تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۴:۳۳

ميانگين مسافت پيموده شده روزانه براي يك ماشين اجاره بهتر است در قالب اجاره ماشين عروس  نوع اجاره مشاهده شود، اما يك عكس كلي از ۵۰ تا ۸۰ مايل در روز، تفاوت در نحوه استفاده مردم از درايو در مقايسه با اجاره ماشين است.

با اين حال، يكي از انواع اجاره ماشين كه الگوي مشابهي براي به اشتراك گذاشتن سواري دارد، به اشتراك گذاري ماشين – به ويژه، به اشتراك گذاري خودرو از نقطه به نقطه است. معيارها و بينش در نشست عمومي در ماه ژوئيه ۲۰۱۴ در اجاره خودرو ، كاليفرنيا، در مورد car2go، شركت متعلق به دايملر كه متخصص در به اشتراك گذاري خودرو نقطه به نقطه است، در مسيري قرار مي گيرد، جمع آوري شده است.

اين سرويس در منطقه South Bay در لس آنجلس هزينه ۱۴٫ ۹۹ دلار در ساعت را پرداخت مي كند. نمايندگان شركت گفتند كه اعضاي خليج جنوبي از car2go معمولا ۳۰ دقيقه يا كمتر و به طور متوسط ۷ تا ۱۰ مايل به طور متوسط مسافرت مي كنند. اين الگوي استفاده نزديك به اشتراك گذاري سواري است.

در طي جلسه، برخي ساكنان شكايت كردند كه آنها نمي توانند يك ماشين رنت ماشين پيدا كنند، زماني كه آنها نياز به يك ماشين داشتند. در خليج جنوب، car2go داراي ۱۵۰ ماشين در حال اجرا در شعاع ۲۸ كيلومتر مربع است.

هنگامي كه يك شركت به اشتراك گذاري سواري به بازار وارد مي شود، تعداد رانندگان موجود به ميزان بيشتري از وسايل نقليه اي است كه يك شركت با ناوگان متعلق به car2go مي تواند ارائه دهد، در حالي كه زمان انتظار براي اتومبيل به طور چشمگيري كوتاه است. طبق گزارش سان فرانسيسكو توسط مركز حمل و نقل دانشگاه كاليفرنيا، ۹۰٪ از پاسخ دهندگان به اشتراك گذاشتن سواري كمتر از ۱۰ دقيقه و ۶۷٪ كمتر از ۵ دقيقه منتظر بودند.

در سيستم car2go خليج جنوبي، مگر اينكه شما اتفاق مي افتد كه چند بلوك از يكي از ۱۵۰ اتومبيل در اين شعاع ۲۸ كيلومتر مربع است، شما در حال رفتن به زمان بيشتري دست خود را بر روي يك ماشين صرف – اگر يكي در دسترس است .

براي بعضي ها، به اشتراك گذاري سواري مي تواند جايگزين ارزان تر و راحت تر از به اشتراك گذاري ماشين، حداقل به اشتراك گذاري ماشين نقطه به نقطه است. اما در نهايت درك اينكه چگونه يك مدل بر ديگران تاثير مي گذارد، كار ساده اي نيست.

با اين وجود، اين تجزيه و تحليل نبايد اجازه دهد كه اجاره اتومبيل سنتي به آرامش برسد در حالي كه بايد به اشتراك گذاري خودرو در حال ترسيدن باشد. نظرسنجي سال ۲۰۱۴ توسط شركت سهامي و تحقيقاتي شركت MKM اجاره ماشين LLC در مورد اثرات خدمات به اشتراك گذاري سوار بر اجاره اتومبيل و به اشتراك گذاري خودرو رؤيت مي كند.

اين نظرسنجي نشان داد كه بيش از ۲۴ درصد مشترياني كه اخيرا سوار خود شده اند، گفته اند كه از زمان استفاده از اوبر به عنوان جايگزيني براي خدمات سنتي خدمات اجاره اي استفاده مي كنند، در حالي كه ۵۱ درصد ديگر از آن ها گفته اند. تقريبا ۲۴ درصد از آنها گفته اند كه از زمان اوبر به عنوان جايگزيني براي به اشتراك گذاري خودرو استفاده مي كنند، در حالي كه ۴۸ درصد ديگر نيز گفته اند. اين درصد براي مشتريان احتمالي Uber بالاتر است كه قصد دارند جايگزين اجاره اتومبيل و يا به اشتراك گذاري ماشين شوند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۷:۵۲

اختراع اخيرا به ارزش ۴۰ ميليارد دلار ارزيابي شد. شما مي توانيد با عدد اشتباه، اما اجاره ماشين عروس مفهوم اشتراك سواري حمل و نقل تنها چند سال به انقلاب حمل و نقل.

به اين ترتيب، ناظران بازار، تعداد كمي را براي ديدن آنچه كه بخشي از پايانه حمل و نقل مي كنند، در نظر مي گيرند. شركت هايي كه به اشتراك گذاري سواري مانند Uber، Lyft و Sidecar مي خورند. خدمات تاكسي و ليورينگ داده شده است؛ اين مدل به اين شكل الگو است – اما در مورد اجاره اتومبيل چيست؟

اول، بعضي از معيارها: طبق داده هاي جمع آوري شده و در اجاره خودرو .com توسط بيش از ۱۰۰۰ راننده Lyft and Uber، براي سال ۲۰۱۴ ميلادي، ميانگين سفر ۲٫۶۹ مايل و ميانگين زمان سفر ۹٫۶۲ دقيقه بود. براي سفر ۱۰ دقيقه اي، SherpaShare به ترتيب به طور متوسط قيمت بليط هاي Uber، Lyft و Sidecar را به ترتيب ۱۵٫۹۷ دلار، ۱۱٫۴۸ دلار و ۱۳٫۳۵ دلار گزارش كرد.

با توجه به اطلاعات خودرو اجاره اخبار، در مقايسه با اتومبيل هاي اجاره اي، روزانه هزينه اجاره فرودگاه ها به طور متوسط در حدود ۵۱ دلار از مارس تا نوامبر ۲۰۱۴ است. ميانگين مدت اجاره براي كسب و كار سفر حدود سه روز است، در حالي كه اجاره براي اوقات فراغت كمي طولاني تر است. متوسط طول اجاره يك جايگزين به طور قابل توجهي طولاني تر است – حدود ۱۰ روز، طبق داده هاي اجاره ماشين .

ميانگين مسافت پيموده شده روزانه براي يك ماشين اجاره بهتر است در قالب نوع اجاره مشاهده شود، اما يك عكس كلي از ۵۰ تا ۸۰ مايل در روز، تفاوت در نحوه استفاده مردم از درايو در مقايسه با اجاره ماشين است.

با اين حال، يكي از انواع اجاره ماشين كه الگوي مشابهي براي به اشتراك گذاشتن سواري دارد، به اشتراك گذاري ماشين – به ويژه، به اشتراك گذاري خودرو از نقطه به نقطه است. معيارها و بينش در نشست عمومي در ماه ژوئيه ۲۰۱۴ در رنت ماشين ، كاليفرنيا، در مورد car2go، شركت متعلق به دايملر كه متخصص در به اشتراك گذاري خودرو نقطه به نقطه است، در مسيري قرار مي گيرد، جمع آوري شده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۳۶:۱۱

جنرال موتورز خودروهاي ناوگان بيشتري را در سال ۲۰۱۴ در اختيار فروش ناوگان حمل و نقل اجاره ماشين عروس  روزانه خود فروخت، در حالي كه فورد بيشترين وسيله نقليه را براي ناوگان تجاري و دولتي در معرض فروش روز افزون خودروها قرار داد.

سه بخش صنعت ناوگان تجاري، تجاري، دولتي و اجاره اي، در سال ۲۰۱۴ از ۵/۷ درصد افزايش يافته است، چرا كه ناوگان ها حدود ۲٫۳۶ ميليون وسيله نقليه سبك از ۹ توليد كننده را ثبت كرده اند. فروش خودرو به طور كلي در سال ۲۰۱۴ ميلادي به ميزان سالانه ۱۶٫۹ ميليون دستگاه كاهش يافته است.

جنرال موتورز، كه همچنين روزانه ترين وسايل نقليه اجاره را فروخت، فروش ناوگان را ۷ اجاره ماشين  درصد افزايش داد و با ۲۴ درصد ناوگان بيش از ۲٫۹۳ ميليون دستگاه خودرو فروخته شد. جنرال موتورز فروش خود را افزايش ناوگان به افزايش تقاضا براي وانت و SUVs خود را. جيم كيين، تحليلگر فروش GM، گفت كه فروش كاميون توسط ناوگان در بخش مسكن و صنايع انرژي، به ويژه اكتشاف نفت و گاز، تقويت شده است.جنرال موتورز همچنين در ماه دسامبر اولين وانت هاي متوسط خود را با ۵۲۰ شورلت كلرادو و كاميون هاي GMC Canyon كه به ناوگان مي آيند، فروخت. حدود ۸۰ درصد از اين كاميون ها مدل كاميون كاميون بودند، در حالي كه ۲۰ درصد ترمينال LT / SLE در سطح متوسط بود. اين كاميون در درجه اول به ادارات دولتي و محلي، خدمات پس از فروش و تامين كنندگان قطعات خودرو فروخته شد.فورد بيشترين ميزان وسايل نقليه تجاري و دولتي را در سال ۲۰۱۴ به عنوان بخشي از  رنت ماشين ۲٫۴۸ ميليون وسيله نقليه فروخته فروخته است. به گفته فورد، فروش كل در مقايسه با سال ۲۰۱۳ به مراتب به دليل به روز رساني هاي لازم براي ساخت بدنه آلومينيومي F-150 2015 و كاهش ۱۵ درصدي در فروش اجاره روزانه است.كارخانه هاي مونتاژ Ford در كانزاس سيتي و ديربورن، ميشيگان، به مدت ۱۳ هفته بسته شدند تا فورد بتواند براي ۲۰۱۵ F-150 دوباره كار كند. اريچ Merkle، يك تحليلگر فروش فورد، گفت: فروش F-Series براي سالي يك درصد كاهش پيدا كرد.

فورد شاهد فروش روزافزون Van و در مدل ۲۰۱۵ خود است كه در ماه ژوئن معرفي شد. فروش ترانزيت در ماه دسامبر به ۱۰،۰۳۰ واحد رسيد كه تقريبا نيمي از ۲۰،۴۴۸ ترانزيت را در سال ۲۰۱۴ به فروش رساند. فورد نيز در سال ۲۰۱۴ يك بار فروش ۴۳،۲۱۰ اجاره خودرو  كاميون كاميون Transit Connect فروخت، از جمله ۵،۰۱۲ در ماه دسامبر. ايالات متحده، قبلا گروه كرايسلر، اطلاعات دقيق را براي فروش ناوگان خود منتشر نمي كند. FCA در سال ۲۰۱۴ بيش از ۲ ميليون وسيله نقليه فروخته است،كه در سال ۲۰۱۳ ۱۶ درصد افزايش يافته است. FCA همچنين ميزان فروش خود را از واحد كاميون رام ۲۸ درصد افزايش داده است.بخش ناوگان تجاري رشد چشمگيري در سال ۲۰۱۴ داشته است. اين ۹ خودروساز ۶۱۴۸۹۶ واحد فروخته اند كه از سال ۲۰۱۳ به ۵۱۴۱۹ واحد افزايش يافته است (۹٫۱ درصد). كاميونها، كاميون ها و SUV ها با افزايش ۱۳٫۸ درصدي همراه بوده اند و اتومبيل ها ۱۱٫۵ درصد كاهش يافته است.فروش ناوگان دولتي در سال ۲۰۱۴ به ميزان ۳/۳۱ درصد به ۲۵۲،۶۵۷ دستگاه افزايش يافته است كه به ترتيب ۲۵،۵۸۱ دستگاه خودرو افزايش يافته است. فورد فروش خود را به آژانس هاي دولتي با ۱۸ درصد افزايش داد. در اواسط دسامبر، GM شروع به حمل نخستين پنوماتيك شورولت تائو كرد كه ممكن است براي يك سال مسطح براي GM در اين بخش صورت بگيرد.بخش اجاره روزانه ۳٫۷ درصد در سال ۲۰۱۴ به ۱٫۶۲ ميليون دستگاه افزايش يافت. در سال ۲۰۱۳، ۵۸،۳۵۸ وسيله نقليه اضافي وارد پارك هاي اجاره شده شدند. General Motors بخشي از فروش اجناس خود را به ميزان ۲٫۴ درصد افزايش داد به دليل فروش زيادي در سال هاي اخير به Hertz Global Holdings. هرتز موافقت كرد تا در ماه دسامبر حدود ۳۵۰،۰۰۰ مدل خودرو سال ۲۰۱۵ را از جمله وسايل نقليه GM خريداري كند. هرتز قصد خود را در ثبت نام ۱۴ نوامبر اعلام كرد.در همين حال، فورد گفت كه فروش اجاره آن، تصميم گيري آگاهانه براي تأكيد بر اين بخش براي حفاظت از ارزش هاي باقي مانده است، Merkle گفت. گفت: “ما در حال عقب رفتن به عنوان اجاره روزانه ما در سال ۲۰۱۴ بود. “اين به سادگي است زيرا ما مي خواهيم در زمينه هاي سودآور كسب و كار ما تمركز كنيم.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۷:۱۰

عمليات كانتي اجاره ماشين عروس  اعلام كرده است كه سه ناوگان ناوگان مدل سال ۲۰۱۵ توسط انجمن روزنامه نگاران خودرو كانادا (AJAC) تأييد شد.

اين انجمن ۲۰۱۵ Volkswagen Golf را به عنوان “بهترين اتومبيل كوچك جديد با بيش از ۲۱،۰۰۰ دلار” نامگذاري كرده است، ۲۰۱۵ Sonata Hyundai به عنوان “بهترين ماشين خانواده جديد بيش از ۳۰،۰۰۰ دلار” و ۲۰۱۵ اجاره خودرو  به عنوان “بهترين خودروي لوكس جديد با بيش از ۵۰،۰۰۰ دلار”.

اين شركت مي گويد: اين سه وسيله نقليه براي اجاره در محل انتخاب اجاره اتومبيل و اجاره اتومبيل در كانادا در دسترس هستند.

برندگان انتخاب شده توسط يك گروه از روزنامه نگاران خودرو كانادا كه پنج روز آزمايش درايو در جاده هاي عمومي – تحت همان شرايط – براي اطمينان از مقايسه هاي عادلانه و عيني.

“روم زليك”، مدير عمليات ناوگان، كانادا،اجاره ماشين  گفت: “آزمون Fest، به عنوان رويداد تست درايو شناخته شده است، يكي از سخت ترين برنامه هاي ارزيابي وسايل نقليه در كانادا است. “ما از Volkswagen و Hyundai بر روي پيروزي هايشان ستايش مي كنيم.”

اجاره اتومبيل Avis در خدمت مشتريان نزديك به ۲۰۰ مكان كانادا است، در حالي كه اجاره  رنت ماشين اتومبيل بودجه حدود ۳۰۰ مكان در سراسر كانادا دارد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۸:۲۴

اجاره ماشين عروس  دارايي هاي كسب و كار خاصي را شامل مي شود كه شامل ناوگان حدود ۱۴۰۰ وسيله نقليه مي شود – از Open Road Rent A Car، ارائه دهنده خدمات اجاره اتومبيل در نمايندگي هاي انتخابي تويوتا در تگزاس.

به گفته اين شركت، اداره مي شود برنامه هاي جاده باز را به دفاتر رنت ماشين محلي پروژه هاي اجاره اي آن در مناطق هوستون، دالاس / فورت ورت و سن آنتونيو انتقال مي دهد. مفاد قرارداد اعلام نشده است.

ديو ليوون، معاون ارشد در شركت سرمايه گذاري ها گفت: “طي دو هفته گذشته، اجاره خودرو  ما از نمايندگي هاي محلي تويوتا، همراه با نمايندگان جاده ها بازديد كرديم. اميد ما اين است كه اكثر اين نمايندگي ها تصميم بگيرند با ما شركت كنند. ما در حال حاضر از اين سه بازار كليدي تگزاس با شبكه محله هاي اجاره خودرو متمركز بر جامعه استفاده مي كنيم، به همين دليل اين فرصت جديد، كارايي و انعطاف پذيري زيادي را ارائه مي دهد. “

اين شركت مي گويد: در حال حاضر بيش از ۵۵۰ محل شركت صنعتي در ايالت تگزاس وجود دارد. با همكاري شركت Enterprise، نمايندگي مجاز به خريد وسايل نقليه اجاره اي در بازار هاي مربوطه مي شود.

Jeff Parent، رئيس شركت Road Road A Car، گفت: “ما در مورد انتقال مشتريان و اجاره ماشين  دوستان قديمي ما به يك شركت مانند Enterprise، احساس خوبي داريم.” “ما اطمينان داريم كه Enterprise قادر خواهد بود نوع خدمات عالي و مهارت هاي مديريت ناوگان را ارائه كند كه اين نمايندگي هاي موفق و مشتريان آنها هر روز وابسته است.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۱:۴۴

همكاري اجاره ماشين آلامو

آلامو، ارائه دهنده اشتراك دوچرخه هاي دانشگاهي، همكاري خود را براي راه اندازي اجاره ماشين، اولين برنامه ملي براي حمايت از دوچرخه براي دانشگاه ها اعلام كرده اند.

رنت ماشين با هدف تسهيل دسترسي مجدد و به اشتراك گذاري دوچرخه سواري در كالج ها و دانشگاه هاي ايالات متحده، مجددا به حركت در محوطه دانشگاه مي پردازد.

اجاره ون ، كه 140 برنامه دوچرخه سواري در سراسر آمريكاي شمالي را در حدود دو دهليست دانشگاهي اداره مي كند، سيستم كرايه ماشين را در تمام دانشگاه هاي مشاركتي مديريت خواهد كرد. اجاره ماشين عروس در شركت هاي دانشجويي اجاره خودرو شركت خواهد كرد اگر قبلا برنامه هاي كرايه خودرو را اجرا نكرده باشند، .

ديويد پپيرونو، معاون رئيس جمهور مالي و استراتژيك آلامو ، گفت: “ما مي دانيم كه امروز برنامه هاي محور مبتني بر تلفن همراه امروز، دسترسي به تقاضاي مالكيت بر ارزش افزوده را ارزاني مي كنند.” برنامه هاي آلامو در دانشگاه ها كيفيت زندگي دانش آموزان، اعضاي هيات علمي و كاركنان را به طور يكسان بهبود مي بخشد، زيرا دسترسي آسان به يك ماشين تنها زماني كه نياز به يك فرد است، و همكاري ما با اجاره ماشين به ما اجازه مي دهد تا همان دسترسي به دوچرخه را ارائه دهيم. “

راه اجاره خودرو

 

بركلي به نقل از اخير زي زيز و دانشگاه كاليفرنيا، بيش از 10،000 عضو پيكرك دانشگاه را مطالعه كرده است، تقريبا 60 درصد آن را يك بار در ماه يك بار حمل مي كنند. و پس از پيوستن به زيپارك، 81 درصد از اعضاي دانشگاه زيپك دوچرخه همان مقدار و يا بيشتر، و 86 درصد راه همان مقدار و يا بيشتر است.

به گفته شركت، آلامو يك سيستم اشتراك دوچرخه، همراه با ماشينهاي اشتراكي اجاره خودرو ارائه مي دهد، كه در مقايسه با هزينه هايي كه دانشگاه ها معمولا براي چنين برنامه هايي پرداخت مي كنند، ارائه مي دهد.

تيموتي اريكسون، يكي از بنيانگذاران و مدير عامل شركت اجاره اتومبيل ، گفت: “با اين مشاركت، ما توانستيم كاري انجام دهيم كه هيچ كس ديگر آن را انجام نداده است. “فرايند تأمين حمايت و پاداش دادن، يك فرايند وقت گير براي دانشگاه ها است و مي تواند راه اندازي برنامه هاي به اشتراك گذاري دوچرخه را بازگرداند. از آنجا كه ما اين مشكل را از قبل حل كرديم، مي توان رنت ماشين را به صورت يكپارچه و سريع به كار گرفت. ما انتظار داريم كرايه ماشين نام تجاري اصلي دوچرخه سواري كالج ملي و در نهايت تبديل به مترادف با اين دسته است. ”

اجاره ماشين در اواخر امسال به محوطه هايي كه مي خواهند سرويس هاي تحرك اشتراكي را راه اندازي يا گسترش دهند، در دسترس خواهند بود. آلامو  شامل همه چيزهايي است كه در اشتراك گذاري دوچرخه وجود دارد – سخت افزار، نرم افزار، تعمير و نگهداري، پشتيباني سوار، و ارتقاء محلي، به گفته شركت.

رنت ماشين

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۰۵:۱۷

اجاره ماشين هاي خارجي و ايراني

اجاره ماشين در تهران

آلامو ، ارائه دهنده وسايل نقليه الكتريكي مشترك براي راننده هاي تقاضاي مانند اجاره خودرو در تهران ، با دو مكان جديد در سان فرانسيسكو و اوكلند به منطقه خليج گسترش يافته است.
مايكل بريلوفسكي، مدير اجرايي اوركار، گفت: “منطقه خليج اختلاف جالبي را ارائه مي دهد كه اكرار به طور منحصر به فرد براي حل اين مسئله آماده است.” “گسترش شركت هاي تحت تقاضا به معني فرصت هاي شغلي انعطاف پذير است؛

با اين حال، بسياري از كساني كه بيشتر از اين مشاغل سود مي برند قادر به بهره گيري از آنها نيست، زيرا آنها از داشتن وسايل نقليه براي داشتن يك وسيله نقليه و پرداخت هزينه هاي غيرقابل پرداخت پولي نمي خواهند بدون هيچ زحمتي و هزينه پاركينگ شهر،اجاره خودرو 206 يا به سادگي ترجيح مي دهد كه مايل را در وسايل شخصي خود قرار ندهيد. ما در حال تغيير پارادايم به وسيله تركيب اتومبيل ها با وسايل نقليه الكتريكي و داده ها به خوبي نگهداري مي كنيم. … ”

در منطقه خليج، آلامو دسترسي به توزيع 2016 تويوتا آلامو وسايل نقليه، واقع در محله آلامو سان فرانسيسكو و مركز شهر اوكلند را فراهم مي كند. به گفته اين شركت، آلامو قصد دارد وسايل نقليه الكتريكي خود را به ناوگان خود اضافه كند و همچنين تعدادي از مكان هاي موجود در منطقه خليج را در سال جاري گسترش دهد.

اجاره خودرو در تهران

 

وسايل نقليه مشترك كرايه ماشين قبلا براي سيستم هاي تحويل به موقع و تقاضاي تحويل، از جمله اجاره ماشين در تهران قبول شده اند. با توجه به آلامو، نرخ 8 ساعته آن شامل هزينه هاي سوخت، تعمير و نگهداري و هزينه هاي بيمه براي مايل هاي نامحدود است. همچنين شامل آموزش راننده، پشتيباني 24/7 تلفن و يك برنامه آلامو مي باشد.“ما اولين مكان هاي اجاره خودروهاي خارجي سان فرانسيسكو و اوكلند را انتخاب كرديم زيرا تقاضاي تحويل و تحويل در اين مناطق بسيار قوي است و به همين دليل آنها دسترسي آسان به حمل و نقل عمومي را فراهم مي كنند.” “ما اميدواريم كه اين كمك مي كند تا اطمينان حاصل شود كه هر كسي بدون در نظر گرفتن اينكه آيا يك وسيله نقليه دارد يا نه، اين فرصت را دارد تا در اقتصاد تقاضا شده شركت كند و رشد كند”.

به گفته شركت، آلامو در سال 2015 در لس آنجلس راه اندازي مي شود و دسترسي به بيش از 100 وسيله نقليه مشترك را در 13 وسيله نقليه در اطراف لوس آنجلس فراهم مي كند.

كرايه ماشين در تهران

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۲:۴۹

آلامو مدير اجاره ماشين

براساس گزارش اجاره ماشين ، آلامو، يك سرويس اجاره اتومبيل رانندگي مبتني بر هند، راجش بيساني را به عنوان مامور اصلي محصول خود نامگذاري كرده است.اين گزارش مي گويد آلامو اميدوار است از تجارب بيساني براي افزايش نوآوري محصول و گسترش به بازارهاي جديد استفاده كند.

بيساني به عنوان معاون معاون رئيس جمهور براي محصول و رشد در اجاره خودرو خدمت كرده است.گرگ مورن، مدير عامل شركت و يكي از بنيانگذاران رنت ماشين، به “آلامو ” گفت: “راجش با تجربه بهترين تجربه در زمينه محصول و تكنولوژي رهبري، تجربه جهاني و يك ذهنيت كارآفريني همراه است. “اين يك تركيب منحصر به فرد است و يكپارچه با محيط كار و فرهنگ در كرايه ماشين تركيب مي شود.”

اين انتصاب پس از آن است كه كرايه ماشين ميليون دلار مبلغ سري B را كه توسط آلامو، يك شركت تابعه شركت فورد موتور، به رهبري شركت توسعه . به پايان رسيد، بسته شد. اين كمك مالي به اجاره اتومبيل كمك خواهد كرد تا ناوگان با بيش از 25،000 در 25 شهر در هند تا سال 2018 به دست آورد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۵:۵۷

آلامو پلتفرم اجاره ماشين

سفرآلامو راه اندازي مبتني بر ميامي يك پلت فرم رزرو اجاره اتومبيل است كه به طور مستقل شركت هاي اجاره خودرو محلي را با كساني كه به دنبال اجاره اتومبيل خود هستند، متصل مي كند. اجاره ماشين هر دو پلت فرم وب و برنامه را ارائه مي دهد.

اجاره خودرو هيچ هزينه اجرايي براي شركت هاي اجاره ماشين ندارد، اما بورا كرايه ماشين، مدير عامل شركت آلامو ، مي گويد كه تيم آن بر اساس استانداردهاي خدمات مشتري خود، وابسته به آن است.

آلامو مي گويد: “ما مي خواهيم كه مشتري بتواند از همان كارآمد بودن تجربه رنت ماشين بدون توجه به شهر و شركتي كه از آنها اجاره مي كند، عبور كند.”

با توجه به اين شركت، اجاره ماشين از تمام مشترياني كه به دنبال كرايه يك وسيله نقليه هستند استفاده مي كند. هنگامي كه يك رزرو تاييد مي شود، اجاره كننده موقعيت دقيق وانت مكان خودرو را ايميل مي كند. در زمان واريز، اجاره كننده مي تواند از طريق برنامه ثبت نام كند و كليد هاي ماشين را دريافت كند.

راه اندازي اجاره خودرو


شركت هاي اجاره اي كه اجاره خودرو با آنها كار مي كند معمولا به دنبال روش هاي جايگزين براي افزايش استفاده از ناوگان مي باشند. به گفته شركت، اجاره ون يك گزينه مطلوب است؛ زيرا هدف قرار دادن يك نسل جوان و نسل همراه با ارائه يك فرآيند ساده و بدون هيچگونه كاركرد كاغذي است.

تا به امروز، آلامو موجودي خود را با وسايل نقليه اعم از هيونداي النترا به وسايل نقليه عالي مانند فراري و لامبورگيني افزايش داده است.

“اين كه آيا يك جيپ چروكي براي رانندگي به اورگليدز براي روز است، مرسدس براي رفتن به شام ​​در ساحل ميامي، و يا توييتر كمري براي اجراي دستورات، در اجاره ماشين در تهران ما مي خواهيم ويزا به دقيقا همان چيزي است كه آنها به دنبال آلامو مي گويد، در حالي كه شركت هاي كوچك اجاره اتومبيل نيز فرصتي براي قرار گرفتن در معرض در يك بازار كه 95 درصد آن فقط توسط سه شركت برگزار شده كنترل مي شود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۱:۴۱

كرايه خودرو در مكزيك

برنامه وابستگي مكاني آلامو به پاناما با افتتاح محل در فرودگاه بين المللي اجاره ماشين در پاناما رسيده است.

جوردي ريورو، مامور ارشد اجرايي كمپاني مكزيك، گفت: “با داشتن دامنه كامل بر زبان اسپانيايي، مكزيك مي تواند به طور كامل نيازهاي مشتري / نيازهاي مشتري را درك كند و بهترين تجربه را براي وابستگان و مشتريان متقابل ما ارائه دهد.” “اين بسيار طبيعي است كه هر دو طرف زبان يكسان صحبت مي كنند و برخي از فرهنگ هاي مشابه را به اشتراك مي گذارند.”

در پايتخت آن منطقه، پاناما شهر، تقريبا نيمي از جمعيت كشور را نگه مي دارد.

“از آنجا كه رفتار بازار در پاناما دقيقا به مدت طولاني تغيير نمي كند، استراتژي وابسته جديد ما در مكزيك پشتيباني از آن نياز به حفظ رقباي جديد خود را در فرودگاه بين المللي اجاره ماشين ، گفت:” كريس ، مسوول اصلي رنت ماشين

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]