در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۰:۵۲

اجاره ماشين سفرآلامو در سن ديگو باز ميشود

اجاره ماشين سفرآلامو، پنجمين شركت بزرگ اجاره اتومبيل آمريكايي، ارائه خود را در ايالات متحده با اعلام دو مكان جديد شركت هاي بزرگ: سان ديگو و سان آنتونيو گسترش داده است.

دانيل فلورنس، رئيس سفرآلامو ايالات متحده آمريكا گفت: “سان ديگو و سن آنتونيو دو بازار خاص هستند كه در آن ما معتقديم كه ما مي توانيم با موفقيت رقابت كنيم و با هزاران مشتري جديد ارتباط برقرار كنيم.” “از آنجا كه ما بر مصرف كننده هاي تفريح ​​متمركز هستيم، اين شهر هاي بزرگ، زمينه هاي كليدي هستند. آنها به عنوان مقاصد تعطيلات درجه اول معروف، غني با مناظر براي ديدن، و پر از مكان هاي شگفت انگيز براي رانندگي مشهور است. ما هيجان زده هستيم تا تجربه “اجاره خودرو” را به مشتريان جديد در اين دو بازار جديد قدرتمند تبديل كنيم. ”

دفاتر جديد در نزديكي فرودگاه بين المللي سن ديگو و فرودگاه بين المللي سن آنتونيو قرار خواهند گرفت. سفرآلامو پيش بيني مي كند هر دو مكان اين سقوط را باز خواهد كرد، با توجه به شركت.

اجاره خودرو


سباستين ، رئيس شركت آلامو ايالات متحده آمريكا گفت: “ايالات متحده مهمترين بازار اجاره اتومبيل در جهان است، اما اين نيز يك بازار بسيار ويژه براي اجاره خودرو است.” “مصرف كنندگان آمريكايي به طور فعال در حال جستجو براي چيزي تازه، متفاوت و متمايز در آنچه كه در غير اين صورت يك چشم انداز اجاره اتومبيل بسيار رنت ماشين . ارائه ما به اين حساسيت مصرف كنندگان بسيار جذاب است و به همين دليل است كه ما به سختي كار مي كنيم تا بتوانيم كرايه ماشين را به همان اندازه كه ممكن است در بازار به همان اندازه كه مي توانيم به بازار عرضه كنيم. تمركز استراتژيك ما اين است كه ابتدا به همه بازارهاي 30 بازار جهاني ايالات متحده وارد شويد و سپس از آنجا گسترش بيشتري پيدا كنيد. ما همچنان به گسترش در سال 2018 تمركز خواهيم كرد. ”

صندوق مقر آن در فورت لادرديل، فلوريدا، از سال 2011 در بازار ايالات متحده فعاليت مي كند. در حال حاضر رنت ماشين بيش از 50 محل اجاره در كاليفرنيا، فلوريدا، گرجستان، اينديانا، واشنگتن، تگزاس، كانكتيكات، نيوجرسي، مينه سوتا، پنسيلوانيا، نوادا، آريزونا و ماساچوست. آلامو پنجمين شركت بزرگ اجاره اتومبيل در سراسر جهان است كه داراي بيش از 4،000 مكان در حدود 115 كشور است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۴:۵۰

هنگامي كه رنيكااولين بار در كمبريج، ماسا،  اجاره ماشين عروس در سال ۲۰۰۰ راه اندازي شد، تلفن هاي هوشمند اختراع نشده بودند و سايت هاي رسانه هاي اجتماعي وجود نداشت. به گفته اين شركت، وسايل نقليه رنيكادر بيش از ۴۷۰ شهر و شهر و بيش از ۴۰۰ پرديس كالج در نقاط مختلف رزرو شده است.

براي جشن تولدش، زيپرب قصد دارد در سال  اجاره خودرو ۲۰۱۵، تبليغات، رويدادها و احزاب را در جوامع و شهرهاي سراسر جهان برگزار كند.
 از اولين ماشينش رشد كرده است – يك رنيكاBug به نام بيلبو، كه از طريق كليدي پنهان شده در زير سنگ ديده مي شود، به يك كسب و كار بين المللي پيشرفته پيشرفته تبديل شده است. شركت فيليپس مي گويد: با استفاده از گزينه هاي مختلف خدماتي و بيش از ۳۰ نوع خودرو كه از آن انتخاب مي شود، رنيكاهمچنان به رشد خودرو در شبكه خود مي پردازد.

در طي ۱۵ سال آينده، رنيكاادامه خواهد داد به اشتراك گذاري خودرو به افراد اجاره ماشين بيشتري در نقاط مختلف جهان، از جمله در اروپا، خاورميانه و مناطق آسيا و اقيانوس آرام.
“رنيكااز يك راه اندازي كوچك رشد كرده است تا كسب و كار اصلي كسب و كار بين المللي سودآور باشد كه تاثير قابل توجهي بر شهرها در سراسر جهان دارد”، كاي سيل، رئيس جمهور زيپك، گفت. “ما افتخار مي كنيم راه را براي نوآوري هاي ديگر در حمل و نقل شهري هموار كرده و لذت بردن از تحولات در حال حركت در تحرك شهري است؛ زيرا مردم بيشتر و بيشتر به دسترسي به مالكيت دست مي يابند. ما به دنياي ما نزديك تر مي شويم. هر روز تعداد خودروهايي كه در اختيار دارند، بيش از صاحبان خودرو هستند و اين كار را انجام مي دهد. ”

با توجه به اسكريپ، در اينجا برخي از آمار در خدمات آن است:
يك رنيكاتنها مي تواند از نيازهاي رانندگي تقريبا ۴۰ عضو پشتيباني كند.
اعضاي رنيكاگزارش مي كنند كه در مقايسه با مالكيت ماشين، به مبلغ ۶۰۰ دلار رنت ماشين  در هر ماه صرف مي شود، پولي كه اغلب به كسب و كارهاي محلي، رستوران ها و سرگرمي ها باز مي گردد.
بيش از ۱٫۳ ميليارد مايل توسط اعضاي رنيكادر ۱۵ سال رانده شده است – اين معادل يك سفر گذشته زحل است.
رنيكاهر شش ثانيه نگهداري مي شود.
محبوب ترين غلاف رنيكادر محله دانشگاه شمال شرقي دانشگاه بوستون است كه بيش از ۶۴،۵۰۰ رزرو از آنجا كه اتومبيل ها براي اولين بار به محل اضافه شده است.
در ۱۵ سال گذشته، رنيكاتقريبا ۲۵۰ مدل مختلف ماشين را ارائه داده است، از جمله هيبريدي، وسايل نقليه الكتريكي، SUV ها، ميني بوس ها، كاميون ها و وسايل نقليه لوكس.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۰:۰۸

سفر چند روزه با اجاره خودرو

كشور ايران از لحاظ گردشگري و جاهاي ديدني  بسيار زيادي دارد اين كشور داراي نقاط گردشگري باستاني و طبيعي وتاريخي غنيي هست از اين رو گردشگران زيادي اين كشور را براي ديدن انتخاب ميكنند . شركت سفرآلامو در زمينه ي اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده و ماشين تشريفات و ترانسفر فرودگاه كمك شاياني به گردشگران عزيز ميكند از اين رو شما ميتوانيد در زمينهي اجاره خودرو اين شركت را انتخاب كنيد و از مناظر زيباي ايران استفاده كنيد .

شما ميتوانيد بااجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده  مناظر زيباي ايران را از نزديك ببينيد و لذت يك سفر دوست داشتني را با ما تجربه كنيد اين شركت به شما جاهاي ديدني ايران را معرفي ميكند و سفر خوبي را براي شما آرزو مند است.

پايتخت توريست درماني با معرفي اجاره ماشين

كشور ايران از نظر گردشگري رتبه ي خوبي را دارد در سالهاي اخير اين كشور به منطقه اي مناسب براي درمان بيماريها و منطقه درماني گردشگري تبديل شده بسياري از گردشگران براي انجام كارهاي در ماني نياز به ماشين دارند و ميتوانند با اجاره ماشين عروس با راننده و اجاره ماشين بدون راننده كارهاي مهم خود را انجام دهند شركت سفرآلامو به گردشگران اين امكان را ميدهد كه در تمام طول سفر خود با ارامش كامل كارهاي مهم خود را انجام دهند.

ايران پر امنيت با استفاده از  تجربه ي شركت كرايه ماشين

كشور ايران از لحاظ امنيت رتبه ي اول منطقهي خاور ميانه را داراست بسياري از گردشگران اين كشور را به خاطر امنيت بالا انتخاب ميكنند گردشگران ميتوانند اين مسافران ميتوانند با استفاده از شركت اجاره خودرو و اجاره خودرو با راننده و تشريفات و ترانسفر فرودگاه در ايران از اسايش بيشتري بهره مند شوند .

شركت سفرآلامو در زمينه ي گردشگري و اجاره خودرو به خاطر دارا بودن تجربه و كيفيت كاري بالا و صداقت در كار اجاره خودرو و دارا بودن بيشترين ماشين داخلي و خودرو هاي اقتصادي و خودرو هاي لوكس با قيمت ارزان يكي از بهترين شركت هاي اجاره خودرو در ايران به شمار مي ايد اين شركت داراي بيشترين مشتري از خارج از كشور هست و اين امر به خاطر دارا بودن ماشين هاي با كيفيت و صداقت كاري اتفاق افتاده.

كشور ايران كشور بسيار زيبايي در امر گردشگري محصوب ميشود يكي ازنقاط ديدني ايران منطقه شمال كشور هست بسياري از مسافران با اجاره خودرو و اجاره ماشين و كرايه اتومبيل به منطقهي شمالي كشور سفر ميكنند و با ماشين اجاره اي درياي زيباي شمال را از نزديك ديده و از سفر خود لذت ميبرند.

يكي از جاهاي گردشگري بسيار زيباي ايران منطقه ي مركزي كشور  است بسياري از مسافران با اجاره خودرو با راننده اجاره خودرو بدون راننده و با اجاره ون توريستي به سمت اصفهان شهر بسيار زيباي ايران از لحاظ نقطهي تاريخي و باستاني ايران ديدن كرده و با كرايه ماشين  ارزان لذت سفري با هم را تجربه ميكنند

شما ميتوانيد با اجاره خودرو با راننده يا اجاره ون يا اجاره خودرو بدون راننده با قيمت بسيار مناسب خود را به شيراز مهد تمدن و شهر باستاني بسار بسيار زيبا رسانده هزينه رنت ماشين يا اجاره خودرو بدون راننده براي اين مسافران بسيار به صرفه خواهد بود از اين رو بسياري از گردشگران براي رفاه بيشتر و اسايش و امنيت از خودرو اجاره اي استفاده ميكنند شركت سفرالامو به شما اين كمك را خواهد كرد و گردشگران را در امر اجاره خودرو با راننده و اجاره اتومبيل راهنمايي ميكند تا خاطرهاي جذاب را در سفر به ايران داشته باشند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۸:۰۹

همكاران در اجاره اتومبيل

سفرآلامو اعلام كرده است كه اين قرارداد را با اجاره خودرو ، يك شركت الفباي امضا كرده است تا خدمات ناوگان و تعمير و نگهداري براي برنامه خودروي خود را در شركت اجاره اتومبيل سفرآلامو و بودجه اجاره ماشين  ارائه دهد.
اين همكاري براي حمايت از ناوگان خودروي خودمختار سفرآلامو(كرايه) و برنامه پيشگام سوار اجاره ماشين، يك محاكمه عمومي از اتومبيل خود رانندگي در فينيكس طراحي شده است.
سفرآلامو اخيرا اعلام كرده است كه با اضافه كردن صدها معدن كرايه خودرو براي ساخت يك ناوگان 600 خودرويي، به گفته اين شركت، اين مشاركت اجازه خواهد داد كه بودجه آلامو براي افزايش تعداد خودروهاي خود در رانندگي در رنت خودرو به سرعت افزايش يابد.

اجاره خودرو

تحت قرارداد چند ساله، گروه اجاره ماشين عروس امكانات اجاره اي براي ارائه خدمات خودرو و پاركينگ امن براي ناوگان اجاره ماشين در تهران را افزايش خواهد داد. آلامو انواع خدماتي را شامل مي شود، از جمله تميز كردن داخلي و خارجي، تغييرات روغن، چرخش تاير، و بررسي، سفارش و نصب قطعات خودرو – و همچنين پشتيباني و تعمير و نگهداري ديگر ناوگان.


جان ، مدير عامل شركت كرايه ماشين در تهران، گفت: “با استفاده از اعضاي عمومي اجاره خودرو با استفاده از ناوگان در حال رشد از ماشين هاي خود رانندگي، وسايل نقليه ما نياز به تعمير و نگهداري استاندارد و تميز كردن است، بنابراين آنها آماده هستند براي سواران ما در هر زمان از روز يا شب.” اجاره خودرو در رشت  يك شراكت ايده آل براي پشتيباني و تعمير و نگهداري ناوگان است. با هزاران مكان در سراسر جهان، اجاره خودرو در انزلي مي تواند به ما كمك كند فناوري ما را به افراد بيشتري در مكان هاي بيشتري كمك كند. “

اجاره ماشين

لري د شون، رئيس و مدير عامل شركت رنت ماشين خارجي ، گفت: “ما هيجان زده هستيم تا با كرايه اتومبيل، رهبر فن آوري خودگردان، كه چشم انداز تحرك را در يك شيوه عميقا و سودمند تغيير مي دهد، همكاري مي كنيم.” “اين همكاري نه تنها باعث مي شود كه ما توانايي و دارايي هاي فعلي خود را ارتقا دهيم، بلكه همچنين به ما امكان مي دهد تا دانش و تجربيات ما در يك منطقه در اجاره ماشين حال ظهور را تسريع كنيم زيرا خودروهاي خود راننده در بازار عرضه مي شوند.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۰:۴۵

سرمايه گذاري در اجاره خودرو

گروه سفرآلامو اعلام كرد سرمايه گذاري 20 درصد اقليت خود را در اجاره ماشين، خدمات صحيح خودرو به اشتراك مي گذارد.

اين سرمايه گذاري در راستاي طرح اجاره خودرو براي تبديل شدن به يك رهبر راه حل تحرك است. طبق گفته شركت، اجاره اتومبيل را قادر مي سازد تا به اشتراك گذاري خودروهاي همكار به يكسان به مرحله بعدي توسعه در اروپا دست يابد.

با اين سرمايه گذاري، شركت كرايه ماشين با سهامداران موجود رنت ماشين و موسس هاي استوديوي راه اندازي دانمارك شركت مي كند كه تعهد خود را به سفرآلامو افزايش داده اند. اين سرمايه گذاران در حال پيوستن به نيروهاي براي كمك به اجاره خودرو در انزلي گسترش جغرافيايي در داخل اروپا و بهبود استفاده از پلت فرم و خدمات خود را براي اعضاي آن است.

اجاره خودرو در رشت در سال 2011 در سال 2011 شروع به كار كرده است. اين در حال حاضر دومين بزرگترين پيمانكار بين المللي خودرو در اروپا است كه بيش از 250،000 مشتري آن را در پلت فرم خود به اشتراك مي گذارد. امروز اجاره خودرو در گيلان در هلند، دانمارك و سوئد در دسترس است و قصد دارد به بازارهاي جديد گسترش يابد.

اجاره ماشين در تهران

شيلا استرويك، مدير عامل واحد كسب و كار جديد كسب و كار اجاره اتومبيل و آزمايشگاه پروردگار، گفت: “ما خوشحاليم كه سهام در سرمايه اجاره ماشين عروس  را به دست آوريم.” “آزمايشگاه سرمايه گذاري اين شركت را به عنوان پتانسيل رشد خود مشاهده مي كند، به گروه اجازه مي دهد غني سازي پيشنهادات تحرك خود و هدف قرار دادن انواع جديد مشتريان را به وجود آورد. ما فرصت خوبي براي كمك به اين شركت مي بينيم كه توسعه خودروهاي رايانه اي را با همكاري پلت فرم peer-to-peer در سراسر اروپا تسريع مي كند. “

ويكتور ون تول، يكي از بنيانگذاران و مدير عامل كرايه ماشين ، گفت: “ما بسيار خوشحاليم كه كرايه خودرو به عنوان يك سهامدار و شريك در راه ما براي تسخير اروپا است.” “همانند گروه سفرآلامو ، رنت ماشين تخصص فوقالعاده و ارزشمندي در بازار جابجايي فعلي دارد. با هم ما مي توانيم تاثير رنت خودرو را در اروپا افزايش دهيم و در عين حال، بهبود و نوآوري پلت فرم و خدمات ما را براي اعضايمان بهبود بخشيم. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۸:۴۰

اجاره ماشين سفرآلامو در عمان

سيتز اجاره يك خودرو، خودروي عربستان را به عنوان شريك حقوقي خود در عمان را منعقد كرده است. اتومبيل سعودي در حال حاضر به عنوان Sixt عمان عمل مي كند.

اجاره خودرو ، مدير عامل شركت اجاره  ماشين مي گويد: “ما خوشحال هستيم كه به عنوان سندي در كشور رايزني مي شود.” “اين نشان دهنده چشم انداز شركت و جهت ما در حال رفتن است. اين دستاورد غرور بسيار زياد است.”

مركز اصلي اجاره ماشين عروس عمان در آل سعيد پلازا در قرآن واقع شده است. ساير شاخه ها عبارتند از: سالالاه، نيوزا، دوقم و فرودگاه بين المللي مسقط در فاز اول. اين شركت قصد دارد تا تمام 44 كانون مسافرتي در سراسر عمان را گسترش دهد.

اجاره خودرو

روديگر پروسك، رييس جمهور معاون رئيس جمهور ارشد اجاره خودرو ، گفت: “خاورميانه يك منطقه بسيار مهم براي تجارت و صنعت است.” “خدمات با كيفيت بالا Sixt در منطقه بسيار محبوب هستند و سريع رشد مي كنند. با مسافرتي، ما يك شريك جديد در عمان داريم كه تجربه بيش از 20 سال خدمات تحرك در بازار دارد. اين شركت شبكه اي از ايستگاه هاي خود را در منطقه گسترش مي دهد و تقريبا تمام سلطان ها را در آينده نيز پوشش خواهد داد. ”

كرايه ماشين ، رئيس ماشين هاي عربستان سعودي، گفت: “با اجاره اتومبيل توجه به اين مشاركت، ما قادر خواهيم بود تا مشتريان تجاري و مسافران خصوصي، محصولات كارآمد و كيفيت خدمات بهتر را براي مشتريان خود ارائه دهيم.” “ما همچنين قادر خواهيم بود كه مجموعه مشتريان خود را نه تنها بر اساس قيمت هاي رقابتي، بلكه همچنين با پشتيباني از برند جهاني به عنوان رنت ماشين توسعه دهيم. ما از اين مشاركت افتخار مي كنيم. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۴:۳۲

اجاره خودرو كاميون آمريكا

مشتريان اجاره خودروي آمريكايي را به عنوان شركت اجاره اتومبيل مورد علاقه خود در فرودگاه بين المللي مونترري مكزيك انتخاب كرده اند.
ايان براون، مدير اجرايي safaralamo.com گفت: “ما اين جوايز را معرفي كرديم تا مشتريان را به بهترين شركت هدايت كنيم.” “وب سايت رنت ماشين ما باعث مي شود كه كرايه ماشين امريكايي را به عنوان مشتري مورد علاقه در فرودگاه ميلان در سال 2016 مورد توجه قرار دهيم.”
در حال حاضر اين شركت خدمات خود در زمينه اجاره اتومبيل را در چندين كرايه ماشين مكان مكزيك، از جمله كانكون، لس كابو، مريادا، مكزيكو سيتي، مونتري، مريادا و ريويرا مايا فعاليت مي كند.

اين شركت در سال 1999 در كانكون تاسيس شد، اين شركت انواع وسايل نقليه اي مانند سدان، وانت، كاميون ها و اجاره ماشين ها را ارائه مي دهد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۹:۳۱

اجاره خودرو در اقيانوس اطلس

اجاره خودرو اقيانوس اطلس مستقر در كانادا سفرآلامو ، خدمات صحيح يك طرفه اتومبيل در شهر هاليفاكس را راه اندازي كرده است.

در طي چند هفته آينده، اولين گروه از 20 اتومبيل FLEX (هيبريدي) به ناوگان فعلي اجاره ماشين عروس اضافه خواهند شد. به گفته شركت، وسايل نقليه جديد FLEX را مي توان در هر مكان خياباني در يك منطقه جغرافيايي تعيين شده يا در مكان هاي پاركينگ ويژه در مركز شهر برداشت و رها كرد.

اعضاي CarShare اقيانوس اطلس مي توانند اتومبيل هاي FLEX را از طريق برنامه خود و يا در وب سايت خود قرار دهند، آن را به مدت 30 دقيقه بگذارند تا وقت خود را براي رسيدن به وسيله نقليه بگذارند و سپس با كليد FOB خود به وسيله وسيله نقليه دسترسي پيدا كنند.

اجاره ماشين

همه اعضاي رنت اتومبيل به طور خودكار براي استفاده از سرويس اجاره ماشين واجد شرايط هستند. اعضاي جديد مي توانند به خدمات رنت خودرو بدون نياز به پرداخت هزينه عضويت در سالانه يا ماهيانه (يك بار هزينه 35 دلار در هنگام ثبت نام) پرداخت كنند. اتومبيل سفرآلامو  سنت در هر دقيقه يا 12 دلار در هر ساعت هزينه مي كند، از جمله 100 كيلومتر به صورت رايگان.

پم كولي، رئيس CarShare اقيانوس اطلس مي گويد: “ما افتخار مي كنيم كه بهترين دو جهان را ارائه دهيم: يك سرويس متروي ايستگاه مبتني بر ايستگاه، مناسب براي سفرهاي برنامه ريزي شده و سفرهاي رنت ماشين براي اتومبيل ها: ايده آل براي سفرهاي خود به خودي يك راه در اطراف شهر”.

كمونووو شركت اجاره اتومبيل شريك و مربي اجاره خودرو در انزلي در اين پروژه است.

بنويت رابرت، مدير عامل شركت سفرآلامو ، گفت: “ما افتخار مي كنيم كه كرايه ماشين اقيانوس اطلس، اولين بار در اجاره خودرو ، در تحقق اين خدمات تحرك جديد، همراهي كنيم.” “اين سرويس باعث مي شود كه ساكنان ترجيح دهند ترانسپورت، تحرك فعال، تاكسي و اتومبيل را براي نيازهاي تحرك خود تركيب كنند. ما معتقديم كه اجاره ماشين به يك گزينه بسيار محبوب تبديل خواهد شد و ما به زودي قادر خواهيم بود ناوگان و مناطق عملياتي را افزايش دهيم. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۴۶:۳۳

تصور كنيد هيچ شمارنده اجاره اي وجود ندارد – اگر سعي مي كنيد آسان  اجاره ماشين عروس است! در پشت ما، در مقابل ما، تنها ماشين ها وجود ندارد.

ممكن است بگوييد من يك رويا هستم، اما من تنها نيستم. در حالي كه اين به نظر مي رسد مزه يك شاعر موسيقي، بسياري از ذينفعان آماده براي انجام اين اتفاق مي افتد وجود دارد. اين فقط افزودن اين تغيير لرزه اي است كه ما چگونه اطلاعات را ايجاد، به اشتراك مي گذاريم و مصرف مي كنيم، و چگونگي دست زدن به آن.

اين زندگي، بر اساس تقاضا است.

امروزه، ما در ارتباط با رسانه هاي اجتماعي به جاي درايو براي ديدار با دوستان، ترجيح اجاره ماشين مي دهيم. ما ترجيح مي دهيم شركايمان را از اتاق ديگر متن ببريم تا بيدار شويم و پياده روي كنيم. ما براي تحويل آنلاين در روز به طور اضافي پرداخت ميكنيم. ما به جاي رفتن به تئاتر، فيلم هاي ابتدايي را در خانه دانلود مي كنيم. امروز ما از عبارت “ديروز به آن نياز داريم” استفاده مي كنيم حتي زماني كه مطمئن نيستيم دقيقا چه چيزي نياز داريم.

اجاره اتومبيل، در صورت تقاضا

اتومبيل هاي اجاره اي بايد قرار داده شوند در حالي كه كاربران به آنها نياز دارند، اجاره خودرو  زماني كه به آنها نياز دارند، منتظر ماندن در يك مكان مركزي از طريق يك دروازه بان آجر و ملت نيستند كه در ساعت ۷ صبح بسته مي شوند. اتومبيل هاي اجاره اي بايد از حصار زنجيره اي جدا شوند: فكر مي كنيد خرده فروشان جعبه هاي بزرگ، ايستگاه هاي قطار، پارك هاي اداري، مجتمع هاي آپارتماني، پارك هاي ملي يا خانه هاي بازنشستگي.

اين براي چند لحظه اتفاق مي افتد، شما مي گوييد، و آن را به اشتراك گذاري ماشين ناميده مي شود. همانند به اشتراك گذاري ماشين، اين مدل خودآموز، به فن آوري تلفن همراه و تله ماتيك متكي است تا به وسيله نقليه دسترسي پيدا كند و اجاره را كنترل كند. اما اين نوع اجاره ماشين واقعا مورد نياز است. به جاي گذر از يك فرآيند درخواست اعضا و منتظر يك كارت كش رفتن در پست الكترونيكي، كاربران با يك دستگاه هوشمند وارد سيستم مي شوند، اطلاعات شناسايي و اطلاعات كارت اعتباري را وارد كنيد و بلافاصله به خودرو دسترسي پيدا كنند.

اين مدل كسب و كار در حال حاضر در بازار محلي بازار كار مستقل و اجاره اتومبيل است. رنت ماشين براي كساني كه براي آن آماده هستند، فكر مي كنم از امكانات. به جاي اينكه خودروهاي خود را به هتل بفرستيد، چرا در هتل سه ماشين با تكنولوژي فعال را ترك نكنيد، آماده خدمات خود باشيد؟ به جاي توجه به معيارهاي مالي يك معامله اجاره و كارمند در فروشگاه بدن براي اجاره هاي جايگزيني، چرا سه ماشين را نيز ترك نكنيد؟ اين در مورد ملاقاتهاي تجاري شماست، فقط سريعتر است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۶:۰۰

ما امروز شاهد سبك هاي سبز اين آينده هستيم كه كارگزاران سياركار و اجاره ماشين عروس  شركت هاي بزرگ اجاره خودرويي كه داراي بخش عمده اي از بازار فروش خودرو هستند و اين تكنولوژي ها را به طور اتوماتيك به روند اجاره سنتي خودرو متصل مي كنند.

اين فرآيند توسط توليد كنندگان خودرو شروع به كار مي كند، كه اكنون سيستم هاي رنيكا را به عنوان گزينه هاي كارخانه اي ارائه مي دهند و خدمات خود را با استفاده از مارك هاي اتومبيل ارائه مي دهند. آئودي حتي يك برنامه ايجاد كرده كه به چهار نفر اجازه مي دهد يك آئودي را براي دو سال به اشتراك بگذارد. شركت هاي مخابراتي به اين قانون دست زده اند.رنيكارنت “طراحي شده است تا شركت هاي اجاره اي  اجاره ماشين را قادر سازد تا مشتريان خود را با يك تجربه پيشرفته اجاره بدون همكاري با يك شركت در محل ارائه دهند.”

شركتهاي كوچك اجاره اي كه به دنبال ورود به جهان از اجاره ماشين خودنمائي هستند، بحراني است كه ارائه دهنده نرم افزار اجاره اتومبيل وارد بازار شده است كه يك راه حل را براي اتوماسيون و مديريت ناوگان متمركز در كنار ناوگان اجاره اتومبيل رنت ماشين  سنتي وارد مي كند. به دنبال ديگران باشيد.

انتقال بدون سكته وارد نمي شود. جنبه هاي اين مدل كسب و كار كه براي اجاره سنتي اتومبيل ها غيرقانوني است، از قبيل يك شبكه رزرو، خدمات تعمير و نگهداري وسيله نقليه، الزامات تكنولوژي و موارد ديگر. و هنوز شمارنده ي اجاره ي خود را رايت نكنيد. اما شما بايد تكامل را درك كنيد و در برخي از موارد به اتوبوس بپردازيد. اگر شما آن را انجام نمي دهيد، شخص ديگري خواهد شد.

در نگاه به اشتراك گذاري خودرو و اجاره سنتي اتومبيل، خطوط شروع به تار شدن اجاره خودرو  به نقطه اي مي كنند كه در ۲۰ سال ممكن است تمايز كمي وجود داشته باشد. همانطور كه به اشتراك گذاري ماشين دور از رنيكارنت اول شهري به جريان اصلي، اجاره ماشين سنتي حركت مي كند به آينده فناوري فعال، در مورد تقاضا است.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]