ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۵:۰۸

انواع مختلف طاسي سر

ريزش مو يا طاسي  از جمله عوارض ناخوشايندي است كه درمان آن نياز به صرف زمان و هزينه هاي هنگفتي دارد ، لذا آگاهي از انواع طاسي و روش درمان آن در كاهش استرس ايجاد شده در فرد بسيار موثر مي باشد .
طاسي يا ريزش مو داراي ۳ نوع مختلف مي باشد :
۱٫ طاسي مردانه
۲٫ طاسي منطقه اي
۴٫ طاسي تلوژن افلوويوم كاشت مو
۵٫ طاسي مردانه
اين نوع طاسي شايع ترين علت نازكي و ريزش مو در زنان و مردان محسوب مي شود ،  در اثر وراثت ايجاد شده و به آن ريزش موي ارثي – هورموني يا آلوپسي آندروژنتيك گفته مي شود .
كاشت ابرو
اين نوع طاسي در مردان با شروع سن بلوغ آغاز شده و در زنان نيز از سن بلوغ همراه با يك اختلال سيستم غدد درون ريز ايجاد مي گردد .
از آنجا كه طاسي نوعي واكنش فيزيولوژيك بدن نسبت به هورمون هاي جنسي در افراد مستعد ژنتيكي است ، طاسي در مردان بيماري محسوب نمي شود .
در طاسي آلوپسي آندروژنتيك ابتدا موها نازك و كوتاه تر مي شوند و در نهايت مي ريزند كه به آن پديده ي مينياتوري شدن ،گفته مي شود .

كاشت ريش

فوليكول موهاي ناحيه ي سر به دو دسته تقسيم مي شوند ؛

۱■ فوليكول قسمت جلو و فرق سر كه نسبت به هورمون مردانه حساس هستند .

۲■ فوليكول قسمت طرفين و پشت سر كه نسبت به هورمون مردانه حساس نيستند .كاشت ابرو در تهران

در عارضه ي طاسي ،ريزش مو از شقيقه ها شروع مي شود و سپس فرق سر را درگير مي نمائيد .
در زنان مستعد طاسي ارثي – هورموني ، به طور معمول ريزش مو از مركز سر از دهه ي ۲۰ تا ۳۰ آغاز مي گردد .
بهترين روش درماني در مورد طاسي ارثي – هورموني ، عمل زيبايي كاشت مو و پيوند مو مي باشد .
● طاسي منطقه اي
در اين نوع طاسي كه يك بيماري شايع به علت ناشناخته است ، ريزش مو بدون ايجاد جاي زخم در ناحيه اي از نواحي مو دار بدن ايجاد مي شود .
ريزش مو به صورت يك ناحيه گرد يا بيضي شكل بوده و ممكن است به صورت گسترده تمام پوست سر و موهاي بدن را درگير نمايد .
طاسي منطقه اي در زنان و مردان به طور يكسان و در سنين كمتر از ۴۰ سال و در هر سني مشاهده مي شود .
استرس در ايجاد چنين نوع طاسي در افراد بسيار موثر است .
درمان قطعي براي طاسي منطقه اي وجود ندارد اما مينوكسيديل موضعي ، انترالين ، ليزرتراپي كم توان ، استروئيدهاي موضعي و درمان هاي تركيبي در درمان اين نوع ريزش مو موثر مي باشند .
● تلوژن افلوويوم
در اين طاسي بدون ايجاد التهاب يا جوشگاه زخم ، پس از ۳ الي ۵ هفته از ايجاد استرس ، مو شروع به ريزش دسته اي در هنگام حمام رفتن و يا شانه كردن مي كند

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۲:۰۱

بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان

مردان در سنين مختلف ممكن است در اثر سانحه ، جراحي ، سوختگي ، استرس و حتي در اثر عامل ژنتيك ، داراي ريش و سبيل پر پشتي نبوده و يا به ريزش ناحيه اي مو در ريش و سبيل دچار گردند .كاشت ريش و سبيل جهت درمان اين نوع عارضه در مردان ، ابتدا با مراجعه به پزشك متخصص مو و تشخيص  علت دقيق عامل ايجاد كننده ي ريزش مو در ريش و سبيل ، به درمان مورد نياز اقدام خواهد شد .بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
در برخي موارد با از بين بردن عامل ايجاد كننده، ريزش مو در ريش و يا سبيل متوقف شده و مجددا موها رشد خواهند كرد ، به عنوان مثال در افرادي كه استرس و فشار رواني بالايي را تحمل مي كنند ، با از بين بردن اين عامل ، ريزش مو متوقف و تراكم مناسبي از مو در ريش و سبيل ايجاد خواهد شد .بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان كاشت مو
روش كاشت ريش و سبيل طبيعي ، آخرين راه حل ايجاد تراكم مو در اين نواحي از صورت مي باشد ، زيرا در صورتي كه بتوان با داروهاي موضعي و درماني ، ريزش مو را متوقف و تراكم مناسبي از مو را ايجاد نمود ، كاشت مو و پيوند مو در اين نواحي بيهوده خواهد بود .
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، روش هاي مختلف جراحي وجود دارد كه به اين نوع جراحي عمل زيبايي كاشت و پيوند مو گفته مي شود .

دو روش متداول FIT و FUT ، از جمله روش هاي رايج و موفق در زمينه كاشت ريش و سبيل طبيعي هستند كه با انجام سالانه هزاران عمل كاشت گرافت در سراسر دنيا ، آزمون و آزمايش هاي مختلفي را با موفقيت پشت سر گذاشته اند .
روش كاشت ريش و سبيل با متد FIT كاشت ابرو
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
در اين روش ، جهت كاشت مو از بانك موي پشت سر فرد كه در مقابل هورمون ريزش مقاوم هستند ، استفاده مي گردد .
در روش FIT ، به كمك دستگاهي به نام پانچ ، گرافت هاي مو از ريشه خارج شده ، پس از جداسازي ناخالصي هايي چون چربي و پوسته ، استريل مي شوند و در نهايت متخصص فوليكول هاي مو را به صورت تك به تك در خط رويش طراحي شده ي ريش يا سبيل توسط پانچ مي كارد . كاشت ريش

در اين روش بدون جراحي و نياز به بخيه زدن ، مي توان حجم مورد نياز از مو را از بانك موي پشت سر فرد برداشت نمود .
روش كاشت ريش و سبيل با متد FUT
در اين روش ، متخصص با ايجاد بيحسي موضعي ،بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان به كمك جراحي ، نوار باريكي از فوليكول هاي مو را از بانك موي پشت سر فرد جدا نموده ، محل برداشت مو بخيه زده مي شود و فوليكول هاي مو با دقت از هم جدا مي شوند و به صورت جداگانه در خط رويش طراحي شده ي ريش يا سبيل با ايجاد شكاف هاي بسيار ريز و با كمك ابزار مخصوص جراحي ، با دقت و ظرافت بالاي كاشته مي شوند .
در روش FUT ، مي توان حجم بالايي از فوليكول هاي مورد نياز را طي يك جلسه برداشت و كاشت نمود .
اما بهترين روش كاشت ريش و سبيل طبيعي كدام روش است ؟

اگرچه در روش FUT مي توان حجم بالايي از فوليكول مورد نياز را برداشت و تراكم بالايي از مو را ايجاد نمود ، اما اين روش به دليل نياز به جراحي و بخيه كردن ، مورد قبول افرادي كه از جراحي و جاي اسكار پس از آن ترس دارند ، نيست .
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
روش FIT ، جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، روش مناسب تري خواهد بود زيرا جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، تراكم بالايي از فوليكول هاي مو نياز نخواهد بود و مي توان حجم مورد نيازي از فوليكول ها را بدون نياز به جراحي در محل برداشت ، خارج نموده و همچنين با تراكم مناسبي در محل كاشت بدون جراحي ، به كاشت موي طبيعي در ريش يا سبيل اقدام نمود
نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۵:۰۰

اجاره ماشين فرانسوي

اجاره ماشين فرانسوي اجاره ماشين : موضع‌گيري اخير دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريكا در قبال «توافق هسته‌اي» و حمله او به برجام، نگراني‌هاي را در مورد سرنوشت قراردادهاي خارجي خودروسازي ايران به‌وجود آورده، اجاره ماشين اين در حالي است كه رصد مواضع كشورهاي اروپايي به‌خصوص فرانسوي‌ها نشان مي‌دهد آنها قصدي مبني‌بر لغو اين قراردادها ندارند.

اجاره ماشين : پس از توافق هسته‌اي و برجام، خودروسازان فرانسوي جزو اولين شركت‌هاي خارجي بودند كه اقدام به عقد تفاهم‌نامه و قرارداد با شركت‌هاي خودروساز ايراني كردند. بر اين اساس، پژو با ايران خودرو قرارداد همكاري مشتركي به امضا رساند و رنويي‌ها نيز با ايدرو وارد فاز شراكت شدند و سيتروئن هم اقدام به امضاي تفاهم‌نامه همكاري مشترك با سايپا كرد.

اجاره خودرو

اجاره ماشين فرانسوي اجاره خودرو : حالا با توجه به اظهارات اخير رئيس‌جمهور آمريكا و شائبه‌هايي كه در مورد خروج اين كشور از برجام ايجاد شده، نگراني‌هايي درباره سرنوشت قراردادهاي موردنظر نيز به‌وجود آمده است. اجاره خودرو اين در شرايطي است كه مواضع كشورهاي اروپايي و همسو نشدن آنها با ايالات‌متحده آمريكا، نشان مي‌دهد خودروسازان فرانسوي عزمي براي خروج از ايران يا تعليق فعاليت خود در كشور ندارند.اتفاقا اواخر هفته گذشته نيز وزير امور خارجه آمريكا اعلام كرد اين كشور به‌دنبال سنگ اندازي در مسير تجارت كشورهاي اروپايي با ايران نيست.

كرايه ماشين

اجاره ماشين فرانسوي كرايه ماشين : هرچند البته خروج آمريكا از كرايه ماشين برجام مشكلاتي را بر سر راه فعاليت شركت‌هاي اروپايي در ايران ايجاد خواهد كرد، اما اين اتفاق الزاما به معناي خروج آنها از كشور و لغو قراردادهايشان با خودروسازان ايراني نيست.

اجاره ماشين

اجاره ماشين فرانسوي اجاره ماشين : به اعتقاد برخي كارشناسان، حتي سرمايه‌گذاري احتمالي پژوسيتروئن در بازار آمريكا نيز نمي‌تواند فعلا مانعي بر سر راه حضور اين شركت در ايران باشد؛ زيرا برنامه حضور آنها در آمريكا يك پروسه ۱۰‌ساله است. اجاره ماشين نكته ديگر اما اينجاست كه خودروسازان خارجي حاضر در ايران به‌خصوص فرانسوي ها، واكنش منفي و نگران‌كننده‌اي نسبت به اظهارات اخير ترامپ نشان نداده وحرفي رنت ماشين از رفتن و تعليق قراردادها نيز نزده‌اند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۸:۲۱

اجاره خودرو

اجاره خودرو لامبورگيني

اجاره خودرو لامبورگيني شركت خودروسازي لامبورگيني به مناسبت حضور 50 ساله خود در بازار ژاپن، يك نسخه ويژه از خودروي لامبورگيني اونتادور S رودستر را مخصوص براي بازار اين كشور آماده كرد.
اجاره خودرو دليل بسيار خوبي وجود دارد كه چرا شركت خودروسازي لامبورگيني تصميم به انتشار نسخه‌هاي ويژه از خودروي اونتادور S رودستر گرفته است، زيرا اين شركت دومين بازار بزرگ خود را در كشور ژاپن دارد و براي قدرداني از مشتريان ژاپني خود، نسخه‌هاي ويژه از لامبورگيني اونتادور S رودستر آماده كرده است.

رنت ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني باتوجه به اطلاعات ارائه شده از سوي شركت سازنده، اين خودرو در 5 مدل مختلف آماده شده است كه با نقاشي خاص بدنه خود، يادآور عناصر مهم طبيعت در فرهنگ ژاپني‌ها خواهد بود كه شامل “آب”، “خاك”، “باد”، “آتش” و “آسمان” مي‌شود كه در نمايشگاه اختصاصي لامبورگيني در شهر توكيو ژاپن، نسخه “آب” آن در معرض ديد عموم قرار گرفته است كه نقاشي بدنه آن يادآور اين عنصر بسيار مهم در طبيعت خواهد بود، هرچند در ويترين‌هاي كنار اين خودرو مي‌توان شاهد مدل‌هاي ديگر بود كه در ابعاد كوچك‌تر (ماكت) رنت ماشين ساخته شده است و بيانگر عناصر ديگر طبيعت هستند.


علاوه بر اين، در داخل كابين اتومبيل هم تغييرات خوبي ايجاد شده است تا با ويژگي‌هاي بيروني اتومبيل سازگار باشد. در اين زمينه از روكش‌هاي چرمي آبي و مشكي رنگ آلكانتارا در داخل كابين استفاده شده است و تزيين آن نيز بر عهده قطعات فيبركربني گذاشته شده است.

اجاره ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني براي ساخت مدل‌هاي مختلف اين خودرو، شركت سازنده طي 6 ماه بيش از 100 ساعت زمان صرف كرده است تا به يك تركيب رنگ هماهنگ و جذاب دست پيدا كنند. اين خودرو در مشخصات فني خود دقيقا همانند نسخه‌هاي استاندارد خواهد بود، به اين صورت كه در زير كاپوت اين خودرو درست همانند نسخه كوپه اونتادور S، يكسري تغييرات نرم افزاري بر روي پيشرانه 6.5 ليتري دوازده سيلندر تنفس طبيعي اونتادور اعمال شده است تا با حفظ همان گشتاور 690 نيوتن متري در دور موتور 5500 دور بر دقيقه، شاهد افزايش 40 اسب بخاري قدرت و رسيدن به مرز 740 اسب بخار باشيم كه در عمل باعث شده مقدار زمان شتاب گيري صفر تا صد اين ماشين به 3 ثانيه و اجاره ماشين حداكثر سرعت آن هم به 350 كيلومتر بر ساعت برسد.


اجاره ماشين علاوه بر اين، شركت خودروسازي لامبورگيني براي اولين بار از سيستم فرمان پذيري چرخ‌هاي عقب، درست همانند پورشه 911 نسل جديد استفاده كرده است تا لامبورگيني اونتادور S چه در نسخه كوپه و چه در نسخه رودستر چابكي و فرمان پذيري بهتري در سرعت‌هاي پايين داشته باشد. هرچند با افزايش سرعت اتومبيل زاويه گردش چرخ‌هاي عقب نيز كمتر مي‌شود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۷:۱۱

اجاره خودرو

اجاره خودرو لامبورگيني

اجاره خودرو لامبورگيني شركت خودروسازي لامبورگيني به مناسبت حضور 50 ساله خود در بازار ژاپن، يك نسخه ويژه از خودروي لامبورگيني اونتادور S رودستر را مخصوص براي بازار اين كشور آماده كرد.
اجاره خودرو دليل بسيار خوبي وجود دارد كه چرا شركت خودروسازي لامبورگيني تصميم به انتشار نسخه‌هاي ويژه از خودروي اونتادور S رودستر گرفته است، زيرا اين شركت دومين بازار بزرگ خود را در كشور ژاپن دارد و براي قدرداني از مشتريان ژاپني خود، نسخه‌هاي ويژه از لامبورگيني اونتادور S رودستر آماده كرده است.

رنت ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني باتوجه به اطلاعات ارائه شده از سوي شركت سازنده، اين خودرو در 5 مدل مختلف آماده شده است كه با نقاشي خاص بدنه خود، يادآور عناصر مهم طبيعت در فرهنگ ژاپني‌ها خواهد بود كه شامل “آب”، “خاك”، “باد”، “آتش” و “آسمان” مي‌شود كه در نمايشگاه اختصاصي لامبورگيني در شهر توكيو ژاپن، نسخه “آب” آن در معرض ديد عموم قرار گرفته است كه نقاشي بدنه آن يادآور اين عنصر بسيار مهم در طبيعت خواهد بود، هرچند در ويترين‌هاي كنار اين خودرو مي‌توان شاهد مدل‌هاي ديگر بود كه در ابعاد كوچك‌تر (ماكت) رنت ماشين ساخته شده است و بيانگر عناصر ديگر طبيعت هستند.


علاوه بر اين، در داخل كابين اتومبيل هم تغييرات خوبي ايجاد شده است تا با ويژگي‌هاي بيروني اتومبيل سازگار باشد. در اين زمينه از روكش‌هاي چرمي آبي و مشكي رنگ آلكانتارا در داخل كابين استفاده شده است و تزيين آن نيز بر عهده قطعات فيبركربني گذاشته شده است.

اجاره ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني براي ساخت مدل‌هاي مختلف اين خودرو، شركت سازنده طي 6 ماه بيش از 100 ساعت زمان صرف كرده است تا به يك تركيب رنگ هماهنگ و جذاب دست پيدا كنند. اين خودرو در مشخصات فني خود دقيقا همانند نسخه‌هاي استاندارد خواهد بود، به اين صورت كه در زير كاپوت اين خودرو درست همانند نسخه كوپه اونتادور S، يكسري تغييرات نرم افزاري بر روي پيشرانه 6.5 ليتري دوازده سيلندر تنفس طبيعي اونتادور اعمال شده است تا با حفظ همان گشتاور 690 نيوتن متري در دور موتور 5500 دور بر دقيقه، شاهد افزايش 40 اسب بخاري قدرت و رسيدن به مرز 740 اسب بخار باشيم كه در عمل باعث شده مقدار زمان شتاب گيري صفر تا صد اين ماشين به 3 ثانيه و اجاره ماشين حداكثر سرعت آن هم به 350 كيلومتر بر ساعت برسد.


اجاره ماشين علاوه بر اين، شركت خودروسازي لامبورگيني براي اولين بار از سيستم فرمان پذيري چرخ‌هاي عقب، درست همانند پورشه 911 نسل جديد استفاده كرده است تا لامبورگيني اونتادور S چه در نسخه كوپه و چه در نسخه رودستر چابكي و فرمان پذيري بهتري در سرعت‌هاي پايين داشته باشد. هرچند با افزايش سرعت اتومبيل زاويه گردش چرخ‌هاي عقب نيز كمتر مي‌شود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۴:۱۱

مدتي كه بايد روغن گيربكس اتوماتيك را عوض كنيم

مدتي كه بايد روغن گيربكس اتوماتيك را عوض كنيم رنت ماشين امروزه گيربكس هاي اتوماتيك به دليل راحتي بالا و عملكرد خوبي كه ارائه مي كنند مورد توجه بسياري از خريداران قرار دارند و معمولاً خودرويي كه داراي گيربكس اتوماتيك باشد طرفدار زيادي دارد. اما گيربكس هاي اتوماتيك نيازمند دقت در نگهداري هستند چرا كه در صورتي كه مشكلي در آنها پيش بيايد هزينه نسبتاً گزافي را روي دست مالك خودرو خواهند گذاشت.

رنت ماشين در تهران

رنت ماشين يكي از مواردي كه در گيربكس هاي اتوماتيك بايد به آن توجه زيادي كرد روغن گيربكس است. در ادامه خواهيم به اين نكته بپردازيم كه چه زماني بايد اقدام به تعويض روغن گيربكس اتوماتيك خودروي خود كنيم.

اجاره ماشين

 اجاره ماشين : گيربكس هاي اتوماتيك از قطعات و بخشهاي بسيار زيادي تشكيل شده‌اند كه توضيح يك به آنها زمان زيادي ميبرد اما مهمترين بخشهاي اين گروه ها را بايد مبدل گشتاور، دنده هاي سياره اي، پمپ هيدروليك، كلاچ هاي هيدروليكي، كلاچ هاي باندي، سوپاپ ها و سنسورهاي مختلف دانست. ابتدا در ادامه نگاهي كوتاه بر عملكرد اين بخش ها خواهيم داشت:

مبدل گشتاور

 اجاره ماشين : اين قطعه در حقيقت انتقال دهنده نيرو از موتور به داخل گيربكس است و يك نوع توربين روغني محسوب مي شود.

پمپ روغن

 اجاره ماشين : پمپ روغن يا اويل پمپ مابين مبدل گشتاور و مجموعه دنده ها قرار دارد روغن را با فشار به نقاط مختلف گيربكس پمپ مي‌كند. در صورتي كه پمپ هيدروليك گيربكس اتوماتيك دچار مشكل شود كل گيربكس از كار خواهد افتاد.

دنده هاي سياره اي

دنده هاي سياره اي در حقيقت كار تعويض دنده درون گيربكس را بر عهده دارند و از دنده خورشيدي رينگي و سياره اي تشكيل شده اند. اين دنده ها با قفل شدن و يا حركت مي توانند ضرايب مختلفي را ايجاد كنند و به اين ترتيب ضريب انتقال نيرو در روي گيربكس توسط اين دنده ها تغيير مي كند.

كلاچ ها و باندها
كلاچ ها و باندها در حقيقت وظيفه اعمال تعويض دنده در داخل گيربكس را برعهده دارند و به نوعي عملگر داخلي گيربكس محسوب مي‌شوند.
سوپاپ ها نيز يكي از مهمترين بخشهاي ديگر گيربكس هاي اتوماتيك هستند كه درون مجموعه اي كه آن را به نام ساعت گيربكس مي‌شناسيم قرار دارند سوپاپ ها از تعدادي فنر و شير تشكيل شده‌اند و در خودروهاي جديد اين سوپاپ ها به شكل برقي هستند و در داخل ساعت گيربكس از تعدادي شير برقي استفاده شده است.

اجاره خودرو

اجاره خودرو : اين سوپاپ ها هستند كه دستور هاي گيربكس را اعمال مي كنند و اينكه چه دنده‌اي چه زماني بايد درگيري شود توسط اين سوپاپ ها اعمال مي شود.
قطعات داخلي گيربكس به مرور زمان مستهلك مي شوند و اين كار در كنار حرارتي كه درون گيربكس وجود دارد سبب آسيب به روغن گيربكس مي شود به همين خاطر لازم است تا در كيلومتر هاي مشخصي روغن گيربكس اتوماتيك را تعويض كرد تا گيربكس آسيبي نبيند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۱:۲۶

اجاره ماشين آنلاين

اجاره ماشين آنلاين اجاره خودرو پارسي يك پلت فرم اجاره اتومبيل جهاني آنلاين، اجاره ماشين به عنوان ارائه دهنده خدمات انحصاري حمل و نقل زميني به مستقر در دبي منصوب شده است.

اجاره ماشين آنلاين اين مشاركت اجاره ماشين در تهران مشتريان امارات را با گزينه هاي اجاره ماشين بيشتر و قيمت اجاره اتومبيل و ساير گزينه هاي حمل و نقل، از جمله تاكسي، شاتل، ريل و انتقال خصوصي، فراهم مي كند.

رنت ماشين

اجاره ماشين آنلاين مايكل كانينگهام، رنت ماشين در تهران افسر ارشد تجاري گفت: “مانند ، رنت ماشين امارات يك كسب و كار جهاني هيجان انگيز است كه به سرعت در حال رشد است.” مقياس ، تكنولوژي آن و، بالاتر از همه، وضعيت آن به عنوان پلت فرم حمل و نقل بهترين تبديل جهان كمك خواهد كرد تا امارات بتواند سطح قابل ملاحظه اي از رشد خود را در آينده حفظ كند. رنت ماشين اين همكاري جديد با بهره گيري از تجربه حمل و نقل در هر كشور، به نفع مشتريان امارات است، رنت ماشين در حاليكه بهترين گزينه ممكن براي امارات و سرمايه گذاران آن از طريق رويكرد علمي ما به حمل و نقل زميني و خرده فروشي اجاره اتومبيل است. “

اجاره خودرو

اجاره ماشين آنلاين پل استارس، معاون ارشد ، گفت: ” اجاره خودرو ما خوشحاليم كه با همكاري مي كنيم تا به مشتريان خود دسترسي داشته باشيم به شبكه وسيعي از خدمات حمل و نقل زميني، و تكميل 150 مقصد ما پرواز.” اجاره خودرو در تهران“در امارات، ما هميشه به دنبال افزايش سفر مشتري در هيئت مديره و فراتر از آن هستيم. علاوه بر اجاره اتومبيل، اتصالات نيز گزينه هاي انتقال فرودگاه را ارائه مي دهد، ايجاد تجربه سفر بدون اجاره خودرو درز در ما اطمينان داريم اجاره خودرو كه مشاركت ما با به مشتريان ما ارزش افزوده خواهد داد

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۷:۵۳

گروه رنت ماشين

گروه اجاره خودرو پارسي يك گزارش تحقيقاتي جديد  منتشر كرده است كه وفاداري 10،000 مصرف كننده ايالات متحده به 329 شركت در 20 صنايع را بررسي مي كند.

براساس اين گزارش، اجاره اتومبيل و مزيت اجاره اتومبيل، بالاترين ميزان شاخص اطمينان  را به دست آورده است، به دنبال آن، مرسدس بنز، فاكس اجاره اتومبيل، اتحاديه اعتباري فدرال فورد، فوجيتسو، آمازون فريز و زيمنس را به دست آورده است.

شش از هشت شركت با كمترين تعداد ارائه دهنده خدمات تلويزيون / اينترنت: و است. سرود و نيز داراي كمترين تعداد  بودند.

اجاره خودرو

گروه رنت ماشين طبق گزارش، متوسط براي هر يك از 20 صنايع از اجاره خودرو  سال گذشته افزايش يافته است. 20 صنايع شامل اجاره خودرو خطوط هوايي، نمايندگي هاي خودرو، بانك ها، رايانه ها و دستگاه هاي قرص، صادر كنندگان كارت اعتباري، زنجيره هاي سريع غذا، زنجيره هاي مواد غذايي، برنامه هاي بهداشتي اجاره خودرو ، زنجيره هاي هتل، حامل هاي بيمه، شركت هاي سرمايه گذاري، سازندگان عمده دستگاه ها و تلويزيون، آژانس هاي اجاره خودرو، خرده فروشان، اجاره خودرو شركت هاي نرم افزاري، جريان خدمات رسانه اي، ارائه دهندگان خدمات تلويزيون و اينترنت، اجاره خودرو خدمات رساني و حمل و نقل هاي بي سيم.

اجاره ماشين

گروه رنت ماشين بروس تمكين، مديرعامل شركت ، گفت: “اين عالي بود كه افزايش وفاداري از سال گذشته افزايش يابد، اما مشكلات زيادي وجود دارد با ارائه دهندگان خدمات تلويزيون / اينترنت.”

گروه رنت ماشين براي تعيين شركت، رنت ماشين گروه از پاسخ دهندگان خواسته مي شود تا ميزان احتمال بروز رفتارهاي مرتبط با وفاداري را به ميزان قابل توجهي نشان دهند: خريد مجدد از شركت، توصيه شركت به ديگران، گمراه كردن شركت در صورت اشتباه، اعتماد به شركت و تلاش پيشنهادات جديد رنت ماشين اين شركت.

بر اساس مطالعه، در اينجا برخي از نكات برجسته از پنج حوزه وفاداري:


• مشتريان به احتمال زياد  را توصيه مي كنند و احتمال كمتري به توصيه هاي مي دهند.
• مشتريان به احتمال زياد بازپرداخت شده از ، و هستند و كمتر احتمال دارد به خريد از ، و  .
• مشتريان به احتمال زياد -،  و  را ببخشند و احتمال كمتري براي  و را نيز به وجد مي آورند.
• مشتريان احتمالا سعي مي كنند پيشنهاد جديدي از ،  و را امتحان كنند و احتمالا وفاداري محصول به پنجمين سوم و را نشان مي دهند.
• و شركت هاي مورد اعتماد ترين هستند، در حالي كه ، و كمترين هستند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۳:۱۱

رئيس رنت ماشين

ريچ اسكات، رئيس دولت فلوريدا، رنت ماشين اعلام كرد كه فورت لادرديل را به عنوان محل جديد جديد خود در آمريكاي شمالي انتخاب كرده است. اين انكشاف 300 شغل جديد ايجاد خواهد كرد و 10.4 مليون دالر را در جامعه محلي سرمايه گذاري خواهد كرد.
انتخاب فورت لادرديل بيش از ديگر سايت هاي بالقوه در گرجستان، تگزاس و كاليفرنيا. اين بيش از 2000 مكان در بيش از 100 كشور دارد.
اسكات گفت: “من افتخار مي كنم رنت ماشين اعلام كنم كه فلوريدا را از گرجستان، تگزاس و كاليفرنيا براي ستاد جديد و گسترده خود در آمريكاي شمالي انتخاب كرده است. رنت خودرو اين گسترش 300 شغل جديد براي خانواده ها در جنوب فلوريدا ايجاد خواهد كرد و يك پيروزي بزرگ براي دولت ما است.

اجاره ماشين

طي شش سال و نيم، اجاره ماشين ما تلاش كرده ايم تا ماليات ها را كاهش دهيم و دولت ما را دوستانه تر سازيم تا فلوريدا بتواند مكان هاي ديگر را براي فرصت هاي جديد بيرون كند. با استفاده از صندوق سرمايه گذاري كارآفريني فلوريدا تازه تاسيس، ما همچنان به تشويق شركت ها براي رشد و ايجاد شغل در دولت ما ادامه خواهيم داد. “

سباستين ، رئيس شركت ، گفت: رنت ماشين ما در تعدادي از مكان ها با دقت انتخاب مركز ما جديد ايالات متحده نگاه كرديم و در پايان جستجوي ما، فلوريدا به وضوح در بالا ظاهر شد. “دولت از راه خود براي كار با ما بيرون رفت، و را تشويق كرد تا ريشه هاي عميق تر را در اينجا بكار ببرد. ما از اين فرآيند بسيار خوشحال شديم و افتخار مي كنيم كه در آينده نزديك ستاد ملي ما را باز كنيم. “

اجاره خودرو

دانيل فلورنس، رئيس كميته مركزي آمريكاي شمالي گفت: “ما مي خواهيم از خانم اسكات به خاطر رهبري او در اين فرايند تشكر كنيم.” “او شايستگي بزرگي براي مشاغل متعددي است كه به دليل اين كه ما اينجا هستيم و در اينجا رشد مي كنيم، به اين ايالت تحميل مي شود.

به سرعت در سراسر ايالات متحده اجاره خودرو در بازارهاي عمده به سرعت رشد مي كند و مي تواند براي پاسخگويي به تقاضاي بالقوه مشتريان، و رنت ماشين همانطور كه ما اين كار را انجام مي دهيم، آنچه كه ما در اينجا انجام مي دهيم در فلوريدا پايه و اساس اين است كه ما چگونه با كسب و كار خود در رنت ماشين سراسر كشور روبرو خواهيم شد. “
جك سيلر، شهردار فورت لادردال گفت: ” اجاره اتومبيل ما افتخار مي كنيم كه به طور چشمگيري در رنت ماشين حال گسترش و سرمايه گذاري در ستاد مركزي خود در شمال امريكا است.” موقعيت استراتژيك فورت لادرديل، محيط زيست كسب و كار و كيفيت عالي زندگي همه ما را به مكان مناسب براي رنت ماشين رشد و رونق است رنت ما آرزو مي كنيم كه شركت رشد و موفقيت را ادامه دهد. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۸:۲۸

انجمن رنت ماشين

انجمن رنت ماشين : انجمن اجاره اتومبيل آمريكايي  استعفا از جان نايت رئيس جمهور خود را پذيرفته است. نايت به عنوان معاون اجرايي توسعه كسب و كار براي خودروي فاكس اجاره خدمت مي كند. او از سال 2005 تا كنون هيئت مديره بوده است.

شارون فاكنر، مدير اجرايي ، گفت: “سالها طولاني بودن خدمات خود را به انجمن صنعت، واقعا قدرداني و هدايت او از دست رفته است.

بيل پلموندون، معاون پيشين ، به عنوان رئيس جمهور جديد نامگذاري شده است. او در حال حاضر در هيئت مديره در حال كار است. رابرت اي. موهس، معاون رئيس امور رنت خودرو دولتي با گروه ، به عنوان معاون جديد منصوب شده است.

رنت ماشين

انجمن رنت ماشين علاوه بر اين، اريك روتمن به عنوان عضو جديد هيئت مديره منصوب شده است. راتمن به عنوان رئيس جمهور و مديرعامل   در نيويورك خدمت مي كند. او اين شركت را در سال 2014 تاسيس كرد و بيش از 18 سال تجربه در سرمايه گذاري و مديريت دارد. او در حال حاضر در تحرك خدمت مي كند.

قصد دارد گزارش هاي مالي خود را در سه ماهه 2017 در سه شنبه 9 نوامبر در حدود ساعت 4 صبح گزارش دهد. زمان شرقي. اين شبكه تلويزيوني همراه خود را براي بحث در مورد چنين نتايجي در روز جمعه 10 نوامبر در ساعت 8:00 صبح در وقت شرق برگزار خواهد كرد.

اين وب سايت را مي توان از طريق پيوند اجاره خودرو در بخش روابط سرمايه گذار وب سايت هرتز دسترسي پيدا كرد و به گفته ي شركت، براي مدت يكسال، در دسترس خواهد بود.

اجاره ماشين

انجمن رنت ماشين به گفته اداره ايمني ترافيك ملي، هيونداي موتور آمريكا در حال يادآوري 443،545 سونات 2011-2014 و سوناتاي 2011-2015 سدان متوسط با اندازه متوسط است، زيرا كمربندهاي صندلي هاي جلو ممكن است در طي يك تصادف از كار افتاده باشند.

اگرچه اين وسايل نقليه بخشي از كرايه ماشين يك كمپين يادآوري قبلي (17V-152) بودند، اتصال كمربند ايمني براي هر دو كمربند ايمني جلو ممكن است از پيش بند بند هاي كمربند ايمني كمربند جدا شود.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]