجه اين گفتگو عقد پيماني بين اين دو درگذشت بود كه به اتومبيل رويس بدست سرمايه و پول رولز رونق بخشيد. رويس پنج گونه اتومبيل متفاوت را توليد كرد، يك اتومبيل با توان 10 اسب بخار، يك اتومبيل با قدرت 15-20 (با موتور و شاسي مشابه) و يك خودرو شش سيلندر با 30 اسب بخار قدرت و اتومبيلي با همين نيرو و چهار سيلندر.

خودروهاي فوق در ماه دسامبر 1904 ميلادي در نمايشگاه پاريس به نمايش درآمدند. اين دو، همكاريشان با هم در گويه توليد اتومبيل را در سنه 1906 پيش درآمد كردند. در همان زمان “رولز” و “رويس” موافقت كردند كه اتومبيل هاي توليدي شان را از اين به بعد تحت عنوان “رولزرويس” بسازند و بفروشند. اين شراكت در واقع با نام “رولزرويس” به طور عملي قوت يافت.

موتور 6 سيلندري

 

رويس امور تفكيكي رابر عهده داشت و رولز امور بانكي و تجاري را بر عهده و سرمايه لازم براي ساخت اتومبيل چهار سيلندر را فراهم كرد.

اولين اتومبيلي كه با نام “رولزرويس” به فروش قبض مدل Silver Chost با موتور شش سيلندر دست نويس بود كه در سال 1906 توليد و در كمتر از يك سنه به عنوان بهترين اتومبيل سال دنيا برگزيده شد.

مشاركت اين دو همكار با هم بيش از 6 سنه طول نكشيد. زيرا چارلز در سن 32 سالگي در 12 جولاي 1910 ميلادي در سانحه هوايي درگذشت. وي نخستين بريتانيايي بود كه بر پرتو سقوط هواپيمايي درگذشت.

پس از اجل وي هنري رويس به انفرادي هدايت كارخانه رابر عهده گرفت. طي جنگ جهاني اول، رويس براي ارتش انگلستان موتورهاي هوا پيما توليد مي كرد. بعد از اتمام جنگ فرآوري موتور و شاسي خودرو را مجدد ابتدا كرد. وي به خاطر خدمات شاياني كه در مقوله ساخت موتور هواپيما و اتومبيل سپريدن داده بود در سنه 1930 لقب شواليه را آن خويش كرد.

رولز رويس در ساخت هواپيما

 

رولزرويس احد از مترقي ترين كارخانجات در زمينه ساخت موتور هواپيما است لغايت جايي كه موتور هواپيماي كنكورد توسط اين كارخانه ساخته شدند.

پس از اين اتفاق، رويس بنتلي موتور را خريداري كرد. وي در سن 70 سالگي در حالي كه مشغول كشيدن طرح هاي جديدي براي افزايش سرعت خودرو هايش بود درگذشت.

هنري رويس بسيار شغل مي كرد و نامدار بود و به اين انگيزه هيچ گاه به خانواده خود نمي قبض كه به همين انگيزه همسرش نيز او را رها كرد هيچ گاه يك وعده غذاي كافي نداشته و به همين علت جسم ضعيفي داشت. رويس كه در اواخر عمرش به كلي ضعيف و عليل گرديده بود.

عبارت اسم كارخانه

در پايان شغل بسيار سرانجام در تاريخ 22 آوريل 1933 چشم از جهان فرو بست. حال كارخانه اي كه اين مرد رنجور آن را پايه گذاري كرده براي ثروتمندان خودروهاي گران بها مي سازد.

آرم كارخانه “رولزرويس” عبارت است از يك گويه سياه كه در آن دو شماره حرف R انگليسي بر روي هم تأليف شده است. اين دو حرف معرف اسم آقاي رولز و رويس هستند.

بر روي جلو پنجره همگي رولز رويس هايي كه از سنه 1911 به بعد ساخته شده اند تنديس يك فرشته از جنس طلا پيمان گرفته كه اميلي اسم دارد و به عقيده بسياري اين فرشته تمثال دختري است كه آقاي رويس به آن دل بسته بود اما هرگز موفق به زناشويي با او نشد. برخي هم معتقدند اين فرشته نماد تسكين است و The Spirit of Extacy اسم دارد.

اين تنديس از طلاي 24 عيار و به روش ريخته گري سنتي ساخته مي شود كه اين مايه مي شود الي هيچ كدام از اين مجسمه ها كاملا همانند به هم نباشند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۴:۲۰

اجاره خودرو در هلند و مزيت آن

اجاره خودرو در هلند و مزيت آن توپ هاي برمودا، توپ هاي ساحلي و كيسه هاي خواب را در تنه قرار دهيد! و كرم ضد آفتاب خود را فراموش نكنيد – و نه چتر خود را … فصل تعطيلات آغاز شده است و با خودرو اجاره شما را به بهترين نقاط در هلند.

 

براي گذراندن تعطيل آخر هفته اجاره خودرو پارسي به شما هفت راهنمايي براي يك سفر سرگرم كننده سفر آخر هفته در هلند مي دهد!

اجاره خودرو در هلند و مزيت آن

اجاره خودرو در هلند و مزيت آن

جزاير زيبا هلند

تنفس در هواي تازه و لذت بردن از ساحل و طبيعت: براي كساني كه هرگز به جزاير هلند نرفته اند، تعطيلات آخر هفته تجربه اي از خود است! چكمه هاي خود را بگذاريد و روي آپارتمان هاي جزر و مدي راه برويد، مهر و موم را در يك سفر قايق قرار دهيد، دوچرخه را اجاره كنيد و يك تور بگيريد. تعداد زيادي از B & B ها، هتل هاي دنج و كمپينگ وجود دارد. و با استفاده از كشتي، شما در هيچ زمان و در Texel، Ameland يا Terschelling هستيد.

خودتان را به آخر هفته سلامتي ببريد

سونا شما به آرامي پس از سونا كه در آن زمان گرفته ايد، به آرامي پوستتان را خشك كنيد. حالا شما روي آب حمام حرارتي مايع شناور مي كنيد. ذهن شما سرگردان است و شما كاملا احساس آرامش مي كنيد.

يك روز در يكي از بسياري از استراحتگاه هاي بهداشتي هلندي احساس مي كند كه يك تعطيلات كوچك است. در باغ هاي زيبا، ماساژ ها و درمان هاي زيبايي، نوشيدني ها وجود دارد. هميشه يك هتل در اطراف گوشه يا يك درايو كوتاه به B & B وجود دارد.

 

شهر در حال سفر به هلند

براي علاقمندان به تاريخ و فرهنگ، مقدار زيادي در هلند وجود دارد. و بيشتر از شهرهاي اصلي وجود دارد. براي مثال، از دوردراخت ديدن كنيد: قديمي ترين شهر هلند با طولاني ترين خيابان خريد. يا به سمت ماستريخت در جنوب رانندگي كنيد يا در شمال شمال گرونينگن. هر دو زيبا هستند و شما مي توانيد مقدار زيادي در طول مسير ببينيد. شما همچنين مي توانيد يك اتاق هتل خوب در Leewwarden و Friesland ببينيد، و يا رفتن به Middelburg در Zeeland.

خورشيد، شن و دريا

خط ساحلي هلند وسيع است و فرصت هاي زيادي براي آخر هفته هاي دوست داشتني سواحل، تپه ها و هواي شور فراهم مي كند. شب را در يك اردوگاه در زلاند گذرانديد، يك كلبه در زدنوورث را رزرو كنيد، يا يك جاي خوب براي اقامت در پتن پيدا كنيد.

آب و هوا در ساحل تقريبا هميشه خوب است، مردم دوستانه هستند و باشگاه هاي خوبي براي ساحل وجود دارد كه براي استراحت و نوشيدن لذت ببرند.

كتاب را بخوانيد و كرم هاي ضد آفتاب بگيريد، و آخر هفته شما واقعا نمي تواند اشتباه باشد.
نكته 5: يكي از پارك هاي سرگرمي هلندي را ببينيد

اين كه آيا شما مانند غواصان غواصي، اسب ها، دلفين ها، افسانه ها يا حيوانات وحشي دوست داريد؟ در زمينه پارك هاي تفريحي، مقدار زيادي از آن انتخاب مي شود.

خريد بليط خود را آنلاين و يا در پرداخت سوپرماركت. سفر روز خوبي است، اما رزرو هتل باعث مي شود تجربه حتي بهتر شود. شما خيلي خوب و زود مي شويد – بعد از ظهر در صف قرار مي گيريد – و هنگامي كه بيرون مي رويد، يك وعده غذاي خوب و رختخواب در انتظار است. حالا براي همه سرگرم كننده است

بازديد از هلند هلند

هنگامي كه شما در لليستاد يا آلمرو زندگي ميكنيد، خانه شما 30 فوت پايينتر از سطح دريا است. در واقع، كل Flevoland و Noord Oostpolder زمين بازيافت شده است، و همچنين ديگر “polders” در هلند.

اين يكي از مزاياي معمول هلند، همراه با آسياب هاي بادي و دايك است، و اگر شما براي مدت بيشتري طول بكشد، نمي توانيد مقاومت كنيد. براي آنكه ارزشش را داشته باشيد، از شهر شوكندر موزه، Giethoorn منظره يا اسكله باطياا در لليستاد ديدن كنيد.

پارك هاي ملي در هلند

هلند همه چيز نيست كه چوب است. اما طبيعت زيبا در همه جا وجود دارد، اگر مي دانيد كجا نگاه كنيد. بعضي از قطعات پارك هاي طبيعت محافظت شده مانند De Veluwe، De Biesbosch و De Drentse Aa براي مثال هستند.

حفاظت از مناطق در هلند به معناي قرار دادن يك حصار بزرگ در اطراف آنها نيست و دسترسي عمومي را غير ممكن مي سازد. برعكس، اين سياست است كه مناطق طبيعت هر جا كه ممكن باشد، به مردم باز است.

و چيزهاي حتي بهتر: جايي كه جنگل ها در هلند وجود دارد، هتل هاي ناز، دوچرخه هاي اجاره اي و خانه هاي پن كيك وجود دارد. كامل، درست است؟

اگر بيش از چند هفته به خارج از كشور ميرويد، نميخواهيد يك برنامه مجموعه توسط يك راهنماي تور دنبال كنيد. شما مي خواهيد قادر به ساخت برنامه هاي خود و رفتن به كاوش.

بنابراين اگر مدت زمان طولاني در هلند اقامت داريد، اجاره ماشين ايده خوبي است. اين فقط نوع خودمختاري است كه به دنبال آن هستيد: به جاده برويد و به هر كجا كه بخواهيد برويد، همانطور كه در خانه مي كنيد.

هنگامي كه شما اجاره خودرو در اجاره خودرو ، اين دقيقا همان آزادي است كه شما مي توانيد دريافت كنيد. و من اشاره كردم كه اجاره ما نيز بسيار مقرون به صرفه است؟

آزادي براي رفتن به هر كجا كه دوست داريد

با يك ماشين اجاره اي مي توانيد برنامه هاي خود را آزاد كنيد. يك روز در ساحل صرف كنيد، به پياده روي برويد، با يك آشنايي متوقف شويد، يا از يك شب لذت ببريد: مي توانيد هر جا كه دوست داريد برويد. BB و L باعث مي شود خودرو را راحت تر از قبل بفروشيد.

هنگامي كه شما يك خودرو با را اجاره مي كنيد، لحظه اي كه وارد مي شويد، منتظر شما هستيم در مقابل فرودگاه آمستردام اسپيپول. شما كليد هاي يكي از كاركنان خود را دريافت مي كنيد و شما فقط مي توانيد به آن بپردازيد. بدون انتظار در خطوط شمارنده يا جستجو براي اتوبوس هاي شاتل – بدون هيچ زحمتي.

فقط ماشين كه به آن نياز داريد. و هنگامي كه شما را ترك دوباره، شما نيز به راحتي ماشين را در مقابل سالن خروج را ترك كنيد.

اجاره خودرو با بهترين تعرفه ها

اجاره خودرو با بهترين تعرفه ها

اجاره خودرو با بهترين تعرفه ها

خدمات استاتيك رايگان فرودگاه ها كه نيز بسيار منطقي قيمت؟ مطمئنا نرخ اجاره خودرو ما شامل همه چيز است. و با اجاره خودرو ما واقعا همه چيز را در زماني كه اين را مي گويند معني مي كنيم.

بنابراين هيچ هزينه اضافي در چاپ خوب يا هزينه اضافي براي استفاده از يك كارت اعتباري و هيچ شگفتي وجود ندارد. مسافت پيموده شده رايگان، سيستم ناوبري براي اروپاي غربي، بيمه و همچنين ماليات گنجانده شده است. به اين ترتيب شما ماشين خود را از € 24 رانندگي مي كنيد – يك روز – به علاوه بنزين.

براي تلفن هاي موبايل خوب است؟ طيف گسترده اي از خودروهاي اجاره اي را انتخاب كنيد و ماشين ايده آل خود را براي تابستان پيدا كنيد!

يك خودرو را اجاره كرديد؟ در حال حاضر همه شما نياز داريد يك هتل خوب است

به دنبال جايي براي ماندن مي گرديد؟ در نزديكي Schiphol انواع هتل ها در محدوده قيمت هاي مختلف وجود دارد و ما با افتخار ماشين خود را به درب عرضه مي كنيم. هتل شما پايه ايده آل براي بازديد از دوستان و خانواده و يا انجام هر گونه برنامه هاي ديگر شما است. احساس مي كنيد كه قبلا رزرو كرده ايد؟ 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۸ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۳:۲۳

ماشين اسپرت هيونداي

قطعات هيونداي

قطعات يدكي هيونداي به پرسش‌هاي زيادي در آن پاسخ داد از جمله اين كه حداكثر اندازه اين كلاس ماشين چقدر بايد باشد. بر اين اساس توليد سانتافه در دو مسير اصلي قرار گرفت. سانتافه اسپرت كه با اندازهٔ قبلي و با گنجايش ۵ سرنشين، و سانتافه كه عنواني براي خودروهايي بود كه فاصله محور چرخ‌هاي طولاني‌تري داشتند و سه رديف صندلي در صندلي در آن‌ها جاي مي‌گرفت كه بسته به طراحي‌هاي داخلي، مي‌توانستند ظرفيت ۶ يا ۷ نفر را داشته باشند. بنابراين، مي‌توان گفت كه سانتافه اسپرت، شكاف موجود در خط توليد هيونداي را پر كرد و خودروي سانتافه جايگزين مدل بزرگ‌تر و مشابه خود، يعني وراكروز شد.

لوازم هيونداي

سانتافه‌هاي اسپرت از يك موتور چهار سيلندر ۲/۴ ليتري استفاده مي‌كنند كه ۱۹۰ اسب بخار قدرت دارد و اين در حالي است كه موتور ۲ ليتري توربو ۲۶۴ اسب‌بخاري را نيز مي‌توان انتخاب كرد. همچنين اگر موتور V6 با گنجايش ۳/۳ ليتر بر روي آن نصب شود، با توجه به فاصله زياد محور چرخ‌ها، قدرتي معادل ۲۹۰ اسب بخار توليد خواهد كرد. به عنوان يك مقايسه، مي‌توان موتور ۳/۸ ليتري V6 را بر روي مدل وراكروز در نظر گرفت كه ۲۶۳ اسب‌بخار قدرت ايجاد مي‌كند. دليل اين امر طراحي و ساخت جديد و استفاده از مواد سبك‌تر در سانتافه اسپرت است كه آن را بيش از ۹۰ كيلوگرم از ورا كروز سبك‌تر مي‌كند. شرايط اسپرتي اين مدل  لوازم يدكي هيونداي، از مدل‌هاي نسل قبل سانتافه بيشتر است .

هيونداي

سانتافه گرند و سانتافه اسپرت به دو صورت ديفرانسيل جلو و دو ديفرانسيل عرضه مي‌شوند. راديو موج متوسط و كوتاه و همچنين Sirius/XM به همراه ورودي سي‌دي و اتصال آي‌پد در دسترس است و همچنين سيستم راهبري كه مي‌توان در هنگام خريد آن را انتخاب كرد. اگر پكيج‌هاي «تكنولوژي» و «چرم و تجهيزات ويژه» را انتخاب كنيد، قيمت نهايي خودرو، نزديك به ۳۶ هزار دلار برايتان آب مي‌خورد؛ چيزي كه در خودروي تست اين بررسي انجام شده است. امّا در همين حال، حس يك خودروي لوكس را در يك مدل از هيونداي تجربه خواهيد كرد: يك كابين راحت و مطمئن. سانتافه اسپرت ۲۰۱۴ نمادي از پيشرفت هيونداي بعد از ورودش به بازار در دهه ۸۰ ميلادي است. البته اگر فكر مي‌كنيد كه اين خودرو كاملاً كره‌اي است، سخت در اشتباهيد؛ ساخت نهايي هيونداي سانتافه اسپرت در وست‌پويينت ايالت جورجيا در امريكا انجام شده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۸ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۱:۲۵

هيونداي گرنجوور

 

قطعات هيونداي

 

 قطعات يدكي هيونداي گرنجور با نيروي هيبريدي و قدرت تركيبي 204 اسب بخار و مصرف سوخت 6.25 ليتر در هر 100 كيلومتر معرفي شد.
شركت هيونداي، گرنجور جديد را در كره جنوبي معرفي كرده است. طراحي شده به عنوان يك سدان لوكس سازگار با محيط زيست، اين خودرو داراي يك موتور الكتريكي با 47 اسب بخار (35 كيلووات) قدرت و يك موتور MPI 2.4 ليتري كه 159 اسب بخار نيرو توليد مي‌كند مي‌باشد. اين مجموعه خودرو را قادر مي‌كند تا در مجموع معادل 204 اسب بخار (150 كيلووات) نيرو توليد كند. از همه مهم‌تر، ميانگين مصرف سوخت 6.25 ليتر در هر 100 كيلومتر مي‌باشد.

 

لوازم هيونداي

 

اين مدل داراي چراغ‌هاي جلوي پروژكتوري، چراغهاي عقب LED، سيستم اگزوز دوگانه و رينگ‌هاي 17 اينچ آلومينيومي مي‌باشد. كابين خودرو مجهز به صندليهاي چرمي فرمان چرمي و تزئينات چوبي مي‌باشد. خودرو همچنين داراي سيستم خودكار تهويه دو منطقه‌اي، صندلي‌هاي گرم شونده، دوربين ديد عقب، سيستم شارژ توسط USB و يك سيستم سرگرمي با صفحه‌ي نمايش 6 اينچي مي‌باشد.  قطعات هيونداي اگر اين تجهيزات به حد كافي لوكس نيستند آپشن هايي مانند سانروف پانوراما، يك سيستم صوتي پرميوم و سيستم ناوبري GPS نيز وجود دارند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۸ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۱:۲۴

هيونداي گرنجوور

 

قطعات هيونداي

 

 قطعات يدكي هيونداي گرنجور با نيروي هيبريدي و قدرت تركيبي 204 اسب بخار و مصرف سوخت 6.25 ليتر در هر 100 كيلومتر معرفي شد.
شركت هيونداي، گرنجور جديد را در كره جنوبي معرفي كرده است. طراحي شده به عنوان يك سدان لوكس سازگار با محيط زيست، اين خودرو داراي يك موتور الكتريكي با 47 اسب بخار (35 كيلووات) قدرت و يك موتور MPI 2.4 ليتري كه 159 اسب بخار نيرو توليد مي‌كند مي‌باشد. اين مجموعه خودرو را قادر مي‌كند تا در مجموع معادل 204 اسب بخار (150 كيلووات) نيرو توليد كند. از همه مهم‌تر، ميانگين مصرف سوخت 6.25 ليتر در هر 100 كيلومتر مي‌باشد.

 

لوازم هيونداي

 

اين مدل داراي چراغ‌هاي جلوي پروژكتوري، چراغهاي عقب LED، سيستم اگزوز دوگانه و رينگ‌هاي 17 اينچ آلومينيومي مي‌باشد. كابين خودرو مجهز به صندليهاي چرمي فرمان چرمي و تزئينات چوبي مي‌باشد. خودرو همچنين داراي سيستم خودكار تهويه دو منطقه‌اي، صندلي‌هاي گرم شونده، دوربين ديد عقب، سيستم شارژ توسط USB و يك سيستم سرگرمي با صفحه‌ي نمايش 6 اينچي مي‌باشد.  قطعات هيونداي اگر اين تجهيزات به حد كافي لوكس نيستند آپشن هايي مانند سانروف پانوراما، يك سيستم صوتي پرميوم و سيستم ناوبري GPS نيز وجود دارند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۲:۵۹

اجاره خودرو براي مسافران

بنابراين مسافران هر روز بيش از اجاره خودرو به اجاره ماشين رانندگي؟ آنها بهانه اي درست دارند. اما اگر شما در حال عبور از اين سد انفجاري هستيد كه براي نخستين بار درياي شمال را از تهران جدا كنيد، قطعا بايد نيمه راه را متوقف كنيد.

 

آيا مي دانستيد كه 300،000 بازديد كننده در سال است؟ شما مي توانيد به بناي يادبود نگاه كنيد و به مركز بازديد كنندگان برويد و چيزي در رستوران بخريد. اما ديدگاه پاركينگ نيز بايد متوقف شود.

بازديدكنندگان اجاره خودرو

تنها بخش كوچكي از بازديدكنندگان در اجاره خودرو نيز از ماشين ها موزه تهران ديدن مي كنند. موزه هر روز باز نمي شود و در تمام طول سال باز نيست. اما اگر شما در حال شانس هستيد، يا ساعت ها قبل از بررسي، موزه قطعا ارزش بازديد!

اجاره خودرو براي مسافران

اجاره خودرو براي مسافران

بهترين رستوران هاي كنار جاده اي در هلند

آيا شما در نزديكي تهران هستيد؟ با توجه به بازديدكنندگان سايت رتبه بندي رستوران خودرويي ، به سرعت به شماره شماره دو براي يك ميان وعده در سر مي زنند: رستوران يكي از كنار جاده ها در هلند. نقطه كاميون هاي در رتبه بندي هاي عثماني در روتردام، در آمستردام و در دنبال مي شود.

البته بسياري از رستوران هاي كنار خياباني زيادي وجود دارد كه با نشانه چاقو و چنگال در كنار بزرگراه نشان داده شده است.

رشته هورست در امتداد

به ويژه مقصد براي خوانندگان انواع، اما با آب و هواي خوب، در امتداد A28 همچنين توقف خوبي براي سرزمين هاي زميني است. براي هزينه معقول شما در ساحل پارك مي كنيد و كيت و بادبان، يا اسكيت باز ها و كوه هاي يخ (بسته به فصل) را تماشا مي كنيد.

به غير از منظره درياچه اي بزرگ، سالن هاي تميز نيز وجود دارد.

اورك

بزرگراه A6 از مييربرگ در نزديكي آمستردام از طريق اجاره خودرو به در اجرا مي شود. درباره نيمه راه خروج . در اين روستاي ساحلي زيبا كه يك بار جزيره بود، شما به راحتي مي توانيد تمام روز را صرف كنيد.

اما يك سفر سريع به بندر زيبا نيز قطعا ارزش گذرگاه كوچكي است!

پارك ملي اجاره خودرو در تهران

آيا درايو شما را به يا از طريق مي گيرد؟ خروج 25 را در A12 بگذاريد و كمي بيشتر براي توقف در اجاره خودرو در تهران ، يكي از بزرگترين و زيباترين ذخاير طبيعت هلند كه براي عموم مردم است، رانندگي كنيد. يك پياده روي كوتاه داشته باشيد يا براي كشيدن طولانيتر برويد، اما مطمئن شويد كه راه خود را به ماشين بازگشته ايد! در ميان پارك، موزه هنر كولر-مير را با دومين مجموعه بزرگ نقاشي هاي ونگوگ در هلند پيدا خواهيد كرد.

پنكيك!

همانطور كه هر هلندي مي داند: در آن جنگل وجود دارد، پنكيك وجود دارد! بنابراين در نگاه كردن به نشانه هايي كه  را در طول مسيرهاي ديدني تر خود مي بينيد، باشيد.

هر دو در بعد از ظهر و در تمام طول شب شما مي توانيد به خانه براي ضخيم سنتي با بيكن و شربت برويد. يا با پنير، با سيب يا يك لايه ضخيم از شكر آجري.

محيط در هر خانه شيريني گرم و دنج است و بچه ها در بقيه راه به طور صحيح خواب مي بينند.

اجاره خودرو

اجاره خودرو

مستقيم از بزرگراه به فيلم

فقط تا اواسط سال 2016 منتظر بمانيد، اما بعد از آن، لايحه سينمايي جديدي با 11 تالار، دو فست فود و 450 فضاي پاركينگ درست در كنار بزرگراه نزديك ايستگاه يپنبورگ مي گذرد. اما اگر در حال حاضر براي پاپ كورن و پرفروش هستيد، سينما در نزديكي بزرگراههاي تيلبورگ، اد و ليايدز ريجن نزديك اوترخت وجود دارد.

هتل ها در نزديكي خودرو و بزرگراه

برنامه ريزي سفر به هلند و جستجوي يك هتل زيبا در نزديكي فرودگاه و همچنين بزرگراه؟ مقياس بزرگ يا كوچك و دنج: اگر شما اجاره ماشين در ، شما مي توانيد آنها را انتخاب كنيد و / يا آن را در ده هتل هاي مختلف در نزديكي فرودگاه را ترك كنيد.

بدون هزينه اضافي!

راه هايي براي رانندگي شما پايدار، تميز و اقتصادي است. اتومبيل هاي پاك تر هر روز به بازار مي آيند، بنابراين شما مي توانيد خريد يكي از جديد را در نظر بگيريد. اما شما همچنين مي توانيد عادات رانندگي خود را تنظيم كنيد، شما همچنين مي توانيد يا گاهي اوقات اجاره اتومبيل.

انتخاب يك خودرو تميز و مقرون به صرفه

هر كس مي خواهد يك خودرو تميز و با كارايي با كارايي باشد. اما خودرو ارزان تر در كلاس خود لزوما “پاك ترين” نيست و بالعكس. و توليد كنندگان خودرو مي توانند تا حدودي خوش بينانه در مورد استفاده از سوخت خودرو خود را.

يك قانون مشت: هرچه بيشتر اتومبيل سوزانده شود، اجاره خودرو بيشتر از آن منتشر مي شود. بنابراين در مقايسه با استفاده از سوخت در مقايسه با اتومبيل، شما همچنين مي توانيد از انتشار اجاره خودرو به عنوان راهنماي استفاده كنيد.

تصويب سبك رانندگي اقتصادي تر

با تنظيم سبك رانندگي خود، شما به راحتي مي توانيد 10٪ هزينه هاي سوخت خود را صرفه جويي كنيد، محيط زيست را خنثي كنيد. مداخلات ساده تاثيرات بزرگي دارند. براي مثال، اطمينان حاصل كنيد كه فشار تاير شما در حال بررسي است: رانندگي با فشار تاير مناسب باعث صرفه جويي در سوخت و افزايش ايمني مي شود.

راهنمايي هاي بيشتري براي رانندگي پايدار:

در سرعت هاي پايين تر (بين 2000 تا 2500 دور در دقيقه) به يك دنده بالاتر سوق دهيد.
در صورت امكان، با سرعت ثابت در بالاترين چرخ دنده، كه موتور هنوز هم هموار مي شود، رانندگي مي كند.
تا آنجا كه ممكن است پيش برويد و تغييرات در ترافيك را پيش بيني كنيد.
فاصله خود را حفظ كنيد. براي متوقف كردن يك چراغ راهنمايي، پدال گاز را بلند كنيد و ماشين را به چرخ دنده تبديل كنيد.
رعايت محدوديت سرعت
توقف كوتاه؟ موتور را خاموش كن
اجتناب از صرفه جويي در انرژي براي استفاده هاي غير ضروري از وسايل الكتريكي مانند تهويه مطبوع و دستگاه تهويه مطبوع عقب.

اجاره خودرو ، قايقراني خودرو و ماشين

هنگامي كه شما كمتر از 12000 كيلومتر در سال رانندگي مي كنيد، معمولا با اشتراك (به اشتراك گذاري خودرو ) بهتر است. اجاره همچنين مي تواند يك جايگزين اقتصادي براي رانندگي خودرو شما باشد. همچنين مي توانيد يك خودرو كوچك با كارآمد براي استفاده روزمره يا يك ماشين اجاره اي بزرگ براي سفر و تعطيلات انتخاب كنيد. با اجاره ماشين خود، يا با استفاده از وسايل نقليه خودرو يا ماشين، شما بيشتر از استفاده از ماشين خود آگاه هستيد. علاوه بر اين خودرو ها از شركت هاي اجاره نيز جديدتر از ماشين هاي متوسط است. بنابراين، اجاره خودرو در تهران آنها معمولا ارزان تر و پاكيزه تر هستند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۲۰

يك انتخاب درست براي اجاره خودرو

شما بايد يك ماشين را اجاره كنيد، اما كدام اتومبيل اجاره اي مناسب است؟ اين واقعا به آنچه شما نياز به اجاره يك ماشين و چقدر مي خواهيد صرف كنيد بستگي دارد. تعدادي از جنبه هايي وجود دارد كه بايد در نظر گرفته شود تا تصميمي بر روي يك ماشين اجاره آسان تر شود.

 

براي خودرو شما نياز داريد؟

براي تصميم گرفتن كه اجاره خودرو براي شما بهترين است، ممكن است مفيد باشد كه از اين سوالات خود را بپرسيد. چرا من اجاره ماشين دارم؟ با برنامه ريزي چه كارهايي انجام مي دهم؟ و با چه تعداد افراد؟ بر اساس پاسخ به اين سوالات، شما مي توانيد از نوع خاصي از خودروها از ليست عبور كنيد.

به عنوان مثال: شما در خارج از كشور كار مي كنيد و با خانواده خود در تعطيلات به هلند مي آيند. شما يك ماشين بزرگ با صندلي كودك و تعداد زيادي از غرفه نياز داريد. كلاس كوچكتر ماشين كمتر مناسب خواهد بود.

مناسبتي كه شما در حال اجاره خودرويي مي باشيد تاثيري بر تعداد كيلومتري كه در آن راننديد.

با برخي از آژانس هاي اجاره اتومبيل، تنها تعداد محدودي از كيلومتر در قيمت اجاره گنجانده شده است. آنچه كه اغلب مورد استفاده قرار مي گيرد كوتاهتر دوره اجاره، تعداد كمتر از كيلومتر آزاد است. هنگامي كه كيلومترها بيشتر بايد رانده شوند، افزايشي افزوده خواهد شد.

هنگام انتخاب كلاس خودرو چه بايد بكنم؟

در نهايت، شما يك ليست كوتاه با تعداد x دسته خواهد شد. سپس بايد با چه نوع انتقالي كه مايليد رانندگي كنيد انتخاب كنيد و اگر بنزين يا ديزل را ترجيح مي دهيد.

انتخاب بين بنزين و ديزل بر قيمت اجاره ماشين اثر چنداني نخواهد داشت. انتخاب انتقال انجام مي شود. وسايل نقليه با يك گيربكس اتوماتيك گران تر از اتومبيل هاي دستي هستند.

كدام دسته در اجاره خودرو موجود است؟

در اجاره خودرو ميتوانيد از طيف گسترده اي از اتومبيل ها انتخاب كنيد. از ماشين هاي كوچك تا بزرگ، تغيير دستي به انتقال اتوماتيك، ما همه آنها را داريم. و فراموش نكنيد، با ما، شما هميشه كيلومتر نامحدود!

دوره تعطيلات اينجا تقريبا اينجاست! زمان براي ديدن دوستان و اقوام شما در هلند. هر مسافر با چالش يافتن يك معامله خوب در مورد ماشين اجاره و يك بليط هواپيما روبرو مي شود. ما مي خواهيم چند راهنمايي در مورد پيدا كردن معاملات خوب در تابستان امسال ارائه دهيم!

 مقايسه فرودگاهها / شهرهاي مختلف

شهرها و كشورها اغلب فرودگاه هاي مختلفي دارند. در هلند سه فرودگاه عمده وجود دارد: فرودگاه اسكيپال آمستردام، فرودگاه روتردام-لاهه و فرودگاه ايدووهن. به همين دليل است كه قبل از مسافرت، چندين فرودگاه و چندين فرودگاه را در نظر بگيريد. اين مي تواند شما را از پول زيادي صرفه جويي كند.

پرواز با ارزان تر با توقف

اگر چه داشتن توقف در هر لحظه ايده آل نيست، اما مي تواند پول شما را ذخيره كند. برخي از توقف ها خيلي كوتاه هستند، آنها قطعا ارزش ديدن دارند. بنابراين، فيلتر جستجوي خود را بر روي “پروازهاي بدون توقف” تنظيم نكنيد زيرا ممكن است در پروازهاي ارزان با توقف توقف وجود داشته باشد.

تاريخچه مرورگرتان را قبل از رزرو يك بليط هواپيما، حذف كنيد

بسياري از وبسايت هايي كه بليط هاي هواپيما را ارائه مي دهند، از كوكي ها به ترجيحات خود رجوع مي كنند. اين كوكي ها ممكن است بر قيمت بليط هايي كه نشان داده مي شوند، تاثير بگذارند. با حذف سابقه مرورگر خود، مي توانيد قيمت هاي فيلتر شده (بالا) را از بين ببريد.

يافتن اجاره اتومبيل ارزان در تمام فرودگاههاي هلند اينجا

در نگاه اول، يك ماشين اجاره اي ممكن است مقرون به صرفه باشد، اما بعدها ممكن است قيمت هاي ذكر شده در همه جا موجود نباشد. قيمت واقعي شما در نهايت به پرداخت بسيار بالاتر است كه شما در ابتدا فكر كرديد.
در اجاره اتومبيل ، لازم نيست نگران هزينه هاي پنهان باشيد. تمام قيمت هاي ما شامل همه چيز است. و با ما، همه چيز در واقع به معناي همه چيز است. اين چيزي است كه مي توانيد از ما انتظار داشته باشيد.

تصميم مي گيريد كه آيا يك ماشين هيبريدي رانندگي كنيد يا نه، معمولا زماني كه شما يك ماشين جديد (اجاره) را خريداري مي كنيد. اين روزها، هنگام اجاره يك ماشين، مي توانيد گزينه هاي سازگار با محيط زيست را انتخاب كنيد.

اكثر عوامل اجاره اتومبيل شامل وسايل نقليه سازگار با محيط زيست در ناوگان استاندارد خود هستند.

مزاياي يك ماشين اجاره تركيبي

ماشين هاي تركيبي يا سازگار با محيط زيست كمتر CO2 توليد مي كنند. با توجه به كاهش انتشار مواد مضر، ماشين هيبريدي سهم مثبتي در محيط زيست و آب و هوا دارد.

اما مزاياي ديگري براي رانندگي يك ماشين هيبريدي وجود دارد، مانند سهم خود را به تصوير سبز و محيط زيست و هزينه هاي پايين تر سوخت. با شارژ كردن موتور خود، مجبور خواهيد شد كه سوخت كمتري داشته باشيد و پول را صرفه جويي كنيد.

معايب رانندگي ماشين اجاره اي هيبريدي

البته رانندگي يك رنت ماشين هيبريدي نيز داراي معايبي است. يعني شما فقط مي توانيد تعداد محدودي از كيلومتر هاي الكتريكي را رانندگي كنيد. به زودي باتري خارج مي شود، خودرو همچنان بر روي بنزين اجرا مي شود. به همين دليل است كه هميشه قبل از رانندگي، ماشين خود را كاملا شارژ كنيد. به اين ترتيب، شما مي توانيد حداكثر تعداد كيلومتر را رانندگي كنيد.

يكي ديگر از مزاياي اين است كه امكان جابجايي يك ماشين هيبريدي در همه جا وجود ندارد.
همچنين يك موتور الكتريكي صداي بسيار كمي را ايجاد مي كند و اين مسئله ايمني را ايجاد مي كند. ديگر كاربران جاده اغلب نمي بينند كه نزديك شدن ماشين.

اتومبيل هاي سازگار با محيط زيست با برچسب پارسي در اجاره خودرو

اجاره خودرو پارسي ارائه مي دهد طيف وسيعي از وسايل نقليه سازگار با محيط زيست. شما خودروها را با برگ سبز برچسب زيست محيطي در ناوگان آشنا مي كنيد.

وضعيت آشنا: شما نياز به يك اجاره ماشين داريد و شما در جستجوي يك گزينه مناسب هستيد. به نظر مي رسد كه شما يك معامله خوب پيدا كرده ايد، اما در حقيقت، اين طور نيست. هنگام پرداخت لايحه نهايي، هزينه اضافه شده است كه شما از آن آگاه نبوديد.

هزينه هاي پنهان در اجاره يك ماشين واقعا مي تواند اين را به يك تجربه منفي تبديل كند. به همين دليل ما مي خواهيم چند نكته براي كمك به شما در اجتناب از هزينه هاي پنهان ارائه دهيم.

خريد و يا كاهش

اكثر آژانس هاي اجاره اتومبيل به عنوان استاندارد “خطر خود” اجاره خودرو براي پوشش آسيب و يا در صورت سرقت ماشين اجاره استفاده مي شود. اين مي تواند بسيار سودمند باشد تا بتواند از قبل ميزان ريسك خود را از بين ببرد.

به اين ترتيب، در صورت آسيب رسيدن به ميزان مبلغي كه شما مسئول آن هستيد، مي دانيد.

اگر شما احساس مي كنيد كه ميزان ريسك خود را كاهش مي دهد، ممكن است در بعضي از آژانس هاي كرايه خودرو، تخفيف “خطر خود” را خريداري يا كاهش دهيد.

اين معمولا به وسيله ي حق بيمه كه بايد قبل از اجاره آن انجام دهيد، انجام مي شود.

هزينه هاي اضافي با اتومبيل هاي اجاره اي

چه چيزي و چه چيزي در قيمت اجاره گنجانده نشده است؟ اين ممكن است دشوار است براي برآورد زماني كه شما رزرو يك ماشين، اما قطعا ارزش به دنبال. اضافه برداشت هاي احتمالي مي تواند شامل افزودني راننده 2 يا هزينه اضافي در فرودگاه باشد.

قيمت نهايي اغلب بسيار ارزان تر از همه موارد اضافي است. هزينه هاي كلي همه اضافي گاهي اوقات حتي گران تر از اجاره ماشين خود است. بهتر است يك خودرو با قيمت تمام شده در آن اجاره كنيد. به اين ترتيب، دقيقا همان چيزي را مي دانيد كه پرداخت مي كنيد.

كيلومتر هاي اضافي رانده مي شود

همچنين براي دستيابي به اطلاعات دقيق در مورد مسافت چند كيلومتر مجاز به رانندگي، لازم است كه قبل از آن مشخص شود. اگر مجاز به رانندگي تعداد نامحدودي از كيلومتر نباشيد، براي هر كيلومتر اضافي كه رانندگي مي كنيد هزينه مي شود.

هميشه از نمايندگي اجاره اتومبيل خود بپرسيد كه چه بستهي كيلوگرمي داريد و چه چيزي را براي هر كيلومتر اضافي رانده مي كنيد.

آيا رانندگي كيلومترها بيشتر از آنچه براي شما پرداخت مي شود، خواهد بود؟ اين به شما قابل توجهي هزينه خواهد كرد.

اجاره خودرو در تهران از شركت پارسي

اجاره خودرو پارسي در تهران هم اكنون در  24 ساعت كاري آماده خدمت دادن اجاره ماشين و رنت ماشين براي شما مشتريان گرامي ميباشد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۴:۰۵

رانندگان اجاره خودرو

با توجه به فرودگاه و نيروي گرجستان، قطع برق در روز يكشنبه 17 دسامبر در فرودگاه بين المللي هارتسفيلد جكسون آتلانتا موجب تاخير و لغو پرواز شد و باعث شد تا بسياري از مسافران براي اجاره وسايل نقليه به مقصد خود برسند.

 

انفجار 11 ساعته به علت آتش سوزي رخ داده است كه به برق برق زيرزميني گرجستان منجر شد.

با توجه به تقاضاي بالاي اتومبيل اجاره اي، شركت هايي مانند اجاره خودرو و اجاره ماشين از رنت ماشين فروختند. اين مقاله گزارش داد كه بسياري از شركت هاي اجاره خودرويي مجبور به ارسال خودروهاي جديد به فرودگاه شدند.

رانندگان اجاره خودرو با نرخ تخفيف.

براي رانندگان با وسايل نقليه كوچكتر، مشاركت جديد به آنها امكان مي دهد تا پول بيشتري را در اختيار اقلام بزرگ و چندين وظيفه قرار دهند.

اجاره ماشين ارائه مي دهد خدمات كاميون خود و كرايه تاكسي در مطبوعات يك دكمه. از طريق برنامه ، رانندگان مي توانند كاميون را كه نزديكترين آنها به پارك باشد و فورا كتاب را ذخيره كنند.

سپس درايورها از برنامه براي ورود و بازكردن كاميون خود استفاده مي كنند 24 ساعته در روز، هفت روز در هفته.

اجاره خودرو در تهران يك سرويس تحويل در خدمت است كه افرادي را كه با رانندگان در حال حركت به سمت راست حركت مي كنند، متصل مي كند. بر خلاف پيك هاي ارسال و سرويس هاي تحت تقاضا، به رانندگان آزادي و انعطاف پذيري براي انتخاب شغل هايي كه مي خواهند، براساس برنامه و در دسترس بودن خود، راننده مي دهد.

درآمد راننده اجاره خودرو

رانندگان اجاره خودرو مي توانند تا 50 دلار براي تحويل محلي و تا 650 دلار براي تحويل درازمدت درآمد كسب كنند.

 

اجاره خودرو ، يك راه اندازي بيمه اتومبيل، سه نوع خدمات جديد را به مجموعه خود اضافه كرده است تا اتوماسيون اداره بيمه را شامل ماشين هاي اجاره اي شود.

برنامه هاي اجاره ماشين مستقر در تعميرات، اجاره خودرو و پرداخت مطالبات از يك سيستم ادعايي هوش مصنوعي  استفاده مي كنند تا مشتريان واجد شرايط براي انتخاب شناسايي، مديريت و پرداخت تعميرات خودرو و ارائه دهندگان اجاره اتومبيل بتوانند انتخاب شوند.

بيمه گران واجد شرايط با پوشش اجاره مي توانند به طور مستقيم از تلفن همراه رنت ماشين يا داشبورد آنلاين اجاره ماشين را اجاره دهند. به عنوان مثال، مشتريان مي توانند به صورت مستقيم از طريق اجاره ماشين را اجاره كنند و محل كار شركت را براي برنامه ريزي خودرو اجاره خود انتخاب كنند.

پرداخت نيز به طور خودكار از طريق تا 30 دلار در روز پردازش مي شود.

دن پرستون، مدير عامل شركت اجاره خودرو پارسي ، گفت: “ما در تلاش براي ارائه سريع ترين و ساده ترين تجربه ادعايي براي مشتريان خود هستيم و ما با موفقيت با استفاده از اتوماسيون و هوش مصنوعي اين كار را انجام مي دهيم.

علاوه بر برنامه تعميرات مستقيم، ماشينهاي اجاره اي و پرداخت مطالبات به قابليت هاي اجاره ماشين ، ما مي توانيم فرآيند ادعا را با در نظر گرفتن اين تعميرات، اجاره ها و بازپرداخت هاي ادعاي تجارتي موبايل افزايش دهيم؛ در نهايت مشتريان ما سريعتر به راه خود مي رسند.

وسايل نقليه اجاره خودرو

اجاره خودرو به بيش از 1000 وسيله نقليه براي اجاره افزايش يافته است. پلتفرم رايانه اي همكار به همكار در نيوزيلند در فوريه 2017 راه اندازي شد.

از طريق پلتفرم، صاحبان خودرو مي توانند ماشين خود را با اجاره ماشين در تهران فهرست كنند و قيمت و قابليت دسترسي را انتخاب كنند. هنگام رزرو، كاربران مي توانند از خودرو درخواست و پرداخت آنلاين.

وي گفت: “در آينده،همچنان رشد خواهد كرد و با ارائه راه حل هاي منحصر به فرد و مطمئن براي اجاره اتومبيل هاي خود و ارائه دهندگان به روش هاي مختلف براي تجربه اجاره ماشين و مشاوره محلي، گفت: مدير عامل و موسس . “با توسعه مداوم ويژگي هاي جديد، 1،000 اتومبيل ذكر شده فقط آغاز است.”

مطمئنا، يك پلت فرم توزيع بيمه شخصي، يك محصول بيمه اجاره اتومبيل مبتني بر برنامه را براي مشتريان ايالات متحده راه اندازي كرده است. گزينه جديد بيمه اتومبيل با تمام شركتهاي اجاره خودرو ارتباط دارد و هزينه آن 10 دلار يا كمتر است و مي تواند در كمتر از يك دقيقه خريداري شود.

خدمات به آسيب جدي فيزيكي به اجاره، راننده هاي اضافي، لاستيك هاي مسطح و سرقت اموال پرداخت مي شود. اين گزينه جديد توسط شركت بيمه تلفات جهاني تأمين مي شود. 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]