تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۶:۵۶

با توجه به مطالعات اخير رضايت از رانندگي خودرو در آمريكاي شمالي، J.. اجاره ماشين عروس ، Dصنعت اجاره اتومبيل هاي داخلي، از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ تا كنون روند صعودي رضايت ماشين اجاره را تجربه كرده است.

در نظرسنجي سال ۲۰۱۴، رضايت كلي مشتريان با تجربه خدمات خودروي اجاره اي آن، به ترتيب ۷۷۴ امتياز در مقياس ۱۰۰۰ نقطه اي بود كه از سال ۲۰۱۳ تا زماني كه رضايت اوج خود را از زماني كه روش فعلي اين مطالعه در سال ۲۰۰۶ به تصويب رسيد، رسيده است. رها كردن

اين مطالعه با رعايت شش عامل (به ترتيب اهميت) كليه رضايت مشتريان خودروهاي اجار خودرو ه اي را در مكان هاي فرودگاه بررسي مي كند: هزينه ها و هزينه ها، فرآيند برداشت، روند بازگشت، ماشين اجاره، اتوبوس و يا اتوبوس و فرمان رزرو.

دلايل كاهش

اين مطالعه ساليانه اين واقعيت را نشان مي دهد كه قيمت ماشين اجاره به ميزان ۵ دلار اجاره ماشين  در هر روز از سال ۲۰۱۳ افزايش يافته است. براي شركت هاي اجاره اي، زمان انتظار، در مقايسه با سال ۲۰۱۳ بيشتر است، و به موقع بودن خدمات همبستگي مستقيم دارد به رضايت

به طور متوسط، مشتريان براي وانت خودرو و بازده و اتوبوس و وانت شاتل در مجموع ۴۳٫۴ دقيقه به طول مي انجامند كه افزايش بيش از سه دقيقه در سال ۲۰۱۳ است.

ريك گارليك مي گويد: “با توجه به اين نگراني ها، در زير سرخط رضايت، چندين نظرسنجي نشان مي دهد يك تصوير كامل تر، سفر جاري و مهمان نوازي در جهان جاده J.D. قدرت است. “عليرغم واقعيت انتظارات طولاني مدت و هزينه هاي بالاتر، دو مورد از آنها رضايت قابل توجهي را نشان مي دهند – رضايت از آن رسيده است؛ گارليك مي گويد: “اين يك ضربه بزرگ نيست.”

هزينه هزينه ها و هزينه ها چهار امتياز، شاتل اتوبوس و پنج ون پنج امتياز كاهش يافت. رنت ماشين مي گويد، در حالي كه اين كاهش در جهت هستند، قطره هاي قابل توجهي نيستند. هر دو دسته رزرو و اجاره اتومبيل با افزايش شش امتياز و دو امتياز نشان دادند.

گارليك مي گويد: “تجربه اي بهتر است كه مردم از آن استفاده مي كنند كه با تأثير افزايش هزينه ها و هزينه ها و زمان انتظار مواجه مي شوند. “با وجود برخي از شرايط چالش برانگيز براي مشتري، رضايت واقعا يكسان است.”

تعداد بيشتري از فراخوان ها در سال ۲۰۱۴ ممكن است بر روي زمان انتظار و قيمت هاي بالاتر اثر داشته باشد. (در واقع، بررسي ماهانه نرخ ماهانه ما با داده ها از بزرگراه سرعت نشان داد كه در ماه جولاي، زماني كه به ياد مي آورد نرخ پيك افزايش نشان مي دهد.) هر دو هرتز و Avis بودجه گروه اعلان عمومي در مورد چگونگي مبادله وسايل نقليه به ياد آورد منجر به كمبود از اتومبيل در تعداد اجاره. بر طبق Garlick، اين باعث مي شود زمان انتظار صبر كنيد.

گارليك همچنين به رضايت مسافران مسافرين اشاره دارد، كه در واقع با يك امتياز افزايش يافته است – نشانه خوبي است كه رضايت مشتريان تجاري به طور سنتي از مشتريان اوقات فراغت / شخصي منزوي شده است. شكاف در رضايت مشتريان كسب و كار و اوقات فراغت تنها با دو امتياز در اين نظرسنجي بسته شده است، در مقايسه با شكاف ۲۱ در سال ۲۰۱۰٫ اين انحراف از شكاف به طور جزئي از زمان انتظار براي مشتريان تجاري به طور متوسط ۴ دقيقه رانده شده است كمتر از مشتريان اوقات فراغت.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۰:۳۴

براي ارائه بيشتر از محيط دوستانه محيط زيست محل خود را در نزديكي فرودگاه بين المللي اورلاندو تغيير داده است.

در ماه دسامبر، پاركينگ به روز شده در اتومبيل و پاركينگ فرودگاه شامل اجاره ماشين عروس وسايل نور جديد و بيشتر از دكور مدرن است، اما علاوه بر استقامت، يك كافي شاپ مخصوص مشتريان است.

كلارك گيرگز، رئيس پاركينگ فرودگاه و فرودگاه اجاره خودرو و متخصص علوم زيست پزشكي در دانشگاه مركزي مي گويد: “ما نمي خواهيم يك شركت پاركينگ خارج از فرودگاه كه در آن شما فقط ماشين خود را ترك و بازگشت فلوريدا “ما مي خواهيم پاركينگ هاي اجاره خودرو  ارزان قيمت و اتومبيل هاي اجاره اي را ارائه دهيم اما شامل ويژگي هاي اضافي نيز هستيم.”

توصيف شده به عنوان انجام كارهاي “بالا” – مانند ارائه مرسدس بنز Sprinter وانت براي حمل و نقل فرودگاه آن – مي خواهد مطمئن شويد كه همه مشتريان از تجربه كلي خود را در مركز خود را تجربه كنيد.

مي گويد: “اضافه كردن كافي شاپ همه چيز را با هم مرتبط مي كند و يك محيط خوشبختي را فراهم مي كند.” “خريد قهوه شروع خوبي براي سفر است. همانطور كه مردم در انتظار هستند، چرا قبل از اينكه بيرون بيايند، نوشيدني نخواهند خورد؟ ”

پيش از پيوستن به نام تجاري اقتصاد در جولاي ۲۰۱۴، پاركينگ مستقل اجاره ماشين پاركينگ / شركت پاركينگ  در هتل اورلاندو با تنها يك ميز و ۳۰ تا ۵۰ اتومبيل اجاره اي قرار داشت.

با همكاري با اقتصاد، شركت كه اكنون به نام شناخته مي شود، از ۳۰ اتومبيل تا بيش از ۳۰۰ خودرو گسترش يافته است.

“از زمان پيوستن به اقتصاد، آلن واگنر، مدير خدمات وابسته، مربي و يك دوست بوده است. او به من اطلاعاتي عالي داده است. من همچنين مي خواهم از Alejandro Muniz، رئيس جمهور اقتصاد، تشكر كنم تا بتوانيم به نمايندگي از اقتصاد اجاره خودرو در اورلاندو، “مي گويد.

امضاي اقتصاد اخيرا به يك ساختمان جديد در حدود دو مايل از فرودگاه اورلاندو، كه شامل ۱،۰۰۰ نقطۀ پاركينگ است، نقل مكان كرد.

فروشگاه قهوه سفارشي

رنت ماشين با داشتن فضاي بيشتري در امكانات جديد، مي خواست يك “همه در يك” را براي مشتريان ايجاد كند تا اجاره ماشين را بخرد، ماشين خود را پارك كند و يك قهوه يا ميان وعده سريع بگيرد.

با استخدام baristas براي كافي شاپ، انتخاب نوشيدني ها به يك فنجان معمولي جو از دستگاه اسپرسو محدود نمي شود. مشتريان مي توانند لاتين، mochas و چاي را سفارش دهند. كافي شاپ محصولات غذايي مانند شيريني و دسر، و همچنين يك نمايشگر با نوشيدني هاي بطري و پيشخوان هاي پيش ساخته از فروشندگان خارجي ارائه مي دهد.

علاوه بر اين، از كافي شاپ مي توان براي ارزيابي مشتري بيشتر استفاده كرد. مي گويد: هنگامي كه يك مشتري انتظار دارد انتظار چنداني نداشته باشد، شركت يك شيريني يا نوشيدني در خانه را ارائه مي دهد.

احساس مدرن

پاركينگ مدرن، كرايه ماشين و امكانات كافي شاپ چيزي است كه به دنبال آن است تا شركت خود را در آينده گسترش دهد.

از لحاظ ساختمان مدرن تا استفاده از برنامه هاي موبايل براي بررسي در وسايل نقليه، احساس معاصر شركت نيز در ناوگان آن نشان داده شده است. طبق گفته ، ناوگان اقتصادي از همه خودروهاي با نام تجاري جديد شامل ، نيسان ورس و Q50 و QX60 وسايل نقليه لوكس ساخته شده است.

مي گويد: “ما مي خواهيم يك پاركينگ و امكانات اجاره اي برتر باشيم.” “ما چيزها را متفاوت مي گوييم، تفاوت خوبي است.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۱:۵۶

اجاره ماشين ايالت نيويورك

در ايالت نيويورك، ايالت نيويورك، اعضاي هيئت مديره منطقه بندي شهر، برنامه اي را براي استفاده از اموال اجاره ماشين در خيابان اوريسكني به عنوان يك كار اجاره اي، تصويب كردند.


بر طبق گزارش ناظر ناظر اجاره خودرو ، يك پيشنهاد براي باز كردن يك كار اجاره اي در كرايه ماشين در سفرآلامو. توسط هيئت تجديدنظر شهرستان تقسيم بندي شده، تا زماني كه يك نقشه پاركينگ براي محل تاييد شده است، تصويب شد.برنامه هايي براي مكان مورد نظر براي استفاده از مشتريان براي برداشتن و رها كردن اجاره وسايل نقليه از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر مورد استفاده قرار مي گيرند. دوشنبه تا جمعه، 8 صبح تا 2 صبح شنبه و 11 صبح تا 4 صبح در روز يكشنبه، اين گزارش مي گويد.
اين پيشنهاد توسط 525-527 خيابان تهران ارسال شد. بر اساس اجاره خودرو برآوردهاي ارائه شده توسط متقاضي، تقريبا 60 اجاره وسايل نقليه در روز دوشنبه در دسترس خواهد بود و 20 اجاره در پايان هفته ارائه خواهد شد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۵:۲۲

هزينه سفر تجاري كسب با اجاره خودرو

گزارش جديد توسط بنياد تجارت جهاني كسب و كار (سفرآلامو)، در همكاري باl (اجاره ماشين)، تأثير مثبت اقتصادي سفر تجاري را به اقتصاد كشور نشان مي دهد.

“گزارش اقتصادي تاثير اقتصادي تجاري ايالات متحده” نشان داد كه سفر تجاري اجاره ماشين در تهران به حدود 3 درصد (547 ميليارد دلار) از توليد ناخالص داخلي ايالات متحده در سال 2016 منجر شد. علاوه بر اين، تحقيقات نشان داد كه براي هر 1 درصد تغيير در هزينه سفر تجاري، بر اساس گزارش، 74000 شغل، 5.5 ميليارد دلار در توليد ناخالص داخلي، 3.3 ميليارد دلار دستمزد و 1.3 ميليارد دلار ماليات، از دست مي دهد.

اين گزارش نشان داد كه كسب و كارهاي ايالات متحده 424 ميليارد دلار براي ارسال اجاره خودرو مسافران در جاده ها براي 514.4 ميليون سفر تجاري داخلي در سال 2016 صرف كرده اند. صنعت گردشگري كسب و كار از 7.4 ميليون شغل حمايت مي كند و 135 ميليارد دلار در ماليات هاي فدرال، ايالتي و محلي ايجاد شده است.

بخش عمده اي از مشاركت مسافرتي كسب و كار در اقتصاد، به طور مستقيم به صنايعي است كه در خدمت كسب و كار مسافران هستند، اما مزاياي زنجيره تامين خود، 132 ميليارد دلار اضافي غير مستقيم دريافت مي كنند.

اجاره ماشين


مايكل وك مك كورميك، مدير اجرايي GBTA و مدير عامل، گفت: اجاره ماشين “كسب و كار مهم است مهم است – يك راننده حياتي اقتصاد است.” “در يك زمان كه بسياري از سياست ها باعث ايجاد عدم اطمينان و اختلال در سفر مي شوند، اين مطالعه نشان مي دهد كه اهميت تصويب سياست هاي مسافرتي به خط مقدم كشور ما”.

ديويد ريمر، معاون ارشد و مدير كل آمريكاي شمالي، اجاره اتومبيل گفت: “شيوه اي كه مردم و شركت ها در انجام تجارت به تغييرات و تغييرات ديجيتالي در 20 سال گذشته دست زده اند. “با اين حال، گزارش اقتصادي تاثير تجارب تجاري ايالات متحده نشان مي دهد كه تعامل چهره به چهره فعال شده توسط كسب و كار، يك ابزار تجاري حياتي است. مسافران امروز كسب و كار مدرن مي خواهند دسترسي به همه محتوا، به بهترين نرخ هاي شخصي و كرايه ها، و از طريق كانال هاي مصرفي. براي حفظ تاثير اقتصادي سفر تجاري، صنعت ما بايد همچنان به تكامل برسد تا نيازهاي اين مسافران را تامين كند. ”

در سال 2016، متوسط ​​هزينه صرف شده براي كسب و كار 2.2٪ به 520 دلار كاهش يافت، از جمله 163 دلار در محل اقامت، 180 دلار در حمل و نقل، 94 دلار در مورد غذا و نوشيدني در رستوران ها، 33 دلار در سرگرمي و 50 دلار در خريد و فروش. اين ميانگين ها عبارتند از: سفرهاي خارجي داخلي و بين المللي، و همچنين سفرهاي روزانه و شبانه.

تقريبا نيمي (48٪) از سفرهاي تجاري ايالات متحده براي اهداف موقت كرايه ماشين (سفرهاي فروش، خدمات مشتري، سفرهاي دولتي و نظامي و سفر براي ساخت و ساز يا تعمير) گرفته شد، در حالي كه 28٪ براي اهداف سفر گروهي گرفته شد.

طبق گزارش، خودروي شخصي يا كاميون (35٪) محبوب ترين رنت ماشين مسافر مسافرتي ايالات متحده در سال 2016 بود كه پس از آن هواپيماي (28٪) و ماشين اجاره (13٪) بود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۰:۲۱

اجاره خودرو فورد

شركت خودروسازي فورد، يادآور 5،183 مدل 2017 فورد و اجاره خودرو در ايالات متحده است، زيرا آنها در معرض خطر از دست دادن ناگهاني قدرت موتور در هنگام رانندگي هستند.

فورد گفت، وسايل نقليه به ياد ماندني با يك موتور گاز 2.0 ليتري و انتقال 6F35 مجهز شده است كه ممكن است مبدل هاي گشتاور را با دنده هاي ناقص جوش داده شود.
“در خودروهاي آسيب ديده اگر ستون هاي جوش داده شده جدا شوند، مبدل گشتاور از طريق اتصال موتور به موتور اجاره ماشين از بين مي رود،” اين شركت در اعلاميه منتشر شده در مورد فراخواني توضيح داد. “اين مي تواند در هنگام رانندگي بدون هشدار در هنگام رانندگي، از دست دادن قدرت موتور جلوگيري كند، كه ممكن است كرايه ماشين خطر سقوط را افزايش دهد.”


اجاره ماشين


با اين وجود فرمان هاي قدرت، ترمزهاي قدرت، عملكرد الكتريكي و سيستم هاي محدود كننده خودرو همچنان به كار خود ادامه خواهند داد. علاوه بر اين، عملكرد پارك انتقال نيز تحت تأثير قرار نخواهد گرفت.فورد خاطر نشان كرد كه رنت ماشين از هر گونه حادثه يا صدماتي كه به اين موضوع مرتبط است اطلاع ندارد.رفع مشكل، فروشندگان فورد مبدل هاي گشتاور را جايگزين خواهند كرد. براي اين سرويس اجاره اتومبيل هزينه اي نخواهيم داشت.

فورد همچنين علاوه بر خودروهاي موجود در ايالات متحده، 32 خودرو در مناطق فدرال و همچنين 687 در كانادا و 12 در مكزيك براي همين مشكل ياد مي كند. شماره مرجع فورد براي اين يادآوري 17S16 است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۵:۱۹

رنت ماشين شورلت

شركت خودروسازان كانادا، اجاره ماشين و اجاره خودرو ، براي فراهم آوردن وسايل نقليه به اشتراك گذاري خودروهاي بيشتر براي دانشجويان دانشگاه در سراسر تورنتو يكپارچه شده اند.

به عنوان بخشي از مشاركت، شورولت كرايه ماشين را با 16 خودروي شورولت ارائه مي دهد كه در ناوگان مشترك اتومبيل در دانشگاه اجاره ماشين ارزان، دانشگاه تورنتو و دانشگاه يورك مورد استفاده قرار مي گيرد. اين خودروها عبارتند از: شورلت كروز، سونيك و تراك سال 2015.

اين اولين بار است كه اجاره ماشين عروس، بخشي از شبكه شركت اجاره ماشين در تهران، در محوطه دانشگاه در دسترس خواهد بود، به گفته اين شركت.

“ما درك مي كنيم كه دانش آموزان بايد از زمان به زمان از دانشگاه دور بمانند، اين كه آيا خواندن مواد غذايي و يا كشف فرهنگ پر جنب و جوش تورنتو با دوستان است، بنابراين ما بسيار هيجان زده هستيم تا به آنها كمك كنيم كه با گزينه اي مناسب و مقرون به صرفه حمل و نقل كنند.” استيو تودلا، معاون رئيس جمهور و مدير كل شركت در انتاريو. “همكاري با شورلت ما را قادر مي سازد تا دانشجويان را با انواع خودروهاي فوق العاده با نرخ ساعتي كم ارائه دهيم تا از مزاياي يك ماشين شخصي بهره مند شوند، اما تنها زماني كه به آن نياز داريم، پرداخت مي شود.”

اجاره خودرو


به عنوان بخشي از اين برنامه، هزينه ثبت نام براي دانش آموزان در سه دانشگاه دانشگاه لغو مي شود – با احترام شورلت. علاوه بر اين، كاربران اجاره اتومبيل در اين محوطه دانشگاه ها 6 دلار رانندگي در ساعت را در تمامي مدل هاي موجود Chevrolet دريافت خواهند كرد.

جان راث، معاون فروش، خدمات و بازاريابي GM Canada، گفت: “ما هيجان زده هستيم كه با كرايه ماشين كار كنيم تا دانشجويان دانشگاه سفرآلامو با اين فرصت منحصر به فرد براي پيدا كردن جاده هاي جديد در داخل و خارج از محوطه دانشگاه، ارائه دهند.” “اين همكاري امكان دسترسي به محدوده وسيعي از سرگرمي به درايو و شيكر شورلت را فراهم مي كند كه از آخرين اتصالات در وسايل نقليه اي برخوردار است، كه به راحتي مي تواند در طول سفر به شهرهاي پر جمعيت مانند تورنتو متصل شود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۵:۵۵

اجاره خودرو در خطوط هوايي

به گفته اين شركت، مشتريان خطوط هوايي اتريش به وسيله اجاره خودرو به طيف وسيعي از تامين كنندگان اجاره اتومبيل در سراسر جهان دسترسي پيدا مي كنند.اجاره ماشين يك پلت فرم اجاره اتومبيل آنلاين را به بيش از 80 خطوط هوايي بين المللي ارائه مي دهد.

مايكل كانينگهام، افسر ارشد تجاري كرايه ماشين ، گفت: “درآمد اضافي يك رقيب فزاينده مهم در موفقيت تجاري است رنت ماشين و يكي از مهمترين عوامل خطوط هوايي خطوط هوايي در سراسر جهان است.” “راز باز كردن اين جريان درآمد را مي توان در اطلاعاتي كه مشتريان با هر تراكنش توليد مي كنند، پيدا كنيم و خوشحاليم كه شركاي اتريش با استفاده از رنت ماشين همكاري مي كنند تا از اين فرصت استفاده كنند.

درآمد اضافي ديگر تنها صرفه جويي در هزينه هاي كم هزينه نيست – اين چيزي است كه از همه هواپيماها سود مي برند. سوال اين است كه چه كسي اين كار را انجام مي دهد؛ اين چقدر خوب است انجام مي شود. “

اجاره ماشين

خطوط هوايي اتريش به مقصد 130 فرودگاه از فرودگاه بين المللي وين پرواز مي كند. اين بخشي از گروه لوفت هانزا و عضو اتحاد ستارگان است.
الكساندر لاينارت، مسئول مديريت مشاركت تجارت تجارت الكترونيك اتريش، گفت: “با توجه به همكاري ما با اجاره خودرو ، مشتريان ما از گسترش قابل توجهي از ارائه خدمات اجاره اتومبيل ما بهره مند مي شوند. “آنها مي توانند پيشنهادات شركت هاي متعدد اجاره ماشين را براي تقريبا تمامي مقصد هاي خطوط هوايي اتريشي آنلاين قبل از خروج آنها مقايسه كنند و به سرعت و به راحتي يك ماشين اجاره اي مناسب را از خودروهاي جمع و جور به ليموزين هاي لوكس تهيه كنند.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۵:۳۰

اين آمار براي سال ۲۰۱۵ چه معنايي دارد؟ براي پاسخ به اين سوال، اجاره ماشين عروس بازار اصلي ناوگان بايد از ديدگاه بخشهاي خودروي جمع و جور، متوسط و بزرگ اندازه گيري شود.

بالاترين حجم بخش متوسط مي باشد و از سال ۲۰۱۱ تا كنون طراحي شده و تازه سازي شده است. همچنين قيمت سوخت بالاتر تا سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ نيز از اين بخش حمايت كرد.

با افزايش اين مدل ها و افزايش قيمت ها، كاهش هزينه ها به ميزان ساليانه ۱۵٫۵٪ براي خودروهاي اجاره خودرو  متوسط در سال ۲۰۱۵ به ميزان كمي افزايش خواهد يافت. بخش خودرو با اندازه كامل بايد ۱۵٫۷٪ باشد.

علامت سوال واقعي در مورد ماشين هاي جمع و جور است. با كاهش قيمت بنزين و كاهش ميانگين ملي در سال ۲۰۱۵ انتظار مي رود كه فشار بيشتري بر روي مدل هاي با كارآيي كارآمد تر داشته باشد. خودروهاي فشرده داراي برخي از قله فصلي هستند، اما انتظار مي رود كه اين ميزان در سال به ميزان ۱۵٫۸٪ كاهش يابد.

در بخش هاي وانت، اين غير واقعي است كه انتظار مي رود اين ميزان پايين آمدن از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۵ اجاره ماشين دامه يابد. در طول دو سال گذشته، تمام وانت هاي كامل از ديترويت تازه سازي شده يا به طور كامل اصلاح شده اند – برخي با مواد ساختاري جديد.

وسايل نقليه در اين بخش از بزرگترين و قدرتمند ترين موتورهاي V-8 اسب بخار به موتورهاي شش سيلندر سوپرشارژر و حتي موتورهاي ديزلي ۱/۲ تن استفاده شده است. اين خودروها همچنين شامل غير فعال كردن مستقيم تزريق تكنولوژي و غير فعال كردن سيلندر هستند، در حالي كه قيمت بنزين در پمپ كاهش مي يابد.

با وجودي كه تقاضا براي كاميون ها وانت هاي كم مصرف ادامه خواهد يافت و بازار مورد استفاده براي فناوري جديد براي استفاده در دسترس آماده خواهد شد، اين زماني اتفاق مي افتد كه قيمت هاي جديد در برابر سقف پذيرش قرار گيرد. در نتيجه، رنت ماشين اجتناب از كاميون ها بايد بيشتر از سطح كلي ۲۰۱۴ باشد. با اين حال، اين بازار بايد از بازار خودرو بهتر باشد.

در بخش هاي ون، پس از سقوط در اواخر سال ۲۰۱۳ و اوايل ۲۰۱۴، فروش كاميون هاي مسافري و كاميون هاي بزرگ تا پايان سال ۲۰۱۴ افزايش پيدا كرد. تقريبا هر ماه پس از سه ماهه اول سال جاري، وانت هاي سبك: گاهي اوقات به عنوان نسخه هاي باربري، اما بيشتر به عنوان نسخه هاي مسافر. كتاب سياه پيدا كرده است كه بازار به عنوان عملكرد اقتصادي بازسازي شده است. سازمان هاي خدماتي براي انجام وظايف تجاري خود نياز به وانت بيشتري دارند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۹:۲۰

مديران و مديران اجاره ماشين عروس  و كاركنان شركت هاي تجاري، شركت هاي حقوقي و مستقل در سراسر ايالات متحده و خارج از كشور در نشست اجاره اتومبيل ۲۰۱۴ از ۱۰ تا ۱۱ نوامبر گرد هم آمدند.

اين كنفرانس آموزش و پرورش دو روزه در هتل و كازينو هامبورگ هامبورگ در هاليوود، فلوريدا، با هدف بهبود خدمات به مشتري و افزايش ارزش عمليات اجاره اتومبيل، شامل سالن نمايشگاه با فروشندگان، سمينارهاي آموزشي و فرصت هاي شبكه سازي (از جمله “باز كردن قانون راك ستاره حزب”) براي ۲۶۰ ثبت نام، افزايش ۲۴٪ در شركت كنندگان بيش از ۲۰۱۳٫

اين اجلاس شامل چندين سمينار بروز رسانهاي، از جمله راهنمايي اجاره ماشين  براي حفظ خدمات مشتري در روند بازيابي خسارت، چگونه براي بهبود فروش شمارش معكوس و نحوه انتخاب نامزدهاي شغلي برتر. فناوري نيز در سمينارها در مورد استفاده از برنامه هاي موبايل و نرم افزار براي تسهيل هر چيز از رزرو به كنترل موجودي، و نيز استفاده از تكنولوژي (وب سايت ها، رسانه هاي اجتماعي، وبلاگ ها و غيره) براي پيدا كردن كسب و كار جديد پوشش داده شد.

علاوه بر سمينارها، چندين جايزه در اجلاس سال جاري ارائه شد.

اجاره اتومبيل اعلام كرد چهار برنده سومين سالگرد حرفه اي سالانه اجاره خودرو خود را كه به افتخار همكاران است كه نشان مي دهد و ترويج رضايت مشتري برجسته در روند اجاره ماشين.

CarRentalExpress.com برنده جوايز رتبه دوم خود را به دست آورده است، كه به عنوان مستاجر ارشد مستقل با بهترين امتياز به فروش مي رسد. در سال جاري، اشاره هاي محترم نيز به سه نفر تقسيم شدند: كاركنان، وسايل نقليه رنت ماشين و “توصيه به ديگران”.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۳:۴۳

تسهيلات اجاره اتومبيل تاييد شده در فرودگاه تنسي

طبق گزارش تجديد نظر تجاري، اداره فرودگاه ممفيس از هيئت مديره كنترل استفاده از زمين براي ساخت يك مركز نگهداري وسايل نقليه اجاره خودرو اي 48 هكتار در فرودگاه بين المللي ممفيس دريافت كرد.

تسهيلات تعمير و نگهداري وسايل نقليه جديد، قادر به خدمات تا 2000 خودرو مي باشد. با توجه به گزارش، شوراي شهر ممفيس همچنان بايد تغيير منطقه را براي پروژه 30 ميليون دلاري تأييد كند.

براي گزارش كامل درخواست تجديد نظر اينجا را كليك كنيد:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]