در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۸:۳۱

طرفداران اجاره ماشين ، طرفداران مي توانند به طور رسمي توقف را به سوار خود اضافه كنند . يك گزينه در برنامه براي مسافران است، آنها را به تجربه نهايي ماشين از جمله ، منو سفارشي در خودرو، ماشين و رايگان زماني كه شما “سوار” در راه مقصد بعدي خود”ما متوجه شديم كه براي هر فردي كه از راننده خواسته است تا يك تپه را در Taco Bell بگذراند – و ما بسياري را ديده ايم – احتمالا كساني هستند كه مطمئن نيستند كه اين امكان وجود دارد،” ماريسا تالبرگ، رئيس افسر بازاريابي، ماشين ايراني . “با ظهور اين همكاري فوق العاده با ، ما هر گونه عدم قطعيت طولاني را پاك مي كنيم و توانايي” سوار شدن را در حالت “جشن مي گيريم.”آزمون كرايه ماشين از 27 تا 29 ژوئيه و اوت 5 تا 2017 در شهرستان اورنج آغاز خواهد شد.

مسافراني كه از ساعت 9 بعد از ظهر به منزل مي روند. و 2 ساعت صبحانه در ناحيه تعيين شده، توانايي انتخاب حالت در حالت ماشين سازي خود را دارند. و قصد دارد تا پايان سال را به بازار هاي اضافي توسعه دهد و در سال 2018 در سراسر كشور عرضه شود.

بازاريابي اجاره ماشين

طرفداران اجاره ماشين مليسا واترز، رئيس بازاريابي گفت: “ما لذت بردن از تجارب جديد براي مسافرانمان را براي زندگي به ارمغان مي آوريم و به آنها اجازه مي دهد شب را به نحوي كه قبلا انجام نشده است، ادامه دهيم.” “ما دو مورد از فعاليت هاي مورد علاقه ي خود را براي مسافران تركيب مي كنيم – شب با دوستان و لذت بردن از رنت ماشين كه به اين معني است كه حتي بيشتر از شب به عشق وجود دارد.”

طرفداران اجاره ماشين از آنجاييكه قطعات تعمير شده از يك تامين كننده متفاوت هنوز در دسترس نيستند، نيسان اولين اعلاميه يادآوري يادآوري را براي صاحبان وسيله نقليه تا پايان سپتامبر ارسال خواهد كرد. هنگامي كه قطعات جايگزين كافي در دسترس قرار مي گيرند، نامه اي ديگر به اطلاع صاحبان وسيله نقليه مي رسد كه برنامه ريزي تعمير را دارند. براي مشتري ماشين خارجي هزينه اي نخواهيم داشت.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۵۸:۲۷

نشست اجاره ماشين كنفرانس اختصاص داده شده به “مردم، روند و سود” – براي اولين بار به ميامي براي اولين بار با فهرستي از سخنرانان جديد و يك رويداد افتتاحيه افزوده اختصاص داده شده به راه حل هاي هوشمند تحويل ناوگان.نشست اجاره اتومبيل برگزار خواهد شد 6-7 نوامبر در ميامي هيلتون صنعت خودروسازي .مايك پيتچر، مدير عامل سابق اجاره ماشين و مدير اجرايي  و خودرو سايپا ، سخنراني اصلي اين سال را ارائه خواهد داد: “هفت راهبرد رهبري براي يك نژاد جديد از رهبر”.دستورالعمل امسال همچنين نيل آبرامز، مشاور و تحليلگر صنعتي، كه در مورد بخشهاي متحرك بازار بازار خودرو در حال حاضر و تاثيرات روش هاي حمل و نقل جديد در مدل اجاره اتومبيل سنتي بحث خواهد كرد، ارائه شده است.

آلامو ارشد ايران خودرو

آلامو ، اقتصاددان ارشد شركت ايران خودرو ، عوامل اقتصاد كلان را تحت تاثير قرار مي دهد كه صنايع خودرو و اجاره اتومبيل را بررسي مي كند، در حالي كه فراهاني ، معاون تحليل و تحليل خودرو در آلامو ، قيمت خودرو را با توجه به بخش بحث خواهد كرد و آنها را نسبت به عرضه، حجم و آمار نفوذ.نشست اجاره ماشين تري راسل، مدير سابق عمليات حق راي دادن براي هر دو گروه خودروهاي دلاري ترافيك و شركت رنت خودرو .، يك طرح براي رشد و سود را از طريق تمركز بر اهداف بلندمدت شركت به نمايش مي گذارد.

دو سمينار براي شركت كنندگان در آمريكاي لاتين به كار رفته است: دانيل نونوس رومرو، مدير عامل شركت اجاره خودرو برزيل، وضعيت فعلي بازاريابي در آمريكاي لاتين را مشخص مي كند، در حالي كه جلسه ديگري به اپراتورهاي آمريكاي لاتين كمك مي كند تا ابزار جديدي براي مقابله با رقبا خود داشته باشند.كريس براون، مدير اجرايي كرايه خودرو مي گويد: “نشست اجاره اتومبيل شش سالگرد سال جاري را جشن مي گيرد، هرچند شما مي توانيد آن را يك رويداد جديد ناميد.” “بيش از دو سوم سخنرانان سال جاري براي نشست اجاره اتومبيل تازه هستند، اما در مجموع آنها دهه هاي تجربه در اجاره اتومبيل را براي ارائه خود به ارمغان مي آورند.”

نشست اجاره ماشين با برگزاري نشست اجاره خودرو، يك رويداد جديد، كنفرانس ناوگان حمل و نقل، در تاريخ 8 نوامبر برگزار مي شود.

ناوگان حمل و نقل، نحوه طراحي سيستم هاي حمل و نقل هوشمند، وسايل نقليه مشترك و متصل و تغيير سياست هاي عمومي را در مسير راه دستيابي به وسايل نقليه مستقل نشان مي دهد. اين كنفرانس به منظور تسهيل درگير شدن فعالانه ذينفعان ناوگان در انقلاب هوشمندانه هوشمندانه با استفاده از شبكه هاي آموزشي و آموزش عالي، طراحي شده است.برنامه ريزي ناوگان حمل و نقل شامل اجاره ماشين است، اما همچنين راه حل براي ناوگان تجاري، شركت هاي بزرگ، دولت و شهرداري را شامل مي شود.سمينارها با تمركز ويژه براي اپراتورهاي اجاره اتومبيل عبارتند از: ” خودرو كرايه خودرو فرودگاه” و “اجراي اجاره خدمات خودسري – بدون بازسازي چرخ”.

براون مي گويد: همه شركت كنندگان اجلاس اجاره خودرو، تشويق مي شوند تا روز اضافي براي حضور در كنفرانس ناوگان حمل و نقل ارائه دهند. اين كنفرانس در تاريخ 7 نوامبر با پذيرش شبكهاي كوكتل آغاز خواهد شد و روز 8 نوامبر برنامه كامل برنامه ريزي را دنبال خواهد كرد. شركت كنندگان در صورت ثبت نام كنندگان اجلاس اجاره اتومبيل رايگان هستند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۰:۴۹

مسائل مربوط به اجاره خودرو كميسيون فرودگاه لس آنجلس  مجوز فرودگاه هاي خودروسازي لس آنجلس  را مجاز به درخواست درخواست براي قطار مسافر خودكار  در فرودگاه بين المللي لس آنجلس  صادر كرده است.براي يكي از اجزاي برنامه بزرگتر 5.5 ميليارد دلاري پيشرفت دسترسي به زمين است كه براي كاهش ترافيك اجاره ماشين در فرودگاه با اضافه كردن يك قطار به محدوده ترمينال مركزي  كه به راه آهن سبك لس آنجلس متصل است طراحي شده است سيستم، يك ماشين اجاره خودرو و پاركينگ هاي اضافي با مناطق جديد براي برداشتن و رها كردن مسافران.

مسائل مربوط به اجاره خودرو سون بورتون، رئيس آلامو ، گفت: “ما خودرو هيجان زده هستيم كه اين مولفه ضروري پروژه صنعت خودرو را پيش ببريم.” يكي از دلايلي كه فرودگاههاي جهاني لس آنجلس انتخاب كردند يك  بود – براي اين پروژه اين است كه سرعت تحويل اين بهبود بحراني را افزايش دهد كه تجربه بهتر براي مسافران را ايجاد خواهد كرد. “پروژه شامل پنج بخش اصلي است: كرايه ماشين دو ترابري حمل و نقل بين المللي  و بهبود مسير در سراسر منطقه .

خواهد بود يك قطار برقي با قدرت 6 ايستگاه ايران خودرو در طول 2.25 مايل مايل، اتصال مسافران و كارمندان به راه آهن سبك، اتوبوس منطقه اي، پاركينگ، و پايانه ها. ايستگاه هاي در داخل به پايانه ها از طريق پل هاي پياده رو با جاده هاي متحرك متصل مي شوند.

اجاره خودرو و اتومبيل

 مسائل مربوط به اجاره خودرو  نياز به شاتل / اتوبوس اجاره براي ورود به را از بين مي برد. اين باعث مي شود كه تراكم ترافيك را كاهش داده و با استفاده از 23 شركت اجاره اتومبيل، كه در حال حاضر در سراسر منطقه فرودگاه پراكنده شده است، در يك مركز تخليه شود. مسافران در اجاره اتومبيل حذف خواهند شد.هر دو در شرق و غرب به كاربران فرودگاه با دو مكان خارج از خدمت مي كنند. ها پاركينگ را در اختيار مسافران قرار مي دهند و مسافران را به سمت از طريق متصل مي كنند.


دبورا فليمينت، مدير عامل شركت ، گفت: يك پروژه حياتي براي مدرنيزه كردن آينده است و راه حلي براي دسترسي قابل اعتماد و معقول به پايانه هاي خطوط هوايي براي مسافران، كارمندان و ساير كاربران است.” “مجوز امروز گامي مهم در جهت تحقق اين وعده است. فرايند به ثمر رسيدن اجاره خودرو طراحي شده است تا به ما يك تيم واجد شرايط بدهد كه يك سيستم با كيفيت بالا، قابل اعتماد و زيبايي طراحي كند. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۴۴

اجاره خودرو در بروكلين آلامو اعلام كرده است كه ادامه خود را به منطقه نيويورك با راه اندازي ناوبري نقره اي آئودي A4 خود را در فرودگاه بين المللي نيوآر ليبرتي و در بروكلين اعلام كرد.در 25 آوريل، نيوآرك و بروكلين در مكان هاي 13 و 14 براي سيلوركار، برنامه اجاره ماشين بر اساس برنامه ملي، موثر خواهند بود.اجاره خودرو در بروكلين لوك اشنايدر، مدير عامل شركت آلامو، گفت: “گسترش از موقعيت ما در حال حاضر موفقيت آميز منهتن، ما در حال ارائه ما ظريف و آسان براي استفاده از تجربه اجاره ماشين به منطقه بزرگ شهر نيويورك است.

نيويورك ها تقاضاي يك محصول برتر مي كنند و ما خدمات اجاره اتومبيل را به همان شيوه اي ارائه مي دهيم؛ با يكرويكرد كامل خدماتي كه به تكنولوژي قدرتمند و آسان براي استفاده ما متصل است.

هر كس تجربه اي عالي با آئودي A4 دارد. ، همه با يك قيمت رقابتي. “مشتريان مي توانند از 25 سپتامبر شروع به رزرو خود را از اجاره خودرو در فرودگاه نيوآرك و بروكلين (در هتل و استخر اجاره خودرو ) شروع كنند.

اجاره اتومبيل

آلامو يك پلتفرم به اشتراك گذاري ماشين ايجاد كرده كه شركت هاي اجاره اتومبيل را فرصتي براي تست سرويس به اشتراك گذاري خودرو بدون نياز به تنظيم سيستم خود مي داند.به گفته شركت، اين پلت فرم ارائه خدمات خودمختار را براي مشتريان كرايه اتومبيل ارائه مي دهد، و اين امكان را براي ارزيابي نحوه اصلاح سيستم عملياتي سنتي ارائه مي دهد.اجاره خودرو در بروكلين با استفاده از برنامه تلفن همراه آلامو ، مشتريان مي توانند ماشين هاي موجود را در زمان واقعي بر روي گوشي هاي هوشمند خود ببينند. پس از ورود به خودرو، مشتريان مي توانند وسايل نقليه خود را از طريق برنامه باز كنند و از خدمات استفاده كنند.

به گفته آلامو ، شركت كرايه ماشين تعيين سطح و نوع هزينه ها – در هر كيلومتر و پاركينگ يا در هر دقيقه است. سيستم اجاره خودرو از پرداخت كارت اعتباري مشتري و هزينه آن را به شركت اجاره مي دهد.

رنت ماشين نيو آرك

اجاره خودرو در بروكلين با استفاده از پلت فرم به اشتراك گذاري ماشين، شركت كرايه خودرو مي تواند مكان فعلي وسيله نقليه خود را در زمان واقعي را مشاهده كند – از جمله مسافت پيموده شده و طول سفر – و مي تواند درب ها، موتور و پارامترهاي ديگر را كنترل كند. با توجه به اجاره خودرو ، شركت اجاره همچنين مي تواند تعيين كند كه آيا مشتري مي تواند به طور سنتي در يك پاركينگ شركت يا آزادانه در داخل شهر خودرو را انتخاب كند.اين پلت فرم پشتيباني از بيش از 400 اصلاح مدل و وسايل رنت ماشين نقليه خودرو است.

به گفته اين شركت، براي استفاده از سرويس، يك شركت اجاره فقط بايد تجهيزات اجاره خودرو را از اجاره خودرو سفارش دهد. اولين واحد به صورت رايگان ارسال مي شود. و بر اساس دستورالعمل، تكنسين هاي هشدار دهنده سيستم را به وسيله وسيله نقليه اجاره نصب مي كنند. با توجه به اين شركت، اين خودرو در برنامه موبايل اجاره خودرو بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود.

اجاره خودرو ، بنيانگذار و مدير عامل شركت اجاره خودرو گفت:” تحقيقات اخير نشان مي دهد كه كسب و كار اجاره سنتي با استفاده از سرويس خودكار به ماشين تقاضاي تقاضاي ماشين يا ماشين تبديل شده است. “نسل Z (جوانان جاري) درك مي كنند كه داشتن يك ماشين به عنوان يك خدمت به جاي مالكيت؛ بنابراين، شركت هاي اجاره اي بزرگ مانند سازماني يا حتي توليد كنندگان ماشين هاي مستقيم اجاره خودرو در حال حاضر اين راه حل ها را ارائه مي دهند. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۴:۴۸

نمايندگي هاي اجاره خودرو ايالات متحده اجاره ماشين را به نمايندگي مجدد وارد كرده و 200 خودرو از نمايندگي هاي منطقه اي ميشيگان پيش از يك برنامه بازاريابي برنامه ريزي شده براي خودرو ارائه داده است.

نمايندگي هاي اجاره خودرو بانكداري در براي كمك به احياي اين دسته است، به عنوان آن را به يك كرايه ماشين با امتياز 28 مايل در هكتار در بزرگراه. همچنين قصد دارد يك هيبريد در اواخر امسال ارائه دهد.

در 29 فوريه در وينسور، كارخانه انتاريو در كانادا توليد رنت ماشين را آغاز كرد. آنگلا بيانيچي، سخنگوي ، گفت:  برخي از را به نمايندگي مجدد در هر منطقه ايالت متحده فرستاده است.

به عنوان بخشي از يك رويداد “رانندگي دور” در مركز در ابورن هيلز، ميشيگان، سازنده خودرو، نمايندگي مجاز و فروشندگان را از ميشيگان، اوهايو، اينديانا و كنتاكي به ارمغان آورد. نمايندگي مجاز و فروش بيش از رانندگي كرد.

اجاره خودرو و خلاقيت

نمايندگي هاي اجاره خودرو ، راننده مارك هاي اتومبيل هاي مسافري ، گفت: “كرايسلر معيار جديد در سبك ميني وين، طراحي، ايمني، بهره وري، سرگرمي و عملكرد است.” “اكنون مشتريان مي توانند را در نمايندگي محلي خود تجربه كنند و ببينند چرا ما معتقديم اين وسيله اي مناسب براي خانواده مدرن است.”

براي دسترسي به ، مصرف كنندگان مي توانند برنامه تلفن همراه آلامو موجود در هر دو سيستم عامل تلفن همراه اپل و آندرويد را دانلود كنيد. مصرف كنندگان همچنين مي توانند اجاره خودرو  را از طريق وب سايت خود دسترسي پيدا كنند.

آلامو گفت: “2016 زمان باورنكردني براي خلاقيت و تغيير در صنعت خودرو است.” اجاره خودرو در صنايع تحرك و كرايه خودرو پيشروي مي كند تا اطمينان حاصل شود كه مشتريان ما تجربه مدرن را كه انتظار مي رود و سزاوار آن هستند، دريافت مي كنند.”

علاوه بر فرودگاه نيوآرك و بروكلين، سيلوركار در آستين، سانفرانسيسكو، لس آنجلس، دالاس، دنور، ميامي، فينيكس، لاس وگاس، فورت لادرديل، شيكاگو، دنور و منهتن / نيويورك، مكان هايي دارد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۸:۱۸

شعبه اجاره ماشين آلامو اولين كرايه ماشين، يك شركت كرايهي خودروي مبتني بر آفريقاي جنوبي، سه مدل جديد خودرو را به ناوگان اجاره اي خود اضافه كرده است.سوزوكي چلپ چلوپ يك خودروي كلاسيك با موتور 1.2 ليتري بنزيني است. ويژگي هاي ايمني و امنيتي شامل كيسه هاي هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مركزي كليد فعال است.سوزوكي چلپ چلوپ به شركت اجاره ماشين ، هوندا بريو  در اولين گروه خودروي از وسايل نقليه ميپيوندد.به گفته شعبه اجاره ماشين آلامو شركت، فورد اولين خودروي خانواده اجاره اتومبيل با امكانات و امكانات فضايي و ايمني است. اين خودرو توسط موتور سه سيلندر توربوشارژر كرايه ماشين فورد است.

آلامو همراه با كرايه ماشين با بلوتوث و كنترل صدا است. رنت ماشين با شش بلندگو، 60/40 صندلي عقب در هفت تركيب مختلف تاشو؛ و يك طبقه قابل تنظيم بار.

گروه اجاره خودرو

فورد به گروه خودروي اول اجاره خودرو مي پيوندد.شعبه اجاره ماشين آلامو صندلي فورد آلامو با يك موتور 4 سيلندر با موتور 2.0 ليتري توربو شارژ مي شود و با كنترل صداي ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طريق يك صفحه نمايش لمسي است كه سرگرمي هاي هوشمند و سرگرمي را اجرا مي كند. ويژگي هاي امنيتي شامل نگهداري از خط، كنترل كروز انطباقي، و فعال پارك كمك.فورد در گروه خودروي اول گروه خودروي Z قرار مي گيرد.شعبه اجاره ماشين آلامو ، رييس شركت اجاره كاميون و كاميون بهترين راه گفت: “زمان خريد و شروع عمليات در اين دو بازار با حجم بالا به ما امكان استفاده از تعطيلات آخر هفته و به حداكثر رساندن درآمد را داشت.” ورود به اين رابطه با اجاره حداكثر صاف بوده است و وعده براي فرصت هاي اضافي در آينده است. ”

علاوه بر مكان هاي جديد فلوريدا، رنت ماشين همچنين محل جديدي در اين سينسيناتي را افتتاح كرده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۹:۳۰

خدمات شركت سفرآلامو اداره ايمني ترافيك ملي گزارش داد كه جنرال موتورز ترانسفر فرودگاه خودرو 2016 مدل كروز را به ياد مي آورد چرا كه چراغهاي جلو آنها ممكن بود در خلال خدمت به طور نامناسبي هدف قرار گيرد.اين اتومبيل ها از 5 نوامبر 2015 به 26 مه 2016 ساخته شد.خدمات شركت سفرآلامو آلامو در وب سايت خود توضيح داده است. اين مجموعه ها براي اين اجاره اتومبيل ها با كد شناسايي سه رقمي كه براي درست كردن چراغهاي جلو مورد استفاده قرار مي گيرند، مشخص نشده است. به عنوان يك نتيجه، چراغهاي جلو ممكن است در خدمت نادرست باشد.

اين مشكل مي تواند ديد در شب را كاهش دهد و خطر سقوط را افزايش دهد.اجاره ماشين عروس دستورالعمل ها و برچسب هاي چسب، با كد صحيح، براي نصب در مجامع لامپ ارسال خواهد شد. صاحبان خودرو همچنين مي توانند به وسيله نمايندگي مجوز خودرو خود را براي كمك به اين موضوع آزاد كنند.

كرايه ماشين و خودرو آلامو

صاحبان خودرو مي توانند به بخش خدمات مشتري آلامو در رنت خودرو برسند. شماره آلامو براي اين يادآوري كرايه خودرو است.اولين كرايه ماشين، يك شركت كرايهي خودروي مبتني بر آفريقاي جنوبي، سه مدل جديد خودرو را به ناوگان اجاره اي خود اضافه كرده است.سوزوكي چلپ چلوپ يك خودروي كلاسيك با موتور 1.2 ليتري بنزيني است. ويژگي هاي ايمني و امنيتي شامل كيسه هاي هوا دوگانه، ترمز ، و قفل مركزي كليد فعال است.سوزوكي چلپ چلوپ به شركت اجاره ماشين، هوندا بريو اجاره خودرو در اولين گروه خودروي  از وسايل نقليه ميپيوندد.خدمات شركت سفرآلامو به گفته شركت، فورد  اولين خودروي خانواده اجاره اتومبيل با امكانات و امكانات فضايي و ايمني است. اين خودرو توسط موتور سه سيلندر توربوشارژر فورد است.همراه با با بلوتوث و كنترل صدا است.  با شش بلندگو،  صندلي عقب در هفت تركيب مختلف تاشو؛ و يك طبقه قابل تنظيم بار.

اجاره خودرو در تهران

فورد اجاره خودرو در تهران به گروه خودروي اول اجاره خودروي رنت ماشين و اجاره ماشين مي پيوندد.خدمات شركت سفرآلامو صندلي فورد با يك موتور 4 سيلندر با موتور 2.0 ليتري توربو شارژ مي شود و با كنترل صداي آلامو ، اتصال بلوتوث فورد و اتصال بلوتوث از طريق يك صفحه نمايش لمسي است كه سرگرمي هاي هوشمند و سرگرمي را اجرا مي كند. ويژگي هاي امنيتي شامل نگهداري از خط، كنترل كروز انطباقي، و فعال پارك كمك.فورد اجاره ماشين تشريفات در گروه خودروي اول گروه خودروي Z قرار مي گيرد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۵۵:۳۴

صندوق اجاره ماشين شركت رنت ماشين و بنياد شركت هاي سازنده، 130 پوند براي پرورش گل هاي گلخانه اي، گلدان ها و چند ساله در هفت ناحيه در سراسر U.K.

بر اساس اين گزارش، اين پروژه تبديل ميدان هاي متروكه با حوضچه هاي شهري 20 ساله شركت آلامو .

كارفرما با پروفسور نايجل دانت از بخش چشم انداز در دانشگاه شفيلد براي طراحي هر محل تقاطع كار مي كرد. سپس ميدان هاي صليبي توسط آلامو ، شركتي در توسعه تجاري بذرها و چمنزارها كاشته شد.

صندوق اجاره ماشين بر طبق گفته آلامو، تكنولوژي هاي گلخانه اي كه توسط نايجل دانت و كرايه ماشين توسعه يافته اند، هزينه هاي تعمير و نگهداري براي مقامات محلي را كاهش مي دهند و همچنين كاهش ترافيك مورد نياز در هنگام استفاده از تجهيزات باغباني در اطراف و مناطق كنار جاده اي را كاهش مي دهد.

خالد شهابو، مدير عامل اجاره خودرو در بريتانيا و ايرلند، گفت: “ما بيش از 420 شعبه در شهرها، شهرها و فرودگاهها در سراسر انگلستان و نيز صدها كارخانه تجاري در 19 شهر انگلستان داريم.” . “جوامع براي ما واقعا اهميت دارند و ما از اين كه آنها از 20 سال گذشته استقبال و حمايت كرده اند سپاسگزاريم. بنابراين هنگامي كه ما به مواردي مانند يك سالگرد شركت جشن مي گوييم، فرصتي مي دهيم تا به برخي از جوامع جايي كه ما كار مي كنيم و جشن هايي كه به نفع محله هايي كه در آن قرار دارند، جشن بگيريم. ”

اجاره ماشين گفت: “كاشت در اين جاده ها طول عمر خواهد داشت.” “آنها سال به سال با توجه بسيار كم گل مي كنند، چرا كه پروژه هاي سازماني و مقامات محلي مايل به شركت در اين پروژه براي دراز مدت هستند.”

شركت آلامو افتخار اين را دارد كه در حوزه اجاره ماشين بهترين خدمات را به مشتري خود ارايه كند براي شما .

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۱:۳۲

اجاره ماشين عروس ساو پاولو طبق گزارش رويترز، شركت هاي فناوري و اجاره اتومبيل، تهديد كرده اند كه مقررات جديد سواركاري در سائو پائولو را تهديد كنند.

اين گزارش مي گويد، قوانين جديد، توسط شهردار سائوپائولو جوا دوريا، توسط رانندگان وسايل نقليه خارج از شهر با استفاده از خدمات سواركاري در سائو پائولو محدود شده است.

اين قوانين جديد براي رانندگان حومه سائو پائولو همراه با شركت هاي اجاره خودرو مانند اجاره ماشين تاثير مي گذارد – اكثر وسايل نقليه ناوگان خود را در مقر خود در ايالت ميناس گرايس ثبت كرده اند، طبق گزارش.

اتر نام يك الزام ثبت خودرو خودرو را “غيرقانوني” ناميد.

روبرتو مندز، افسر ارشد مالي اجاره خودرو، به رويترز گفت: “اين تصميم منطقي نيست.” “ما بايد وضعيت را ارزيابي كنيم. ما درك مي كنيم كه جنبه هاي قانوني وجود دارد كه مي توانيم آن را حل كنيم. ”

Localiza و رقيب رنت ماشين وسايل نقليه را به راننده خدمات سواركاري آورده اند. شركت هاي اجاره نيز قراردادهاي ماهانه براي رانندگان سواركاري ارائه مي دهند. اين گزارش مي گويد كه قوانين جديد مي توانند اين ترتيبات را تحت تاثير قرار دهند، زيرا بسياري از ناوگان اجاره سائوپائولو در ساير شهرها ثبت شده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۱:۴۹

اجاره ماشين عروس در استراليا شركت اين شركت ژاپني رونيكااستراليا در اين زمستان با عرضه ناوگان اجاره ماشين عروس تخصصي خود را عرضه خواهد كرد.

وسايل نقليه اجاره خودرو داراي قفسه Thule مي باشند كه مي توانند تا شش اسكي يا چهار اسنوبورد نگهداري شوند. به گفته اين شركت، اين وسايل در حال حاضر از طريق نقاط اروپا و شهرهاي فرودگاه در ملبورن، سيدني و كانبرا در دسترس هستند.

ران سانتياگو، مدير عامل شركت اجاره ماشين استراليا و نيوزيلند، گفت كه وسايل نقليه به نياز اسب علاقه مندان، خانواده ها و مسافران كمك مي كند كه براي فصل تعطيلات زمستاني آماده شوند. “كرايه ماشين متعهد به ارائه مشتريان از آرامش ذهن است؛ آيا اين كمك مي كند تا اطمينان حاصل شود تجهيزات اسكي و اسنوبرد خود را در يك قطعه يا كاهش بار بارگيري و تخليه ماشين كاهش مي دهد. ”

بسته برف نيز داراي مجموعه اي از زنجيرهاي برف و همچنين پوشش برف براي حوادثي است كه در بالاي خط برف اتفاق مي افتد.

سانتياگو گفت: “ما نيازهاي مشتريانمان را درك مي كنيم و متعهد به سرمايه گذاري رنت ماشين در راهكارهاي ايمن مسافرتي هستيم و همچنان در جستجوي طرح هاي جديدي هستيم كه بتوانيم تاثير مثبتي بر تجربه مشتريانمان داشته باشيم”.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]