در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۲۷:۲۷

كمپاني نفت و خودرو هاي الكتريكي

كيا

ا اوپك هنوز انتظار دارد كه مصرف نفت در دهه‌هاي قطعات يدكي كيا  آينده افزايش مي‌يابد زيرا خودروهاي الكتريكي احتمالاً نمي‌توانند با سرعت رشد كنوني خودروهاي مجهز به پيشرانه‌هاي احتراق داخلي را كنار بزنند مگر اينكه سناريوي ديگري رخ دهد.در خبر جديد منتشر شده آمده است:
احتمال اينكه خودروهاي الكتريكي بتوانند در كمتر از 24 سال بازار خودروهاي سواري را تحت سيطره خود قرار دهند بسيار كم است. با اين وجود چندين كشور تلاش‌هاي خود براي كسب سهم بيشتر از بازار براي خودروهاي الكتريكي را اعلام كرده‌اند.

قطعات كيا

كمپاني‌هاي نفتي توجه رو به افزايشي به بازارهايي لوازم يدكي كيا چون فرانسه، بريتانيا و حتي چين نشان مي‌دهند زيرا اين كشورها برنامه‌هايي براي منع فروش خودروهاي احتراق داخلي در سال‌هاي آينده دارند. اوپك مي‌گويد تا سال 2040 تنها 8 درصد بازار در اختيار خودروهاي الكتريكي خواهد بود و اين امر تأثير كمي روي مصرف نفت خواهد داشت. اين در حالي است كه يكي از متخصصان بلومبرگ مي‌گويد تا آن زمان يك‌سوم خودروها قواي محركه الكتريكي خواهند داشت.ديگر تغييري كه مي‌تواند روي تقاضاي نفت تأثير بگذارد استفاده انبوه از سرويس‌هاي اشتراك خودرويي مشابه اوبر و Lyft است. در آمريكا سرويس‌هاي اشتراك خودرويي مي‌توانند تقاضا براي نفت را تا سال 2040 به اندازه 7 درصد كاهش دهند.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۲۵:۴۰

تاثير خودروهاي الكتريكي بر قلب بيماران

هيونداي

اين مطالعه از 26 مرد و 8 زن با سن متوسط 69 سال استفاده كرده است. تمامي اين افراد داراي دستگاه شوك قلبي بوده كه در موقعيت هاي مختلف با استفاده از خودروي تسلا مدل S P90D و شارژ با جايگاه 220 ولتي مورد آزمون قرار گرفته‌اند. عملكرد دستگاه شوك قلبي بيماران در خلال اين تست‌ها مورد بررسي قرار گرفته است. تنظيمات اين دستگاه‌ها بر روي حساس‌ترين قطعات يدكي هيونداي  نقطه بوده و هيچ پيام الكترومگنتكي يا ديگر مداخلات از سوي خودرو يا جايگاه شارژ مشاهده نشده است.

قطعات هيونداي

در اين مطالعه پزشكي از خودرويي ساخت تسلا استفاده شده اما بايد مطالعه ياد شده با طيف وسيع‌تري از خودروهاي الكتريكي صورت پذيرد. البته گفته لوازم يدكي هيونداي  شده خودروهاي تسلا در زمان شارژ نسبت به خودروهاي مشابه فعاليت الكتريكي بسيار بيشتري را توليد مي‌كنند.

لوازم هيونداي

مطالعه مذكور نشان مي‌دهد كه خودروهاي الكتريكي براي افرادي كه داراي بيماري‌هاي قلبي هستند ايمني بيشتري دارند اما ما پيشنهاد مي‌كنيم درباره خريد جديدترين محصول تسلا يعني رودستر بيش از ساير موارد فكر كنيد. شتاب صفر تا 96 كيلومتر در ساعت رودستر جديد كمتر از 2 ثانيه بوده كه قطعاً مي‌تواند براي رانندگاني با بيماري‌هاي قلبي خطرناك باشد.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۲۳:۲۶

نكاتي براي آگهي آنلاين فروش خودرو

كيا

نكات برجسته‌ي خودرو و ويژگي‌هاي مثبت قطعات يدكي كيا آن كليد اصلي فروش آنلاين خودرو است. به همين دليل است كه بسياري از تبليغات اطلاعات مهم را ذكر نمي‌كنند و يا داستان كامل درباره‌ي يك خودروي دست‌دوم را بازگو نمي‌كنند.در نوشته‌ي زير برخي از مواردي را كه بايد در يك تبليغ خوب مدنظر قرار داد ذكر كرده‌ايم، اميدواريم كه موردتوجه شما عزيزان قرار گيرد. با ما همراه باشيد.سخنگوي eBay Motors كه سرويس فروش خودروي دست‌دوم آنلاين است اين‌گونه بيان مي‌دارد:به‌منظور جلب‌توجه هر چه بيشتر نسبت به خودروي فروشي خود، ليستي از مفيدترين اطلاعات را ذكر كنيد

قطعات كيا

بديهي است كه مهم‌ترين اطلاعات شامل مدل، سال ساخت، نوع تريم خودرو، ميزان مسافت طي شده، مصرف سوخت و نوع گيربكس مي‌باشد و مي‌تواند تأثير زيادي بر ارزش خودرو داشته باشد.
در كنار ذكر جزئيات اساسي خودرو مطمئن شويد كه متني واضح و صريح را مي‌نويسيد لوازم يدكي كيا ، اطلاعاتي كه به‌صورت روتين توسط خريداران جستجو مي‌شوند.مهم‌تر از همه اضافه كردن عكس است چرا كه يك ليست كامل بدون عكس ديد كلي خريداران را تقليل مي‌دهد و نوعاً باعث القاي قيمت‌هاي پايين مي‌شود. آيا شما يك خودرو را بدون ديدن آن مي‌خريديك تبليغ موفق دربردارنده‌ي عكس‌هايي از داخل و خارج خودرو و از تمام زوايا است.

لوازم كيا

 

مواردي كه گفتيم پايه و اساس يك تبليغ خوب است. اطلاعات زياد هرگز نكته‌ي منفي نيستند و به درك كلي خريداران از خودروي شما كمك خواهد كرد. شما مي‌توانيد ليستي از جزئيات را به‌صورت مرتب تهيه نموده و كار را براي خريدار راحت‌تر و سريع‌تر نماييد.در كنار ليستي از جزئيات و حقايق، توضيحات مشخص و شخصي ازجمله پس‌زمينه و تاريخچه‌ي خودرو مي‌توانندتأثيرگذار باشند.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۲۰:۱۶

لغو توليد صدها خودرو در چين

هيونداي

 

بلومبرگ مي‌گويد اين دستور مدل‌هايي را تحت تأثير خواهد داد كه  قطعات يدكي هيونداي از عهده محدوديت‌هاي جديد مصرف سوخت چين بر‌نمي‌آيند و ظاهراً حتي خودروهايي از آئودي، شورولت و مرسدس بنز نيز كه با شركايي چيني آنها به صورت مشترك توليد مي‌شود در ليست به چشم مي‌خورند. درحالي‌كه توقف توليد 553 خودرو زياد به نظر مي‌رسد اما مدير انجمن خودروهاي سواري چين مي‌گويد اين ميزان خودرو در واقع درصد بسيار كمي از خودروهاي سواري توليدي در چين را شامل مي‌شود.

قطعات هيونداي

اين ليست توسط مركز سرويس تكنولوژي خودروي چين  لوازم يدكي هيونداي تهيه شده و بايد به اين نكته اشاره كرد كه براي اولين بار است كه چنين ليست رسمي براي توقف توليد خودروها منتشر شده است. وانگ ليوشنگ مي‌گويد چنين اسنادي در آينده بيشتر هم منتشر خواهد شد. او معتقد است اين موضوع حركتي ضروري براي اطمينان از توسعه سالم صنعت خودرو در آينده مي‌باشد.

لوازم هيونداي

چين يكي از بزرگ‌ترين بازارها براي خودروهاي الكتريكي بوده و در آينده تلاش خواهد داشت فروش خودروهاي بنزيني و ديزلي را ممنوع كند. البته اين برنامه برخي مخالفت‌ها را برانگيخته كه از جمله آن‌ها مي‌توان به مديرعامل جنرال موتورز اشاره كرد. ماري بارا گفته است:
ما دولت چين را به همكاري و كار با صنعت خودرو تشويق مي‌كنيم تا با اين كار مطمئن شويم كه جذابيت و تقاضا براي خودروهاي الكتريكي ايجاد مي‌شود.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۴۸:۴۹

اجاره ماشين ؟ با توجه به اين 3 نكته صرفه جويي كنيد

مهم اين است كه بدانيد كه اجاره ماشين يك معامله بزرگ نيست، تا زماني كه بتوانيد اين كار را انجام دهيد، اما اگر آنچه را كه شما بوديد، به اندازه كافي كافي نيست، چه كاري انجام مي دهيد؟

 

البته راه ها و استراتژي هايي وجود دارد كه مي توانيد آنها را دنبال كنيد تا بتوانيد هزينه اي را براي رفتن به يك اجاره ماشين صرفه جويي كنيد.

در زير، 3 راهنمايي مهم را كه شما را قادر مي سازد يكي از ارزان ترين معاملات اجاره ماشين را در كريستچرچ، ولينگتون و غيره پيدا كنيد.

اجاره ماشين ؟ با توجه به اين 3 نكته صرفه جويي كنيد

اجاره ماشين ؟ با توجه به اين 3 نكته صرفه جويي كنيد

1. با استفاده از پلت فرم آنلاين مي تواند پول شما را ذخيره كند

از آنجايي كه اينترنت در جهان شكست خورده است، جهان هرگز همان نيست، زيرا كيفيت زندگي مردم روز به روز در نتيجه منابع اينترنتي افزايش يافته است.

در حال حاضر، تقريبا همه چيزهايي كه در اين دنيا نياز داريد را مي توان از طريق اينترنت پيدا كرد.

به عنوان مثال، اگر شما قصد سفر به سفر داريد و مي خواهيد خدمات اجاره اتومبيل خوب داشته باشيد، بسياري از آنها در اينترنت به صورت آنلاين در دسترس هستند.

همه شما نياز داريد اين است كه اطمينان حاصل كنيد كه با يك شركت استخدام مشروع مشغول به كار هستيد و شما خوب هستيد.

در زير، دليل استفاده از منابع آنلاين را مي توانيد در هنگام استخدام يك ماشين صرفه جويي كنيد.

جستجو براي معاملات در وب سايت هاي معتبر ماشين اجاره آسان است.

وب سايت هاي مسافرتي آنلاين داراي يك مشخصه، يكپارچه و يك سياست استخدام مختصر ماشين است.
شما مي توانيد گزينه هايي را انتخاب كنيد كه به شما امكان مقايسه قيمت ها بين وب سايت هاي مختلف سفر را مي دهد.
وب سايت هاي مسافرتي همچنين با برخي از پاداش ها، اجاره هاي تضمين شده را ارائه مي دهند.
شما مي توانيد در مورد يك شركت اجاره اي خاص اطلاعاتي كسب كنيد تا بدانيد كه آيا ليست ها خوب هستند يا خير.

2. دريافت تخفيف به طور مستقيم از شركت اجاره خودرو

اگر مي خواهيد يك ماشين اجاره اي با نرخ انحصاري خوب دريافت كنيد، قبول مي كنيد كه در اوايل اجاره بهاي خود را پرداخت كنيد، مي تواند نقش بزرگي و بزرگ ايفا كند.

مهم اين است كه بدانيد برخي از شركت هاي كرايه اتومبيل قبل از اينكه حتي ماشين را بردارند، مانند شما مي توانند پرداخت را انجام دهند؛ و در انجام اين كار، آنها گاهي اوقات شما را به ميزان قابل توجهي تخفيف ميدهند تا ارتباط مشتري خوبي با شما ايجاد كنند.

علاوه بر اين، شما انتظار مي رود براي پيوستن به يك برنامه كرايه شركت اجاره اتومبيل يا افزايش زمان اجاره خود، به طوري كه ممكن است شما يك قيمت پايين تر در روز را بپردازيد.

3. مزاياي تخفيف هاي گروه ها و سازمان ها را در نظر بگيريد

گروه هاي عضويت زيادي وجود دارند كه مي توانيد خودتان را شناسايي كنيد اگر بخواهيد برخي از ارزان ترين معاملات كرايه ماشين را بدست آوريد، دريغ نكنيد زيرا تعدادي از مزاياي پيوست شده وجود دارد.

به عنوان مثال، اگر شما در Wellington زندگي مي كنيد و شما به دنبال راهي براي به دست آوردن رنت ماشين با قيمت هاي ارزان تر هستيد.

مي توانيد از اينترنت استفاده كنيد و وب سايت هايي را كه عضويت دارند و به آنها پيوستيد و راهنمايي هاي مفيد پيدا كنيد را جستجو كنيد شما را قادر به استخدام يك ماشين بدون هيچ زحمتي مي كند.

مهم اين است كه بدانيد كه بيشتر اين سازمان ها ارتباط خوب و ارتباطي با شركت هاي اجاره اتومبيل دارند، بنابراين شناسايي خودتان با اين مي توانيد برخي از هزينه هاي استخدام يك ماشين را نجات دهيد.

در نتيجه، اطمينان حاصل كنيد هنگام مذاكره براي معاملات اجاره خودرو ارزان ، از سوالات پرس و جو كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه معامله درست است كه با بودجه شما مطابقت دارد.

علاوه بر اين مهم است كه درك كنيم كه قيمت اجاره ماشين كه در برخي از وب سايت ها ذكر شده ممكن است شامل هزينه هاي اضافي و ماليات نشود، بنابراين هميشه اين را در نظر داشته باشيد و بودجه خود را به طور موثر و كارآمد برنامه ريزي كنيد.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۴۷:۳۳

شهر زندگي اجاره مناسب براي شما

فيس بوك از طريق خيابان هاي ساوانا در سبك! در ساوانا كرايه ماشين، ما چيزي براي هر يك از اجاره داريم.

 

اين كه آيا شما در حال حمله به شهر براي شب، رفتن به محل كار، و يا بچه ها را به تمرين و از تمرين – ما شما را در ماشين مناسب براي نيازهاي شما و در جاده ها در جيغ!

شهر زندگي اجاره مناسب براي شما

شهر زندگي اجاره مناسب براي شما

جوان حرفه اي

مناسب مناسب: نيسان سنترا

جوان، سرگرم كننده و جديد به نيروي كار؟ شما به يك ماشين نياز داريد كه به همان اندازه مشتاق و هيجان است. وارد نيسان سنترا مي شود مسافرت به محل كار، يك نسيم در اين ماشين كوچك و سريع فشرده است.

در اين شخص كوچك، مانند بسياري از فضاي داخلي، يك تنه بزرگ و اقتصاد سوخت عالي، عالي است كه شما را از كار و كار خود لذت ببريد. سفرهاي آخر هفته مشكلي نيست.

اتاق پا در Sentra فراوان است، بنابراين شما و دوستانتان مي توانند در زماني كه شما در جاده ها مي ايستند حل و فصل مي شود. كتاب امروز!

خانواده شهري

Fit Perfect: تلاش نيسان

با يك سال تحصيلي جديد در اطراف گوشه، داشتن يك وسيله نقليه كه مي تواند تمام خانواده را در نظر بگيرد، يك اولويت است! تلاش نيسان مي تواند از كارولين تا تمرين انجام شود.

كابين Quest داراي يك ظاهر طراحي جذاب و ظريف است و بنابراين مامان شما ممكن است رانندگي يك Minivan داشته باشيد، اما ما وعده مي دهيم احساس راحتي مي كنيد.

اگر نياز به كشيدن چيزي بزرگ رخ مي دهد، تلاش براي چالش است، به سادگي كلاسيك پايين صندلي و حمل و نقل مي تواند به تمام نيازهاي حركت خود را سازگار!

ساحل گور

مناسب مناسب: نيسان مورانو

با تابستان هنوز هم در جلسه، و اقيانوس در اطراف ساحل گوشه-تنبل ساحل مطلقا بايد باشد. بارگيري كولر، چرخ دنده ساحل خود را در پشت و با راحتي با نيسان مورانو بزرگ.

يك وسيله نقليه اي است كه داراي يك فضاي داخلي پرطرفدار، مسافت پيموده عالي و اتاق است كه بايد مواد مورد نياز خود را خنك نگه داريد. اضافه كردن در برخي از كرسي هاي باور نكردني راحت است كه راحتي تمام روز را فراهم مي كند، و شما واقعا برنده برنده.

اين متقاطع امن و قابل اعتماد شما را به هر مقصد، نزديك يا دور مي برد!

از زمان خانواده، به زمان ماجراجويي، اجاره خودرو پارسي هر مشتري تحت پوشش است. ما مدل اواخر، وسايل نقليه مسافت پيموده كم كه كارخانه تازه كار هستند و براي شما آماده مي شوند، زماني كه به آنها نياز داريد، ارائه مي دهيم.

پس براي چي منتظري؟ امروز ماشين خود را اجاره كنيد!

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۴۴:۵۰

از دانش آموزان به خانواده ها، بهار در يك استخدام ماشين

تعطيلات بهار يك تعطيلات عظيم در آمريكاي شمالي است.

اين زمان براي از بين بردن كابوس هاي زمستاني است و از آغاز هواي گرم تر استقبال مي شود.

 

به طور سنتي، بهترين مقصد تعطيلات بهار در جنوب است كه خورشيد است – و فرهنگ رانندگي قوي است.

اجاره ماشين شما به فلوريدا، كاليفرنيا، تگزاس يا كارائيب مي آيد .

اجاره اتومبيل شما مي تواند هيجان انگيزتر شود.

در اينجا راهنماي فرود اجاره براي مقصد بهار براي همه و نحوه دريافت بهترين معاملات اجاره اتومبيل براي تعطيلات خود را به سطح بعدي مي دهيد.

از دانش آموزان به خانواده ها، بهار در يك استخدام خودرو

از دانش آموزان به خانواده ها، بهار در يك استخدام ماشين

تعطيلات بهار براي دانش آموزان

دانش آموزان كالج شايد بزرگترين جمعيت براي مسافران بهار است.

با توجه به وقفه اي كه از مطالعات انجام شده.

جوانان به ساحل مي آيند تا بخار كمي بخورند.

در اينجا برخي از بهترين جملات بهار براي دانش آموزاني كه مايل به رفتن هستند جايي است كه اين عمل است.

ميامي! نقطه تعطيلات كلاسيك.

اين شهر كوچك وزنه برداري عالي براي مهماني در شب و ضربه زدن به ساحل در طول روز است.

يك وانت در فرودگاه ميامي را انتخاب كنيد و مي توانيد ببينيد كه از غرب پالم بيچ تا اجاره خودرو چه اتفاقي مي افتد.

حتي يك سفر روزانه را با كليد انجام مي دهد.
پاناما سيتي ساحل در خليج مكزيك يكي ديگر از بزرگ مقصد فلورايد.

يكي از محبوب ترين مراكز تفريحي بهار است.

تمام روزها، هر روز احزاب را در ساحل در نظر بگيريد.
Cancun در مكزيك جايي كمي عجيب و غريب است .

سالانه بيش از 100،000 نفر از سرگرم كننده ها را براي يك هفته سرگرمي مي پذيرد.

يك ماشين را در فرودگاه بين المللي اجاره كنيد و كمي از مكزيك را بين احزاب ببينيد.

باهاما يكي ديگر از نقاط مهم بهار است كه عمدتا در نزديكي ناسا قرار دارد.

اين تنها پرواز كوتاهي از ايالات متحده است، لذا به راحتي با بسياري از هتل ها و استراحتگاه ها، از جمله معروف Atlantis Resort شناخته مي شود.
براي برخي از مردم، سواحل فقط جاذبه نيستند.

يك قطعه بهار گرم در فصل بهار شهري را با اجاره ماشين فرودگاه مكزيكو سيتي امتحان كنيد – براي غذاهاي مكزيكي آماده باشيد!

اهداف بهار براي به دنيا آوردن خانواده ها

با وجود اعتياد به مواد مخدر، تعطيلات بهار فقط براي دانش آموزان كالج نيست.

بچه هاي جوان هم از مدرسه بيرون مي روند و بسياري از مكان هايي كه خانواده ها از جمعيت مي توانند فرار كنند.

هنوز خورشيد كمتري دريافت مي كنند وجود دارد.

اجاره ماشين براي يك خانواده مناسب است.

زيرا بدون نياز به حمل وسايل حمل و نقل عمومي با بچه هاي خسته وجود ندارد.

برخي از اماكن در فلوريدا آفتابي، با مهماني كالج همراه هستند.

جزيره آمليا، فورت مايرز و بخشي از كليساهاي فلوريدا مي توانند ساعات كم ساحلي ساحلي را براي خانواده ها فراهم كنند.
ديزني لند در كاليفرنيا هميشه براي كيدو مورد علاقه است و آب و هواي بهار سردتر آن را براي والدين قابل تحمل تر مي كند.

محدوده وسيعي از كرايه ماشين موجود در LAX وجود دارد، بنابراين شما مي توانيد وسيله نقليه خانوادگي را پيدا كرده و زيارت آناهيم را انجام دهيد.
به عنوان شمال شروع به گرم شدن، شيكاگو به زندگي مي آيد.

اين شهر فوق العاده اي در غرب، همه چيز را از پيتزا عميق پلاستيكي به موزه هاي كلاس جهاني مي دهد و انتخاب خوبي براي خانواده هاي با كودكان مسن تر است.

يك فرودگاه بزرگ (شيكاگو O’Hare) وجود دارد و همچنين يك نقطه دستي براي شروع يك سفر جاده اي به منطقه درياچه هاي بزرگ وجود دارد.
سواحل شمال و جنوب كاروليناي شمالي براي تعطيلات خانوادگي در فصل بهار مناسب هستند.

نه به اندازه شلوغ يا گرم به عنوان فلوريدا و خليج مكزيك بلكه با مقدار زيادي خورشيد و شن و ماسه.

يك ماشين اجاره اي را در ويلمينگتون، چارلستون يا ساوانا تهيه كنيد و يك هفته طول بكشد تا بتوانيد از ساحل به نظر مي رسد.

مقصد خراب شدن بهاره در بودجه

دانه ها شروع به جوانه زدن و برگ در فصل بهار، اما متاسفانه پول در درخت رشد نمي كند.

برخي از طرح هاي شلوار ارزان قيمت را بيابيد و بدون آن هزينه هاي زمين را بيابيد.

اجاره فرودگاه مي تواند شما را ارزان اجاره ماشين – در اينجا برخي از بهترين مقصد براي تعطيلات با بودجه مناسب است.
اگر شما مي خواهيد تجربه كلاسيك بهار فلوريدا در بودجه، به ساحل دايتونا برويد.

اين ارزانتر از مكانهاي مدرن است اما همه شما مي توانيد آن را داشته باشيد – و پارك هاي معروف اورلاندو نزديك هستند.

يك هتل را از كنار ساحل پيدا كنيد تا كمي بيشتر را ذخيره كنيد.
ساكن ساكت تر كانكون، پلايا دل كارمن، همان سواحل زيبايي دارد و كمتر از يك ساعت دور از فرودگاه است.

استراحتگاه ها ارزان تر از كانكون هستند، و اين باعث مي شود كه قيمت مكزيك به شدت كاهش پيدا كند.

به دنبال شكسته شدن شهر هستيد؟

واشنگتن هميشه در هنگام مسكن ارزان قيمت نيست.

اما چيزهاي زيادي براي انجام وظايف رايگان و ارزان وجود دارد، براي تعطيلات با صرفه جويي در وقت صرفه جويي مي كند.

مخصوصا اگر شما يك بوي تاريخ باشيد!
گرمازدگان مي توانند از آفتاب خود در آستين، تگزاس استفاده كنند.

اين در ساحل نيست، بنابراين قيمت هاي بهاري قيمت بهاري خرج مي شود اما از درياچه هاي زيبا و رودخانه هايي كه مي توانيد شنا كنيد احاطه شده است و به عنوان يك شهر بزرگ، سرگرمي هاي زيادي را ارائه مي دهد.

يك ماشين اجاره را انتخاب كنيد و شهر و منطقه اطراف آن را در اختيار شما قرار مي دهد.
شما همچنين مي توانيد هزينه هاي پرواز را با اجاره يك ماشين در زادگاه يا محل كالج و هزينه سفر خود را از آنجا برداريد.

كشف دولت و منطقه خود و نجات برخي از آنها

منبع:

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۳۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۶:۳۲

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

مهم است بدانيد كه مردم براي يك هدف اجاره خودرو را اجاره مي دهند، اما شما نمي توانيد يك ماشين بدون اجازۀ انتخاب برخي از عواملي كه باعث انتخاب شما مي شود، اجاره كنيد.

 

به عنوان مثال، اگر شما در كريستوچر، نيوزيلند زندگي مي كنيد و شما در حال برنامه ريزي براي رفتن به سفر جاده اي هستيد، اما نمي دانيد كه چگونه مي توانيد از استخدام خودرويي كه به بهترين وجه مورد نياز شماست، برويد.

اين مقاله عالي است به شما كمك كند در اينجا، ما قصد داريم تا راهنمايي هايي را انجام دهيم كه بهترين نوع اجاره خودرو را براي سفر خود انتخاب مي كند.

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

بهترين نوع خودرو اجاره اي براي سفر انتخاب كنيد

1. دليل براي استخدام يك ماشين را شناسايي كنيد

شما بدون اجتناب از دليل براي اجاره ماشين براي اجاره اتومبيل نيستيد، انتظار مي رود دليل اينكه چرا براي سفر خود نيازمند يك كرايه ماشين هستيد شناسايي كنيد.

دليل شما ممكن است براي حمل و نقل تعطيلات، يا سفر جاده اي، و غيره باشد. اين مي تواند هر چيزي است كه با سفر مي كند، اما فقط مطمئن شويد كه شما يك طرح مختصر براي اين.

2. گشت و گذار در اينترنت و يا براي شركت اجاره خودرو قابل اطمينان

بعد از قرار دادن نيازهاي خود براي استخدام خودرو، چيزي كه بايد انجام دهيد اين است كه مشخص كنيد كجا خودرو را اجاره كنيد. اين مهم است چرا كه هنگامي كه شما ارائه دهندگان اجاره مناسب را نداشته باشيد احتمالا شما احتمالا پشيمان مي شويد كه تصميم خود را دريافت كنيد.

شما انتظار مي رود از طريق اينترنت گشت و گذار كنيد و يا از مردم در مورد كجا براي گرفتن ماشين مناسب براي استخدام بپرسيد. اگر بتوانيد تحقيق خود را بسيار خوب انجام دهيد، مشكلي با انتخاب درست نداريد.

3. در نظر نوع خودرو شما مي خواهيد

فكر كنيد در مورد نوع وسيله نقليه اي كه مي خواهيد، اندازه، و همچنين تصميم بگيريد كه آيا انتقال اتوماتيك كه شما نياز داريد يا ماشين انتقال اتوماتيك. اين شما را آماده مي كند تا بداند چه چيزي انتظار مي رود.

4. در مورد ماشين با اقتصاد سوخت بزرگ فكر مي كنم

مهم اين است كه بدانيد كه اجاره اتومبيل ممكن است گاهي اوقات بدون هيچ زحمتي در هنگام استفاده از حق استفاده كنيد.

شما انتظار مي رود كه در مورد نوع ماشين با اقتصاد سوختي بزرگ به پرسش هاي خود بپردازيد تا زماني كه در عمل عمل نكنيد، از بودجه خارج نخواهيد شد.

5. كتاب زودتر

بسياري از مردم بارها تصور مي كنند كه يك اجاره اتومبيل را در اوايل رزرو نكنند و گاهي اوقات نااميد مي شوند. بنابراين، اگر شما بخواهيد در سفر جاده اي وارد شويد، رزرو اوليه يك ماشين بسيار مهم است.

7. بودجه خود را در نظر بگيريد

اين فقط در مورد انتخاب كرايه ماشين مناسب براي سفر خود كه مهم است؛ اين نيز در مورد قادر به پرداخت خدمات مورد نياز شما است.

شما بايد قادر به دانستن نقاط قوت مالي خود باشيد و براي وسيله نقليه كه مي دانيد مي تواند بودجه خود را مطابقت بدهد، به اين ترتيب كه شما در مورد بودجه بيش از حد اجرا نخواهيد كرد.

به طور خلاصه، با توجه به ظرفيت مالي خود، يك ماشين را استخدام كنيد. اجاره خودرو در تهران را از اجاره خودرو پارسي بخواهيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۴:۲۰

عرضه محصول جديد ليفان

ليفان

ليفان ۷۲۰ قرار است توسط كرمان موتور در سه ماه اول سال ۹۲ به بازار كشور عرضه شود كه بر اين اساس ليفان۷۲۰ بعد از ۵۲۰، ۶۲۰ و X۶۰ چهارمين محصول از كارخانه ليفان براي بازار ايران باشد.
خودرو  قطعات يدكي ليفان ۷۲۰ يك رده بالاتر از مدل ۶۲۰ جاي مي‌گيرد و ۱۵سانتيمتر در طول و ۶ سانتيمتر در عرض از اين خودرو بزرگتر است و حدود ۰.۵ سانتيمتر كوتاه‌تر از ۶۲۰ است.

قطعات ليفان

اين خودرو با پيشرانه ۱.۸ ليتري به بازار چين عرضه  شد كه توسط شركت ليفان توسعه داده شده است و نهايت قدرتي برابر با ۱۲۶.۵ اسب بخار توليد مي‌كند و چند اسبي نسبت به پيشرانه‌هاي موجود براي X۶۰ و ۶۲۰ ضعيف‌تر است اما اين احتمال وجود دارد كه كرمان موتور همان نمونه ۱۳۱ اسب بخاري موجود در ايران را براي اين خودرو نيز در نظر بگيرد.حد اكثر گشتاور اين پيشرانه به ۱۵۹ نيوتن متر در ۴۴۰۰ دور در دقيقه مي‌رسد و با يك جعبه دنده ۵ سرعته دستي تركيب خواهد شد. اين خودرو با جعبه دنده اتومات يا CVT ارايه نخواهد شد و احتمالا نمونه CVT توسعه يافته توسط  لوازم يدكي ليفان در آينده به ليست انتخاب‌هاي موجود براي اين خودرو اضافه مي شود. ميزان مصرف سوخت اين خودرو هنوز منتشر نشده اما توانسته استاندارد آلايندگي يورو۴ را دريافت كند.

قطعات يدكي ليفان

۷۲۰ در هر چهار چرخ از ترمزهاي ديسكي بهره مي‌برد كه در چرخهاي جلويي از نوع خنك شونده هستند. ترمزهاي اين خودرو به سيستم‌هاي ABS و EBD مجهز شده‌اند. همچنين براي ايمني بيشتر اين خودرو در مجموع چهار كيسه هوا در نظر گرفته شده كه شامل دو كيسه براي سرنشينان جلويي و دو كيسه هواي پرده‌اي مي‌شود. دور بين ديد عقب، سنسور دنده عقب و سيستم ضد سرقت از ديگر موارد ايمني اين خودرو هستند.
هنوز درباره قيمت احتمالي اين خودرو اطلاعات دقيقي منتشر نشده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۱:۴۳

كيفيت خودروهاي داخلي

لوازم ليفان

اما بزرگ‌ترين تغيير اين قسمت، بررسي پژو 207 اتوماتيك براي اولين بار است. اين در حالي است كه مدت‌زماني طولاني از عرضهٔ 207 جديد به بازار مي‌گذرد اما خبري از آن در جدول كيفيت نبود؛ اما حالا كه به‌تازگي ايران‌خودرو فروش نسخهٔ اتوماتيك آن‌را آغاز كرده است، نام 207 اتوماتيك در جدول كيفيت ديده مي‌شود قطعات يدكي ليفان  درحالي‌كه هنوز هم خبري از 207 دستي نيست. بااين‌حال اين خودرو در نخستين بررسي خود موفق به كسب چهار ستارهٔ كيفيت شده كه آن‌را هم‌سطح خودروهايي چون رنو ساندرو و تندر اتوماتيك قرار مي‌دهد. به‌طوركلي صدر بخش خودروهاي 25 تا 50 ميليون تومان جدول كيفيت، تحت سلطهٔ خانوادهٔ خودروهاي رنو ساندرو و L90 قرار دارد كه حالا پژو 207 اتوماتيك هم به آن‌ها اضافه شده است.

قطعات ليفان

بخش بعدي متعلق به خودروهاي 50 تا 75 ميليون تومان قرار دارد  لوازم يدكي ليفان كه به‌جز يك مورد، بقيه همگي چيني هستند. قعر جدول اين بخش به خودروهاي چيني ليفان X60 و ام‌وي‌ام 550 اختصاص پيدا كرده است؛ بنابراين اين دو خودرو به همراه ام‌وي‌ام 110S، پژو پارس، پژو 405، سمند، تيبا 2، ساينا و خانوادهٔ پرايد، بي‌كيفيت‌ترين خودروهاي داخلي محسوب مي‌شوند.

ليفان

اما چيني‌هاي بي‌كيفيت اين قسمت در همين‌جا پايان ميابند چراكه خودروهاي چري آريزو 5، چانگان CS35، جك J5 و برليانس H330 همگي سه ستارهٔ كيفيت را دريافت نموده‌اند. تنها خودروي دوستارهٔ اين قسمت نيز آريو اتوماتيك است درحالي‌كه صدر آن‌هم هيونداي i10 با چهار ستارهٔ كيفيت قرار گرفته است. 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]