در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۷:۰۰

به عنوان تقاضاي مصرف كنندگان خودروها و كاميون هاي مورد استفاده همچنان اجاره ماشين عروس باقي مانده بود، ارزش عمده فروشي وسايل نقليه استفاده شده از يك سال قبل ۱٫۸٪ افزايش يافت و ۲٫۱٪ بالاتر از سه ماهه سوم بود. رنيكارنت – معيار قيمت هاي عمده فروشي كه براي تركيب، مسافت پيموده شده و فصل تنظيم شده است – در سال ۱۲۳٫۹ به پايان رسيد.
به گفته منهيم، بهبود بازار كار و جذابيت جذاب، باعث افزايش بازار خرده فروشي اجاره ماشين  وسايل نقليه جديد و مورد استفاده شد. در سه ماهه چهارم، قوي ترين تقاضا براي خودروهاي مورد استفاده در محدوده ۱۳۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار بود.
منهاييم مي گويد: فروش وسايل نقليه گواهي شده متعلق به قبل، وسايل نقليه عقب (كه هنوز با ضمانت ضمانت مي شود) نيز در سال ۲۰۱۴ ثبت شده است.
تام وب، اقتصاددان ارشد منهيم، گفت: “بازار خودرو مورد استفاده يك سال ديگر به  رنت ماشين پايان رسيده است.” “مصرف كنندگان همچنان ارزش زيادي در خريد وسايل نقليه استفاده مي كنند، حتي در قيمت هاي بالاتر. معامله گران همچنان خودرو هاي مورد استفاده را به عنوان بخش مهمي و سودآور كسب و كار خود ادامه مي دهند.”
با توجه به رنيكارنت ، قيمت چهارمين قيمت عمده فروشي در بخش خودرو در اينجا است.
در مقايسه با مدت مشابه سال قبل، قيمت خودروهاي كامپكت در ماه دسامبر به ميزان ۱٫۱ اجاره خودرو ٪ كاهش يافت، زيرا مصرف كنندگان به CUV ها و ماشين هاي متوسط مي رفتند.
خودروهاي متوسط در طول سال يكي از بخش هاي ضعيف بوده است، اما ارزش هاي آن در پايان ماه دسامبر به ۲٫۲٪ بالاتر از مدت مشابه سال گذشته رسيد.
ارزش خودروهاي لوكس طي ساليان سال به ميزان ۰٫۴٪ كاهش يافت و قيمت آن با وجود افزايش عرضه وسايل نقليه خارج از اجاره بود.
وانتها و وانتها همچنان قويترين بخش باقي مي ماند، با افزايش ۶٫۱٪ و وانت ها ۳٫۱٪ در سال بيش از سال. تقريبا براي استفاده تجاري خريداري شده، تقاضا براي اين وسايل در طول سال افزايش يافته است.
رنيكارنت نيز همچنان يك بخش محبوب بودند كه در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته در مقايسه با ماه دسامبر ۲٫۸٪ بوده است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۶:۱۵

پروژه رنيكا خدمات خود را در سان فرانسيسكو در ۲ فوريه آغاز خواهد كرد. با بيش از ۲۰ مكان در سراسر منطقه خليج، شركت رنيكا با شركت جنرال موتورز مشغول به ارائه يك ناوگان انحصاري از وسايل نقليه رنيكا در طي چهار ماه اول خدمات مي باشد. اين وسايل شامل ۲۰۱۵ رنيكا ، رنيكا ، رنيكا و ررنيكا مي باشد.

 

علاوه بر اين، اعضاي جديد نيز ۱۰ دلار در اعتبارات رانندگي دريافت خواهند كرد وقتي كه آنها براي ايميل هاي بازاريابي جنرال موتورز ثبت نام كنند.

رايان جانسون، معاون رئيس جمهور نظارت بر عمليات شركت رنيكا ، رنيكا و رنيكا ، گفت: “گسترش ما در منطقه خليج نشان دهنده رشد مداوم و سريع ما است و ما منتظر كمك به رانندگان محلي در سراسر شهر در راه مناسب و مقرون به صرفه است.” علاوه بر اين، از طريق مشاركت ما با جنرال موتورز، رانندگان محلي به انواع مختلفي از وسايل نقليه شورولت دسترسي خواهند داشت كه مي توانند هر گونه نياز حمل و نقل خود را برآورده كنند. “

برنامه سانفرانسيسكو آخرين قدم در توسعه شركت رنيكا در سراسر آمريكاي شمالي است. در حال حاضر اين خدمات در بيش از ۳۵ كشور ايالات متحده، كانادا و رنيكا K. و همچنين نزديك به ۱۰۰ دانشگاه و ۴۰ برنامه اختصاصي دولتي و تجاري اختصاص يافته است.

ديو باتموس، مدير گروه ارتباطات غرب ساحلي جنرال موتورز، گفت: “سازماني يك شريك بزرگ است و برنامه رنيكا فرصتي عالي براي به دست آوردن افراد بيشتري در پشت چرخ يك خودروي Chevy است.” “ما براي هر فرد از هر پيادهروي از وسايل نقليه Chevy، وسايل نقليهي خود را داريم و منتظريم تا ببينيم مردم چگونه از خودروهاي ما در اين برنامه منحصر به فرد استفاده ميكنند.”

اگر اعضاي جديد به ۳۰ سپتامبر شركت رنيكا شركت كنند، يك پيشنهاد مقدماتي در دسترس وجود دارد. علاوه بر اين، شركت رنيكا از پرداخت هزينه برنامه و هزينه عضويت در سال اول رد مي شود و اعضاي جديد تا ۳۱ مه به ميزان ۵ دلار در هر اقتصاد و وسايل استاندارد دريافت مي كنند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۶:۱۹

طبق آخرين كنتوس كامنتاري از تام كنتوس، اقتصاددان ارشد رنيكارنت ، در ماه دسامبر اجاره ماشين عروس ، قيمت عمده خودروهاي مصرفي در ماه دسامبر به ميزان قابل توجهي كاهش پيدا كرد اما در مقايسه با سالهاي گذشته، باقي مانده است.

اين نتايج منعكس كننده رشد و تغيير مداوم در تركيب عرضه عمده فروشي به حجم بيشتر “نهادي” (خارج از اجاره، خارج از اجاره، خارج از ناوگان، رنيكارنت ، و غيره) در مقايسه با حجم حمل و نقل فروشنده است. رنيكارنت مي گويد: “اين يك تركيب” ثروتمند تر “است كه قيمت هاي متوسط را افزايش مي دهد، حتي اگر رشد عرضه به فشارهاي پايين به آن قيمت ها منجر شود.

اين تنها عامل نيست كه قيمت يك خودروي مصرفي در يك سال از رشد عرضه را پشتيباني اجاره ماشين  مي كند؛ چرا كه انگيزه هاي وسيله نقليه نسبتا خوشايند است. فروش خودروهاي مورد استفاده در خودرو (به ويژه وسايل نقليه گواهي شده) قوي بوده است. محدوديت هاي عرضه و اختلالات به علت آب و هوا و فراخواني ها در طول سال رخ داده است؛ و توزيع مجدد حجم به كانال هاي مختلف بازاريابي مجدد. كنتس مي گويد: همه اين عوامل تأثيري را كه عرضه به طور عمده بر قيمت هاي عمده فروشي گذاشته اند منتشر كرده است.

طبق تحليل ماهانه رنيكارنت رنيكارنت رنيكارنت از قيمت خودروهاي عمده فروشي رنت ماشين با استفاده از كلاس مدل خودرو، قيمت وسايل نقليه عمده فروشي مورد استفاده در ماه دسامبر به ترتيب ۹،۸۴۴ دلار بوده كه در مقايسه با ماه نوامبر ۰٫۳٪ و در مقايسه با ماه نوامبر ۲٫۰٪ و نسبت به دسامبر ۲۰۱۳ است.

با توجه به رنيكارنت ، اتومبيل هاي لوكس و ورزشي با افزايش قيمت متوسط به طور متوسط قيمت ها افزايش مي يابد، شايد به اين معني كه نمايندگي مجاز و فروشندگان اين خودروها را براي تعطيلات خود به فروش مي رساند.

با توجه به رنيكارنت ، قيمت خودروهاي مورد استفاده توسط خودروسازان، كه در ماههاي گذشته به فروش رسيده است، ۹٫۶ درصد افزايش يافته است، اما ۲٫۸ درصد نسبت به سال گذشته افزايش يافته است. محدوديت هاي فروش – به دليل يادآوري – عامل در اين نتايج دسامبر بود و موجودي “كارخانه” در مقايسه با سال ۲۰۱۵ نسبتا بالا بود. به اين ترتيب، قيمت تورم كه مي تواند به دليل نبود واحدهاي ناشي از اين محدوديت هاي فروش بود، مي تواند همانطور كه اين واحدها در اوايل سال ۲۰۱۵ منتشر مي شوند، تبديل به سرعتي مي شود.

با توجه به رنيكارنت ، قيمت حمل و نقل ناوگان / اجاره نامه به ترتيب ۱٫۳٪ به ترتيب اجاره خودرو ، اما ۰٫۳٪ در سال است. در اين بخش، قيمت واحدهاي “خطر” اجاره خارج از اجاره خوب بود و شركت هاي اجاره اي كه از عدم وجود واحدهاي كارخانه ذكر شده در پاراگراف قبلي ذكر شد، پاداش مي گرفتند.

براي فروشنده فرستنده ها، افزايش ۱٫۷٪ در مقايسه با ماه نوامبر و افزايش ۳٪ نسبت به دسامبر ۲۰۱۳، نشان مي دهد كه بازار عمده فروشي به راحتي جذب معاملات فروش بيش از حد توليد شده از فروش قوي خودرو جديد است.

براساس اطلاعات رنيكارنت رنيكارنت / رنيكارنت ، خرده فروشي خودرو در ماه دسامبر در مقايسه با ماه گذشته ۰٫۳٪ و در سال گذشته ۴٫۱٪ بود.

با وجود كاهش در ماه دسامبر، فروش خودرو در سال ۲۰۱۴ به ۲۹٫۶ ميليون دستگاه رسيد – بسيار نزديك به سال گذشته است. علاوه بر اين، تركيب اين فروش شامل درصد بالايي از وسايل نقليه بالادستي و معمولي بالاتر بود كه در سال ۲۰۱۴ به ۲٫۳ ميليون دستگاه در سال رسيد، در مقايسه با ۲٫۱ ميليون سال قبل.

و بر اساس ارقام از رنيكارنت ، فروش خودروهاي گواهي شده قبل از مالكيت (رنيكارنت ) افزايش ۳٫۹٪ ماهانه بيش از ماه و ۱۷٫۲٪ سالانه بيش از سال است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۶:۱۹

رنيكا رنيكا رنيكا رنيكا رنيكا . اعلام كرد كه توماس (رنيكا ) J. رنيكا جونيور، معاون ارشد اجرايي اجاره ماشين عروس ، افسر ارشد اداري و مشاور عمومي، منصوب شده است ۹ فوريه.

به گفته رنيكا ، رنيكا نظارت قانوني، انطباق، منابع انساني، روابط كار، ارتباطات، امور دولتي، روابط اجتماعي، املاك و مستغلات، تسهيلات و امنيت را نظارت خواهد كرد.

ساباتينو از رنيكا از رنيكا رنيكا رنيكا پيوست و اخيرا به عنوان معاون اجرايي، افسر اجاره ماشين امور بين المللي و مدير اجرايي جهاني خدمت كرده است. او همچنين به عنوان معاون اجرايي و مشاور عمومي در رنيكا رنيكا و رنيكا -رخدمت كرده است.

جان تقيه، رييس و مدير اجرايي رنيكا ، “تام يك مشاور ارشد و شركاي تجاري خواهد بود، نه تنها به عنوان رئيس قضايي و حقوقي مسئوليت پذيري، اما همچنين در نقش خود را منجر به عملكرد قابل توجهي از شركت رنت ماشين هاي بزرگ است.من منتظر كار با تام با ايجاد يك فرهنگ هرتز بر اساس تعالي، يكپارچگي و عملكرد پايدار است. ”

ساباتينو گفت: “من هيجان زده هستم كه پيوستن به جان و بقيه تيم مديريت او در اجاره خودرو  اين زمان هيجان انگيز در تاريخ هرتز،” رنيكا گفت. “من اميدوارم كه تجربه خود را به عنوان يك افسر قانوني ارشد و رهبر عملكرد كليدهاي شركت براي كمك به بهينه سازي شركت عملكرد ما را به عنوان همكاري با يكديگر براي تبديل اين مارك معروف. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۰:۱۱

دريافت جايزه اجاره خودرو

اجاره خودرو، يك شركت كرايه خودرو در نيوزيلند، جايزه گردشگري پايدار گردشگري اجاره خودرو را دريافت كرده است.


سفرآلامو  اولين كسب و كار در صنعت اجاره ماشين نيوزيلند است كه اين جايزه را براي موفقيت در شيوه هاي كسب و كار پايدار كسب مي كند.


اجاره خودرو يك راهنماي قابل اطمينان براي اقامت، حمل و نقل و جاذبه براي مسافران است. شركت هايي كه نماد Qualmark را نشان مي دهند، به طور مستقل تاييد شده اند و استانداردهاي كيفيت و معيارهاي زيست محيطي را برآورده كرده اند.

جيمز دالگليگز، مدير كل اجرايي GO، گفت: “ما هيجان زده هستيم تا صنعت را به سمت سطح اجاره خودرو تاييد كنيم. “به عنوان يك كسب و كار، ما بر كيفيت، ايمني، توجه به محيط زيست و ارزش تمركز مي كنيم، از اين رو شناخت از اجاره ماشين عروس براي تيم ما بسيار ارزشمند است و همچنين به ما به عنوان نماينده عالي براي مسافران كمك مي كند.”

اجاره ماشين

كامرون لارنس، مدير كل كرايه ماشين نيوزيلند، گفت كه كسب و كارهايي كه جايزه گردشگري پايدار طلايي اجاره ماشين در تهران را دريافت مي كنند، به عنوان راه پيش رو براي تبديل صنعت گردشگري نيوزيلند به مقصد پايدار شناخته شده اند.لارنس گفت: “Qualmark هر كسب و كار را ارزيابي مي كند تا اطمينان حاصل شود كه يك تجربه پايدار با كيفيت با عناصري از سلامت و ايمني، محيط زيست و عملكرد اجتماعي كه همه تحت معيار تجاري كسب و كار تجديد پذير ما مورد ارزيابي قرار گرفته اند.” “GO اجاره به طور مداوم عملكرد بالا در معيار Qualmark نشان داده است،

و بايد براي رهبري و تعهد خود را به ارائه تجربه گردشگري پايدار تبريك مي گويم.” در سال 1999 راه اندازي شد و تنها با تعداد انگشت شماري از وسايل نقليه و يك محل شروع شد. هجده سال بعد، رنت ماشين در حال حاضر داراي ناوگان تقريبا 3000 خودرو و شش مكان در سراسر نيوزيلند است.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۰۵:۲۷

اجاره خودرو در اسلواكي

براساس گزارش «اسكاتلندي اسكاتلند»، نخستين سرويس اتومبيلراني اتومبيل در اسلواكي راه اندازي شد.
بالا! شهر اولين مكان خود را در مركز شهر براتيسلاوا باز كرده است. اجاره ماشين عروس اسلواكي يكي از شركاي سرويس خودرو است.
در حال حاضر، اولين هفت الكترود رنت ماشين الكتريكي! بر طبق گزارش، وسايل نقليه را مي توان از ميدان SNP براتيسلاوا اجاره كرد. هزينه آن 25 يورو به مدت نيم روز و 35 يورو براي كل روز است.
اين گزارش مي گويد كه اين شركت مبلغ كرايه ماشين  يورو براي حداقل زمان اجاره يك ساعته را ارائه مي دهد – با هدف داشتن يك برنامه قيمت گذاري كه هزينه هر دقيقه دقيقه را پرداخت مي كند.

بالا! اجاره ماشين شهر قصد دارد مكان هاي بيشتري را در آينده نزديك اضافه كند

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۱:۱۷

برنامه هاي وفاداري اجاره ماشين

دو برنامه وفاداري رنت ماشين – Enterprise Plus از طريق نام تجاري Enterprise Rent-A-Car و Emerald Club از طريق نام تجاري اتومبيل اجاره اتومبيل – در آمريكاي لاتين و كارائيب گسترش يافته است.

هر دو برنامه در حال حاضر اجازه مي دهد اعضا براي كسب پاداش و روز اجاره رايگان در نقاط كلمبيا، هندوراس، جامائيكا، پرو، و سورينام. اعضاي Enterprise Plus همچنين مي توانند از مزاياي Turks و Caiغير مجاز مي باشد بهره مند شوند.

در حال حاضر كرايه ماشين در بيش از 90 كشور، از جمله 30 كشور آمريكاي لاتين فعاليت مي كند.

پيتر اسميت، معاون رئيس جمهور آمريكا گفت: “افزايش دسترسي به اجاره ماشين و اجاره خودرو به عنوان يك ماموريت در حال انجام ماموريت ما براي ارائه بهترين خدمات حمل و نقل در جهان است كه مشتريان خود را بدون توجه به جايي كه تصميم مي گيرند سفر مي كنند.” فريزينگ جهاني در شركت هاي سرمايه گذاري.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۹:۲۷

اجاره ماشين در سياتل

شركت سفر آلامو اعلام كرده است كه تا پايان سال 2018 دوچرخه هاي سفر هوايي خود را در اختيار دارد كه يك گسترش بزرگ است كه دسترسي بيشتري به خدمات اجاره اتومبيل ارائه مي دهد.
براي شروع اين دوران رشد سريع، سفرآلامو در حال آماده شدن براي آوردن نقره اي آئودي A4 خود به سياتل در 31 ژوئيه و Orlando در 28 اوت است – با رزرو براي هر دو شهر كه در حال حاضر باز هستند.


كريس دونوس، رئيس جمهور و مدير مالي شركت اجاره خودرو گفت: “اجاره ماشين درحال رشد است زيرا مردم از صنعت ناراضي هستند كه موفق به خدمت به آنها نشده اند.” رتبه بندي مشتري NPS ما 3 برابر ميانگين صنعت است و ما اين را مي پذيريم سادگي، عامل جديدي است و ما مي خواهيم براي مسافرين مدرن امروز با تجربه مشتري كه برآورده شده و فراتر از انتظارات آنهاست، رويكرد ما را افزايش دهد و ديگران در حال مبارزه باشند. “

اجاره خودرو


كرايه خودرو همچنين اعلام كرد كه قصد دارد كه ناوگان خود را از آئودي A4s به روز كند تا تمام مدل هاي جديد 2017 و 2018 را در 2017 Q4 شامل شود. كل ناوگان اجاره اي با Wi-Fi، GPS و راديو ماهواره اي اجاره ماشين ارتقا يافته است – هزينه.
همانطور كه شركت آماده ارائه خدمات تحرك و تحرك خود است، تغيير برخي از كاركنان را ايجاد مي كند. اجاره خودرو در انزلي ، كه قبلا مدير بازاريابي در car2Go بود، به تازگي به عنوان اولين افسر بازاريابي اجاره ماشين عروس استخدام شد. همچنين برنامه هايي براي گسترش تيم مهندسي و توسعه وجود دارد.
لوك اشنايدر، مدير عامل شركت رنت ماشين گفت: “با روح نوآورانه ما و تكنولوژي بي نظير، كرايه ماشين قادر به ارائه پيشنهادات مسافرتي مانند اجاره اتومبيل، جزء جدايي ناپذير از چشم انداز تحرك بزرگتر است و نه استثنا بر آن.” “ما هيجان زده هستيم تا سرعت رشد را تسريع كنيم و نشان دهيم تعهد ما نسبت به تغيير جهان در مسير جاده است.”

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۹:۲۶

اجاره اتومبيل رنيكارنت با گسترش امكانات در چين، هنگ كنگ، لائوس، مالزي،  اجاره ماشين عروس سنگاپور و تايوان گسترش مي يابد.

علاوه بر اين، رنيكارنت خدمات خود را در وانت در اندونزي گسترش داد و به مشتريان اجازه داد تا وسايل نقليه را در چهار مقصد جديد به فروش برسانند.

امكانات جديد در نزديكي هاب هاي حمل و نقل و يا در هتل ها قرار دارد:

چين: مركز شهر خليج رنيكارنت رنيكارنت در هينان
هنگ كنگ: مركز نقطه در رنيكارنت رنيكارنت . در وان اجاره خودرو  چاي
لائوس: رنيكارنت رنيكارنت در رنيكارنت
مالزي: رنيكارنت رنيكارنت رنيكارنت
سنگاپور: رنيكارنت رنيكارنت در رنيكارنت رنيكارنت .
تايوان: رنيكارنت ررنيكارنت در تايپه و ايستگاه هاي قطار رو ررنيكارنت

مكان هاي جديد وانت هاي اندونزيايي شامل فرودگاه  اجاره ماشين بين المللي رنيكارنت رنيكارنت ، ايستگاه بين المللي بتام فري ترمينال، بندرگاه بندر فري ترمينال و فيفي ترمينال بين المللي رنيكارنت است. اين مكان ها امكانات Avis نيستند؛ خودروي مشتري به موقع مشخص شده در تاريخ و زمان رزرو تحويل داده مي شود و پس از اتمام تكاليف، طبق گفته شركت.

لري د شون، رئيس گروه بين المللي رنيكارنت ر، گفت: “گسترش شبكه ما همچنان جزء اصلي برنامه استراتژي جهاني ما است.” “امكانات جديد و مكانهاي بلندتر، ما را بهتر ميسازد تا نيازهاي مشتريان را تامين كند و رشد اقتصادي پايدار و سودآور را در سراسر منطقه و در بعضي از مناطق پرجمعيت جهان انجام دهد.”

رنيكارنت خدمات اجاره وسايل نقليه را در بيش از ۳۰۰ مكان در ۲۰ كشور آسيايي،  رنت ماشين از برونئي به ويتنام ارائه مي دهد. اين شركت اولين مكان خود را در هنگ كنگ در سال ۱۹۷۰ باز كرد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۱:۰۲

رنيكارنت .com، يك پلت فرم اجاره اتومبيل و خدمات ليموزين بر اساس امارات متحده عربي، در حال اجاره ماشين عروس  حاضر پذيرش اجاره ماشين اجاره عيد در سراسر خاور ميانه است.
چاندرا مولولي، مديرعامل رنيكارنت .com، گفت: “ما تشويق داريم مسافران مايل به سفر به منظور رزرو كردن آنها در اوايل و لذت بردن از ۶۰٪ در تخفيف اجاره اتومبيل هستند.” “با توجه به تعطيلات عيد با تعطيلات تابستان همخواني دارد، انتظار مي رود كه تقاضا بالا باشد و ما به مردم توصيه مي كنيم از عجله در آخرين لحظه جلوگيري كنيم.”

رنيكارنت .com ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبيل در خاور ميانه از جمله اجاره ماشين ، بودجه اجاره اتومبيل، Avis، اجاره الماس، اجاره شفت، رنيكارنت اجاره اتومبيل، ملي، رنيكارنت ، رنيكارنت ، رنيكارنت ، آسان رنر اردن، رنيكارنت ، آلامو و فعال با توجه به اين شركت، يك خودرو را اجاره كنيد.
رنيكارنت ، مدير بازاريابي رنيكارنت گفت: “ما دوست داريم مشتريان و بازديد كنندگان خود را به خاورميانه براي تجربه سفر بدون استرس لذت ببريم، و اين نيروي محرك ما در پذيرش اجاره اتومبيل اجاره اتومبيل در اوايل سال جاري است.” “رنيكارنت .com داراي يك تيم اختصاصي براي پشتيباني از مشتري براي ارائه خدمات شخصي و كمك به مسافران رزرو اجاره آنلاين آنلاين در طول ماه رمضان است.”
مرتبط: رنيكارنت شركاي با ررنيكارنت تركيه

رزرو بليط اجاره اتومبيل جشن عيد در چندين كشور از جمله تركيه، اردن، عمان، امارات رنت ماشين  و قطر در دسترس است.
براي كسب اطلاعات بيشتر، به www.رنيكارنت .com مراجعه كنيد.

رنيكارنت همچنان گسترش خود را با هفت مكان جديد كه در حال حاضر براي رزرو يا به زودي در انگليس افتتاح مي شود، ادامه مي دهد.
اين شركت هاي وابسته به فاكس جديد بين المللي در فرودگاه لندن-لوتون، ليورپول، ليدز، نيوكاسل و بريستول واقع در انگلستان قرار دارند. ابردين، اسكاتلند و كارديف، ويلز. اين شركت مي گويد: اكنون فاكس داراي ۱۴ مكان در سراسر U.K. است، ارائه وسايل نقليه براي مسافرين محلي، اوقات فراغت و كسب و كار، شركت مي گويد.
“ما بسيار هيجان زده هستيم با شركاي انگليس ما براي به دست آوردن ارزش فاكس و تجربه اجاره خودرو  برند به مسافران در اين هفت بازار رشد بازار آزاد و ارائه ارزش فاكس، راحتي و خدمات برتر به مشتريان اجاره اي در اين مكان هاي جديد، گسترش يافته است.” جك رنيكارنت ، مدير بخش وابسته به فاكسرنيكارنت . “ما به طور مداوم به دنبال شركاي جديد و فرصت هاي محل كسب و كار براي گسترش خدمات اجاره اتومبيل ما به مشتريان فاكس در سراسر جهان است.”
به گفته اين شركت، با اضافه شدن اين هفت رسانه جديد، فاكس اكنون به ۳۸ ميليون مسافر دسترسي پيدا خواهد كرد و خدمات اجاره آن را به ۲۳ كشور و مناطق گسترش خواهد داد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]