تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۵۹

خدمات تشريفاتي رنت ماشين در فرودگاه

خدمات رنت ماشين اجاره خودرو كار رنت

مركز رنت ماشين اجاره خودرو كار رنت مفتخر است تا با كيفيت ترين و بهترين ماشين هاي روز دنيا را با ارائه ي بهترين خدمات به مشتريان ارائه دهد.

 

به همين هدف براي آشنايي هر چه بهتر مشتريان با ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي , نوشتار اي را آماده كرده ايم لغايت بتواند با ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي و خدمات اين گردآور بيشتر آشنا شوند.

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي در واژه به معناي انتقال دادن , بردن و جابجا كردن است كه از اين واژه براي انتقال مسافران از مبدا به مقصدي مشخص استفاده ميشود.

به عبارت ساير , ارائه ي خدمات به مسافران است.يكي از خدمات نويني كه امروزه براي جابجايي مسافران بهره‌گيري مي شود, ترانسفر فرودگاهي است كه معمولا ذيل گردآور اي از ترانسفر تشريفاتي مي باشد.

رنت خودرو در فرودگاهرنت ماشين در فرودگاه امام

رنت ماشين تشريفاتي

ماشين آيين ها به خودرويي گفته ميشود كه براي جا به جا يي افراد مهم و براي پيمان هاي كاري به شغل مي رود.

اجاره خودرو فرودگاهي

به انتقال مسافران از مبدا به فرودگاه و وارون اجاره خودرو فرودگاهي و تشريفاتي گفته مي شود. ترانسفر تشريفاتي …. با ارائه بهترين و با كيفيت ترين خدمات رفت و برگشت توسط لوكس ترين و امروزين ترين خودروهاي روز دنيا, افتخار اين را دارد كه رفت آمدي لذت تقسيم را براي مشتريانش به ارمغان آورد.

پرسنل ترانسفر فرودگاهي

رانندگان اين بنياد-نهاد-سازمان حائز كادري كارآزموده به همراه يونيفرم هاي خاص , قابل اطمينان و تعليم ديده در اين گويه است كه تجربه اي با اطمينان را با آن ها رقم خواهيد زد.

خدمات ترانسفر فرودگاهي

شامل ارائه خودروهاي لوكس و نيمه لوكس براي انتقال مسافران از فرودگاه به درون شهر و بلعكس است. گرد ديگر از خدماتي كه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي ارائه مي دهد, تقاضا راننده اي چيره به زبان انگليسي يا فرانسوي است.

در ضمن با ترانسفر فرودگاهي مي توانيد بين شهر هاي كرج و طهران جاجايي منحصر به فردي را تجربه كنيد.

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي اين موسسه بيش از 20 اتومبيل لوكس و گوناگون با بهترين كيفيت و بالاترين امنيت در برگزيدن مسافران ارجمند پيمان مي دهد و آماده خدمات رساني به كليه اتباع فرمانروايي هاي طهران و البرز مي باشد.

در چهره دربايستن به استفاده از خدمات ويژه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي از مبداء به فرودگاه و يا هر راه باره دلخواهتان با ما تماس بگيريد.

وانگهي جهت بازديد از خودرو هاي تشريفاتي مي توانيد بر روي لينك اجاره خودرو هاي تشريفاتي كليك نماييد و جهت كسب اطلاعات بيشتر در گويه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي كليك فرماييد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۹:۲۰

پرونده اجاره خودرو براي سربازي

دادگاه عالي موافقت كرده است كه پرونده اجاره خودرو . ايالات متحده را بشنود. پرونده از پنسيلوانيا تعيين خواهد كرد كه آيا رانندگان رانندگان خودرو كه در قرارداد اجاره ثبت نشده اند، حق دارند انتظار منطقي از حريم خصوصي در خودرو داشته باشند.

ترنس براد، متهمين پرونده، خودرويي را كه توسط دوست دخترش اجاره كرده بود، رانندگي كرد. دوست دختر اجاره خودرو مجوز از قرارداد اجاره داشت و به بردار اجازه رانندگي وسيله نقليه را داد.

در هنگام رانندگي، افسران پليس براي بروز تخلف ترافيك را بريدند، زيرا نام بردي در توافقنامه نبود، ماشينش را جستجو كرد، جايي كه آنها هروئين و يك جليقه ضد گلوله را پيدا كردند.

افسران پليس اجازه انجام جستجو بدون حكم يا سوء ظن در خودروهايي كه توسط رانندگان عمل مي كنند با انتظارات منطقي از حريم خصوصي.

يك دادگاه تجديدنظر بر اين مبنا بود كه بيارد حق برداشت معقول از حريم شخصي نداشت، زيرا نام او در قرارداد اجاره اي نبود. بيرد حكم را مورد تجديد نظر قرار داد.

دستگيري دزهاي اجاره خودرو

طبق گفته سلام نيوز ، دو مرد در ماه جاري توسط هيئت منصفه بزرگ كانتي اسكس (ماساچوست) به اتهام چندين توطئه از سوي دادستان كلاهبردار اعلام كردند كه آنها خودروهاي سرقت شده را به فروش مي رسانند.
عكس از طريق اجاره خودرو در تهران بدون راننده
عكس از طريق اجاره خودرو با راننده و بدون چك و سفته در تهران

رابرت پگليارولو از كينگستون، .، با 9 مورد محكوم شده است، از جمله توطئه، پولشويي، فروش وسايل نقليه با شماره سريال فاسد، دريافت وسايل نقليه به سرقت رفته.

اجاره خودرو در تهران بدون مجوز

انتقال وسايل جعلي و فروش وسايل نقليه دوم بدون مجوز استفاده از اتومبيل مورد استفاده قرار گرفته است. شريك او در كلاهبرداري، الويس فرانكوئيز از ميامي، به اتهام سه شمارش توطئه متهم است.

اين دو مرد ادعا مي كند وسايل نقليه مختلفي را از شركت هاي اجاره خودرو پارسي و نارنجستان رنت و اجاره خودرو كار رنت در فلوريدا ربوده اند و سپس آنها را به صورت نقدي در ماساچوست فروخته است.

اعتقاد بر اين است كه هفت وسيله نقليه به سرقت رفته، از جمله 2015اجاره خودرو هاي هيونداي جنسيس سانتافه كرايه ماشين اجاره اتومبيل اجاره خودرو كرايه اتومبيل رنت ماشين در تهران اجاره خودرو در تهران اجاره خودرو بدون چك رنت اتومبيل فروخته شده است.

كلمات اجاره خودرو تهران

كلمات برجسته و اجاره ماشين كرايه ماشين رنت ماشين اجاره ماشين در تهران اجاره خودرو كرايه خودرو رنت خودرو اجاره ون اجاره خودرو در شيراز اجاره اتوبوس اجاره ون بدون راننده. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۷:۰۴

با اجاره خودرو از جريمه دوري كنيد

بسياري از كشورهاي عضو اتحاديه اروپا عمدتا قوانين ترافيكي مشابه هلند را اجرا مي كنند اما هميشه استثنا وجود دارد. آيا شما قصد داريد يك خودرو را در هلند استخدام كنيد؟ پيش از رفتن به مهمترين مقررات ترافيكي، بررسي كنيد.

 

حداكثر سرعت

حداكثر سرعت ها به طور گسترده اي در هر جاي ديگري مانند هلند متفاوت نيستند. در منطقه ساخته شده شما مي توانيد در 50 كيلومتر در ساعت رانندگي كنيد، اما فقط 30 در مناطق مسكوني با محدوديت سرعت محدود مجاز است.

در خارج از منطقه ساخته شده، حد استاندارد به طور كلي 80 كيلوگرم است، مگر اينكه نشانه هاي ديگر نشان دهند. در راهروها (بدون viaducts) اين حد مي تواند 100 كيلومتر بر ساعت در بزرگراه هاي 100، 120 يا 130 كيلومتر بر ساعت باشد.

و سپس در اطراف شهرهايي كه حدود 80 يا 100 كيلوگرم دارند، مناطق انتشار كمتري وجود دارد.

اين طيف گسترده اي از محدوديت هاي سرعت به اين معني است كه خطر ابتلا به جريمه بالا است، بنابراين توصيه مي شود مراقب باشيد، كه نه تنها ايمن تر، بلكه راحت تر در كيف پول شما!

كنترل مسير

شكل خاصي از كنترل سرعت كنترل مسير است. دوربين ها در نقاط ثابت در امتداد جاده نصب مي شوند و تصاويري از هر وسيله نقليه اي كه گذر مي كنند را ضبط مي كند.

با شناسايي پلاك در نقاط مختلف، يك رايانه سرعت متوسط را محاسبه مي كند و اگر اين بيش از حد باشد، از طريق ايميل ارسال مي شود.

تشخيص رادار

آشكارساز رادار ممكن است با تمام اين محدوديت هاي سرعت متفاوت مفيد باشد، اما متاسفانه اين در هلند مجاز نيست. اگر GPS با يك تابع تشخيص رادار داشته باشيد، آن را خاموش كنيد يا جريمه اي از حداقل 420 يورو نداشته باشيد.

تماس با دست آزاد

همانند تقريبا در هر كشور اروپايي ديگر، در حين رانندگي، در برابر قانون هلند قرار دارد كه تلفن همراه شما را در دست شما نگه دارد. علاوه بر تماس هاي تلفني، پيام كوتاه، ايميل، استفاده از اينترنت، گوش دادن به موسيقي و گرفتن عكس نيز ممنوع است. اگر نقصي مرتكب شويد، به جريمه اي از 220 يورو رجوع مي كنيد كه باعث مي شود كه هلند كشور سخت ترين كشور در تمام اروپا باشد!

الكل و مواد مخدر

البته، زماني كه شما بايد رانندگي كنيد، عاقلانه تر نباشد. با اين حال، اگر شما بايد، آن را بيش از يك يا دو نوشيدني. حد مجاز الكل براي رانندگان 0.5 g / l، كه به شبيه بسياري از كشورها است اما كمتر از انگليس است. براي رانندگان كه داراي گواهينامه رانندگي كمتر از 5 سال و يا كمتر از 25 سال هستند، حد مجاز 0.2 گرم در ليتر مورد استفاده قرار مي گيرد. اين فقط با يك ليوان آبجو است. و بدون شك مي گويد مصرف مواد مخدر و رانندگي در هر شرايطي اشتباه است.

حمل و نقل كودكان

دستورالعمل اتحاديه اروپا بيان مي كند كه بچه هاي كوچكتر از 1.50 متر بايد در صندلي مورد تاييد و مناسب كودك (يعني يك صندوق مناسب براي قد و وزن كودك) حمل شود. در هلند، اين مقررات مربوط به كودكان زير 12 سال كه كمتر از 1.35 متر هستند. آيا شما قصد داريد ماشين را استخدام كنيد؟ پس فراموش نكنيد كه صندلي كودك مورد نياز را همزمان بگيريد!

پاركينگ در شهرها

در بسياري از شهرهاي بزرگ – مانند آمستردام، روتردام، لاهه و اوترخت – پاركينگ در مركز شهر گران است: هزينه هاي 5 يورو در ساعت غير معمول نيست. اما بسياري از شهرها داراي امكانات بزرگ پاركينگ – به اصطلاح P + R (پارك و ريد) – امكانات در حومه شهر، جايي كه شما مي توانيد به راحتي پارك كنيد و همچنين بليط هاي حمل و نقل عمومي رايگان را به مركز شهر برسانيد و به عقب – بسيار كمتر تنش زا!

جريمه هاي ترافيكي

مردم هلندي معمولا پيام هاي خوبي را از طريق پست به خانه هايشان منتقل مي كنند. با اين حال، رانندگان خارجي كه متوقف شده اند، معمولا براي پرداخت جريمه نقدي (به صورت نقدي يا با استفاده از بدهي و يا كارت اعتباري) مجاز مي باشند. اگر شما يك ماشين استخدام كرده باشيد، هرگونه اطلاعيه خوب براي شركت حمل و نقل خودرو براي ارسال به آدرس خانه خود ارسال مي شود. پس از آن مي توانيد پرداخت يا درخواست تجديدنظر كنيد.
خوب آماده باشيد

اگر بخواهيد اطلاعات بيشتري در مورد قوانين ترافيكي در هلند بدست آوريد، اجاره خودرو پارسي  خوشحال خواهد شد كه به شما در راه شما كمك كند! 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۸:۲۳

به روز كردن فهرست ثبت سفارش خودرو

كيا

سايت ثبت سفارش خودرو (ثبتارش) كه به مدت 6 ماه بسته بود، فهرست خودروهاي سواري مجاز براي ورود به كشور را به روز كرد.
اگرچه در فهرست 58 گانه خودروهاي سواري مجاز به واردات، برندهايي همچون  لوازم يدكي كيا، بي ام و، بورگوارد، رنو، نيسان، تويوتا، سيتروئن، سانگ يانگ، ميتسوبيشي و هيوندا به چشم مي خورند و خودروهاي با حجم موتور بالاتر از 2500 سي سي همچنان اجازه واردات ندارند اما ثبت سفارشي صورت نمي گيرد.

لوازم كيا

بر اساس اين گزارش به روز رساني سايت ثبت سفارش خودرو در حالي است كه مجتبي خسروتاج از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو تا جمعه 8 دي خبر داده و گفته بود: البته تا زماني كه مجوز ثبت سفارش همراه با سود بازرگاني و ميزان تعرفه ها اعلام نشود ثبت سفارش انجام نخواهد شد.
برخي فعالان حوزه واردات خودرو به نقل از وزير صنعت خبر داده بودند كه مجوز و دستورالعمل ثبت سفارش خودرو تا روز چهارشنبه 6 دي باز مي شود اما خسروتاج رئيس سازمان توسعه تجارت با  قطعات يدكي كيا بيان اينكه خود در جلسه با وزير حضور داشته است آن را ناشي از برداشت نادرست برخي حاضران در جلسه دانست. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۵:۵۱

معاينه فني خودرو هاي سبك

كيا

افزايش تعداد مراكز معاينه فني خودروهاي  قطعات يدكي كيا سبك توسط استانداري و وزارت كشور تعيين و به شهرداري ابلاغ شده است .
قريب به 10 سال است كه مراكز معاينه فني خودروهاي سبك در حال خدمت رساني به مردم مي باشند و منحصرا به معاينه خودروهاي سبك ختم نمي شود؛ چراكه موتورسيكلت ها نيز در اين مراكز معاينه فني مي شوند.
در مراكز معاينه فني علاوه برمعاينه موتورسيكلت ها، تست دو ديفرانسيل خودرو، تست هيدرواستاتيك كه مختص خودروهاي گاز سوز مي باشد و تست چشمي انجام مي شود .
درغرب كشور فقط در استان همدان تست هاي لازم جهت معاينه خودروهاي گازسوز انجام مي شود.
مدت اعتبار برگ معاينه فني خودرو هاي سبك : مدت اعتبار خودروهاي سبك عمومي بسته به سال توليد 3 تا 6 ماه مي باشد و همچنين خودروهاي شخصي كه صفر مي باشند به مدت 5 سال معاف از معاينه فني و بعد از اين مدت پس از دريافت برگ معاينه فني به مدت 1 سال اعتبار دارد.

لوازم كيا

در مورد خودروهايي لوازم يدكي كيا  كه داراي برگ معاينه فني مي باشند و بعد از مدتي دچار نقص فني مي شوند : در چنين مواردي برگ معاينه فني خودرو باطل مي شود و فرد در صورت بروز هرگونه نقص فني و يا تصادف بايد به مراگز معاينه فني جهت معاينه مجدد مراجعه كرده و برگ معاينه فني جديد دريافت كند.
نظارت و بازرسي مراكز به صورت اتفاقي است، نماينده و يا بازرس از طرف سازمان خودرويي معيوب جهت معاينه فني به مراكز برده و پس از معاينه در صورت تخلف به سازمان اطلاع داده و رسيدگي لازم صورت مي گيرد.

قطعات كيا

اداره محيط زيست استان با استفاده از دستگاه  لوازم كيا كاليبراسيون خودروهاي موجود را تست و در صورت تخلف به سازمان معاينه فني خودرو هاي سبك اخطار مي دهد.
مراجعه مردم به مراكز معاينه فني سفرهاي ايمن تر و همچنين كاهش مصرف سوخت را به دنبال دارد و در اين زمينه بايد فرهنگسازي شود چراكه مراجعه به اين مراكز هزينه نيست بلكه سرمايه گذاري است 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۱۱

نسل دوم پيكانتو وارد بازار شد

كيا

 

معرفي نسل دوم پيكانتو در مالزي آغاز شد.
خودروساز لوازم كيا پيكانتو مدل 2018 را روز 10 ژانويه 2018 براي اين كشور عرضه خواهد كرد.
نسل سوم پيكانتو داراي طول 3595 ميلي متر، عرض 1595 ميلي متر، ارتفاع 1485 ميلي متر و فاصله بين دو محور 2400 ميلي متر است. ارتفاع آن از سطح زمين 141 ميلي متر است. اين خودرو در سراسر دنيا با سه گزينه موتور به فروش مي رسد. آپشن پايه اين خودرو 1.0 ليتري MPI دمش طبيعي سه سيلندر بنزيني با قدرت 67 اسب بخار و گشتاور 96 نيوتون متر است. سپس موتور 1.25 ليتري MPI دمش طبيعي چهار سيلندر بنزيني اين خودرو با قدرت 84 اسب بخار و گشتاور 122 نيوتون متر قرار دارد.

لوازم يدكي كيا

آپشن موتور ممتاز اين خودرو نيز 1.0 ليتري T-GDi توربوشارژ سه سيلندر بنزيني با قدرت 100 اسب بخار و گشتاور 172 نيوتون متر است. گزينه هاي گيربكس اين خودرو شامل دستي پنج سرعته و اتوماتيك چهار سرعته است.
گمان مي رود كيا در مالزي قطعات كيا پيكانتو كاملا جديد را با موتور 1.2 ليتري MPI و گيربكس اتوماتيك چهار سرعته عرضه كند.

قطعات يدكي كيا

ويژگي هاي اصلي در اين خودرو شامل چراغ هاي جلوي پروژكتوري با LEDهاي ديد در روز، دستگيره هاي در كرومي، چراغ هاي عقب LED، ورودي بدون سويچ، سيستم سرگرمي با نمايشگر لمسي 7 اينچي و اپل كارپلي و اندرويد اتو، دوربين ديد پشت، ESC، HSC و شش كيسه هوا است.
كيا هنوز قيمت پيكانتو 2018 را در مالزي اعلام نكرده است. پيش فروش اين خودرو اكنون به صورت آنلاين انجام مي شود. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۱:۳۶

گرند استاركس 12 سرنشينه ي هيونداي

هيونداي

قطعات هيونداي مدل هاي متنوعي از خودروهاي خود را در آمريكا به فروش مي رساند، ولي برخي از اين مدل ها هستند كه ما هيچ وقت آن ها را نديده ايم. مانند گرند استاركس. اين خودرو كه در ديگر بازارها با نام هايي چون آي لود، آي مكس، آي 800 و اچ 1 به فروش ميرسد . دربازار آمريكا بيشتر شبيه به يك ون تجاري مي باشد تا يك ميني ون 12 سرنشينه! طول اين خودرو به اندازه سدونا است با اين تفاوت كه مي تواند 12 سرنشين را در 4 رديف صندلي خود جاي دهد.
رونمايي اين مدل كه نسل دوم اين خودرو مي باشد بيش از يك دهه قبل بوده است ولي براي عقب نماندن اين كمپاني اخيرا يك مدل فيس ليفت از آن معرفي كرده است. اين فيس ليفت شامل يك طراحي قسمت عقب و جلوي جديد است كه چراغ هاي جديد عقب و جلو به زيباتر و دلربا شدن آن كمك زيادي كرده اند.
جلوپنجره  اين خودرو نيز جديد و بزرگ تر از مدل قبل شده . طراحي كابين  كاملا تغيير كرده و شامل يك صفحه نمايش 8 اينچي و فرمان و تريم هاي به روز شده مي شود.

قطعات هيونداي

از آن جايي كه اين مدل يك خودرو تجاري است، نيروي مورد نياز آن از يك موتور توربوديزل 2.5 ليتري تامين مي شود. اين موتور 138 اسب بخار نيرو و 260 پوند فوت گشتاور توليد مي كند و به يك گيربكس 6 دنده دستي متصل مي شود، با انتخاب گيربكس 5 دنده اتومات، بايد موتور 172 اسب بخاري كه 332 پوند فوت گشتاور دارد را براي خودروي خود انتخاب كنيد/
خريداران كره اي مي توانند اين ميني ون را با سيستم دو ديفرانسيل همراه با يك ديفرانسيل قفل شونده سفارش دهند. قيمت اين خودرو از 2.1 ميليون وون آغاز مي شود كه با نرخ ارز امروز، چيزي معادل 20 هزار دلار مي باشد. لوازم هيونداي علاقه مندان اين مدل در بازارهايي مانند اروپا، بريتانيا و استراليا مي توانند به زودي شاهد حضور اين خودرو در خيابان هاي كشورشان باشند. البته اين خودرو هيچ وقت وارد كشور آمريكا نخواهد شد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۴:۴۲

هنگام اجاره خودرو به چه چيزي دقت كنيم

اجاره خودرو براي اكثر افراد يك اقدام روزانه نيست. بسياري از ارائه دهندگان، قيمت هاي مختلف و شرايط مختلف متفاوت هستند. هر شركت كرايه خودرو شرايط خاص خود را دارد، و كل فرايند اجاره ماشين بسيار خسته كننده است.
بديهي است، پايين ترين قيمت اجاره اتومبيل جذاب ترين است. اما هزينه هاي پنهان، مانند هزينه بيمه مسئوليت، تخفيف و / يا اتهامات كارت اعتباري، افزوده مي شود و هزينه كل را بيش از پيش بيني مي كند. 

با اجاره خودرو شما اين مشكل را نداريد. قيمت اجاره همواره 100٪ تمام شده است. آيا شما در خودرو اجاره اي در هلند نياز داريد؟ ما اجاره ماشين را به عنوان ساده، لذت بخش و سود آور كه ممكن است.

 

اجاره خودرو و نكته هاي آن

هنگام اجاره خودرو به چه چيزي دقت كنيم


بيمه مسئوليت اجاره خودرو در تهران


در صورت اجاره خودرو در تهران ، بيمه مسئوليتي مجاز است. اين بيمه هزينه هاي مواد و آسيب هاي فيزيكي را براي ديگران مي پردازد كه مي تواند زماني كه فرد ديگري زخمي مي شود بسيار بالا باشد.

بيمه مسئوليت و كاسكو (بيمه تلفات و برخورد خودرو ) براي اروپاي غربي در كل هزينه اجاره ماشين در  اجاره خودرو شامل مي شود. علاوه بر اين، مسافران شما براي همان قيمت پايين بيمه مي شوند و شما مي توانيد يك راننده اضافي را به صورت رايگان اضافه كنيد.

تخفيف براي خودروهاي اجاره اي

هر اجاره خودرو در تهران در هلند داراي قيمت تقريبي متفاوت است و در از دست دادن و سرقت متفاوت است. هميشه چك كنيد كه كدام كسر محاسبه مي شود.

شركت هاي اجاره اي مختلف اتومبيل شما را به بيمه اضافي مي گيرند. اين بيمه اضافي به قيمت اجاره اصلي افزوده مي شود، و آن را به آسمان بالا مي برد!

هزينه در  هزينه اجاره خودرودر حداكثر 125.00 يورو. شما مجبور نيستيد كه بيمه اضافي را بپردازيد و استثناهاي بيمه اي براي اغلب خسارت هاي معمول وجود ندارد. اجاره خودرو از شرايط بدون مزاحمت استفاده مي كند.
هزينه هاي پنهان

آيا ميخواهيد يك ماشين را در هلند در يك قدمي آسان بپيچيد؟ اكثر اجاره خودرو اين را پوشش مي دهد، اما شما را به پرداخت كارت اعتباري اضافي، لغو و / يا رزرو هزينه. اطمينان حاصل كنيد كه قبل از اجاره ماشين كه ميخواهيد شرايط را بررسي كنيد.

اضافي كه پارسي بايد ارائه دهد

اجاره خودرو پارسي ارائه مي دهد چندين اضافي به صورت رايگان، مانند صندلي كودك يا كودك و يك GPS رايگان براي استفاده در هلند و بلژيك. اما نه فقط اين! شما به صورت رايگان از فرودگاه منتقل مي شويد و هيچ هزينه اي براي لغو تحويل نمي گيريد

تابستان در راه است. بسياري از گردشگران از تابستان تابستان به هلند مي آيند و فرودگاه هاي هلندي را جمع مي كنند.

به عنوان يك مهاجر، استخدام يك ماشين يك راه حل عالي است، اما در طول فصل تابستان اتومبيل استخدام اغلب خارج از اتومبيل است.

آيا شما در سفر تجاري به هلند مي رويد و آيا به دنبال استخدام اتومبيل هستيد؟

با استفاده از اتومبيل هاي اجاره اتومبيل  شما در هيچ وقت از مقصد خود در آمستردام، روتردام، اوترخت، ماستريخت يا گرونينگن نخواهيد بود. طيف گسترده اي از اتومبيل هاي كرايه (مانند رنو، اوپل، فولكس واگن، ولوو و فورد) هر بار ورود سريع و ايمن را دريافت مي كنند.

حمل و نقل از فرودگاه مهرآباد

اجتناب از عجله تعطيلات در ماشين حساب كرايه ماشين با استخدام يك ماشين در آمستردام در پيش در  اجاره اتومبيل. ما ماشين استخدام خود را به فرودگاه هدايت خواهيم كرد و پس از آن ما در سالن ورودي منتظر شما هستيم.

ما به ماشين كرايه انتخابي شما اسكورت مي كنيم و به شما اطلاعات لازم را ارائه مي دهيم تا سريعا به جاده برويد.

شما مي توانيد در سراسر هلند براي تنها € 24،00 در تمام روز درايو. اين بدان معني است كه پس از ورود هزينه هاي اضافي وجود نخواهد داشت. علاوه بر هزينه هاي پايين، شما و مسافرانتان براي 100٪ بيمه مي شوند و شما يك GPS رايگان براي استفاده در طول اقامت خود دريافت خواهيد كرد.

حمل و نقل از فرودگاه امام

براي كرايه ماشين در امام شما در جاي مناسب در اجاره خودرو پارسي هستيد. به طور طبيعي سرويس براي هر دو  و همان است. شما يك خودروي بدون سرنشين را براي انتخاب مقصد خود تضمين مي كنيد.

جاذبه هاي گردشگري در تهران

رفتن به سفر تجاري به اين معني نيست كه شما نميتوانيد از مناظر زيبا در هلند لذت ببريد كه هلند بايد ارائه دهد. در يك درايو 20 دقيقه اي از فرودگاه شما در (ميدان موزه) در آمستردام هستيد.

اين ميدان براي نمايشگاه جهاني در سال 1883 ساخته شده است، و در حال حاضر مربع بين موزه ، موزه ون گوگ و است. سه برجسته در آمستردام شما نمي توانيد از دست بدهيد

علاقه مند به چه چيزهاي ديگر زيبا كه هلند مي تواند ارائه دهد؟ چك كنيد وبلاگ ما در 6 بهترين جاذبه هاي گردشگري در هلند كه شما بايد ببينيد.

طبق مقررات اتحاديه اروپا، كودكان تا ارتفاع 1.50 متري بايد صندلي ماشين مورد تاييد و مناسب قرار بگيرند. مناسب در اين زمينه مناسب براي قد و وزن كودك است.

صندلي كودك تاييد شده است؟

كرسي هاي كودك تصويب شده عبارتند از كرسي هاي صندلي خودرو (0 تا 13 كيلوگرم)، كرسي هاي ماشين كودك (13 تا 18 كيلوگرم) و كرسي هاي تقويت كننده (18 تا 36 كيلوگرم). صندلي كودك بايد البته با استانداردهاي ايمني اروپا مطابقت داشته باشد. كرسي هاي تصويب شده كودك را مي توان با برچسب  يا انطباق با  شناخت.

مقررات هلندي كمتر سخت است

در هلند، مقررات كمي سخت تر است: صندلي كودك براي كودكان زير 18 سال كه كوچكتر از 1.35 متر هستند، اجباري است. همچنين، كودكان مجاز به نشستن در جلوي و همچنين در پشت هستند.

توصيه مي شود نوزادان و بچه هاي كوچك را در صندلي عقب تا زماني كه ممكن است – يعني در جهت مخالف سفر. اين به آنها حفاظت بهتر در صورت برخورد پيشاني را مي دهد.

استفاده از كمربند ايمني

كودكان بلندتر از 1.35 متر ممكن است از يك صندلي تقويت كننده استفاده كنند، اما بايد كمربند ايمني خودرو را در هر زمان استفاده كنند. كمربند خودرو براي كودكان و بزرگسالان هميشه بايد مطابق دستورالعمل سازنده استفاده شود. تنها پس از آن آنها ايمني مطلوب را ارائه مي دهند.

توسعه دهنده ي صندلي هاي عقب: بله يا نه؟

نه، شما نمي توانيد يك كمربند ايمني كمربند با صندلي كودك استفاده كنيد، زيرا كيفيت اين هميشه قابل اعتماد نيست.
كمربند صندلي: بله يا نه؟

كمربند يا كمربند ايمني كمربند شانه را از فشار دادن گردن جلوگيري مي كند. كليدهاي كمربند ايمني اغلب بخشي از تقويت كننده صندلي هستند، اما آنها نيز مي توانند به طور جداگانه خريداري شوند.

شما فقط مي توانيد از كمربند ايمني جداگانه براي كودكان تا ارتفاع 1.50 متري كه از 36 كيلوگرم وزن دارند و براي بزرگسالان كمتر از 1.50 متر استفاده كنيد. يك كليپ كمربند ايمني جداگانه تنها به كمربند شانه و نه كمربند كمر متصل مي شود.
استفاده از كيسه هاي هوا

اگر كودك شما در يك صندلي عقب خودروي جلو در اتومبيل حمل مي شود، بايد اطمينان حاصل كنيد كه كيسه هوا براي اين صندلي غيرفعال است.

كتابچه راهنماي ماشين شما به شما نشان خواهد داد چگونه اين كار انجام مي شود.
مقررات خارج از كشور

همانند هلند، ديگر كشورهاي اتحاديه اروپا بعضي اوقات مقررات كمي متفاوت براي حمل بچه ها در خودروها دارند، به خصوص با توجه به حداقل ارتفاع، وزن و سن.
كتاب در زمان!

آيا شما در ماشين استخدام خود با شما بچه ها را مي گيريد؟ نگاهي به صندلي اتومبيل كودك ما. شما مي توانيد ترجيحات خود را در فرم رزرو در گزينه “گزينه ها” ارائه دهيد و آنها را نشان دهيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۲:۰۴

اجاره ماشين بدون راننده

اجاره ماشين در تهران بدون راننده براي مسافرت آسان و آرامش و امنيت سفر و ماشين مهم است و مي خواهيد كه يك سفر با شكوه داشته باشيد.

 

به همين دليلما اجاره ماشين براي مسافرت را به شما توصيه مي نماييم و ماشين ايمن و قابل اعتماد براي مدت زمان سفر خود را فراهم كنيد و يك سفر ايده آل داشته باشيد

 

انتخاب ماشين براي اجاره ماشين در تهران بدون راننده

 

شما مي توانيد با پروا به در عقيده اخذ بودجه و ليست قيمت ها و شمار روزهايي كه مي خواهيد ماشين را اجاره كنيد ماشين باره نظر خود را انتخاب كنيد.

شايد دلتان بخواهد براي يك قرار ملاقات كاري و يا مسافرت تو شهري و يا برون شهري خودروي تشريفاتي داشته باشد و يا يك خودروي شاسي بلند نيرومند و يا سواري خانوادگي داشته باشيد.كه همه اينها تسكين و راحتي را براي شما به همراه دارد.

براي امور داخل شهر مي توانيد با كرايه اتومبيل بدون راننده و يا اتومبيل اجاره اي با راننده ساير از وسايل نقليه عمومي بهره‌گيري نكنيد ، در ضمن اگر بخواهيد كمتر هزينه كنيد مي توانيد با اجاره ماشين ارزان طهران يك خودروي مختصر مصرف و با بها پسنديده همانند اجاره ماشين پژو اجاره كنيد.

ليست قيمت خودروها

خودرو ها تنوع زيادي دارند تنها با پروا به نيازي كه شما داريد انتخابمي شوند و بيچارگي شما را بر طرف مي كنند.

نياز شما را بر طرف كنندنرخ كرايه ماشين بسته به شركت و سنه توليد اتومبيل و مدت موعد در خواستي شما متفاوت است فلذا با نگاهي به ليست قيمتهاي شركت مي توانيد خودرو مورد نظر خود را گزينش نماييد.

اجاره ماشين بدون راننده در تهراناجاره ماشين بدون راننده در تهران

مقايسه اجاره ماشين با راننده و بدون راننده

پرطرفدارين اجاره ماشين ،رنت ماشين با راننده است. اجاره ماشين در تهران بدون راننده احد از پرطرفدار ترين ها در صنعت اجاره خودرو مي باشد .

يكي از مزيت هاي اين روش در پسنديدن داشتن كامل اتومبيل مي باشد و شما مي توانيد به هر نحوي كه خويش مي خواهيد به رانندگي بپردازيد و از گذرگاه لذت ببريد.ولي كرايه ماشين با راننده نيز برتري هاي خودش را دارد .

وقتي ماشين با راننده اجاره مي كنيد تمام خرج هاي ناشي از زيان هاي احتمالي به خودرو برعهده راننده است و يگانه از برترين برتري هاي كرايه اتومبيل با راننده مي باشد. و ميزان تعهدات فرد كرايه كننده خودرو در قبال خودرو اجاره شده به ميزان قابل ملاحضه اي تفريق پيدا مي كند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۵۷

اجاره خودرو و شرايط آن

در اين نوشتار قصد داريم اجاره خودرو  و شرايط آن را برايتان شرح دهيم .

اجاره خودرو و شرايط ، مسأله باره پروا در كرايه يك خودرو ، نكات فني خودرو و امنيت آن مي باشد . براي خريد راحت تر يا اجاره خودرو مي طاقت با مراجعه به سايت هايي در كشورهاي آمريكا و اروپا كه اكثر خودروهاي گيتي تست برخورد شده اند ، بهتر تصميم گيري كرد .


موسسه اي به اسم رنت ماشين پارسي و مجلس ايمني آمريكا ، اين آزمايش ها را سپريدن مي دهد كه با توجه به بررسي فيلم تست هاي تصادفات اتمام شده كه در موسساتي مثل مايراي انگلستان جاسازي و تنظيم شده است .
يك خودرو بر اساس ميزان ايمني اتومبيل اثناء تصادف ، توسط سايت امتياز دهي مي شود . همگي خودرو هاي فرآوري شده تست برخورد شده است به جز چند مدل وطني در آمريكا يا اروپا .
در اين مطلب پر فروش ترين خودرو ها در كشور را شناسايي مي نماييم تا كمينه آگاهانيدن را به شما در مورد كرايه ماشين در ايران از دسته پشت چه فرماني بنشينيد و در زمان كرايه خودرو بدون راننده با توجه به نيازتان آن را كرايه كنيد .

تست تصادف در اجاره خودرو

در امنيت اجاره خودرو تست برخورد به گونه اي صورت مي گيرد كه چه خسارت هايي جاني را اثناء تصادف به به اتفاق خواهد داشت .
براي نمونه چه اتفاقي براي ستون درب هايش و سقف هنگامي كه يك خودرو برخورد مي كند مي افتد و چه اتفاقاتي براي سرنشينان آن مي افتد ؟
چقدر بردباري دارد در زمان تصادف موتور و ساز و برگ داخل كاپوت وارد اتوموبيل شده و به سرنشينان آفت بزند ؟
طبيعي است كه بيشترين نمره براي خودرويي خواهد بود كه كمترين زيان را وارد مي كند .

بدبختانه شوربختانه اجاره خودرو هاي توليد دروني خيلي كامياب نشدند در اين آزمايشات نمره قابل قبولي را كسب كنند .

اجاره ماشين در ايران

ماشين پژو پارس يا پژو پرشيا

اين ماشين در سال 1379 در شركت ايران خودرو توليد شده است . رنت ماشين پژو پارس حائز موتور 9/1 ليتري و با نيرو 98 اسب بخار مي باشد و از مزاياي آن ميتوان به آلايندگي كم و مصرف سوخت ميانه اشاره كرد و در همان سان مي توان به راحتي سرعت ماشين را به بيش از 120 KM رساند به گونه اي كه عجله گيري قابل توجهي را اثناء پيشي براي اتومبيل فراهم مي سازد .

مي طاقت با پروا به مصرف سوخت و امنيت اين ماشين كرايه اي ، آن را براي سفرهاي بين شهري دلخواه داشت .
اين اتومبيل با رعايت استاندارد هاي كنترل آلودگي و مصرف روز دنيا و در ضمن تجهيزات به شغل رفته در آن مانند اجازه تقويت شده ، موتور با سيستم انژكتوري ، كولر 3 زمانه ، آينه خارجي با كنترل برقي و … به راستي محيطي آرام براي راننده و راز نشينان را فراهم مي كند .

اجاره اين اتومبيل براي مسيرهاي طولاني مناسب است و توريست هاي بيگانه با رعايت كيلومتر مجاز تايين شده ، مي توانند با تسكين و آسايش به گشت و گذار در مملكت عزيزمان ايران بپردازند .

اين اتومبيل در بازار كرايه اتومبيل ايراني جز اولين ماشين هايي است كه با قيمت مناسب به حساب مي آيد.

اجاره ماشين ايراني پژو 206

اين خودرو اغلب مورد پسند قشر جوان جامعه مي باشد و نتيجه تست هاي صورت گرفته براي امنيت اين خودرو خوشبختانه كاميابي آميز بوده و مشخص شده كه ايمني لازم را داراست و از پنج ستاره چهار ستاره بنياد نهاد سازمان اجاره خودرو كار رنت را ازان خويش كرده است .

اين خودرو در هنگام سانحه اگر كاپوتش آفت ببيند موتور مچاله شده به سمت زمين متمايل مي شود و اين فرمايش براي سلامت راننده و سرنشينان امري بايسته است زيرا بجاي انكه موتور ، درون خودرو شود و به راننده و سرنشين آسيب برساند به سمت زمين هدايت مي شود و همين سوژه در ايمني بودن اين خودرو نكته مثبتي است كه سطح ايمني را بالا مي برد .

نكته اي كه بايد به آن پروا كنيد اين است كه هنگامي كه يك خودروي ايراني را اجاره كرديد ، مجاز به پيمودن 250 كيلومتر در روز مي باشيد .

البته در اجاره اتومبيل با راننده و خودروي تشريفاتي يا ماشين عروس و رنت ماشين ، كيلومتر اضافه به نوع اي ساير محاسبه مي شود .

اجاره خودرو در تهران و شرايط آنشرايط اجاره خودرو در تهران

شرايط اجاره خودرو

اجاره خودرو حائز شرايط بسياري است به نوع اي كه از شركتي به كمپاني ساير و كشوري به كشور ساير تفاوت دارد . كرايه كننده بايد نسبت به شرايط دريافت خودرو پايبند بوده و به همان چهره كه اتومبيل را ديافت كرده ، در همان شرايط يكسان نيز بازگرداند براي نمونه نبايد از محدوديت مسافت تعيين شده تجاوز كند در غير اين چهره پرداخت خرج اضافي امري بديهي است .

يكي ساير از قوانين كمپاني هاي كرايه دهنده خودرو ، محدوديت سني مي باشد .

حداقل سن براي كرايه 19 مي باشد . كشورهايي مثل آمريكا ، كمينه سن قانوني براي گرفتن استشهاد نامه 15 يا 16 سال است .

ليست قيمت خودروها

اكثر شركت هاي اجاره خودرو براي خرج هاي اضافي در سررسيد مراجعت خودرو يا عوارض جاده اي ، سوخت از دست رفته يا جريمه هاي هوشمند ( دوربين ) از كارت اعتباري استفاده مي كنند .

برخي كمپاني ها به ازاي يك كارت اعتباري ، دربايستن به سپرده نقدي زيادي دارند براي مثال در ايران براي اجاره خودرو بدون راننده با توجه به خودرو باره عقيده پول نقد به عنوان قرض الحسنه و وانگهي چك يا سفته در اختيار مي گيرد.

در اين برگه قيمت خودرو ها را مشاهده كنيد: ليست قيمت خودروها 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]