ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۴۲

استارت خوردن سرويس اشتراك گذاري الكتريكي اجاه ماشين كمي بيشتر از يك سال پس از انتشار BlueIndy، سرويس خودروسازي خودروهاي الكتريكي در ايندياناپوليس، گروه Bolloré در ايالات متحده با اجاره ماشين در شيراز در لس آنجلس در حال گسترش است.

در روز ۱۶ دسامبر، پس از تصويب شوراي شهر لس آنجلس، شهر لس آنجلس قراردادي را با اجاره ماشين در مشهد، شركت تابعه Bolloré امضا كرد كه اين سرويس را به اجرا درآورد تا خدمات به اشتراك گذاري تمام خودروهاي الكتريكي را راه اندازي كند.

ماري بلورور، رييس شركت حمل و نقل هوايي آبي راه حل، گفت: “ما افتخار مي كنيم كه در پي درخواست درخواست مجوز براي اولين بار در سال ۲۰۱۶ راه اندازي شده است.” “لس آنجلس، دومين شهر بزرگ ايالات متحده، يك نمايشگاه فوق العاده براي خدمات اتومبيلراني ما است و ما قصد داريم از رهبري محيط زيست شهر با تعهد به مقرون به صرفه و دسترسي برابر، اجازه حركت الكتريكي را براي دسترسي به جوامع ناامن فراهم كنيم. … “

طبق گفته Bolloré BlueLA قرار است در سال ۲۰۱۷ باز شود. در ابتدا اين خدمات عبارتند از استقرار ۲۰۰ امتياز هزينه عمومي و ۱۰۰ وسيله نقليه الكتريكي. بر اساس تكنولوژي كه در اروپا (Autolib، Bluely، Bluecub و Bluetorino)، در ايالات متحده (استارت خوردن سرويس اشتراك گذاري الكتريكي اجاه ماشين ) و به زودي در آسيا (BlueSG) نشان داده شده است، اجاره ماشين در گيلان نيازهاي تحرك آنجلوس را با تمركز بر جوامع محروم ملاقات خواهد كرد.

BlueLA در جوامع Westlake، اتحاد پيكو، بخش هاي كره اي تاون، مناطق شمال دانشگاه كاليفرنيا جنوبي و بخش هاي مركز شهر لس آنجلس در دسترس خواهد بود.

شهردار لس آنجلس اريك گارستيتي، شهردار لس آنجلس گفت:  اجاره ماشين در انزلي “هر جامعه در لس آنجلس مستحق هواي پاكتر و فرصتي است براي ايجاد تغيير در مبارزه با تغييرات آب و هوايي.” “به همين دليل است كه ما خيلي افتخار مي كنيم كه اكنون مي توانيم اولين برنامه آزمايشي كشور براي به اشتراك گذاري وسايل نقليه الكتريكي در جوامع محروم را راه اندازي كنيم. اين پيشرفت واقعي است. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۹:۳۴

پس از جلسه بااوبر رانندگي را  اجاره ماشين در شيراز در سان فرانسيسكو متوقف مي كند DMV كاليفرنيا و دفتر دادستان، اوبر، برنامه خلبان خود را در سانفرانسيسكو را پايان خواهد داد. DMV ثبت نام خود را در ۱۶ خودرو خودآزمايش تست خودرو Uber در خلبان استفاده مي شود.
اوبر اكنون خودروهاي خود رانندگي را براي برنامه آزمايشي به آريزونا انتقال خواهد داد.


آژانس آريزونا، داگ دوسي، گفت: اجاره ماشين در مشهد “آريزونا خودروهايي با راننده خود را با سلاح هاي باز و جاده هاي گسترده باز مي كند. “در حالي كه كاليفرنيا ترمزهاي نوآوري را تغيير مي دهد و با بوروكراسي و قوانين بيشتر تغيير مي كند، آريزونا راه را براي تكنولوژي هاي جديد و كسب و كارهاي جديد راه مي دهد. در سال ۲۰۱۵، يك قرارداد اجرايي را امضا كرديم كه از تست و كاركرد اتومبيل هاي خود رانندگي در آريزونا تأكيد بر سرمايه گذاري، رشد اقتصادي، و مهمتر از همه، امنيت عمومي “.

كاليفرنيا اين بيانيه را صادر كرد: “اوبر رانندگي را در سان  اجاره ماشين در گيلان فرانسيسكو متوقف مي كندكاليفرنيا، مسئول تحقيق در مورد خودروهاي خودگردان را تشويق مي كند. ما در حال انجام پروسه مجوز براي اطمينان از امنيت عمومي به عنوان اين تكنولوژي مورد آزمايش قرار. بيست توليدكننده در حال حاضر مجوز براي آزمايش صدها اتومبيل در جاده هاي كاليفرنيا را دريافت كرده است. اوبر هم همين كار را مي كند. ”

اوبر تصميم گرفت كه اين پروسه مجوز را دنبال نكند، زيرا ادعا مي كند كه خودروهاي خود را مستقل نمي دانند، زيرا در اين مرحله نمي توانند كاملا مستقل عمل كنند.

“ما احترام قائل به تفسير قانوني از قوانين خودمختاري امروز با تفسير حقوقي وزارت امور خارجه كاليفرنيا هستيم، به ويژه كه اوبر مجوز آزمايشي براي استفاده از خودروهاي خودگردان خود را در سانفرانسيسكو دارد”، آنتوني لواندوفسكي، معاون ارشد مهندسي ابار، در وب سايت Uber. “مقررات مربوط به” وسايل نقليه مستقل “است و وسايل نقليه خودمختار به عنوان خودروي مجهز به فناوري تعريف مي شود كه مي تواند يك وسيله نقليه را بدون كنترل فيزيكي فعال يا نظارت بر عملگر انسان انجام دهد. اما Ubers هاي خود رانندگي قادر به رانندگي بدون كنترل فيزيكي يا نظارت فيزيكي نيستند. ”

“ما خوشحال هستيم كه مي شنويم كه اجاره ماشين در انزلياقداماتي را اعمال كرد كه من به شدت از آن حمايت كردم و در نتيجه Uber خودروهاي خود راننده را از خيابان هاي سان فرانسيسكو حذف كرده است.” ادوين لي، شهردار سن فرانسيسكو گفت: “من هميشه طرفدار قوي بوده ام از نوآوري و توسعه و آزمايش وسايل نقليه مستقل، اما تنها در شرايطي است كه انسان، دوچرخه سواري و ايمني عابر پياده را براي اولين بار قرار مي دهد. سان فرانسيسكو در حال كار با شركت هاي نوآورانه در حال كار با قانون گذاران و سازمان هاي دولتي براي حفظ ساكنان ما است. ”

اوبر شروع به ارائه سواري هاي لوكس ولوو XC90 به مشتريان خود در سان فرانسيسكو كرده است. اين مشاركت خود را با Volvo كه در ماه اوت آغاز شد، براي ارائه وسايل نقليه خود در رشته پيتزبورگ گسترش داد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۵۱:۵۹

كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين  اجاره ماشين در انزلي“اگر تنها شركت سازنده بتواند با تمام نيازهاي حمل و نقل من به من كمك كند.” اين آرزو است كه توسط بازيگر كريستن بل در يك پروژه تلويزيوني جديد تجاري ارائه شده است كه نشان دهنده كمپين تبليغاتي چند رسانه اي جديد شركت است.

اين كمپين برجسته شركت هاي اجاره ماشين در گيلانچند منظوره حمل و نقل، از جمله ماشين، كاميون و لوكس وسايل نقليه و همچنين به اشتراك گذاري خودرو و فروش ماشين. اين آگهي در تاريخ ۱ و ۲ ژانويه، در اولين كوهنورد NHL كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين Classic و بازي هاكي رويال NHL زمستاني كلاسيك عرضه شد.

كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين ، معاون رئيس جمهور،  اجاره ماشين در شيراز بازاريابي برند سازماني آمريكاي شمالي، گفت: “مهم نيست كه چه نيازهاي حمل و نقل شما ممكن است باشد. “همانطور كه عادتهاي رانندگي در حال تكامل هستند، ما مي خواهيم مشتريانمان را به ياد داشته باشيم كه هميشه پشت خود را پشت سر مي گذاريم.” “كمپين جديد ما با كريستن بل واقعا موقعيت نام تجاري خود را به زندگي مي دهد. او وابسته، جذاب و جذاب است. ما مي دانيم او داستان ما را در يك راه جذاب كه واقعا با مشتريان ما كليك مي كند، به ما نشان مي دهد. “علاوه بر تبليغ تلويزيوني، بل همچنين در مجموعه اي از شلوا  ر هاي ديجيتال كه بر روي خواص رسانه هاي اجتماعي شركت سرمايه گذاري مي كنند، ستاره خواهد بود. در اين نقاط، بل با بازي كريستن بل در آگهي جديد اجاره ماشين در انواع مختلف سناريوهاي طنز آميز ارتباط برقرار مي كند. به عنوان مثال، در يك ديجيتال كوتاه، بل را به شدت آماده مي كنيم تا قيمت خودروي سازماني خودرويي را مانند آنچه در دوئل وحشي وحشي است، سريع كند، هنگامي كه متوجه مي شود كه هر وسيله نقليه با قيمت هاي بدون قاچاق مي شود، به شدت آماده مي شود.به گفته شركت، بل به عنوان سخنگوي شركت سازنده در حال ظهور حضور جوئل مك هيل، بازيگر و كمدين در يك كمپين تبليغاتي است كه تمام شيوه هايي را كه مشتريان خود را برداشت مي كند، نشان مي دهد.گفت: ”

ما در حال افزايش بازي خود را هنگامي كه مي آيد به گفتن داستان سازماني، گفت:. “اين كه آيا از طريق تبليغات، رسانه هاياجاره ماشين در مشهد اجتماعي، محتوا يا ساير ابزارها، ما مي خواهيم اطمينان حاصل كنيم كه مشتريان مارك ما را در سطوح مختلف مختلف تجربه مي كنند و توسط داستان هاي جذاب ما صحبت مي كنند. در اين “سن تجربه”، ما قصد داريم تأكيد بر تعاملات بين معاملات داشته باشيم. براي ما، اين كليد براي ايجاد ارتباطات مشتري است كه در طولاني مدت است. “
نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۴۰:۳۵

راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شودبا شهر اجاره ماشين در شيراز ، Colo، مشاركت كرده است تا خدمات به اشتراك گذاري خودرو خود را به ساكنان، شركت ها و بازديدكنندگان منطقه بفرستد.

هفت Zipcars – از جمله فورد اكسپلورر به نام “ادي”، فرار فورد به نام “تيتانيوم دنباله”، فورد فاكس به نام “Huckleberry”، Subaru Crosstrek به نام “Carlton”، Subaru Impreza به نام “Ullr”، هوندا CRV به نام ” Darlene “و” اجاره ماشين در مشهد Jeep “به نام” Woodchuck “- براي رزرو توسط ساعت يا روز با گاز و بيمه گنجانده شده است.

به گفته راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شود، وسايل نقليه در نقاط تعيين شده در سراسر Breckenridge پارك شده اند كه براي گرفتن و رها كردن مناسب است و مي تواند از طريق برنامه تلفن همراه اجاره ماشين در گيلان، به صورت آنلاين يا از طريق تلفن رزرو شود.

Breckenridge شهردار اريك مومولا گفت: “من هيجان زده هستم كه Breckenridge با Zipcar همكاري كرده است تا وسايل نقليه مشترك را براي ساكنان و بازديدكنندگان ما به جامعه ما ارائه دهد.” “ما از تعهد ما نسبت به برنامه ها و ابتكاراتي كه از نظر محيط زيست آگاهند و همچنين براي ساكنان و بازديدكنندگان Breckenridge به آساني زندگي مي كنيم، افتخار مي كنيم.”

راه اندازي رسمي در Breckenridge بر اساس برنامه ماشين سازي راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شوددر دنور، جايي كه بيش از ۱۰۰ Zipcars در تقريبا ۴۰ محل در منطقه Denver بزرگ در دسترس هستند، برپا مي شود.

نيكول دالمي، مدير كل اسكار، گفت: “ما نمي توانيم بيشتر از اينكه راه اندازي بخش جديد اجاره ماشين مي شودرا Breckenridge به عنوان بخشي از شبكه حمل و نقل در حال رشد شهر به ارمغان بياورد، بيشتر هيجان انگيز است.” “خدمات صدور ويزاي ما بر روي تقاضا، دسترسي سريع به وسيله نقليه براي ساكنان و بازديدكنندگان Breckenridge ارائه مي دهد. با استفاده از شاتل و اتوبوس براي رسيدن به اجاره ماشين در انزلي– و Zipcar يك بار آنها را در اينجا – بازديد كنندگان مي تواند كمك به كاهش ترافيك و احتقان در Breckenridge.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۲۸:۲۰

۱۰ خبر برتر اجاره خودرو در سايت اجاره ماشين در مشهد  اجاره خودرو پارسي به ساعت عقربه هاي ساعت: الف) شركت هاي اجاره اي واكنش نشان مي دهند به قانون قانون ايمني اجاره اتومبيل؛ Skurt يك مدل كسب و كار جديد است كه اتومبيل هاي اجاره اي را از طريق يك برنامه تلفن همراه ارائه مي دهد؛ كرايه ماشين بين المللي ۲۰۱۶ در Bally در لاس وگاس برگزار شد. هرتز EV را به عنوان بخشي از تلاش هاي پايدار خود به كارمندان خود در ستاد شركت خود ارائه مي دهد.
(به ساعت به عقب) شركت هاي اجاره واكنش نشان مي دهند به قانون قانون ايمن اتومبيل اجاره؛ Skurt يك مدل كسب و كار جديد است كه اتومبيل هاي اجاره اي را از طريق يك برنامه تلفن همراه ارائه مي دهد؛ كرايه ماشين بين المللي ۲۰۱۶ در Bally در لاس وگاس برگزار شد. هرتز EV را به عنوان بخشي از تلاش هاي پايدار خود به كارمندان خود در ستاد شركت خود ارائه مي دهد.

نگاهي به استراتژي استخدام هزاران ساله اجاره ماشين در شيراز ۱۰ خبر برتر اجاره خودرو در سايت اجاره خودرو پارسيHoldings، چگونگي اصلاحيه Graves در صنايع اجاره اتومبيل و تأثير قوانين اضافه كاري كاركنان جديد در مورد كسب و كارها به عنوان مقالات بيشتر در مورد AutoRentalNews.com در طول ۲۰۱۶ رتبه بندي شده است.
مقالاتي در مورد مدل هاي جديد كسب و كار، چگونگي افزايش فروش اجاره شركت ها، شركت هاي اجاره اي كه برنامه پايداري را حفظ مي كنند، و جزئيات مربوط به نمايشگاه اتومبيل بين المللي نيز اين ليست را ايجاد كرده اند.


همانطور كه سال به پايان مي رسد، اجازه دهيم كه  اجاره ماشين در گيلان ۱۰ مقاله برتر سال را مرور كنيم:

۱) درك استراتژي هزار ساله سازماني

۲) اصلاح گريس: چالش ها، تفسير ها و پاسخ ها

۳) ارزيابي تاثير تغييرات در قوانين اضافي در سال ۲۰۱۶

۴) ۱۰ خبر برتر اجاره خودرو در سايت اجاره خودرو پارسي
۵) مدل هاي جديد كسب و كار: ناوگان شما، برنامه ۱۰ خبر برتر اجاره خودرو در سايت اجاره خودرو پارسي

۶) نحوه افزايش فروش اجاره شركت ها

۷) ۲۰۱۶ اجاره اتومبيل بين المللي اجاره ماشين در انزلي: همكاري براي تغيير

۸) Car Rental Q & A: بزرگترين تهديد براي اجاره اتومبيل در سال آينده چيست؟

۹) راه براي پايداري سازماني

۱۰) بنابراين شما فكر مي كنيد شما مي خواهيد براي تبديل شدن به يك ۱۰ خبر برتر اجاره خودرو در سايت اجاره خودرو پارسي؟

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۶:۵۲

مرسدس بنز به ناوگان اجاره ماشين مي افزايداعلام كرده است  اجاره ماشين در مشهد كه اعضاي آن در دنور مي توانند در حال حاضر راننده كاميون هاي چهاربعدي مرسدس بنز CLA با هر وسيله نقليه جديد و GLA پنج خودروي سواري را در اختيار داشته باشند.

علاوه بر اين، car2go همچنين منطقه مسكوني خود را در دنور را گسترش داده و شامل محله هاي زير است: Skyland، Clayton، North Park Hill، Northeast Park Hill، Overland Park، Hilltop،  مرسدس بنز به ناوگان اجاره ماشين مي افزايد، Corry-Merrill و Park University.

جوزف  مرسدس بنز به ناوگان اجاره ماشين مي افزايدمدير كل اجاره ماشين در شيراز دنور گفت: “اعضاي Denver ما صحبت كردند و ما گوش داديم.” “ما هيجان زده مي شويم كه اعضاي شبكه اي از وسايل نقليه اي را ارائه مي دهند كه به وسيله وسايل نقليه پنج مسافر چهار نفره به همراه يك منطقه خانه گسترش يافته براي اعضاي Denver به راحتي و راحت تر حركت مي كنند. در پايان روز، خودروهاي جديد car2go دنور مي توانند بيشتر افراد و چيزهاي آنها را در خود جاي دهند و براي شيوه زندگي Denver با ويژگي هايي مانند درايو تمام چرخ، سوسمارهاي پانوراما و دسترسي به دست تنه دست آزاد مناسب هستند. ”

تمام ۱۰۰ خودروي دوگانه CLA هاي دنور و GLA ها مجهز به سيستم ۴MATIC مرسدس بنز است. وسايل نقليه در شب سياه، Cirrus White و Silver Polar در دسترس خواهند بود.

ويژگي هاي ديگر خودرو عبارتند از: دوربين عقب، كمك نقطه اي كور، ترمز تطبيقي، صندلي هاي گرم، اجاره ماشين در انزلي  پانوراما، بلوتوث، Apple CarPay و Android Auto و ناوبري.

طبق اعلام شركت  مرسدس بنز به ناوگان اجاره ماشين مي افزايداز ۱۵  اجاره ماشين در گيلان  ژوئيه، ثبت نام رايگان و اعطاي اعتبار به اعضاي جديد دنور ارائه خواهد شد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۱:۱۸

اجاره خودرو پارسي خدمات خودرا گسترش مي دهد اكنون خدمات مشتري خودرو خود را براي مشتريان فرودگاه پلاتلند (PDX) با پاركينگ اختصاصي AirPark ارائه مي دهد.

با توجه به ReachNow، اعضاي مي توانند از مركز شهر پورتلند به فرودگاه براي كمتر از ۲۰ دلار از هر راه استفاده كنند.

آلن بيتس، مدير بازار پلاتلند اجاره خودرو پارسي خدمات خودرا گسترش مي دهدگفت: “دسترسي به PDX براي ReachNow يكي از ويژگي هاي درخواست شده از اعضاي ما در پورتلند بوده است. “با اضافه كردن PDX به منطقه خانه ما،اجاره ماشين در گيلانحتي بيشتر براي افرادي كه در پورتلند زندگي مي كنند و از آن ديدن مي كنند، قابل دسترسي است.”

اجاره خودرو پارسي خدمات خودرا گسترش مي دهدداراي ۲۰ فضاي پاركينگ اختصاصي در فرودگاه AirPark است كه در خارج از سايت به خدمت فرودگاه مي پردازد. پس از پايان سفر اجاره ماشين در شيراز خود، اعضا مي توانند بر روي يك شاتل كه آنها را در ترمينال فرودگاه قرار مي دهند، شليك كنند. براي كساني كه به فرودگاه وارد مي شوند، شاتل AirPark آنها را در ادعاي غسل تعويض خواهد كرد.

تمام سفرهاي ReachNow كه در فرودگاه آغاز مي شوند يا پايان مي دهند شامل هزينه ۵ دلار براي فرودگاه است، اما براي ماه اول، ReachNow از پرداخت اين مبلغ صرف نظر مي كند.

فرودگاه بين المللي پورتلند دومين فرودگاه است كه  راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين اجاره اتومبيل ملي، از طريق برنامه وفاداري Club اجاره ماشين در انزلي Club، برنامه سالانه “One Two Free” را راه اندازي مي كند.پس از راه اندازي تابلوهاي تابستاني در فرودگاه بين المللي سياتل تاكوما، به اعضا دسترسي پيدا كرده است.
استيو بنفيلد، مديرعامل اجاره خودرو پارسي خدمات خودرا گسترش مي دهد، گفت: “استفاده از پاركينگ اختصاصي ما در Sea-Tac يكي از محبوب ترين موارد استفاده براي اعضاي ما است و ما معتقديم ساكنان پورتلند و بازديد كنندگان اجاره ماشين در مشهد  نيز آن را دوست دارند.” “ReachNow در فرودگاه يك راه راحت و مقرون به صرفه است براي رسيدن به فرودگاه و از آن در يك ماشين كه داراي تعداد زيادي اتاق براي خانواده و غرفه است.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۴:۵۶

راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين اجاره اتومبيل ملي، از طريق برنامه وفاداري Club اجاره ماشين در انزلي Club، برنامه سالانه “One Two Free” را راه اندازي مي كند.
براساس اعلام ملي، اين تسهيلات اعطاي يك روز رايگان اجاره براي هر دو اجاره واجد شرايط را ارائه مي دهد. هر روز آزاد تنها نرخ پايه (زمان و مسافت پيموده شده) را پوشش مي دهد.


ارتقاء “دو نفره” اكنون از ۲۸  اجاره ماشين در گيلان فوريه ۲۰۱۸ آغاز مي شود و يك دوره بازپرداخت از طريق ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ آغاز مي شود.
رابر كانورز، معاون رياست عمومي بازاريابي برند، گفت: “ارتقاء” One راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين Free “ملي، فرصتي است براي اعطاي اعضاي باشگاه ادموند باشگاه به وفاداري و حمايت مداوم آنها. “اين سال ما دوره درآمد را گسترش داديم و فرصت هاي بيشتري براي مسافران مكرر اضافه كرديم تا روزهاي آزاد را سريعتر به دست آوريم و در عين حال در صورتي كه به راحتي و كارآيي برنده جايزه شويم”.

 

به منظور افزايش بيشتر فرصت هاي اعضا براي كسب روزهاي رايگان، اجاره ماشين در شيراز  ارتقاء سال جاري، امتياز هاي تبليغاتي بيشتري را براي اعضا كه هر پنج فرصت پاداش از طريق “One Two Free” را تكميل مي كنند، اعطا مي كند و هنگامي كه سومين واجد شرايط واجد شرايط خود را در طول ارتقاء كامل مي كنند، .

اعضاي ثبت شده اعضاي باشگاه اعلا مي توانند يك روز اجاره رايگان براي هر ۶۰۰ امتياز دريافت شده از طريق دوره ارتقاء “يك دو آزاد” دريافت كنند و هر اجاره واجد شرايط به ارزش ۳۰۰ امتياز است. امتياز اضافي پاداش ممكن است از طريق فعاليت هاي اجاره اي و غير اجاره اي، از جمله:

– استفاده از برنامه تلفن همراه ملي براي رزرو اجاره در حالي كه به دست آوردن امتياز نامحدود (۷۵ امتياز در ازاي اجاره كامل).

– خريد و اضافه كردن راديوي ماهواره اي راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين در مشهد  به اجاره واجد شرايط (پاداش يك بار ۳۰۰ امتياز).

– اجاره وسيله نقليه هر وسيله نقليه در آمريكاي لاتين و كارائيب (پاداش يك بار ۳۰۰ امتياز با تكميل اجاره).

– اجاره وسيله نقليه هر وسيله نقليه در اروپا (يك بار جايزه ۳۰۰ امتياز با تكميل اجاره).

– اشاره به ۱۰ دوست براي پيوستن به راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين و ثبت نام براي ارتقاء “يك دو رايگان”.

– مشاركت در سرويس خزانه داري ميرالد در مكان هاي زمرد راه اندازي ملي سالانه اجاره ماشين (پاداش يك بار از ۲۵ امتياز با تكميل اجاره).

– تكميل نظرسنجي مشتري آنلاين (يك بار جايزه از ۵۰ امتياز).

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۰:۴۰

سرويس اشتراك ولوگ پاورز اجاره ماشين در برزيل ، يك ارائه دهنده خدمات فن آوري خودرو، با گروه اجاره ماشين در گيلان مشاركت كرده است تا خدمات ساكن در سائوپائولو، برزيل را به طور يكجانبه راه اندازي كند.

سرويس اشتراك ولوگ پاورز اجاره ماشين در برزيل با شروع يك برنامه آزمايشي همراه با راه اندازي كامل در ماه سپتامبر است. اين سرويس با ۹۵ وسيله نقليه – ۸۰ فروند هوشمند و ۱۵ فروند BMW i3s به عموم باز خواهد شد.

از طريق برنامه موبايل  اجاره ماشين در انزلي ، كاربران قادر خواهند بود وسايل نقليه موجود، يك ماشين را رزرو كرده و درهاي خود را باز كنند. Vulog خدمات خودروي رايانه اي را شامل مي شود، از جمله برنامه تلفن همراه، تكنولوژي درون خودرو و يك سرويس پشت سر هم به كار مي اندازد.

لئوناردو دومينگوس، مدير عامل شركت اجاره ماشين در شيراز ، گفت: “ستون هاي اساسي سرويس اشتراك ولوگ پاورز اجاره ماشين در برزيل ، كاهش ترافيك و كاهش آلودگي در شهر است كه به كيفيت زندگي سالمتر مردم سائو پائولو منجر خواهد شد.” “هدف اين است كه تشويق استفاده منظم وسايل نقليه براي سفر بين خانه و كار، هر چند كه مشتريان مي توانند از آنها براي همه نيازهاي سفر خود استفاده كنند.”

گرگ دوكونگ، مدير عامل شركت وولوگ، گفت: “اجاره ماشين در مشهد در زمان مناسب خدمات مناسب را به شهر درست هدايت مي كند. “سائو پائولو يك شهر اصلي براي به اشتراك گذاري اتومبيل رايگان شناور است، و Urbano تقاضاي مورد نياز براي حمل و نقل پاك تر و راحت تر را پر خواهد كرد. ما افتخار مي كنيم با آنها در اين تلاش همكاري كنيم. ”

در حال حاضر، Vulog در هفت كشور فعال است. همكاران ديگر شامل PSA در مادريد با emov، Evo Car Share در ونكوور، Mevo در نيوزيلند و GreenMobility در كپنهاگ است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۶:۰۶

 به روز رساني برنامه وفاداري مشتريان اجاره ماشين اجاره ماشين در شيراز Avis آن را سريع تر و آسان تر براي اعضاي Avis ترجيح داده شده، برنامه وفاداري خود را به استفاده از پاداش است.

اكنون امتيازهاي Avis Preferred را مي توان براي روزهاي اجاره اي كه از ۷۰۰ امتياز بدون هيچ تاريخ خاموشي استفاده مي شود، استفاده مي كنند. به گفته شركت، لوازم جانبي مانند دستگاه هاي GPS، به روز رساني برنامه اجاره ماشين در مشهد  وفاداري مشتريان اجاره ماشين و صندلي هاي ايمني كودك اكنون براي ۲۵۰ امتياز در روز در دسترس هستند.

علاوه بر اين، اعضا به طور خودكار حداقل ۱۰۰ امتياز Avis امتياز را در هر اجاره كسب خواهند كرد. اعضاي يك دلار براي هر دلار صرف اجاره و امتياز دوگانه براي هر دلار صرف لوازم جانبي ادامه خواهند داد.

اسكات دايور، معاون اجرايي و افسر بازاريابي، Avis به روز رساني اجاره ماشين در انزلي  برنامه وفاداري مشتريان اجاره ماشين Group، گفت: “ما مي دانيم كه مسافران در اجاره اتومبيل انتخابي دارند، بنابراين ما از مشتريان وفادار خود قدرداني مي كنيم و مي خواهيم اطمينان حاصل كنيم كه از طريق كسب پاداش كسب و كار خود ادامه مي دهند.” . “ما بخش واكنش وفاداري Avis Preferred را در پاسخ به نظرات و پيشنهادات مشتريان خود افزايش داده ايم و معتقديم كه برنامه اي با ارزش تر و رضايت بخش تر به دست آورده ايم.”

Avis كاربران پيشنهادي مي توانند  اجاره ماشين در گيلان برنامه تلفن Avis را در دستگاه هاي iOS و Android دانلود كنيد. Avis به روز رساني برنامه وفاداري مشتريان اجاره ماشين آزاد است براي پيوستن و براي ساكنان ايالات متحده، كانادا، پورتوريكو و جزاير ويرجين آمريكا باز است.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]