ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۴۳:۲۲

دادگاه عالي لندن به نفع اجاره ماشين عروس  در يك اختلاف علامت تجاري با رنيكاحكم صادر كرده است.

اين اختلاف در مورد استفاده از “الكترونيك” توسط نام تجاري پيشرواجاره خودرو  متمركز شده است و زماني كه رنيكادر مارس ۲۰۱۲ علامت “e” خود را معرفي كرد، در سال ۲۰۱۲ به طور گسترده در رنيكا استفاده شد تبليغات و بازاريابي در سراسر اروپا.

سازماني ادعا كرد كه لوگوي جديد رنيكاكاملا گيج كننده است و از مارك تجارت Enterprise Rent-A-Car مشابه است كه از سال ۱۹۹۴ به طور مداوم در سراسر اروپا استفاده شده است – زماني كه اجاره ماشين  اولين عمليات شعبه خود را در انگلستان آغاز كرد، شركت.

دادگاه اذعان داشت كه علامت تجاري Enterprise Rent-A-Car در نتيجه استفاده گسترده از شخصيت متمايز و شهرت برخوردار بود و سردرگمي ناشي از استفاده رنيكااز لوگو «e» آن بود. بنابراين، دادگاه نتيجه گرفت كه استفاده رنيكا از لوگو خود را در حقوق سازماني نقض شده است.

اين تصميم در ماه دسامبر ۲۰۱۴ به تصويب رسيده است كه شركت سازنده را مجبور كرد مجوز رنت ماشين براي اعمال مارك هاي ملي و آلامو در سراسر اروپا، خاورميانه و آفريقا (EMEA) را لغو كند. به گفته اين شركت، اين مارك ها اكنون در بسياري از اروپا به رنيكا تبديل شده اند.
رنيكاs، گفت: “ما در سال هاي اخير به شدت سرمايه گذاري كرده ايم تا نام تجاري رنيكارا در اروپا توسعه دهيم و مشتريان را با تجربه اي فوق العاده تجربه كنيم.” مشتريان حق دارند بدانند كه از آنها چه مي خواهند، و آنچه كه اين شركت ايستاده است، به همين دليل است كه نام تجاري ما بسيار مهم است. اين تصميم به ويژه در زماني كه ما برند ما را به عنوان يك كسب و كار جهاني رشد مي دهيم، بسيار مورد استقبال قرار مي گيرد و زماني كه تقاضا براي اجاره اتومبيل نيز به سرعت در حال افزايش است، مردم تغيير عادات خود را تغيير مي دهند. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۷:۵۴

پيش از اين چند سال پيش – ۲۰۰۹ دقيقا مشخص نبود – اجاره ماشين عروس  () در روز دوشنبه بعد از ظهر آغاز شد و در روز سه شنبه قبل از شام به پايان رسيد. دوره و زمانه عوض شده. از سال ۲۰۰۹ دو برابر شده است، و امسال بيشترين برنامه ريزي را در تاريخ خود ارائه مي دهد.

در همكاري با انجمن اجاره اتومبيل آمريكايي ()، ۲۰۱۵ نمايشگاه بين المللي اتومبيل اجاره “رسما” برگزار مي شود ۱۳ آوريل و ۱۴، هر چند اين رويداد در بعد از ظهر يكشنبه ۱۲ آوريل آغاز خواهد شد و از طريق چهارشنبه آوريل ۱۵ تا ۱ ادامه خواهد داد بعد از ظهر

نمايندگي كرايه ماشين به نمايشگاه بين المللي كرايه ماشين تبديل شده است، و اين نشان دهنده موقعيت آن به عنوان تنها كنوانسيون است كه در كل جامعه اجاره اتومبيل در سطح جهاني انجام مي شود. شركت كنندگان از بيش از ۳۰ كشور به طور منظم در CRS شركت مي كنند.

با اين تغيير نام، مهم است كه توجه داشته باشيد كه درصد شركت كنندگان اجاره خودرو  بين المللي نسبت به مشاركت ايالات متحده تنها با چند درصد افزايش يافته است – به عبارت ديگر، همچون اپراتورهاي مبتني بر U.S. نيز رشد كرده است.

اين سال، يك هتل جديد را به خانه خود، بسكتبال لاس وگاس مي سازد. در وسط نوار لاس وگاس واقع شده است، نه تنها ارائه مي دهد بسياري از گزينه هاي ناهار خوري و سرگرمي، اما اكثريت نوار راه رفتن دور است. شركت كنندگان CRS در برج يوبلي بازسازي شده در باقي خواهند ماند و همچنين مي توانند يك اتاق را در مالكيت خواه خود، پاريس لاس وگاس، با يك راهرو متصل كنند.

افتتاح پنل Keynote

در فرار از فرمت اصلي سخنراني يك سال پيش از سال هاي گذشته، CRS اجاره ماشين سال ۲۰۱۵ يك پانل آبي رنگ ايجاد خواهد كرد تا ديدگاه جامع از صنايع اجاره اتومبيل را در ايالات متحده امروز ارائه دهد.

نمايندگان رشته هاي ضروري در صنعت، هيئت مديره بحث مي كند كه رانندگان كليدي بازار امروز، از جمله خريد و دفع ناوگان، مسائل عملياتي، حق راي دادن و روابط سازنده، چالش هاي قانوني و بيشتر.
نمايشگاه اتومبيل سال ۲۰۰۱ در هتل ريوايرا در لاس وگاس برگزار شد.
نمايشگاه اتومبيل سال ۲۰۰۱ در هتل ريوايرا در لاس وگاس برگزار شد.

در روز دوشنبه ۱۳ آوريل در ساعت ۱۰ صبح جمعه، هيئت مديره اصلي افتتاحيه، سوزان لمباردو، معاون رئيس جمهور خودرو در شركت سرمايه گذاري؛ گرگ تيبوت، دفع ناوگان معاون رئيس جمهور در گروه بودجه Avis؛ باب بارتون، معاون رئيس جمهور اوقات فراغت و عمليات رنيكا آمريكا – رنيكاجهاني هولدينگ؛ جو نايت، معاون رئيس جمهور، توسعه كسب و كار، رنت ماشين  .؛ و  مدير ارشد – فروش اجاره روزانه در فيات كرايسلر اتومبيل.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۳:۲۸

در حالي كه شركت هاي اجاره اتومبيل همچنان در معرفي فناوري هاي خود با ارائه اجاره ماشين عروس  قابليت هاي جديد تلفن همراه، گسترش استفاده از سيستم هاي موقعيت يابي جهاني و هماهنگ شدن تجربه ورود و خروج از طريق كيوسك هاي ارتقاء ادامه مي دهند، مهمترين مسائل مربوط به مسافران مديران مسافر تا آنجا كه خدمات اجاره اتومبيل ارزش كلي براي قيمت، “بر اساس يك بررسي BTN ژوئيه-اكتبر ۲۰۱۴٫

مديران مسافرت ارزش قيمت ۵٫۶۳ را در مقياس اهميت صعودي از يك تا شش، با يكي بودن “مهم نيست” و شش نشانگر “بسيار مهم”، به ارزش ۵٫۶۳ را ارزيابي كردند. بازگشت ماشين سريع خودرو و وضعيت ثبت نام ترجيح داده شده در رتبه بعدي در اهميت در ميان خريداران، با امتيازات ۵٫۵۲ و ۵٫۴۵ به ترتيب.

جان مورينير، معاون ارشد رنيكارنت ، مهندسي و طراحي مي گويد قيمت و قابليت اجاره خودرو  اطمينان در ليستي از عوامل مهمي است كه بايد در هنگام انتخاب يك شركت اجاره اتومبيل مورد توجه قرار گيرد.

مورينير گفت: “هزينه مهمترين عنصر نيست، زيرا شما مي خواهي ماشين هاي با كيفيت با ارزش باشند.”

كرايه ماشين ملي، تامين كننده اصلي اجاره اتومبيل رنيكارنت است، و رنيكارنتگفت اجاره ماشين  كه او براي خدمات كلي به عنوان پنج در مقياس صعودي به يك تا شش امتياز مي دهد.

دايل گونل، مدير پروژه جهاني كارلسون واگنليت سفر راه حل گروه، گفت: “خريداران در حال حاضر با توجه به هزينه هاي اجاره اي كه آنها در حال انجام خدمات خود هستند، به جاي بحث در مورد اجزاي نرخ، تمركز مي كنند.” “آنها به دنبال كاهش هزينه هاي جانبي جانبي كنترل شده هستند كه قيمت كلي را در اختيار دارند.”

“جان مورينير” معاون ارشد رنيكارنتگفت: “هزينه مهمترين عنصر نيست، زيرا شما مي خواهيد ماشين هاي با كيفيتي قابل اعتماد باشند.”

كيم كي، مدير كل مسافرت ها و هزينه هاي شركت رنيكارنت، گفت كه او به دنبال اجتناب از هزينه هاي اضافي مانند هزينه هاي يك طرفه يا كاهش هزينه است. او همچنين تلاش مي كند تا از افزونه هاي ارزش افزوده مانند مسافت پيموده شده نامحدود براي اعضاي وفادار استفاده كنند.

براي مسافران مورد بررسي، داشتن كاركنان حرفه اي و مؤدب، مهمترين عامل رنت ماشين در ميان ارائه شده هاست، با ميانگين رتبه ۵٫۰۳ نشان داده شده است، به دنبال آن، كمك هاي ۲۴ ساعته در كنار جاده ها (۵٫۰۰) و خدمات بازگشت به عقب خودرو (۴٫۹۰). كمك هاي كنار جاده اي براي خريداران مهم تر بود، رتبه چهارم، كه ممكن است نشان دهنده كمبود نسبي باشد كه اين خدمات مورد نياز است. رنيكارنترنيكارنتگفت: “اين بسيار مهم است، اما من از كسي كه از خدمات استفاده نكرده است شنيدم.”

در دسترس بودن مسيرهاي درون خودرو با استفاده از دستگاه هاي موقعيت يابي جهاني، به ترتيب توسط مسافران و خريداران، كمترين و كمترين ميزان را به خود اختصاص داده اند. با ظهور گوشي هاي هوشمند، گونهل گفت كه احتمالا اين خدمات منسوخ شده است.

پيش از اين چند سال پيش – ۲۰۰۹ دقيقا مشخص نبود – Car Show Show (CRS) در روز دوشنبه بعد از ظهر آغاز شد و در روز سه شنبه قبل از شام به پايان رسيد. دوره و زمانه عوض شده. CRS از سال ۲۰۰۹ دو برابر شده است، و CRS امسال بيشترين برنامه ريزي را در تاريخ خود ارائه مي دهد.

در همكاري با انجمن اجاره اتومبيل آمريكايي (رنيكارنت)، ۲۰۱۵ نمايشگاه بين المللي اتومبيل اجاره “رسما” برگزار مي شود ۱۳ آوريل و ۱۴، هر چند اين رويداد در بعد از ظهر يكشنبه ۱۲ آوريل آغاز خواهد شد و از طريق چهارشنبه آوريل ۱۵ تا ۱ ادامه خواهد داد بعد از ظهر

نمايندگي كرايه ماشين به نمايشگاه بين المللي كرايه ماشين تبديل شده است، و اين نشان دهنده موقعيت آن به عنوان تنها كنوانسيون است كه در كل جامعه اجاره اتومبيل در سطح جهاني انجام مي شود. شركت كنندگان از بيش از ۳۰ كشور به طور منظم در CRS شركت مي كنند.

با اين تغيير نام، مهم است كه توجه داشته باشيد كه درصد شركت كنندگان بين المللي نسبت به مشاركت ايالات متحده تنها با چند درصد افزايش يافته است – به عبارت ديگر، CRS همچون اپراتورهاي مبتني بر U.S. نيز رشد كرده است.

اين سال، CRS يك هتل جديد را به خانه خود، بسكتبال لاس وگاس مي سازد. رنيكارنت در وسط نوار لاس وگاس واقع شده است، نه تنها ارائه مي دهد بسياري از گزينه هاي ناهار خوري و سرگرمي، اما اكثريت نوار راه رفتن دور است. شركت كنندگان CRS در برج يوبلي بازسازي شده در رباقي خواهند ماند و همچنين مي توانند يك اتاق را در مالكيت خواه خود، پاريس لاس وگاس، با يك راهرو متصل كنند.

افتتاح پنل Keynote

در فرار از فرمت اصلي سخنراني يك سال پيش از سال هاي گذشته، CRS سال ۲۰۱۵ يك پانل آبي رنگ ايجاد خواهد كرد تا ديدگاه جامع از صنايع اجاره اتومبيل را در ايالات متحده امروز ارائه دهد.

نمايندگان رشته هاي ضروري در صنعت، هيئت مديره بحث مي كند كه رانندگان كليدي بازار امروز، از جمله خريد و دفع ناوگان، مسائل عملياتي، حق راي دادن و روابط سازنده، چالش هاي قانوني و بيشتر.
نمايشگاه اتومبيل سال ۲۰۰۱ در هتل ريوايرا در لاس وگاس برگزار شد.
نمايشگاه اتومبيل سال ۲۰۰۱ در هتل ريوايرا در لاس وگاس برگزار شد.

در روز دوشنبه ۱۳ آوريل در ساعت ۱۰ صبح جمعه، هيئت مديره اصلي افتتاحيه، سوزان لمباردو، معاون رئيس جمهور خودرو در شركت سرمايه گذاري؛ گرگ تيبوت، دفع ناوگان معاون رئيس جمهور در گروه بودجه Avis؛ باب بارتون، معاون رئيس جمهور اوقات فراغت و عمليات franchise RAC آمريكا – Hertz جهاني هولدينگ؛ جو نايت، معاون رئيس جمهور، توسعه كسب و كار، ررنيكارنت-A-رنيكارنتو رنيكارنترنيكارنترنيكارنت، مدير ارشد – فروش اجاره روزانه در فيات كرايسلر اتومبيل.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۳:۰۳

س: آموزش جديد كاركنان جديد چگونه با آموزش قبلي متفاوت است؟

A: ما يك رويكرد كاملا جديد را با آموزش انجام داديم. اين آموزش براي ايجاد يك ذهنيت جديد اجاره ماشين عروس در ميان تمام كارمندان طراحي شده بود. ما در سطح مدير اجرايي و مدير شركت براي ايجاد يك شركت خدمات جديد خدمات مشتري در سراسر جهان آغاز كرديم. سپس هر كارمند كه تماس مستقيمي با مشتري دارد، از رانندگان اتوبوس تا نمايندگان بازگشت را آموزش داديم.

آموزش ما تمركز همه كاركنان را در جهت “مشتري اول” در نظر ارائه يك تجربه مثبت و دوستانه روند اجاره.

ما آن را “Experience Advantage” مي ناميم و با وعده هاي نام تجاري حمايت مي شود. هنگامي كه از رنت ماشين اجاره مي كنيد، شما مي توانيد: يك ماشين جديد يا تقريبا جديد، تميز و آماده سفر؛ ماشين شما را در قيمت شما به نقل قول – يا بهتر است؛ وقتي كه وعده داده شد، ماشين آماده خواهد شد؛ يك تجربه دوستانه؛ و اگر ما تحويل نمي دهيم، كاركنان ما آن را در نقطه ثابت خواهد كرد و يا اجاره بعدي بر روي ما است.

س: آيا شما به دنبال خدماتي هستيد؟

الف: ما در مورد ابعاد كوچك يا بزرگتر از ذهنيت سفر كمتريم. به اين ترتيب، ما مسافران كسب و كار با ارزش را هدف قرار مي دهيم كه به دنبال “بهترين قيمت و خدمات با بيشترين مزايا” هستند.
تحويل يك قيمت ثابت قيمت در هر زمان و هر كجا (بدون تاريخ خراب كردن) در اين صنعت بي ارزش است.

از پرداخت هزينه اضافي مانند راننده اضافي و رانندگان جوان (۲۱ تا ۲۴ ساله)، مزايا را مي دهد. با هزاران ساله كه تقريبا نيمي از نيروي كار را تا سال ۲۰۲۰ تشكيل مي دهند و در حال حاضر بيش از همكاران قديمي خود كار مي كنند، ما آن را بسيار مهم مي دانيم تا مزاياي مورد نظر براي اين نسل جوان مسافران تجاري را ارائه كنيم

س: به چه شيوه اي به طور خاص به مسافرين تجاري سفر مي كنيد؟

A: ما هدف مسافران فعال تجاري و شركت هايي است كه پايه كارمند كمتر از ۲۵۰ است. خدمات حرفه اي مانند قانون، حسابداري، مشاوره و مهندسي اولويت اولويت هستند. ما همچنين به انجمن ها و بازار هاي تجاري آنلاين نزديك مي شويم كه كسب و اجاره ماشين  كارها و افرادي را كه سفر مي كنند، جذب مي كنند.

س: آيا مي توانيد جزئيات برنامه اخير وفاداري خود را به ما ارائه دهيد؟

A: برنامه پاداش فوري Advantage مستلزم موارد زير است:

اولين برنامه پاداش كه جايزه قابل استفاده را در هر اجاره ارائه مي كند. هيچ تاريخ خاموشي وجود ندارد رستگاري پاداش تنها در دسترس بودن وسيله نقليه است.
جوايز را مي توان به دوستان و خانواده منتقل كرد.
جوايز براي يك سال معتبر است.
اين برنامه در دسترس همه حساب هاي اجاره خودرو  است.

س: چطور هزينه هاي تطبيقي خود را با چگونگي ساختن RAC هاي تجاري متفاوت مي كند؟

الف: اكثر شركت هاي تجاري يا برنامه هاي تجاري داراي شهرهاي اضافي هستند كه هزينه هاي اضافي در بازار هاي بزرگ مانند نيويورك، لس آنجلس و شيكاگو اعمال مي شود. به علاوه، آنها تاريخ هاي خاموشي دارند كه استفاده از برنامه ها را در تعطيلات و فصل هاي بهاري ممنوع مي كند. مزيت براي كسب و كار يك نرخ ثابت در هر زمان و هر كجا بدون تاريخ خاموشي و بدون محدوديت است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۶:۵۶

با توجه به مطالعات اخير رضايت از رانندگي خودرو در آمريكاي شمالي، J.. اجاره ماشين عروس ، Dصنعت اجاره اتومبيل هاي داخلي، از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ تا كنون روند صعودي رضايت ماشين اجاره را تجربه كرده است.

در نظرسنجي سال ۲۰۱۴، رضايت كلي مشتريان با تجربه خدمات خودروي اجاره اي آن، به ترتيب ۷۷۴ امتياز در مقياس ۱۰۰۰ نقطه اي بود كه از سال ۲۰۱۳ تا زماني كه رضايت اوج خود را از زماني كه روش فعلي اين مطالعه در سال ۲۰۰۶ به تصويب رسيد، رسيده است. رها كردن

اين مطالعه با رعايت شش عامل (به ترتيب اهميت) كليه رضايت مشتريان خودروهاي اجار خودرو ه اي را در مكان هاي فرودگاه بررسي مي كند: هزينه ها و هزينه ها، فرآيند برداشت، روند بازگشت، ماشين اجاره، اتوبوس و يا اتوبوس و فرمان رزرو.

دلايل كاهش

اين مطالعه ساليانه اين واقعيت را نشان مي دهد كه قيمت ماشين اجاره به ميزان ۵ دلار اجاره ماشين  در هر روز از سال ۲۰۱۳ افزايش يافته است. براي شركت هاي اجاره اي، زمان انتظار، در مقايسه با سال ۲۰۱۳ بيشتر است، و به موقع بودن خدمات همبستگي مستقيم دارد به رضايت

به طور متوسط، مشتريان براي وانت خودرو و بازده و اتوبوس و وانت شاتل در مجموع ۴۳٫۴ دقيقه به طول مي انجامند كه افزايش بيش از سه دقيقه در سال ۲۰۱۳ است.

ريك گارليك مي گويد: “با توجه به اين نگراني ها، در زير سرخط رضايت، چندين نظرسنجي نشان مي دهد يك تصوير كامل تر، سفر جاري و مهمان نوازي در جهان جاده J.D. قدرت است. “عليرغم واقعيت انتظارات طولاني مدت و هزينه هاي بالاتر، دو مورد از آنها رضايت قابل توجهي را نشان مي دهند – رضايت از آن رسيده است؛ گارليك مي گويد: “اين يك ضربه بزرگ نيست.”

هزينه هزينه ها و هزينه ها چهار امتياز، شاتل اتوبوس و پنج ون پنج امتياز كاهش يافت. رنت ماشين مي گويد، در حالي كه اين كاهش در جهت هستند، قطره هاي قابل توجهي نيستند. هر دو دسته رزرو و اجاره اتومبيل با افزايش شش امتياز و دو امتياز نشان دادند.

گارليك مي گويد: “تجربه اي بهتر است كه مردم از آن استفاده مي كنند كه با تأثير افزايش هزينه ها و هزينه ها و زمان انتظار مواجه مي شوند. “با وجود برخي از شرايط چالش برانگيز براي مشتري، رضايت واقعا يكسان است.”

تعداد بيشتري از فراخوان ها در سال ۲۰۱۴ ممكن است بر روي زمان انتظار و قيمت هاي بالاتر اثر داشته باشد. (در واقع، بررسي ماهانه نرخ ماهانه ما با داده ها از بزرگراه سرعت نشان داد كه در ماه جولاي، زماني كه به ياد مي آورد نرخ پيك افزايش نشان مي دهد.) هر دو هرتز و Avis بودجه گروه اعلان عمومي در مورد چگونگي مبادله وسايل نقليه به ياد آورد منجر به كمبود از اتومبيل در تعداد اجاره. بر طبق Garlick، اين باعث مي شود زمان انتظار صبر كنيد.

گارليك همچنين به رضايت مسافران مسافرين اشاره دارد، كه در واقع با يك امتياز افزايش يافته است – نشانه خوبي است كه رضايت مشتريان تجاري به طور سنتي از مشتريان اوقات فراغت / شخصي منزوي شده است. شكاف در رضايت مشتريان كسب و كار و اوقات فراغت تنها با دو امتياز در اين نظرسنجي بسته شده است، در مقايسه با شكاف ۲۱ در سال ۲۰۱۰٫ اين انحراف از شكاف به طور جزئي از زمان انتظار براي مشتريان تجاري به طور متوسط ۴ دقيقه رانده شده است كمتر از مشتريان اوقات فراغت.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۰:۳۴

براي ارائه بيشتر از محيط دوستانه محيط زيست محل خود را در نزديكي فرودگاه بين المللي اورلاندو تغيير داده است.

در ماه دسامبر، پاركينگ به روز شده در اتومبيل و پاركينگ فرودگاه شامل اجاره ماشين عروس وسايل نور جديد و بيشتر از دكور مدرن است، اما علاوه بر استقامت، يك كافي شاپ مخصوص مشتريان است.

كلارك گيرگز، رئيس پاركينگ فرودگاه و فرودگاه اجاره خودرو و متخصص علوم زيست پزشكي در دانشگاه مركزي مي گويد: “ما نمي خواهيم يك شركت پاركينگ خارج از فرودگاه كه در آن شما فقط ماشين خود را ترك و بازگشت فلوريدا “ما مي خواهيم پاركينگ هاي اجاره خودرو  ارزان قيمت و اتومبيل هاي اجاره اي را ارائه دهيم اما شامل ويژگي هاي اضافي نيز هستيم.”

توصيف شده به عنوان انجام كارهاي “بالا” – مانند ارائه مرسدس بنز Sprinter وانت براي حمل و نقل فرودگاه آن – مي خواهد مطمئن شويد كه همه مشتريان از تجربه كلي خود را در مركز خود را تجربه كنيد.

مي گويد: “اضافه كردن كافي شاپ همه چيز را با هم مرتبط مي كند و يك محيط خوشبختي را فراهم مي كند.” “خريد قهوه شروع خوبي براي سفر است. همانطور كه مردم در انتظار هستند، چرا قبل از اينكه بيرون بيايند، نوشيدني نخواهند خورد؟ ”

پيش از پيوستن به نام تجاري اقتصاد در جولاي ۲۰۱۴، پاركينگ مستقل اجاره ماشين پاركينگ / شركت پاركينگ  در هتل اورلاندو با تنها يك ميز و ۳۰ تا ۵۰ اتومبيل اجاره اي قرار داشت.

با همكاري با اقتصاد، شركت كه اكنون به نام شناخته مي شود، از ۳۰ اتومبيل تا بيش از ۳۰۰ خودرو گسترش يافته است.

“از زمان پيوستن به اقتصاد، آلن واگنر، مدير خدمات وابسته، مربي و يك دوست بوده است. او به من اطلاعاتي عالي داده است. من همچنين مي خواهم از Alejandro Muniz، رئيس جمهور اقتصاد، تشكر كنم تا بتوانيم به نمايندگي از اقتصاد اجاره خودرو در اورلاندو، “مي گويد.

امضاي اقتصاد اخيرا به يك ساختمان جديد در حدود دو مايل از فرودگاه اورلاندو، كه شامل ۱،۰۰۰ نقطۀ پاركينگ است، نقل مكان كرد.

فروشگاه قهوه سفارشي

رنت ماشين با داشتن فضاي بيشتري در امكانات جديد، مي خواست يك “همه در يك” را براي مشتريان ايجاد كند تا اجاره ماشين را بخرد، ماشين خود را پارك كند و يك قهوه يا ميان وعده سريع بگيرد.

با استخدام baristas براي كافي شاپ، انتخاب نوشيدني ها به يك فنجان معمولي جو از دستگاه اسپرسو محدود نمي شود. مشتريان مي توانند لاتين، mochas و چاي را سفارش دهند. كافي شاپ محصولات غذايي مانند شيريني و دسر، و همچنين يك نمايشگر با نوشيدني هاي بطري و پيشخوان هاي پيش ساخته از فروشندگان خارجي ارائه مي دهد.

علاوه بر اين، از كافي شاپ مي توان براي ارزيابي مشتري بيشتر استفاده كرد. مي گويد: هنگامي كه يك مشتري انتظار دارد انتظار چنداني نداشته باشد، شركت يك شيريني يا نوشيدني در خانه را ارائه مي دهد.

احساس مدرن

پاركينگ مدرن، كرايه ماشين و امكانات كافي شاپ چيزي است كه به دنبال آن است تا شركت خود را در آينده گسترش دهد.

از لحاظ ساختمان مدرن تا استفاده از برنامه هاي موبايل براي بررسي در وسايل نقليه، احساس معاصر شركت نيز در ناوگان آن نشان داده شده است. طبق گفته ، ناوگان اقتصادي از همه خودروهاي با نام تجاري جديد شامل ، نيسان ورس و Q50 و QX60 وسايل نقليه لوكس ساخته شده است.

مي گويد: “ما مي خواهيم يك پاركينگ و امكانات اجاره اي برتر باشيم.” “ما چيزها را متفاوت مي گوييم، تفاوت خوبي است.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۱:۵۶

اجاره ماشين ايالت نيويورك

در ايالت نيويورك، ايالت نيويورك، اعضاي هيئت مديره منطقه بندي شهر، برنامه اي را براي استفاده از اموال اجاره ماشين در خيابان اوريسكني به عنوان يك كار اجاره اي، تصويب كردند.


بر طبق گزارش ناظر ناظر اجاره خودرو ، يك پيشنهاد براي باز كردن يك كار اجاره اي در كرايه ماشين در سفرآلامو. توسط هيئت تجديدنظر شهرستان تقسيم بندي شده، تا زماني كه يك نقشه پاركينگ براي محل تاييد شده است، تصويب شد.برنامه هايي براي مكان مورد نظر براي استفاده از مشتريان براي برداشتن و رها كردن اجاره وسايل نقليه از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر مورد استفاده قرار مي گيرند. دوشنبه تا جمعه، 8 صبح تا 2 صبح شنبه و 11 صبح تا 4 صبح در روز يكشنبه، اين گزارش مي گويد.
اين پيشنهاد توسط 525-527 خيابان تهران ارسال شد. بر اساس اجاره خودرو برآوردهاي ارائه شده توسط متقاضي، تقريبا 60 اجاره وسايل نقليه در روز دوشنبه در دسترس خواهد بود و 20 اجاره در پايان هفته ارائه خواهد شد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۵:۲۲

هزينه سفر تجاري كسب با اجاره خودرو

گزارش جديد توسط بنياد تجارت جهاني كسب و كار (سفرآلامو)، در همكاري باl (اجاره ماشين)، تأثير مثبت اقتصادي سفر تجاري را به اقتصاد كشور نشان مي دهد.

“گزارش اقتصادي تاثير اقتصادي تجاري ايالات متحده” نشان داد كه سفر تجاري اجاره ماشين در تهران به حدود 3 درصد (547 ميليارد دلار) از توليد ناخالص داخلي ايالات متحده در سال 2016 منجر شد. علاوه بر اين، تحقيقات نشان داد كه براي هر 1 درصد تغيير در هزينه سفر تجاري، بر اساس گزارش، 74000 شغل، 5.5 ميليارد دلار در توليد ناخالص داخلي، 3.3 ميليارد دلار دستمزد و 1.3 ميليارد دلار ماليات، از دست مي دهد.

اين گزارش نشان داد كه كسب و كارهاي ايالات متحده 424 ميليارد دلار براي ارسال اجاره خودرو مسافران در جاده ها براي 514.4 ميليون سفر تجاري داخلي در سال 2016 صرف كرده اند. صنعت گردشگري كسب و كار از 7.4 ميليون شغل حمايت مي كند و 135 ميليارد دلار در ماليات هاي فدرال، ايالتي و محلي ايجاد شده است.

بخش عمده اي از مشاركت مسافرتي كسب و كار در اقتصاد، به طور مستقيم به صنايعي است كه در خدمت كسب و كار مسافران هستند، اما مزاياي زنجيره تامين خود، 132 ميليارد دلار اضافي غير مستقيم دريافت مي كنند.

اجاره ماشين


مايكل وك مك كورميك، مدير اجرايي GBTA و مدير عامل، گفت: اجاره ماشين “كسب و كار مهم است مهم است – يك راننده حياتي اقتصاد است.” “در يك زمان كه بسياري از سياست ها باعث ايجاد عدم اطمينان و اختلال در سفر مي شوند، اين مطالعه نشان مي دهد كه اهميت تصويب سياست هاي مسافرتي به خط مقدم كشور ما”.

ديويد ريمر، معاون ارشد و مدير كل آمريكاي شمالي، اجاره اتومبيل گفت: “شيوه اي كه مردم و شركت ها در انجام تجارت به تغييرات و تغييرات ديجيتالي در 20 سال گذشته دست زده اند. “با اين حال، گزارش اقتصادي تاثير تجارب تجاري ايالات متحده نشان مي دهد كه تعامل چهره به چهره فعال شده توسط كسب و كار، يك ابزار تجاري حياتي است. مسافران امروز كسب و كار مدرن مي خواهند دسترسي به همه محتوا، به بهترين نرخ هاي شخصي و كرايه ها، و از طريق كانال هاي مصرفي. براي حفظ تاثير اقتصادي سفر تجاري، صنعت ما بايد همچنان به تكامل برسد تا نيازهاي اين مسافران را تامين كند. ”

در سال 2016، متوسط ​​هزينه صرف شده براي كسب و كار 2.2٪ به 520 دلار كاهش يافت، از جمله 163 دلار در محل اقامت، 180 دلار در حمل و نقل، 94 دلار در مورد غذا و نوشيدني در رستوران ها، 33 دلار در سرگرمي و 50 دلار در خريد و فروش. اين ميانگين ها عبارتند از: سفرهاي خارجي داخلي و بين المللي، و همچنين سفرهاي روزانه و شبانه.

تقريبا نيمي (48٪) از سفرهاي تجاري ايالات متحده براي اهداف موقت كرايه ماشين (سفرهاي فروش، خدمات مشتري، سفرهاي دولتي و نظامي و سفر براي ساخت و ساز يا تعمير) گرفته شد، در حالي كه 28٪ براي اهداف سفر گروهي گرفته شد.

طبق گزارش، خودروي شخصي يا كاميون (35٪) محبوب ترين رنت ماشين مسافر مسافرتي ايالات متحده در سال 2016 بود كه پس از آن هواپيماي (28٪) و ماشين اجاره (13٪) بود.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۰:۲۱

اجاره خودرو فورد

شركت خودروسازي فورد، يادآور 5،183 مدل 2017 فورد و اجاره خودرو در ايالات متحده است، زيرا آنها در معرض خطر از دست دادن ناگهاني قدرت موتور در هنگام رانندگي هستند.

فورد گفت، وسايل نقليه به ياد ماندني با يك موتور گاز 2.0 ليتري و انتقال 6F35 مجهز شده است كه ممكن است مبدل هاي گشتاور را با دنده هاي ناقص جوش داده شود.
“در خودروهاي آسيب ديده اگر ستون هاي جوش داده شده جدا شوند، مبدل گشتاور از طريق اتصال موتور به موتور اجاره ماشين از بين مي رود،” اين شركت در اعلاميه منتشر شده در مورد فراخواني توضيح داد. “اين مي تواند در هنگام رانندگي بدون هشدار در هنگام رانندگي، از دست دادن قدرت موتور جلوگيري كند، كه ممكن است كرايه ماشين خطر سقوط را افزايش دهد.”


اجاره ماشين


با اين وجود فرمان هاي قدرت، ترمزهاي قدرت، عملكرد الكتريكي و سيستم هاي محدود كننده خودرو همچنان به كار خود ادامه خواهند داد. علاوه بر اين، عملكرد پارك انتقال نيز تحت تأثير قرار نخواهد گرفت.فورد خاطر نشان كرد كه رنت ماشين از هر گونه حادثه يا صدماتي كه به اين موضوع مرتبط است اطلاع ندارد.رفع مشكل، فروشندگان فورد مبدل هاي گشتاور را جايگزين خواهند كرد. براي اين سرويس اجاره اتومبيل هزينه اي نخواهيم داشت.

فورد همچنين علاوه بر خودروهاي موجود در ايالات متحده، 32 خودرو در مناطق فدرال و همچنين 687 در كانادا و 12 در مكزيك براي همين مشكل ياد مي كند. شماره مرجع فورد براي اين يادآوري 17S16 است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۵:۱۹

رنت ماشين شورلت

شركت خودروسازان كانادا، اجاره ماشين و اجاره خودرو ، براي فراهم آوردن وسايل نقليه به اشتراك گذاري خودروهاي بيشتر براي دانشجويان دانشگاه در سراسر تورنتو يكپارچه شده اند.

به عنوان بخشي از مشاركت، شورولت كرايه ماشين را با 16 خودروي شورولت ارائه مي دهد كه در ناوگان مشترك اتومبيل در دانشگاه اجاره ماشين ارزان، دانشگاه تورنتو و دانشگاه يورك مورد استفاده قرار مي گيرد. اين خودروها عبارتند از: شورلت كروز، سونيك و تراك سال 2015.

اين اولين بار است كه اجاره ماشين عروس، بخشي از شبكه شركت اجاره ماشين در تهران، در محوطه دانشگاه در دسترس خواهد بود، به گفته اين شركت.

“ما درك مي كنيم كه دانش آموزان بايد از زمان به زمان از دانشگاه دور بمانند، اين كه آيا خواندن مواد غذايي و يا كشف فرهنگ پر جنب و جوش تورنتو با دوستان است، بنابراين ما بسيار هيجان زده هستيم تا به آنها كمك كنيم كه با گزينه اي مناسب و مقرون به صرفه حمل و نقل كنند.” استيو تودلا، معاون رئيس جمهور و مدير كل شركت در انتاريو. “همكاري با شورلت ما را قادر مي سازد تا دانشجويان را با انواع خودروهاي فوق العاده با نرخ ساعتي كم ارائه دهيم تا از مزاياي يك ماشين شخصي بهره مند شوند، اما تنها زماني كه به آن نياز داريم، پرداخت مي شود.”

اجاره خودرو


به عنوان بخشي از اين برنامه، هزينه ثبت نام براي دانش آموزان در سه دانشگاه دانشگاه لغو مي شود – با احترام شورلت. علاوه بر اين، كاربران اجاره اتومبيل در اين محوطه دانشگاه ها 6 دلار رانندگي در ساعت را در تمامي مدل هاي موجود Chevrolet دريافت خواهند كرد.

جان راث، معاون فروش، خدمات و بازاريابي GM Canada، گفت: “ما هيجان زده هستيم كه با كرايه ماشين كار كنيم تا دانشجويان دانشگاه سفرآلامو با اين فرصت منحصر به فرد براي پيدا كردن جاده هاي جديد در داخل و خارج از محوطه دانشگاه، ارائه دهند.” “اين همكاري امكان دسترسي به محدوده وسيعي از سرگرمي به درايو و شيكر شورلت را فراهم مي كند كه از آخرين اتصالات در وسايل نقليه اي برخوردار است، كه به راحتي مي تواند در طول سفر به شهرهاي پر جمعيت مانند تورنتو متصل شود.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]