تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۲:۲۳

تصدي خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو پارسي تازه ترين مكان نيوزيلند را در فرودگاه كرايستچرچ اعلام كرده است. مسافران بين المللي و داخلي مي توانند بيشتر از تعطيلات خود را با بازديد از بهترين سايت ها و جاذبه هاي زيباي تهران ارائه دهند، به محض اين كه آنها را ترك مي كنند.

خانه به مشهور تراموا كريستچرچ، نيو برتون نوك، مركز بين المللي قطب جنوب و پارك حيات وحش اورانيا، تنها مكان در جهان است كه شما مي توانيد نماد ملي نيوزيلند را با كيوي آشنا كنيد. تجربه اين همه و بيشتر در اوقات فراغت خود را با اتومبيل هاي بزرگ پروژه، خدمات و قيمت مقرون به صرفه.

تصدي ماشين در فرودگاه

تصدي خودرو در فرودگاه

 اجاره خودرو در تعطيلات تهران

بهترين استفاده را از فرار تعطيلات خود را به تهران با راحتي خدمات اجاره خودرو شركت، كه شامل يك شاتل از فرودگاه به اجاره بلند كردن نقطه. مكان چهارم براي باز كردن در نيوزيلند پس از اوكلند، ولينگتون و كوئينستاون، اداره كرستچرچ واقع در 20 رون گوتري جاده، دقيقه اي دورتر از قله هاي برفي شيراز و درياچه هاي روشن كانتربري است.

ايده آل براي افراد خانواده و آشنايان ماجراجويي، شركت اجاره خودرو پارسي ارائه مي دهد طيف وسيعي از وسايل نقليه موتوري براي هر مسافر و نيازهاي آن است.

از اجاره ماشين هاي كوچك تا سدان هاي بزرگ، SUV ها و يا 4WD ها، سازماني ماشين ايده آل براي سفر از طريق حومه شهر، انجام سفر هاي سريع و يا بازديد از اسكي آلپ اسكي ديزين است.

با ارتفاع عمودي تا 684 متر، ميدان هاي برفي بايد براي هر اكسپلورر تعطيل، كه به تمام محدوده هاي مهارت مي پردازند، ببينند.

براي مبتديان سعي كنيد “فرش سحر و جادو” بلند تا كوه نوردي و يا براي يك اسكله عجله آدرنالين واقعي از طريق تشكيلات سنگي در بالاي ميدان به نام “برج”.

شركت هاي با سابقه اجاره خودرو

محل هاي تهران و شيراز توسط اجاره خودرو پارسي در ظرفيت شريك حقوقي خود خدماتي ارائه مي شود و اتومبيل هاي مشابه و وسايل نقليه تجاري، سرويس و مهمتر از همه، نرخ اجاره ارائه مي شود.

اجاره خودرو پارسي داراي سابقه اي طولاني در موفقيت است و با شركاي سازماني خود همان ارزش ها و تعهد به خدمات استثنايي مشتري را به اشتراك مي گذارد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۰:۰۴

اجاره ماشين در انگلستان

هنگامي كه براي اولين بار اجاره ماشين را در انگلستان مي گذرانيد، آماده سازي كمي معمولا منجر به يك تجربه ساده مي شود. همين امر در هنگام استخدام وسايل نقليه در خارج از كشور و پرداختن به انجام تحقيقات كمي در داخل و خارج در كشور خاص شما قصد داريد به عنوان مقررات مختلف اعمال مي شود.

 

تيم carrentalsparsi.com يك ليست از راهنمايي هاي مفيد براي كمك به شما در جلوگيري از مشكلات ايجاد كرده است.

اولين چيزي كه بايد در نظر بگيريم، سن است. براي افراد زير 25 سال و يا بيش از 70 ساله، محدوديت هايي وجود دارد. شركت هاي ديگر براي افراد بالاي 21 سال و افراد سالخورده استخدام خواهند شد، اما ممكن است بر اضافات پرداخت كنند.

شركت هايي مانند اجاره خودرو پارسي داراي سن بالاي 80 سال سن دارند. اين تفاوت ها در محدوديت هاي سني باعث مي شود كه خريد آن بسيار ارزشمند باشد.

اجاره خودرو در انگلستان

اجاره ماشين در انگلستان

بهترين ابزار Car Rentals Parsi

carrentalsparsi.com بهترين ابزار را براي اين فراهم مي كند. به عنوان يك سازنده، ما براي بهترين گزينه ها از تامين كنندگان استخدام خودرو از Avis به Sixt و Thrifty در نقاط مختلف از فرودگاه زاكينث در يونان به ابردين جستجو مي كنيم.

تامين كنندگان ما جزئيات شرايط و ضوابط مربوط به هر اجاره را شرح مي دهند. مهاجران احتمالي قادر به بررسي آنچه كه شامل مي شوند و چه چيزي نيستند.

CDW، يا Collision Damage Waiver، يكي از دلايل استفاده از ماشين در حال حاضر است. در هنگام تهيه رزرو، اين بيمه در صورت عدم انجام اين بيمه نمي تواند منجر به صورتحساب عظيم در صورت تصادف شود.

اين معمولا بين 500 تا 1000 پوند متغير است.

شركت هاي استخدام معمولا بيمه CDW خود را ارائه مي دهند. carrentalsparsi.com و عوامل وابسته ما اجاره ماشين با تخفيف ويژه ارائه مي كنند.

برنامه ريزي براي رانندگان

رانندگان برنامه ريزي براي اجاره وسايل نقليه در انگلستان براي يك هفته يا بيشتر ممكن است يك سياست سالانه از بيمه هاي اجاره ماشين بيمه را مقرون به صرفه تر پيدا كند.

علاوه بر گواهينامه هاي رانندگي، ويزاي كار بايد يك فرم ثانويه شناسايي، مانند گذرنامه خود و يك كارت اعتباري يا بدهي نشان دهد. تامين كنندگان استخدام تمايل دارند كارت هاي اعتباري را ترجيح دهند.

اگر رزرو از طريق carrentalsparsi.com ساخته شده باشد، همان كارت بانكي در هنگام برداشتن وسيله نقليه مورد نياز خواهد بود.

استخدام راننده در فرودگاه

كساني كه سكه هاي خود را شمارش مي كنند مي توانند با انتخاب دادن وسايل نقليه از ايستگاه هاي استخدام كه در فرودگاه ها يا ديگر مبادلات حمل و نقل نيست، صرفه جويي كنند. به عنوان مثال Avis به ميزان 16 درصد براي نرخهاي استخدام روزانه وانتها از مكانهاي برتر اضافه مي كند.

رانندگان اضافي نيز هزينه اضافه مي كنند. هيررز بايد در نظر داشته باشيد كه آيا رانندگان اضافي در حين رانندگي قبل از اضافه كردن به اجاره رانندگي مي كنند يا خير.

در سال 2015، اداره صدور مجوز رانندگي و وسايل نقليه همكاران مقاله را براي مجوز رانندگي عكسبرداري براي رانندگان با آدرس در انگلستان، اسكاتلند و ولز لغو كردند.

اين يك سيستم آنلاين جايگزين شده است كه نياز به استفاده از كد يكبار دارد. شركت هاي اجاره اي از كدهاي استفاده مي كنند تا بررسي كنند كه آيا كاركنان داراي امتياز مجازات براي محكوميت هاي ناخواسته هستند.

مجوز اجاره خودرو در تهران

كد ها در صفحه وب مجوز DVLA مشاهده مي شوند و براي مدت سه هفته از تاريخ صدور مجوز استفاده مي شوند.

براي توليد كد، رانندگان نياز به شماره هاي راننده و كد پستي خود را از آدرس در گواهينامه رانندگي همراه با شماره هاي بيمه ملي خود. يك جايگزين براي درخواست كد با شماره گيري DVLA به شماره 0300 0830013 است.

اجاره دهنده ها هنگام جمع آوري وسايل نقليه از ايستگاه هاي استخدام بايد آسيب ببينند، و اگر وجود داشته باشد، مطمئن شويد كه در قرارداد اجاره اي ذكر شده است. همين امر مربوط به سوخت است.

هيررز بايد مشخص كند كه چقدر مخزن است و آيا بايد آن را به همان سطح پر كنيد يا آن را خالي كنيد. آخرين نكته اين است كه عقب نشيني خودروها در پايان دوره استخدام، مجازات هاي مالي است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۸:۲۷

حسگرهاي ويژه ايربگ در سقف هاي هيونداي

هيونداي

ايربگ‌هاي لوازم يدكي هيونداي به حسگرهاي ويژه‌ مجهزند كه در هنگام شناسايي شرايط نامساعد و يا ايجاد فشار اضافه و زياد  در هنگام واژگون شدن خودرو در كثري ثانيه كل سقف را فرا گرفته و از تماس بخش هاي تخريب‌شده سانروف با سرنشينان و از ورود بخش‌هاي مخروب به كابين ممانعت به عمل مي‌آورد.اين روزها سانروف‌هاي پانوراميك آخرين نياز و اولويت خريداران در خريد يك خودرو محسوب مي‌شوند. هيوندايي نيز اين روزها به دنبال جوابي است تا امنيت نقطه به نقطه و زواياي اين شيشه‌هاي سقفي را تامين كند. نكته‌اي كه با امنيت بيشتر مي‌تواند اولويت خريداران را در انتخاب خودرو تغيير دهد.

قطعات يدكي هيونداي  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۶:۰۸

بازار ايران و برنامه هاي ليفان

ليفان

كمپاني قطعات يدكي ليفان نامي شناخته شده براي ما ايرانيان است. شركتي كه با مدل 520 وارد دنياي خودروسازي شد و از اوايل حضورش در بازارهاي جهاني، به ايران هم آمد تا نخستين محصول را توسط كرمان موتور در ايران عرضه كند. اما اكنون و در سال 2015 ليفان كه دهمين سال خودروساز شدن خود را جشن مي‌گيرد، فاصله زيادي از آن روزهاي خود دارد. هرچند كه هنوز هم نه در بازارهاي جهاني و نه حتي در بازار خود چين حرف زيادي براي گفتن در برابر رقباي هم‌وطن و خارجي‌اش ندارد، اما آن‌طور كه به نظر مي‌رسيد ليفان در حال برداشتن گام‌هاي بلندي براي ارتقاي محصولات و تبديل شدن به يك خودروساز معتبر و قابل اطمينان جهاني است.

قطعات ليفان

ايران يكي از بازارهاي مهم و بزرگ لوازم يدكي ليفان است و بنابراين طبيعي است كه ليفان توجهي ويژه به بازار كشور ما داشته باشد. بر اين اساس با همكاري شريك تجاري خود، يعني كرمان موتور، قصد دارد كه به‌زودي به پرتيراژترين خودروساز خارجي بازار ايران تبديل شود. به همين دليل و به‌منظور گسترش همكاري بين ليفان و كرمان موتور، هياتي بلندپايه از مديران ارشد كمپاني ليفان به رهبري آقاي مين شانگ مديرعامل و مالك كمپاني ليفان در آذر ماه سال جاري وارد ايران شدند تا ضمن بازديد از خطوط توليد و امكانات كرمان موتور، مذاكراتي را نيز جهت افزايش توليد و برنامه‌هاي پيش رو با مسئولين كرمان موتور داشته باشند.
.

لوازم ليفان

مديرعامل ليفان، با اشاره به تجربه موفق همكاري با يك خودروساز بخش خصوصي در ايران اضافه كرد: در آخرين جلسه با مديرعامل كرمان موتور مقرر شد تا در سال آينده شاهد توليد و عرضه 60 هزار دستگاه خودروي ليفان در بازار ايران باشيم.” [1] همچنين در جريان اين ديدارها، مارك تيمبر مديرعامل شركت صادرات ليفان اعلام كرد”: به‌زودي خودرو ليفان 720 كه در ابتداي امسال به سبد محصولات اين شركت اضافه شده است، در بازار ايران عرضه خواهد شد.وي از برنامه‌ريزي براي توليد و عرضه دو محصول ليفان X50 و ليفان 820 براي سال آينده خبر داد و گفت: محصول ايكس 50 يك خودرو شاسي‌بلند كوچك و ليفان 820 يك خودرو صندوقدار طويل بوده و به لحاظ رقابتي نزديك‌ترين محصول به تويوتا كمري محسوب مي‌شود. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۱:۳۸

صادرات محصولات ليفان

ليفان

درزمينهٔ صادرات شركت ليفان توانسته در 51 كشور دنيا قطعات يدكي ليفان محصولاتش را به فروش برساند و نكته جالب هم اينجاست كه از سال 2001 ميلادي تا به امروز، موتورسيكلت‌هاي اين شركت در كشور ژاپن هم فروخته شده و از سال 2003 ميلادي نيز مجوز صادرات به 18 كشور اروپايي را هم اخذ نموده‌اند. اين شركت از نظر صادرات خودرو هم رشد بسياري را شاهد بوده و به‌طوري‌كه حجم اين صادرات از 4/990 دستگاه در سال 2007 ميلادي به 60,000 دستگاه در سال 2013 ميلادي افزايش يافته است. شايد در يك نگاه، اين عدد چندان چشمگير نباشد ولي اين نكته را هم نبايد از ياد برد كه هيچ‌گاه مجموع صادرات خودروسازان وطني‌مان در بهترين شرايط نيز به اين رقم نزديك نشده است. هم‌اكنون، مهم‌ترين بازارهاي صادراتي خودروهاي ليفان را كشورهايي همچون برزيل، شيلي، روسيه، جمهوري آذربايجان، اتيوپي، ايران و عراق و… تشكيل مي‌دهند.

 

قطعات ليفان

در حال حاضر ارزش‌هاي شركت لوازم يدكي ليفان بر سه ركن قرار دارد: نوآوري، صادرات و شهرت نيك. به همين سبب هم است كه به مسئله تحقيق و توسعه به‌عنوان عامل كليدي رشد و سودآوري نگريسته مي‌شود و در اين راستا نيز، ليفان يك مركز پژوهشي پيشرفته، با صرف هزينه‌اي معادل 200 ميليون يوآن بنيان‌گذاري نموده است كه در آن تمامي امور مربوط به يك خودرو اعم از طراحي بدنه، پيشرانه، شاسي و آناليز صدا و لرزش و… انجام مي‌گيرد. همچنين در اين مجموعه، پيش از ارائه هر خودروي جديدي به بازار، حداقل 16 تست حرفه‌اي بر روي تمامي اجزاي آن صورت مي‌پذيرد. از جديدترين دستاوردهاي اين موسسه را هم مي‌توان توسعه و تكوين پيشرانه‌هاي 2.4 ليتري، برشمرد.

لوازم ليفان

در حال حاضر، عمده توليدات شركت ليفان شامل را مدل‌هايي همچون 320،330،520i و 530،620،630،720،820 و كراس‌اوورهاي X50 و X60 دربر مي‌گيرد. همچنين قرار است كه در آينده‌اي نزديك، مدل‌هاي همچون X40،X70 و X80 هم به اين ليست اضافه شوند.در مجموع اين كمپاني توانسته در سال 2013 ميلادي، تعداد 370,800 دستگاه خودرو، 1,488,900 دستگاه موتورسيكلت و همچنين 3,563,100 عدد پيشرانه را توليد نمايد كه درآمدي معادل 26 ميليارد يوآن را نصيب آن نموده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۶:۰۱

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

مقامات فرودگاه بين المللي سنت لوئيس لامبرت گزارش دادند كه در سه ماهه اول اوبر و لايتف مجاز به جمع آوري و رها كردن مسافرين، درآمد حاصل از حمل و نقل زميني ديگر به ميزان 1 درصد افزايش يافته است.

 

روندا همون-نيبروگ، مدير فرودگاه، گفت كه درآمد حاصل از پاركينگ ها، گاراژها، شركت هاي كرايه اتومبيل، تاكسي ها و وانت ها در ماه هاي سپتامبر، اكتبر و نوامبر 12.1 ميليون دلار بوده است.

درآمد ناشي از پاركينگ و اجاره خودرو به ترتيب به ميزان 0.4٪ و 7.2٪ افزايش يافت. به طور خلاصه، درآمد ناشي از استفاده از وانت مشترك به ميزان 15.3 درصد كاهش يافت و وانت تاكسي 19.5 درصد كاهش يافت كه به هزينه هاي تاكسي در هر سفر به فرودگاه رسيد.

با اين حال، اجاره خودرو پارسي گزارش داد كه به كميسيون فرودگاهي كه با هزينه هاي جديد سوار شدن، سهم فرودگاه از درآمد حمل و نقل زميني 607،000 دلار بيشتر از همان دوره سه ماهه در 2016 است.

شركت پارسي ، اجاره اتومبيل بين المللي، اعلام كرد گسترش عمليات خود را در جزيره مديترانه اي از مالت، باز كردن يك محل در محل ترمينال در كنار اجاره خودرو پارسي .

عمليات سبز حركت در مالت در سه سال گذشته به طور پيوسته رشد يافته است و اكنون به عنوان يك نام تجاري برتر در كشور در نظر گرفته شده است.

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو در تهران

شركت كرايه خودرو و وان به تازگي دهمين سالگرد خود را جشن گرفت و اكنون در بيش از 30 كشور اروپايي، آمريكاي شمالي و مركزي و خاورميانه فعاليت دارد.

اجاره خودرو پارسي دفتر شعبه جديدي را در امتداد ايندياناپوليس “نمايندگي رديف” افتتاح كرده است.

مركز تجاري 1000متر مربع بيش از دو برابر اندازه محل قبلي خود است. علاوه بر اين، دفتر شعبه جديد به مشتريان كه نياز به اجاره اجناس را دارند، در حالي كه وسايل نقليه آنها در حال تعمير و نگهداري است، به گفته شركت مي باشد.

پل اونون، معاون رئيس جمهور و مدير كل شركت هاي سازماني در اينديان، گفت: اين انتقال به خصوص مهم است، زيرا او بار ديگر تعهد ما را براي برآورده ساختن تقاضا براي اجاره خودرو ارزان راحت و گزينه هاي تحرك، هم در سطح محلي و هم در سطح بين المللي تقويت مي كند.”

منبع:  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۳:۴۴

دايوان عالي كشور اجاره

ديوان عالي كشور به نفع حمايت از حقوق حريم خصوصي براي افرادي كه در سه ماهه اول پرونده هاي اجاره ماشين به عنوان رانندگان مجاز در قراردادهاي اجاره خودرو ذكر نشده است، تكيه مي كند.

 

اين پرونده شامل رنت ماشين ، كه در سال 2014 توسط يك سرباز دولتي پنسيلوانيا كشته شد.

بردار خودرو اجاره اي را از بودجه رانندگي كرد، كه تحت نام نامزدش امضا شده است.

از آنجا كه برد مجاز به رانندگي وسيله نقليه نبود، افسر ماشين را جستجو كرد و 49 عدد هروئين پيدا كرد.

دايوان عالي كشور اجاره

دايوان عالي كشور اجاره

شرايط قرارداد اجاره

چندين تن از دادگاه هاي عالي دادگستري تأييد كردند كه در حالي كه يك راننده بدون راننده ممكن است شرايط قرارداد اجاره اي را نقض كند، حتي اگر شخص ذكر شده راننده اجازه دهد، لزوما اين بدان معني نيست كه پليس مي تواند بدون رانندگي يك وسيله نقليه اجاره كند.

عدالت سونيا سوتومايور گفت كه اجازه دادن به پليس براي جستجوي وسايل نقليه اجاره اي با رانندگان بدون راننده، تمام اتومبيل هاي اجاره اي را بدون توقف احتمالي متوقف مي كند.

رئيس دادگستري آقاي جان رابرتز جونيور اشاره كرد كه اجاره دهندگان مجوز دادن ديگران به رانندگي يك وسيله نقليه اجاره اي غيرمعمول نيستند.

برخي از قضات همچنين اعلام كردند كه تخلفات ديگر قرارداد اجاره ماشين منجر به رانندگي پرونده هاي قانون اساسي نمي شود.

عدالت آنتوني . كندي استدلال كرد كه برد تصميم گرفت كه اين فهرست را باقي بگذارد و نامزدي بارد نام او را به توافق برساند و باير به خودرو متصل نخواهد شد.

بودجه اجاره خودرو

قضات مورد بحث قرار گرفتند كه آيا اين امر تغييري در بودجه داشته باشد، اگر بودجه حاوي مقرراتي مبني بر اينكه رانندگان بدون راننده ممكن است توسط نيروهاي انتظامي مورد جستجو قرار گيرند.

رابرت ملت اجاره خودرو ، وكيل ، گفت كه ممكن است سرباز داراي مجوز بود اگر او بودجه تماس گرفت و اين شركت اجازه به جستجوي وسيله نقليه.

عدالت استفن جي پيشنهاد كرد كه حفاظت از اصلاحات چهارم براي هر راننده بدون راننده باقي مي ماند، در صورتي كه راننده خودرو را ربود و يا جرم را با رانندگي آن مرتكب نشده است.

دادگاه عالي تعيين كننده زمان بندي حكم نهايي خود در پرونده نيست. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۰:۲۲

ليفان در رقابت شاسي بلندهاي كامپكت شده

ليفان

قطعات يدكي ليفان وارد رقابت  خودرويي با  شاسي بلندهاي كامپكت شده است. ورود اين خودروساز چيني به اين رقابت با محصول جديد Pengfei رقم خواهد خورد. گفته مي‌شود اين خودرو در ماه سپتامبر وارد بازار داخلي چين ميشود . اساساً ظاهر اين خودرو شبيه هر شاسي‌بلند چيني ديگر است و شاهد ستون مشكي، جلوپنجره بسيار درخشان و براق، قوس‌هاي چرخ مشكي و رينگ‌هاي بسيار كوچك آن هستيم.

قطعات ليفان

البته اين خودرو براي كمپاني‌اي چون لوازم يدكي ليفان بد نيست. چراغ‌هاي اين خودرو نسبتاً مدرن بوده و نشان بزرگ ليفان نيز نشان از شجاعت اين كمپاني دارد. خروجي‌هاي اگزوز نيز مناسب در سپر جاي گرفته شده است. از نظر ابعادي اين خودرو كاملاً با كلاس خود همخواني داشته و طول/عرض/ارتفاع آن به ترتيب برابر با 4390/1820/1715 ميلي‌متر بوده و فاصله بين محورها نيز 2610 ميلي‌متر است.

لوازم ليفان

رقباي اين نسل از پيشرانه‌هاي كوچك و توربو استفاده مي‌كنند اما ليفان Pengfei از پيشرانه 2 ليتري تنفس طبيعي با خروجي كم 141 اسبي سود مي‌برد. اين پيشرانه به يك گيربكس 6 سرعته دستي يا 5 سرعته اتوماتيك متصل شده و قدرت خود را به چرخ‌هاي جلو ميفرستد. در كل به نظر مي‌رسد ليفان Pengfei خودروي مناسبي باشد اما نبايد به آن لقب هيجان‌انگيز داد. اين خودرو ابعاد خوبي داشته و بهاي آن نيز احتمالاً مناسب خواهد بود اما پيشرانه ضعيف و عجيب آن را در مرتبه‌اي پايين قرار مي‌دهد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۰۴:۴۸

شركت ها و نمايندگان اجاره خودرو

مديران اجرايي، مديران اجرايي و كاركنان شركتهاي تجاري، شركتهاي حقوقي و شركتهاي مستقل، 6-7 نوامبر در مركز شهر هيلتون ميامي، يك شهر جديد و هتل مقر جديد براي كنفرانس سالانه، گرد هم آمدند.

 

در حال حاضر در سال ششم، اجلاس اجاره خودرو 251 اپراتور و نمايندگي فروش اجاره ماشين را پذيرفت. شركت كنندگان از چندين كشور از جمله ايسلند، نيوزيلند، اسپانيا، آلمان، پاناما و برزيل سفر كردند.

در اين سال، يك رويداد افزايشي افتتاح شد. در يك روز كامل برنامه نويسي در 8 نوامبر، كنفرانس ناوگان حمل و نقل در نظر دارد موضوع مربوط به تحرك هوشمند، از جمله وسايل نقليه مشترك و متصل و سيستم هاي حمل و نقل هوشمند باشد.

دستورالعمل اجلاس اجاره خودرو بر روي موضوع “مردم، فرايندها و سود” تمركز كرده است – ضروري است كه عمليات اجاره اي كارآمد و سودآور اجاره شود.

شركت ها و نمايندگان اجاره ماشين

شركت ها و نمايندگان اجاره خودرو

سخنگوي شركت اجاره ماشين

مايك پيتچر، سخنگوي، نويسنده و مشاور رهبري، سخنراني كليدي را با عنوان “هفت ائتلاف رهبري براي نژاد جديد رهبر” ارائه داد. همانطور كه مدير عامل شركت اجاره خودرو در تهران ، رنت ماشين با افزايش مشاركت كاركنان، نتايج كمتري را به دست آورد. او هفتمين را به عنوان خنده، يادگيري، گوش دادن، زبان، ، ميراث، و عشق ارائه داد.

جلسه ناوگان جم، يك بلوك دو ساعته برنامه نويسي اختصاص داده شده به مسائل ناوگان در اجاره اتومبيل، براي چهارمين سال متوالي بازگشته است.

اقتصاد اجاره خودرو

اقتصاددان ارشد شركت اجاره خودرو ، در مورد نحوه توفان هاروي، ايرما و ماريا در ناوگان خود در “بازخواني تصوير بزرگ 2017 و فراتر از آن” بحث كرد. براساس گزارش ، تجاري، دولت و ناوگان حمل و نقل اجاره اي مي تواند به تعداد زيادي به عنوان 18،500 واحد.

نيل آبرامز، بنيانگذار گروه مشاوره ابرامز، بيش از 40 سال دانش صنعت را به سمينار خود «تكامل صنايع دست اندركاران شخصي – و آنچه كه به اپراتورهاي اجاره اي امروزه مي دهد» به ارمغان آورده است.

او ارزيابي رشته هاي اصلي، حق راي دادن و بازار هاي مستقل براي درك تاثير مدل هاي جديد حمل و نقل، از جمله انتقال به وسايل نقليه الكتريكي و وسايل نقليه مستقل.

سمينارهاي متعددي بهترين شيوه براي اجراي يك كار اجاره ماشين را ارائه دادند.

موضوعات شامل فهم پردازش پرداخت، ايجاد نام تجاري از طريق رسانه هاي اجتماعي، چگونگي جلوگيري از اشتباهات حسابداري عمومي، ابزار پيشگيري از دعوي قضايي و راه هاي تقويت شاخص رضايت مشتري (CSI).

دو سمينار در اسپانيايي براي شركت كنندگان در آمريكاي لاتين ارائه شد.

نشست صبح روز دوشنبه، نشست آمريكاي لاتين به پرسش هاي مربوط به چالش هاي خاصي كه با اپراتورهاي اجاره اتومبيل در آمريكاي لاتين مواجه شد، پاسخ داد.

شركت كنندگان فرصت هاي مختلفي براي شبكه در سراسر رويداد داشتند، از جمله پذيرش سالن نمايشگاه، شام مشتري و شكستن شبكه. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۰۲:۱۵

11 ژانويه 2018

خودروسازان ايراني و مشتريان

 

هيونداي

خودروسازان ايراني همواره خسته و بي‌حالند قطعات يدكي هيونداي  و از فقر و نداري خود به‌كرات مي‌نالند. پول و وام را سخت دوست داشته و از رنج و زحمت فراري و گريزانند! عشق غريبي به نطق و خطابه داشته و از دل و جان، جماعت عكاس را خواهانند. خودروسازان ايراني، شعبده‌بازاني بس ماهرند و در فن تردستي كمتر همتايي در اين عالم دارند. آن‌ها گنجشك را چه عرض كنم، به وقتش مورچه را رنگ نموده و به‌جاي پورشه مي‌فروشند!

قطعات هيونداي

خودروسازاني ايراني مشتريان خوبي دارند؛ لوازم يدكي هيونداي  مشترياني چنان شيدا كه در شعله عشق دوست به‌تمامي فنا گشته‌اند. مگر نه اينكه از قديم گفته‌اند هر چه از دوست رسد نيكوست. خودروسازان ايراني دل در گرو چنين مشترياني دارند و از شماري “نق‌زن” و “پررو” بسي بيزارند!خودروسازان ايراني اهل رقابتند، اما رقابت در ميداني تك نفره كه در آن از رقيب خبيث هيچ اثري نيست!

لوازم هيونداي

خودروسازان ايراني بسي زود رنجند، روحيه شديداً حساس و لطيفي دارند. از ژرمن‌ها و ژاپني‌هاي عبوس و دقيق، سخت قطعات هيونداي دلگيرند و كره‌اي‌هاي پرمدعا را چندان خوش نمي‌دارند؛ اما در عوض، پِكني‌ها و پاريسي‌هاي مهربان را يار غمخوار و شريك ثابت خود مي‌دانند! 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]