تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۴۱:۲۹

اين شركت به دادگاه با حدود 3 ميليون دلار در بدهي هاي تحت حمايت توسط سهامدار تنها خود، رنت ماشين مديريت خدمات، و برنامه اي براي حق راي دادن به شبكه حق راي خود را با از بين بردن مكان هاي ناموفق.

ستين بارت گفت: دارايي هاي ارزشمند كه توسط بدهكار نگهداري مي شوند، علامت هاي تجاري اجاره ماشين هستند كه تنها با ارزش هستند تا كسب و كارهايي كه از آنها استفاده مي كنند، پايدار و موفق باشند. اين شركت با استفاده از حق راي دادن با ناوگان هايي كه بيش از حد كوچك هستند، براي ارائه هر گونه سود مالي به بدهكار، اغلب هزينه بيشتر براي كار از آنها به دست آورده، با توجه به اعلاميه.

بنابراين، بدهكارها اين فصل 11 مورد را براي تضعيف جريان نقدينگي خود … در حالي كه آنها بازاريابي و اندازه حق راي دادن اجاره اجاره خودرو  شبكه حق راي دادن و عمليات داخلي كسب و كار، از بين بردن عملكرد نامناسب و غير فعال Rent-A-Wreck فرانچايز، “اجاره و رنت ماشين هاي به روز سفرآلامو نوشت.

او گفت كه بازسازي اجازه خواهد داد كه بدهكار تمركز بيشتري بر مزاياي سالم خود داشته باشد و ارزش ذاتي را در نام «اجاره عقب» تقويت كند و موقعيت هاي باقيمانده را براي موفقيت پس از ظهور دولت به وجود آورد.

اجاره و رنت ماشين هاي به روز سفرآلامو

 

طبق اسناد دادگاه، بدهكار به دنبال 750،000 دلار در تامين مالي بدهكار از اجاره و رنت ماشين هاي به روز سفرآلامو براي تأمين مالي عمليات خود در طول ورشكستگي، با 100،000 دلار به صورت موقت درخواست مي شود.

جلسه روز يك شنبه در مورد حركت DIP و درخواست هاي ديگر براي امدادرساني در روز جمعه 28 ژوئيه در ويلمينگتون پيش از قاضي ورشكستگي ايالات متحده آمريكا اجاره و رنت ماشين هاي به روز سفرآلامو ، ساعت 11 صبح، برنامه ريزي شده است.


رنت ماشين در تهران

 

اجاره و رنت ماشين هاي به روز سفرآلامو در سال 1977 به عنوان جايگزيني براي سازمان هاي اجاره اتومبيل هاي گران قيمت با ارائه اتومبيل هاي مورد استفاده براي مصرف كنندگان براي نيازهاي اجاره آنها تاسيس كرد. اين شركت در سال 1985 به طور عمومي به فروش رفت و توسط كرايه ماشين در سال 2006 به دست آمد. در حال حاضر 76 شركت رنو A-Wreck در 28 ايالت و در جزيره سنت مارتن وجود دارد. يك مستعمرهر مستقل در اسلو، نروژ، اداره زير فوريه ها را در ايسلند، نروژ و سوئد اداره مي كند.


بر اساس گزارش، اين شركت بيش از 4 ميليون دلار از خسارات عملياتي خالص تا سال 2015 را به علت داد و ستد گران قيمت با شوارتز و كمبود آن در طول و پس از ركود اقتصادي سال 2008، ادامه داده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۵:۴۰

بر اساس گزارشي از Law360، شركت اجاره ماشين عروس  از آمريكا براي ورشكستگي فصل ۱۱ در دلاور درخواست كرده است كه دادستانهاي طولاني و گران قيمت با بنيانگذار اين شركت نقدينگي خود را تضعيف كرده و مجبور به تجديد ساختاري شده اند.

گرگ اجاره خودرو ، مدير و مشاور اجرايي Rent-A-Wreck، گفت كه اين شركت پس از به دست آوردن ۲۰۰۶ خود توسط فايل هاي اجاره ي ماشين عروس شروعبه تجربه جدي كرد، كه شامل پرونده هايي است كه توسط ديويد شوارتز، بنيانگذار اين شركت، صورت گرفته است.

اجاره ماشين عروس در تهران

اشتاينبرت در مورد پرونده هاي قضايي گفت: “هزينه هاي دفاع از شواهد شوارتز كه تقريبا يك دهه طول كشيد، بودجه هايي را كه مي توانست در كسب و كار دوباره سرمايه گذاري شود، مصرف كرده است.”

دادگاه تجديدنظر و داد و ستد نيز به درستي قبل از ركود سال ۲۰۰۸ اتفاق افتاد كه مانع از گسترش شبكه حقوقي فايل هاي اجاره ي ماشين عروس شد، چرا كه گزينه هاي تامين مالي براي خريداري ناوگان اجاره اي براي فيش حقوقي بالقوه محدود شده است.

فايل هاي اجاره ي ماشين عروس

پرونده قضايي كه پس از دو محاكمه در دادگاه فدرال مريلند و دو مورد درخواست دادگاه چهارم به اتمام رسيد، نتيجه دادگاه را محكوم كرد كه شوارتز حق دارد كه براي بقيه عمر خود حق مالكيت انحصاري رنت ماشين  بر اساس در نزديكي فرودگاه بين المللي لس آنجلس بدون پرداخت هيچ حق امتياز و يا هزينه به بدهكار.

استين بارت مي گويد حق راي دادن شوارتز براي كار در اين سرزمين بسيار كوچك است و از خدمات بدهكار استفاده مي كند بدون اينكه براي آنها هزينه شود.
شوارتز همچنين در ماه گذشته در برابر مبارزه با بدهكار موفق شد كه طبق اين گزارش،فايل هاي اجاره ي ماشين عروس مجبور به پرداخت بيش از ۸۰،۰۰۰ دلار براي

عدم ثبت نام حق راي شوارتز در وب سايت خود و يا از طريق مركز تماس تلفني خود باشد.
اين دادرسي پس از به دست آوردن اين شركت در سال ۲۰۰۶ آغاز شد و شوارتز ادعا كرد كه بدهكارها حق استفاده قانوني از نام و علائم تجاري Rent-A-Wreck ندارند و اين امر باعث ناپسند شدن حق راي دادن لس آنجلس شد.

بر اساس گزارش، اجاره ماشين  در هزينه هاي حقوقي و هزينه هاي حقوقي كه طي ۱۰ سال گذشته در دادگستري شوارتز مورد استفاده قرار گرفته ۲٫۷ مليون دلار صرف كرده است.
اين اعلاميه مي گويد: “تاريخچه طولاني و دشوار احزاب و اين واقعيت كه فايل هاي اجاره ي ماشين عروس حق راي دادن Schwartz از يك توافق ناقض نويسي منجر مي شود، بدهكارها معتقدند كه احتمال ادامه يافتن دادرسي با هزينه شان با شوارتز همچنان ادامه دارد.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۳۷:۳۹

فرايند اجاره خودرو در حال حاضر در سال پنجم خود، نشست اجاره اتومبيل ، يك شهر جديد و يك هتل جديد،  در نزديكي اورلاندو، .كريس براون، مدير اجرايي ، مي گويد: “ما هيجان زده هستيم كه به سمت شمال اورلاندو، مقصد كلاس جهاني، كه با بسياري از پروازهاي مستقيم و داخلي بين المللي قابل دسترسي است، حركت كنيم”. “و صبر كن تا ملك جديدي را مشاهده كني – بالاخره، مدرن و بوتيك است و به خوبي به اجلاس خدمت خواهد كرد.

البته، نشست رنت خودرو  واقعا در مورد دستور كار است. سخنرانان و سمينارهاي سال جاري به موضوع “مردم، فرآيند و سود” مي پردازند.

فرايند اجاره خودرو اين موضوع به چه معني است؟ براون مي گويد: “اين اجاره خودرو در مورد صاحبان و مديران است كه توانايي هاي كارمندان را در بر مي گيرد و انگيزه آنها براي دستيابي به كارايي بالايي دارد.” “اين مربوط به بهبود عمليات اجاره اتومبيل، از خريد و فروش ناوگان براي مقابله با رويه ها، از مفاهيم جديد توليد درآمد و روش هاي فروش به ايده هاي نور لامپ است كه به كسب و كار شما اجازه مي دهد گوشه را تغيير دهيد.”

مسائل رنت ماشين

در مورد مسائل قانونگذاري نيست؛ اين خودرو 101 اجاره يا آينده رنت ماشين نيست، “براون اضافه مي كند. “اين مربوط به دادن صاحبان، مديران و كارمندانشان به ابزارهايي است كه براي دستيابي به پايداري و به طور مستقيم آنها را بهبود مي بخشد.تام وب، اقتصاددان ارشد كوكس خودرو، در حال حاضر كرايه خودرو به تجزيه و تحليل سطح بالايي از بازار در رابطه با اجاره مي پردازد. در سال جاري، او را به عنوان مدير كل پيوستند تا ديد 30،000 فوت را به خطوط حراج اضافه كنند. اين ارائه داده ها، روند ها و ابزارها را براي كمك به اپراتورهاي اجاره اي سازگار و آماده سازي براي تكامل بعدي در بازار وسايل نقليه مورد استفاده بررسي خواهد كرد.

بخش هاي اجاره اي محبوب قبل از ركود اقتصادي، بالاترين ميزان استهلاك را تجربه كرده اند. در اين زمينه، اجاره خودرو در تهران آنيل گويال، معاون ارشد عمليات در كتاب سياه، شركت كنندگان را نشان مي دهد كه چگونه هزينه هاي ناوگان بالادستي را كاهش مي دهد و پيش بيني هاي ناوگان را با در نظر گرفتن روند كاهش ارزش، عرضه وسايل نقليه جديد و استفاده شده و عوامل موثر بر حجم و تقاضا، بهبود مي دهد.

فرايند اجاره خودرو براي برپا كردن جلسه ناوگان جم، ناوگان گوروس و شركاي و آماده است تا اسطوره هاي ناوگان مشترك مانند “ديگر من ناوگان خودم را حفظ مي كنم، بهتر است كه من تخفيف بدهم” و “من نمي توانم پول اجاره كنم ماشين هاي اقتصادي. “راهبردهاي خود را براي انتخاب مدل مناسب، پيشبرد سفارش، خريد نقطه اي، بازاريابي فرصت طلبانه و غيره به اشتراك مي گذارد.

سخنراني اجاره خودرو

سخنراني اصلي اين جشنواره خودروسازي از جفري توفيتي، رئيس گروه ، از شركتكنندگان براي بررسي اين حقيقت ناراحت كننده درخواست مي كند و سپس اقدامات بعدي را براي بهبود توانايي هاي رهبري خود انجام مي دهد. در “قدم هاي بحراني به رهبري الهام بخش، جذب كاركنان و عملكرد برتر”، توفيتي طرح ايده اي براي كمك به شركت كنندگان در تعريف و توضيح سيستم عقيده اصلي شركت خود، درك جنبه هاي كليدي ذهنيت كاركنان و ايجاد اعتماد به نفس در آينده از شركت هاي خود را .

توفيتي اين پيام را به تيم هاي مديريت ارشد در كرايه ماشين هتل ها و مارك والدوفور آستوريا داده است.

فرايند اجاره خودرو براون مي گويد “جفري يك سخنگوي پس از سخنراني در سراسر جهان در مورد موضوع رهبري است.” “انتظار پيغام الهام بخش، همراه با ابزارهاي خانگي براي بهبود مشاركت كاركنان و اجراي حداكثر عملكرد”.هر دو كاليفرنيا و نيويورك اخيرا قوانين حداقل دستمزد 15 ساعته را تصويب كرده اند، در حالي كه سياتل دو سال پيش به 15 دلار افزايش يافت.

ريچارد آلنيز، مشاور حقوقي شغلي، بينش هايي راجع به اينكه شركت هاي اجاره اتومبيل مي توانند چالش هاي مالي، انطباق، نظارتي و روابط كاركنان را كه اين تغييرات مي تواند ايجاد كند، و نيز راه حل هاي موثر براي به حداقل رساندن هزينه هاي كار، آماده كند، به اشتراك مي گذارد.

شركت هاي اجاره ماشين

در بين المللي، شركت هاي اجاره ماشين سال ها از كارگزاران استفاده كرده اند، هرچند اين مدل اخيرا در آمريكا برگزار شده است. سمينار؟ نشان مي دهد كه چگونه كارگزاران در مقايسه با سيستم عامل هاي ، چه بازيكن ها هستند، و چگونه سيستم عامل هاي جديد مبتني بر بازار مبتني بر برنامه براي ارائه موجودي ماشين اجاره به مشتريان جديد است.فرايند اجاره خودرو راه حل هاي جديد تكنولوژي وعده به افزايش استفاده در ناوگان اجاره در حالي كه ارائه نگاهي به آينده در كنار شمارنده اجاره.


ارائه كننده برنامه مبتني بر برنامه نشان مي دهد كه چطور اهرم موجودي بيش از اندازه اجاره خودرو از طريق تحويل اتومبيل هاي اجاره اي استفاده مي شود، در حالي كه پلت فرم خود را براي اجاره ناوگان به رانندگان و توضيح مي دهد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۸:۳۱

طرفداران اجاره ماشين ، طرفداران مي توانند به طور رسمي توقف را به سوار خود اضافه كنند . يك گزينه در برنامه براي مسافران است، آنها را به تجربه نهايي ماشين از جمله ، منو سفارشي در خودرو، ماشين و رايگان زماني كه شما “سوار” در راه مقصد بعدي خود”ما متوجه شديم كه براي هر فردي كه از راننده خواسته است تا يك تپه را در Taco Bell بگذراند – و ما بسياري را ديده ايم – احتمالا كساني هستند كه مطمئن نيستند كه اين امكان وجود دارد،” ماريسا تالبرگ، رئيس افسر بازاريابي، ماشين ايراني . “با ظهور اين همكاري فوق العاده با ، ما هر گونه عدم قطعيت طولاني را پاك مي كنيم و توانايي” سوار شدن را در حالت “جشن مي گيريم.”آزمون كرايه ماشين از 27 تا 29 ژوئيه و اوت 5 تا 2017 در شهرستان اورنج آغاز خواهد شد.

مسافراني كه از ساعت 9 بعد از ظهر به منزل مي روند. و 2 ساعت صبحانه در ناحيه تعيين شده، توانايي انتخاب حالت در حالت ماشين سازي خود را دارند. و قصد دارد تا پايان سال را به بازار هاي اضافي توسعه دهد و در سال 2018 در سراسر كشور عرضه شود.

بازاريابي اجاره ماشين

طرفداران اجاره ماشين مليسا واترز، رئيس بازاريابي گفت: “ما لذت بردن از تجارب جديد براي مسافرانمان را براي زندگي به ارمغان مي آوريم و به آنها اجازه مي دهد شب را به نحوي كه قبلا انجام نشده است، ادامه دهيم.” “ما دو مورد از فعاليت هاي مورد علاقه ي خود را براي مسافران تركيب مي كنيم – شب با دوستان و لذت بردن از رنت ماشين كه به اين معني است كه حتي بيشتر از شب به عشق وجود دارد.”

طرفداران اجاره ماشين از آنجاييكه قطعات تعمير شده از يك تامين كننده متفاوت هنوز در دسترس نيستند، نيسان اولين اعلاميه يادآوري يادآوري را براي صاحبان وسيله نقليه تا پايان سپتامبر ارسال خواهد كرد. هنگامي كه قطعات جايگزين كافي در دسترس قرار مي گيرند، نامه اي ديگر به اطلاع صاحبان وسيله نقليه مي رسد كه برنامه ريزي تعمير را دارند. براي مشتري ماشين خارجي هزينه اي نخواهيم داشت.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۸:۲۷

نشست اجاره ماشين كنفرانس اختصاص داده شده به “مردم، روند و سود” – براي اولين بار به ميامي براي اولين بار با فهرستي از سخنرانان جديد و يك رويداد افتتاحيه افزوده اختصاص داده شده به راه حل هاي هوشمند تحويل ناوگان.نشست اجاره اتومبيل برگزار خواهد شد 6-7 نوامبر در ميامي هيلتون صنعت خودروسازي .مايك پيتچر، مدير عامل سابق اجاره ماشين و مدير اجرايي  و خودرو سايپا ، سخنراني اصلي اين سال را ارائه خواهد داد: “هفت راهبرد رهبري براي يك نژاد جديد از رهبر”.دستورالعمل امسال همچنين نيل آبرامز، مشاور و تحليلگر صنعتي، كه در مورد بخشهاي متحرك بازار بازار خودرو در حال حاضر و تاثيرات روش هاي حمل و نقل جديد در مدل اجاره اتومبيل سنتي بحث خواهد كرد، ارائه شده است.

آلامو ارشد ايران خودرو

آلامو ، اقتصاددان ارشد شركت ايران خودرو ، عوامل اقتصاد كلان را تحت تاثير قرار مي دهد كه صنايع خودرو و اجاره اتومبيل را بررسي مي كند، در حالي كه فراهاني ، معاون تحليل و تحليل خودرو در آلامو ، قيمت خودرو را با توجه به بخش بحث خواهد كرد و آنها را نسبت به عرضه، حجم و آمار نفوذ.نشست اجاره ماشين تري راسل، مدير سابق عمليات حق راي دادن براي هر دو گروه خودروهاي دلاري ترافيك و شركت رنت خودرو .، يك طرح براي رشد و سود را از طريق تمركز بر اهداف بلندمدت شركت به نمايش مي گذارد.

دو سمينار براي شركت كنندگان در آمريكاي لاتين به كار رفته است: دانيل نونوس رومرو، مدير عامل شركت اجاره خودرو برزيل، وضعيت فعلي بازاريابي در آمريكاي لاتين را مشخص مي كند، در حالي كه جلسه ديگري به اپراتورهاي آمريكاي لاتين كمك مي كند تا ابزار جديدي براي مقابله با رقبا خود داشته باشند.كريس براون، مدير اجرايي كرايه خودرو مي گويد: “نشست اجاره اتومبيل شش سالگرد سال جاري را جشن مي گيرد، هرچند شما مي توانيد آن را يك رويداد جديد ناميد.” “بيش از دو سوم سخنرانان سال جاري براي نشست اجاره اتومبيل تازه هستند، اما در مجموع آنها دهه هاي تجربه در اجاره اتومبيل را براي ارائه خود به ارمغان مي آورند.”

نشست اجاره ماشين با برگزاري نشست اجاره خودرو، يك رويداد جديد، كنفرانس ناوگان حمل و نقل، در تاريخ 8 نوامبر برگزار مي شود.

ناوگان حمل و نقل، نحوه طراحي سيستم هاي حمل و نقل هوشمند، وسايل نقليه مشترك و متصل و تغيير سياست هاي عمومي را در مسير راه دستيابي به وسايل نقليه مستقل نشان مي دهد. اين كنفرانس به منظور تسهيل درگير شدن فعالانه ذينفعان ناوگان در انقلاب هوشمندانه هوشمندانه با استفاده از شبكه هاي آموزشي و آموزش عالي، طراحي شده است.برنامه ريزي ناوگان حمل و نقل شامل اجاره ماشين است، اما همچنين راه حل براي ناوگان تجاري، شركت هاي بزرگ، دولت و شهرداري را شامل مي شود.سمينارها با تمركز ويژه براي اپراتورهاي اجاره اتومبيل عبارتند از: ” خودرو كرايه خودرو فرودگاه” و “اجراي اجاره خدمات خودسري – بدون بازسازي چرخ”.

براون مي گويد: همه شركت كنندگان اجلاس اجاره خودرو، تشويق مي شوند تا روز اضافي براي حضور در كنفرانس ناوگان حمل و نقل ارائه دهند. اين كنفرانس در تاريخ 7 نوامبر با پذيرش شبكهاي كوكتل آغاز خواهد شد و روز 8 نوامبر برنامه كامل برنامه ريزي را دنبال خواهد كرد. شركت كنندگان در صورت ثبت نام كنندگان اجلاس اجاره اتومبيل رايگان هستند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۰:۴۹

مسائل مربوط به اجاره خودرو كميسيون فرودگاه لس آنجلس  مجوز فرودگاه هاي خودروسازي لس آنجلس  را مجاز به درخواست درخواست براي قطار مسافر خودكار  در فرودگاه بين المللي لس آنجلس  صادر كرده است.براي يكي از اجزاي برنامه بزرگتر 5.5 ميليارد دلاري پيشرفت دسترسي به زمين است كه براي كاهش ترافيك اجاره ماشين در فرودگاه با اضافه كردن يك قطار به محدوده ترمينال مركزي  كه به راه آهن سبك لس آنجلس متصل است طراحي شده است سيستم، يك ماشين اجاره خودرو و پاركينگ هاي اضافي با مناطق جديد براي برداشتن و رها كردن مسافران.

مسائل مربوط به اجاره خودرو سون بورتون، رئيس آلامو ، گفت: “ما خودرو هيجان زده هستيم كه اين مولفه ضروري پروژه صنعت خودرو را پيش ببريم.” يكي از دلايلي كه فرودگاههاي جهاني لس آنجلس انتخاب كردند يك  بود – براي اين پروژه اين است كه سرعت تحويل اين بهبود بحراني را افزايش دهد كه تجربه بهتر براي مسافران را ايجاد خواهد كرد. “پروژه شامل پنج بخش اصلي است: كرايه ماشين دو ترابري حمل و نقل بين المللي  و بهبود مسير در سراسر منطقه .

خواهد بود يك قطار برقي با قدرت 6 ايستگاه ايران خودرو در طول 2.25 مايل مايل، اتصال مسافران و كارمندان به راه آهن سبك، اتوبوس منطقه اي، پاركينگ، و پايانه ها. ايستگاه هاي در داخل به پايانه ها از طريق پل هاي پياده رو با جاده هاي متحرك متصل مي شوند.

اجاره خودرو و اتومبيل

 مسائل مربوط به اجاره خودرو  نياز به شاتل / اتوبوس اجاره براي ورود به را از بين مي برد. اين باعث مي شود كه تراكم ترافيك را كاهش داده و با استفاده از 23 شركت اجاره اتومبيل، كه در حال حاضر در سراسر منطقه فرودگاه پراكنده شده است، در يك مركز تخليه شود. مسافران در اجاره اتومبيل حذف خواهند شد.هر دو در شرق و غرب به كاربران فرودگاه با دو مكان خارج از خدمت مي كنند. ها پاركينگ را در اختيار مسافران قرار مي دهند و مسافران را به سمت از طريق متصل مي كنند.


دبورا فليمينت، مدير عامل شركت ، گفت: يك پروژه حياتي براي مدرنيزه كردن آينده است و راه حلي براي دسترسي قابل اعتماد و معقول به پايانه هاي خطوط هوايي براي مسافران، كارمندان و ساير كاربران است.” “مجوز امروز گامي مهم در جهت تحقق اين وعده است. فرايند به ثمر رسيدن اجاره خودرو طراحي شده است تا به ما يك تيم واجد شرايط بدهد كه يك سيستم با كيفيت بالا، قابل اعتماد و زيبايي طراحي كند. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۴۴

اجاره خودرو در بروكلين آلامو اعلام كرده است كه ادامه خود را به منطقه نيويورك با راه اندازي ناوبري نقره اي آئودي A4 خود را در فرودگاه بين المللي نيوآر ليبرتي و در بروكلين اعلام كرد.در 25 آوريل، نيوآرك و بروكلين در مكان هاي 13 و 14 براي سيلوركار، برنامه اجاره ماشين بر اساس برنامه ملي، موثر خواهند بود.اجاره خودرو در بروكلين لوك اشنايدر، مدير عامل شركت آلامو، گفت: “گسترش از موقعيت ما در حال حاضر موفقيت آميز منهتن، ما در حال ارائه ما ظريف و آسان براي استفاده از تجربه اجاره ماشين به منطقه بزرگ شهر نيويورك است.

نيويورك ها تقاضاي يك محصول برتر مي كنند و ما خدمات اجاره اتومبيل را به همان شيوه اي ارائه مي دهيم؛ با يكرويكرد كامل خدماتي كه به تكنولوژي قدرتمند و آسان براي استفاده ما متصل است.

هر كس تجربه اي عالي با آئودي A4 دارد. ، همه با يك قيمت رقابتي. “مشتريان مي توانند از 25 سپتامبر شروع به رزرو خود را از اجاره خودرو در فرودگاه نيوآرك و بروكلين (در هتل و استخر اجاره خودرو ) شروع كنند.

اجاره اتومبيل

آلامو يك پلتفرم به اشتراك گذاري ماشين ايجاد كرده كه شركت هاي اجاره اتومبيل را فرصتي براي تست سرويس به اشتراك گذاري خودرو بدون نياز به تنظيم سيستم خود مي داند.به گفته شركت، اين پلت فرم ارائه خدمات خودمختار را براي مشتريان كرايه اتومبيل ارائه مي دهد، و اين امكان را براي ارزيابي نحوه اصلاح سيستم عملياتي سنتي ارائه مي دهد.اجاره خودرو در بروكلين با استفاده از برنامه تلفن همراه آلامو ، مشتريان مي توانند ماشين هاي موجود را در زمان واقعي بر روي گوشي هاي هوشمند خود ببينند. پس از ورود به خودرو، مشتريان مي توانند وسايل نقليه خود را از طريق برنامه باز كنند و از خدمات استفاده كنند.

به گفته آلامو ، شركت كرايه ماشين تعيين سطح و نوع هزينه ها – در هر كيلومتر و پاركينگ يا در هر دقيقه است. سيستم اجاره خودرو از پرداخت كارت اعتباري مشتري و هزينه آن را به شركت اجاره مي دهد.

رنت ماشين نيو آرك

اجاره خودرو در بروكلين با استفاده از پلت فرم به اشتراك گذاري ماشين، شركت كرايه خودرو مي تواند مكان فعلي وسيله نقليه خود را در زمان واقعي را مشاهده كند – از جمله مسافت پيموده شده و طول سفر – و مي تواند درب ها، موتور و پارامترهاي ديگر را كنترل كند. با توجه به اجاره خودرو ، شركت اجاره همچنين مي تواند تعيين كند كه آيا مشتري مي تواند به طور سنتي در يك پاركينگ شركت يا آزادانه در داخل شهر خودرو را انتخاب كند.اين پلت فرم پشتيباني از بيش از 400 اصلاح مدل و وسايل رنت ماشين نقليه خودرو است.

به گفته اين شركت، براي استفاده از سرويس، يك شركت اجاره فقط بايد تجهيزات اجاره خودرو را از اجاره خودرو سفارش دهد. اولين واحد به صورت رايگان ارسال مي شود. و بر اساس دستورالعمل، تكنسين هاي هشدار دهنده سيستم را به وسيله وسيله نقليه اجاره نصب مي كنند. با توجه به اين شركت، اين خودرو در برنامه موبايل اجاره خودرو بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود.

اجاره خودرو ، بنيانگذار و مدير عامل شركت اجاره خودرو گفت:” تحقيقات اخير نشان مي دهد كه كسب و كار اجاره سنتي با استفاده از سرويس خودكار به ماشين تقاضاي تقاضاي ماشين يا ماشين تبديل شده است. “نسل Z (جوانان جاري) درك مي كنند كه داشتن يك ماشين به عنوان يك خدمت به جاي مالكيت؛ بنابراين، شركت هاي اجاره اي بزرگ مانند سازماني يا حتي توليد كنندگان ماشين هاي مستقيم اجاره خودرو در حال حاضر اين راه حل ها را ارائه مي دهند. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۴:۴۸

نمايندگي هاي اجاره خودرو ايالات متحده اجاره ماشين را به نمايندگي مجدد وارد كرده و 200 خودرو از نمايندگي هاي منطقه اي ميشيگان پيش از يك برنامه بازاريابي برنامه ريزي شده براي خودرو ارائه داده است.

نمايندگي هاي اجاره خودرو بانكداري در براي كمك به احياي اين دسته است، به عنوان آن را به يك كرايه ماشين با امتياز 28 مايل در هكتار در بزرگراه. همچنين قصد دارد يك هيبريد در اواخر امسال ارائه دهد.

در 29 فوريه در وينسور، كارخانه انتاريو در كانادا توليد رنت ماشين را آغاز كرد. آنگلا بيانيچي، سخنگوي ، گفت:  برخي از را به نمايندگي مجدد در هر منطقه ايالت متحده فرستاده است.

به عنوان بخشي از يك رويداد “رانندگي دور” در مركز در ابورن هيلز، ميشيگان، سازنده خودرو، نمايندگي مجاز و فروشندگان را از ميشيگان، اوهايو، اينديانا و كنتاكي به ارمغان آورد. نمايندگي مجاز و فروش بيش از رانندگي كرد.

اجاره خودرو و خلاقيت

نمايندگي هاي اجاره خودرو ، راننده مارك هاي اتومبيل هاي مسافري ، گفت: “كرايسلر معيار جديد در سبك ميني وين، طراحي، ايمني، بهره وري، سرگرمي و عملكرد است.” “اكنون مشتريان مي توانند را در نمايندگي محلي خود تجربه كنند و ببينند چرا ما معتقديم اين وسيله اي مناسب براي خانواده مدرن است.”

براي دسترسي به ، مصرف كنندگان مي توانند برنامه تلفن همراه آلامو موجود در هر دو سيستم عامل تلفن همراه اپل و آندرويد را دانلود كنيد. مصرف كنندگان همچنين مي توانند اجاره خودرو  را از طريق وب سايت خود دسترسي پيدا كنند.

آلامو گفت: “2016 زمان باورنكردني براي خلاقيت و تغيير در صنعت خودرو است.” اجاره خودرو در صنايع تحرك و كرايه خودرو پيشروي مي كند تا اطمينان حاصل شود كه مشتريان ما تجربه مدرن را كه انتظار مي رود و سزاوار آن هستند، دريافت مي كنند.”

علاوه بر فرودگاه نيوآرك و بروكلين، سيلوركار در آستين، سانفرانسيسكو، لس آنجلس، دالاس، دنور، ميامي، فينيكس، لاس وگاس، فورت لادرديل، شيكاگو، دنور و منهتن / نيويورك، مكان هايي دارد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۸:۱۸

شعبه اجاره ماشين آلامو اولين كرايه ماشين، يك شركت كرايهي خودروي مبتني بر آفريقاي جنوبي، سه مدل جديد خودرو را به ناوگان اجاره اي خود اضافه كرده است.سوزوكي چلپ چلوپ يك خودروي كلاسيك با موتور 1.2 ليتري بنزيني است. ويژگي هاي ايمني و امنيتي شامل كيسه هاي هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مركزي كليد فعال است.سوزوكي چلپ چلوپ به شركت اجاره ماشين ، هوندا بريو  در اولين گروه خودروي از وسايل نقليه ميپيوندد.به گفته شعبه اجاره ماشين آلامو شركت، فورد اولين خودروي خانواده اجاره اتومبيل با امكانات و امكانات فضايي و ايمني است. اين خودرو توسط موتور سه سيلندر توربوشارژر كرايه ماشين فورد است.

آلامو همراه با كرايه ماشين با بلوتوث و كنترل صدا است. رنت ماشين با شش بلندگو، 60/40 صندلي عقب در هفت تركيب مختلف تاشو؛ و يك طبقه قابل تنظيم بار.

گروه اجاره خودرو

فورد به گروه خودروي اول اجاره خودرو مي پيوندد.شعبه اجاره ماشين آلامو صندلي فورد آلامو با يك موتور 4 سيلندر با موتور 2.0 ليتري توربو شارژ مي شود و با كنترل صداي ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طريق يك صفحه نمايش لمسي است كه سرگرمي هاي هوشمند و سرگرمي را اجرا مي كند. ويژگي هاي امنيتي شامل نگهداري از خط، كنترل كروز انطباقي، و فعال پارك كمك.فورد در گروه خودروي اول گروه خودروي Z قرار مي گيرد.شعبه اجاره ماشين آلامو ، رييس شركت اجاره كاميون و كاميون بهترين راه گفت: “زمان خريد و شروع عمليات در اين دو بازار با حجم بالا به ما امكان استفاده از تعطيلات آخر هفته و به حداكثر رساندن درآمد را داشت.” ورود به اين رابطه با اجاره حداكثر صاف بوده است و وعده براي فرصت هاي اضافي در آينده است. ”

علاوه بر مكان هاي جديد فلوريدا، رنت ماشين همچنين محل جديدي در اين سينسيناتي را افتتاح كرده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۹:۳۰

خدمات شركت سفرآلامو اداره ايمني ترافيك ملي گزارش داد كه جنرال موتورز ترانسفر فرودگاه خودرو 2016 مدل كروز را به ياد مي آورد چرا كه چراغهاي جلو آنها ممكن بود در خلال خدمت به طور نامناسبي هدف قرار گيرد.اين اتومبيل ها از 5 نوامبر 2015 به 26 مه 2016 ساخته شد.خدمات شركت سفرآلامو آلامو در وب سايت خود توضيح داده است. اين مجموعه ها براي اين اجاره اتومبيل ها با كد شناسايي سه رقمي كه براي درست كردن چراغهاي جلو مورد استفاده قرار مي گيرند، مشخص نشده است. به عنوان يك نتيجه، چراغهاي جلو ممكن است در خدمت نادرست باشد.

اين مشكل مي تواند ديد در شب را كاهش دهد و خطر سقوط را افزايش دهد.اجاره ماشين عروس دستورالعمل ها و برچسب هاي چسب، با كد صحيح، براي نصب در مجامع لامپ ارسال خواهد شد. صاحبان خودرو همچنين مي توانند به وسيله نمايندگي مجوز خودرو خود را براي كمك به اين موضوع آزاد كنند.

كرايه ماشين و خودرو آلامو

صاحبان خودرو مي توانند به بخش خدمات مشتري آلامو در رنت خودرو برسند. شماره آلامو براي اين يادآوري كرايه خودرو است.اولين كرايه ماشين، يك شركت كرايهي خودروي مبتني بر آفريقاي جنوبي، سه مدل جديد خودرو را به ناوگان اجاره اي خود اضافه كرده است.سوزوكي چلپ چلوپ يك خودروي كلاسيك با موتور 1.2 ليتري بنزيني است. ويژگي هاي ايمني و امنيتي شامل كيسه هاي هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مركزي كليد فعال است.سوزوكي چلپ چلوپ به شركت اجاره ماشين، هوندا بريو اجاره خودرو در اولين گروه خودروي  از وسايل نقليه ميپيوندد.خدمات شركت سفرآلامو به گفته شركت، فورد  اولين خودروي خانواده اجاره اتومبيل با امكانات و امكانات فضايي و ايمني است. اين خودرو توسط موتور سه سيلندر توربوشارژر فورد است.همراه با با بلوتوث و كنترل صدا است.  با شش بلندگو،  صندلي عقب در هفت تركيب مختلف تاشو؛ و يك طبقه قابل تنظيم بار.

اجاره خودرو در تهران

فورد اجاره خودرو در تهران به گروه خودروي اول اجاره خودروي رنت ماشين و اجاره ماشين مي پيوندد.خدمات شركت سفرآلامو صندلي فورد با يك موتور 4 سيلندر با موتور 2.0 ليتري توربو شارژ مي شود و با كنترل صداي آلامو ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طريق يك صفحه نمايش لمسي است كه سرگرمي هاي هوشمند و سرگرمي را اجرا مي كند. ويژگي هاي امنيتي شامل نگهداري از خط، كنترل كروز انطباقي، و فعال پارك كمك.فورد اجاره ماشين تشريفات در گروه خودروي اول گروه خودروي Z قرار مي گيرد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]