تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۲:۵۹

اجاره خودرو براي مسافران

بنابراين مسافران هر روز بيش از اجاره خودرو به اجاره ماشين رانندگي؟ آنها بهانه اي درست دارند. اما اگر شما در حال عبور از اين سد انفجاري هستيد كه براي نخستين بار درياي شمال را از تهران جدا كنيد، قطعا بايد نيمه راه را متوقف كنيد.

 

آيا مي دانستيد كه 300،000 بازديد كننده در سال است؟ شما مي توانيد به بناي يادبود نگاه كنيد و به مركز بازديد كنندگان برويد و چيزي در رستوران بخريد. اما ديدگاه پاركينگ نيز بايد متوقف شود.

بازديدكنندگان اجاره خودرو

تنها بخش كوچكي از بازديدكنندگان در اجاره خودرو نيز از ماشين ها موزه تهران ديدن مي كنند. موزه هر روز باز نمي شود و در تمام طول سال باز نيست. اما اگر شما در حال شانس هستيد، يا ساعت ها قبل از بررسي، موزه قطعا ارزش بازديد!

اجاره خودرو براي مسافران

اجاره خودرو براي مسافران

بهترين رستوران هاي كنار جاده اي در هلند

آيا شما در نزديكي تهران هستيد؟ با توجه به بازديدكنندگان سايت رتبه بندي رستوران خودرويي ، به سرعت به شماره شماره دو براي يك ميان وعده در سر مي زنند: رستوران يكي از كنار جاده ها در هلند. نقطه كاميون هاي در رتبه بندي هاي عثماني در روتردام، در آمستردام و در دنبال مي شود.

البته بسياري از رستوران هاي كنار خياباني زيادي وجود دارد كه با نشانه چاقو و چنگال در كنار بزرگراه نشان داده شده است.

رشته هورست در امتداد

به ويژه مقصد براي خوانندگان انواع، اما با آب و هواي خوب، در امتداد A28 همچنين توقف خوبي براي سرزمين هاي زميني است. براي هزينه معقول شما در ساحل پارك مي كنيد و كيت و بادبان، يا اسكيت باز ها و كوه هاي يخ (بسته به فصل) را تماشا مي كنيد.

به غير از منظره درياچه اي بزرگ، سالن هاي تميز نيز وجود دارد.

اورك

بزرگراه A6 از مييربرگ در نزديكي آمستردام از طريق اجاره خودرو به در اجرا مي شود. درباره نيمه راه خروج . در اين روستاي ساحلي زيبا كه يك بار جزيره بود، شما به راحتي مي توانيد تمام روز را صرف كنيد.

اما يك سفر سريع به بندر زيبا نيز قطعا ارزش گذرگاه كوچكي است!

پارك ملي اجاره خودرو در تهران

آيا درايو شما را به يا از طريق مي گيرد؟ خروج 25 را در A12 بگذاريد و كمي بيشتر براي توقف در اجاره خودرو در تهران ، يكي از بزرگترين و زيباترين ذخاير طبيعت هلند كه براي عموم مردم است، رانندگي كنيد. يك پياده روي كوتاه داشته باشيد يا براي كشيدن طولانيتر برويد، اما مطمئن شويد كه راه خود را به ماشين بازگشته ايد! در ميان پارك، موزه هنر كولر-مير را با دومين مجموعه بزرگ نقاشي هاي ونگوگ در هلند پيدا خواهيد كرد.

پنكيك!

همانطور كه هر هلندي مي داند: در آن جنگل وجود دارد، پنكيك وجود دارد! بنابراين در نگاه كردن به نشانه هايي كه  را در طول مسيرهاي ديدني تر خود مي بينيد، باشيد.

هر دو در بعد از ظهر و در تمام طول شب شما مي توانيد به خانه براي ضخيم سنتي با بيكن و شربت برويد. يا با پنير، با سيب يا يك لايه ضخيم از شكر آجري.

محيط در هر خانه شيريني گرم و دنج است و بچه ها در بقيه راه به طور صحيح خواب مي بينند.

اجاره خودرو

اجاره خودرو

مستقيم از بزرگراه به فيلم

فقط تا اواسط سال 2016 منتظر بمانيد، اما بعد از آن، لايحه سينمايي جديدي با 11 تالار، دو فست فود و 450 فضاي پاركينگ درست در كنار بزرگراه نزديك ايستگاه يپنبورگ مي گذرد. اما اگر در حال حاضر براي پاپ كورن و پرفروش هستيد، سينما در نزديكي بزرگراههاي تيلبورگ، اد و ليايدز ريجن نزديك اوترخت وجود دارد.

هتل ها در نزديكي خودرو و بزرگراه

برنامه ريزي سفر به هلند و جستجوي يك هتل زيبا در نزديكي فرودگاه و همچنين بزرگراه؟ مقياس بزرگ يا كوچك و دنج: اگر شما اجاره ماشين در ، شما مي توانيد آنها را انتخاب كنيد و / يا آن را در ده هتل هاي مختلف در نزديكي فرودگاه را ترك كنيد.

بدون هزينه اضافي!

راه هايي براي رانندگي شما پايدار، تميز و اقتصادي است. اتومبيل هاي پاك تر هر روز به بازار مي آيند، بنابراين شما مي توانيد خريد يكي از جديد را در نظر بگيريد. اما شما همچنين مي توانيد عادات رانندگي خود را تنظيم كنيد، شما همچنين مي توانيد يا گاهي اوقات اجاره اتومبيل.

انتخاب يك خودرو تميز و مقرون به صرفه

هر كس مي خواهد يك خودرو تميز و با كارايي با كارايي باشد. اما خودرو ارزان تر در كلاس خود لزوما “پاك ترين” نيست و بالعكس. و توليد كنندگان خودرو مي توانند تا حدودي خوش بينانه در مورد استفاده از سوخت خودرو خود را.

يك قانون مشت: هرچه بيشتر اتومبيل سوزانده شود، اجاره خودرو بيشتر از آن منتشر مي شود. بنابراين در مقايسه با استفاده از سوخت در مقايسه با اتومبيل، شما همچنين مي توانيد از انتشار اجاره خودرو به عنوان راهنماي استفاده كنيد.

تصويب سبك رانندگي اقتصادي تر

با تنظيم سبك رانندگي خود، شما به راحتي مي توانيد 10٪ هزينه هاي سوخت خود را صرفه جويي كنيد، محيط زيست را خنثي كنيد. مداخلات ساده تاثيرات بزرگي دارند. براي مثال، اطمينان حاصل كنيد كه فشار تاير شما در حال بررسي است: رانندگي با فشار تاير مناسب باعث صرفه جويي در سوخت و افزايش ايمني مي شود.

راهنمايي هاي بيشتري براي رانندگي پايدار:

در سرعت هاي پايين تر (بين 2000 تا 2500 دور در دقيقه) به يك دنده بالاتر سوق دهيد.
در صورت امكان، با سرعت ثابت در بالاترين چرخ دنده، كه موتور هنوز هم هموار مي شود، رانندگي مي كند.
تا آنجا كه ممكن است پيش برويد و تغييرات در ترافيك را پيش بيني كنيد.
فاصله خود را حفظ كنيد. براي متوقف كردن يك چراغ راهنمايي، پدال گاز را بلند كنيد و ماشين را به چرخ دنده تبديل كنيد.
رعايت محدوديت سرعت
توقف كوتاه؟ موتور را خاموش كن
اجتناب از صرفه جويي در انرژي براي استفاده هاي غير ضروري از وسايل الكتريكي مانند تهويه مطبوع و دستگاه تهويه مطبوع عقب.

اجاره خودرو ، قايقراني خودرو و ماشين

هنگامي كه شما كمتر از 12000 كيلومتر در سال رانندگي مي كنيد، معمولا با اشتراك (به اشتراك گذاري خودرو ) بهتر است. اجاره همچنين مي تواند يك جايگزين اقتصادي براي رانندگي خودرو شما باشد. همچنين مي توانيد يك خودرو كوچك با كارآمد براي استفاده روزمره يا يك ماشين اجاره اي بزرگ براي سفر و تعطيلات انتخاب كنيد. با اجاره ماشين خود، يا با استفاده از وسايل نقليه خودرو يا ماشين، شما بيشتر از استفاده از ماشين خود آگاه هستيد. علاوه بر اين خودرو ها از شركت هاي اجاره نيز جديدتر از ماشين هاي متوسط است. بنابراين، اجاره خودرو در تهران آنها معمولا ارزان تر و پاكيزه تر هستند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۲۰

يك انتخاب درست براي اجاره خودرو

شما بايد يك ماشين را اجاره كنيد، اما كدام اتومبيل اجاره اي مناسب است؟ اين واقعا به آنچه شما نياز به اجاره يك ماشين و چقدر مي خواهيد صرف كنيد بستگي دارد. تعدادي از جنبه هايي وجود دارد كه بايد در نظر گرفته شود تا تصميمي بر روي يك ماشين اجاره آسان تر شود.

 

براي خودرو شما نياز داريد؟

براي تصميم گرفتن كه اجاره خودرو براي شما بهترين است، ممكن است مفيد باشد كه از اين سوالات خود را بپرسيد. چرا من اجاره ماشين دارم؟ با برنامه ريزي چه كارهايي انجام مي دهم؟ و با چه تعداد افراد؟ بر اساس پاسخ به اين سوالات، شما مي توانيد از نوع خاصي از خودروها از ليست عبور كنيد.

به عنوان مثال: شما در خارج از كشور كار مي كنيد و با خانواده خود در تعطيلات به هلند مي آيند. شما يك ماشين بزرگ با صندلي كودك و تعداد زيادي از غرفه نياز داريد. كلاس كوچكتر ماشين كمتر مناسب خواهد بود.

مناسبتي كه شما در حال اجاره خودرويي مي باشيد تاثيري بر تعداد كيلومتري كه در آن راننديد.

با برخي از آژانس هاي اجاره اتومبيل، تنها تعداد محدودي از كيلومتر در قيمت اجاره گنجانده شده است. آنچه كه اغلب مورد استفاده قرار مي گيرد كوتاهتر دوره اجاره، تعداد كمتر از كيلومتر آزاد است. هنگامي كه كيلومترها بيشتر بايد رانده شوند، افزايشي افزوده خواهد شد.

هنگام انتخاب كلاس خودرو چه بايد بكنم؟

در نهايت، شما يك ليست كوتاه با تعداد x دسته خواهد شد. سپس بايد با چه نوع انتقالي كه مايليد رانندگي كنيد انتخاب كنيد و اگر بنزين يا ديزل را ترجيح مي دهيد.

انتخاب بين بنزين و ديزل بر قيمت اجاره ماشين اثر چنداني نخواهد داشت. انتخاب انتقال انجام مي شود. وسايل نقليه با يك گيربكس اتوماتيك گران تر از اتومبيل هاي دستي هستند.

كدام دسته در اجاره خودرو موجود است؟

در اجاره خودرو ميتوانيد از طيف گسترده اي از اتومبيل ها انتخاب كنيد. از ماشين هاي كوچك تا بزرگ، تغيير دستي به انتقال اتوماتيك، ما همه آنها را داريم. و فراموش نكنيد، با ما، شما هميشه كيلومتر نامحدود!

دوره تعطيلات اينجا تقريبا اينجاست! زمان براي ديدن دوستان و اقوام شما در هلند. هر مسافر با چالش يافتن يك معامله خوب در مورد ماشين اجاره و يك بليط هواپيما روبرو مي شود. ما مي خواهيم چند راهنمايي در مورد پيدا كردن معاملات خوب در تابستان امسال ارائه دهيم!

 مقايسه فرودگاهها / شهرهاي مختلف

شهرها و كشورها اغلب فرودگاه هاي مختلفي دارند. در هلند سه فرودگاه عمده وجود دارد: فرودگاه اسكيپال آمستردام، فرودگاه روتردام-لاهه و فرودگاه ايدووهن. به همين دليل است كه قبل از مسافرت، چندين فرودگاه و چندين فرودگاه را در نظر بگيريد. اين مي تواند شما را از پول زيادي صرفه جويي كند.

پرواز با ارزان تر با توقف

اگر چه داشتن توقف در هر لحظه ايده آل نيست، اما مي تواند پول شما را ذخيره كند. برخي از توقف ها خيلي كوتاه هستند، آنها قطعا ارزش ديدن دارند. بنابراين، فيلتر جستجوي خود را بر روي “پروازهاي بدون توقف” تنظيم نكنيد زيرا ممكن است در پروازهاي ارزان با توقف توقف وجود داشته باشد.

تاريخچه مرورگرتان را قبل از رزرو يك بليط هواپيما، حذف كنيد

بسياري از وبسايت هايي كه بليط هاي هواپيما را ارائه مي دهند، از كوكي ها به ترجيحات خود رجوع مي كنند. اين كوكي ها ممكن است بر قيمت بليط هايي كه نشان داده مي شوند، تاثير بگذارند. با حذف سابقه مرورگر خود، مي توانيد قيمت هاي فيلتر شده (بالا) را از بين ببريد.

يافتن اجاره اتومبيل ارزان در تمام فرودگاههاي هلند اينجا

در نگاه اول، يك ماشين اجاره اي ممكن است مقرون به صرفه باشد، اما بعدها ممكن است قيمت هاي ذكر شده در همه جا موجود نباشد. قيمت واقعي شما در نهايت به پرداخت بسيار بالاتر است كه شما در ابتدا فكر كرديد.
در اجاره اتومبيل ، لازم نيست نگران هزينه هاي پنهان باشيد. تمام قيمت هاي ما شامل همه چيز است. و با ما، همه چيز در واقع به معناي همه چيز است. اين چيزي است كه مي توانيد از ما انتظار داشته باشيد.

تصميم مي گيريد كه آيا يك ماشين هيبريدي رانندگي كنيد يا نه، معمولا زماني كه شما يك ماشين جديد (اجاره) را خريداري مي كنيد. اين روزها، هنگام اجاره يك ماشين، مي توانيد گزينه هاي سازگار با محيط زيست را انتخاب كنيد.

اكثر عوامل اجاره اتومبيل شامل وسايل نقليه سازگار با محيط زيست در ناوگان استاندارد خود هستند.

مزاياي يك ماشين اجاره تركيبي

ماشين هاي تركيبي يا سازگار با محيط زيست كمتر CO2 توليد مي كنند. با توجه به كاهش انتشار مواد مضر، ماشين هيبريدي سهم مثبتي در محيط زيست و آب و هوا دارد.

اما مزاياي ديگري براي رانندگي يك ماشين هيبريدي وجود دارد، مانند سهم خود را به تصوير سبز و محيط زيست و هزينه هاي پايين تر سوخت. با شارژ كردن موتور خود، مجبور خواهيد شد كه سوخت كمتري داشته باشيد و پول را صرفه جويي كنيد.

معايب رانندگي ماشين اجاره اي هيبريدي

البته رانندگي يك رنت ماشين هيبريدي نيز داراي معايبي است. يعني شما فقط مي توانيد تعداد محدودي از كيلومتر هاي الكتريكي را رانندگي كنيد. به زودي باتري خارج مي شود، خودرو همچنان بر روي بنزين اجرا مي شود. به همين دليل است كه هميشه قبل از رانندگي، ماشين خود را كاملا شارژ كنيد. به اين ترتيب، شما مي توانيد حداكثر تعداد كيلومتر را رانندگي كنيد.

يكي ديگر از مزاياي اين است كه امكان جابجايي يك ماشين هيبريدي در همه جا وجود ندارد.
همچنين يك موتور الكتريكي صداي بسيار كمي را ايجاد مي كند و اين مسئله ايمني را ايجاد مي كند. ديگر كاربران جاده اغلب نمي بينند كه نزديك شدن ماشين.

اتومبيل هاي سازگار با محيط زيست با برچسب پارسي در اجاره خودرو

اجاره خودرو پارسي ارائه مي دهد طيف وسيعي از وسايل نقليه سازگار با محيط زيست. شما خودروها را با برگ سبز برچسب زيست محيطي در ناوگان آشنا مي كنيد.

وضعيت آشنا: شما نياز به يك اجاره ماشين داريد و شما در جستجوي يك گزينه مناسب هستيد. به نظر مي رسد كه شما يك معامله خوب پيدا كرده ايد، اما در حقيقت، اين طور نيست. هنگام پرداخت لايحه نهايي، هزينه اضافه شده است كه شما از آن آگاه نبوديد.

هزينه هاي پنهان در اجاره يك ماشين واقعا مي تواند اين را به يك تجربه منفي تبديل كند. به همين دليل ما مي خواهيم چند نكته براي كمك به شما در اجتناب از هزينه هاي پنهان ارائه دهيم.

خريد و يا كاهش

اكثر آژانس هاي اجاره اتومبيل به عنوان استاندارد “خطر خود” اجاره خودرو براي پوشش آسيب و يا در صورت سرقت ماشين اجاره استفاده مي شود. اين مي تواند بسيار سودمند باشد تا بتواند از قبل ميزان ريسك خود را از بين ببرد.

به اين ترتيب، در صورت آسيب رسيدن به ميزان مبلغي كه شما مسئول آن هستيد، مي دانيد.

اگر شما احساس مي كنيد كه ميزان ريسك خود را كاهش مي دهد، ممكن است در بعضي از آژانس هاي كرايه خودرو، تخفيف “خطر خود” را خريداري يا كاهش دهيد.

اين معمولا به وسيله ي حق بيمه كه بايد قبل از اجاره آن انجام دهيد، انجام مي شود.

هزينه هاي اضافي با اتومبيل هاي اجاره اي

چه چيزي و چه چيزي در قيمت اجاره گنجانده نشده است؟ اين ممكن است دشوار است براي برآورد زماني كه شما رزرو يك ماشين، اما قطعا ارزش به دنبال. اضافه برداشت هاي احتمالي مي تواند شامل افزودني راننده 2 يا هزينه اضافي در فرودگاه باشد.

قيمت نهايي اغلب بسيار ارزان تر از همه موارد اضافي است. هزينه هاي كلي همه اضافي گاهي اوقات حتي گران تر از اجاره ماشين خود است. بهتر است يك خودرو با قيمت تمام شده در آن اجاره كنيد. به اين ترتيب، دقيقا همان چيزي را مي دانيد كه پرداخت مي كنيد.

كيلومتر هاي اضافي رانده مي شود

همچنين براي دستيابي به اطلاعات دقيق در مورد مسافت چند كيلومتر مجاز به رانندگي، لازم است كه قبل از آن مشخص شود. اگر مجاز به رانندگي تعداد نامحدودي از كيلومتر نباشيد، براي هر كيلومتر اضافي كه رانندگي مي كنيد هزينه مي شود.

هميشه از نمايندگي اجاره اتومبيل خود بپرسيد كه چه بستهي كيلوگرمي داريد و چه چيزي را براي هر كيلومتر اضافي رانده مي كنيد.

آيا رانندگي كيلومترها بيشتر از آنچه براي شما پرداخت مي شود، خواهد بود؟ اين به شما قابل توجهي هزينه خواهد كرد.

اجاره خودرو در تهران از شركت پارسي

اجاره خودرو پارسي در تهران هم اكنون در  24 ساعت كاري آماده خدمت دادن اجاره ماشين و رنت ماشين براي شما مشتريان گرامي ميباشد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۴:۰۵

رانندگان اجاره خودرو

با توجه به فرودگاه و نيروي گرجستان، قطع برق در روز يكشنبه 17 دسامبر در فرودگاه بين المللي هارتسفيلد جكسون آتلانتا موجب تاخير و لغو پرواز شد و باعث شد تا بسياري از مسافران براي اجاره وسايل نقليه به مقصد خود برسند.

 

انفجار 11 ساعته به علت آتش سوزي رخ داده است كه به برق برق زيرزميني گرجستان منجر شد.

با توجه به تقاضاي بالاي اتومبيل اجاره اي، شركت هايي مانند اجاره خودرو و اجاره ماشين از رنت ماشين فروختند. اين مقاله گزارش داد كه بسياري از شركت هاي اجاره خودرويي مجبور به ارسال خودروهاي جديد به فرودگاه شدند.

رانندگان اجاره خودرو با نرخ تخفيف.

براي رانندگان با وسايل نقليه كوچكتر، مشاركت جديد به آنها امكان مي دهد تا پول بيشتري را در اختيار اقلام بزرگ و چندين وظيفه قرار دهند.

اجاره ماشين ارائه مي دهد خدمات كاميون خود و كرايه تاكسي در مطبوعات يك دكمه. از طريق برنامه ، رانندگان مي توانند كاميون را كه نزديكترين آنها به پارك باشد و فورا كتاب را ذخيره كنند.

سپس درايورها از برنامه براي ورود و بازكردن كاميون خود استفاده مي كنند 24 ساعته در روز، هفت روز در هفته.

اجاره خودرو در تهران يك سرويس تحويل در خدمت است كه افرادي را كه با رانندگان در حال حركت به سمت راست حركت مي كنند، متصل مي كند. بر خلاف پيك هاي ارسال و سرويس هاي تحت تقاضا، به رانندگان آزادي و انعطاف پذيري براي انتخاب شغل هايي كه مي خواهند، براساس برنامه و در دسترس بودن خود، راننده مي دهد.

درآمد راننده اجاره خودرو

رانندگان اجاره خودرو مي توانند تا 50 دلار براي تحويل محلي و تا 650 دلار براي تحويل درازمدت درآمد كسب كنند.

 

اجاره خودرو ، يك راه اندازي بيمه اتومبيل، سه نوع خدمات جديد را به مجموعه خود اضافه كرده است تا اتوماسيون اداره بيمه را شامل ماشين هاي اجاره اي شود.

برنامه هاي اجاره ماشين مستقر در تعميرات، اجاره خودرو و پرداخت مطالبات از يك سيستم ادعايي هوش مصنوعي  استفاده مي كنند تا مشتريان واجد شرايط براي انتخاب شناسايي، مديريت و پرداخت تعميرات خودرو و ارائه دهندگان اجاره اتومبيل بتوانند انتخاب شوند.

بيمه گران واجد شرايط با پوشش اجاره مي توانند به طور مستقيم از تلفن همراه رنت ماشين يا داشبورد آنلاين اجاره ماشين را اجاره دهند. به عنوان مثال، مشتريان مي توانند به صورت مستقيم از طريق اجاره ماشين را اجاره كنند و محل كار شركت را براي برنامه ريزي خودرو اجاره خود انتخاب كنند.

پرداخت نيز به طور خودكار از طريق تا 30 دلار در روز پردازش مي شود.

دن پرستون، مدير عامل شركت اجاره خودرو پارسي ، گفت: “ما در تلاش براي ارائه سريع ترين و ساده ترين تجربه ادعايي براي مشتريان خود هستيم و ما با موفقيت با استفاده از اتوماسيون و هوش مصنوعي اين كار را انجام مي دهيم.

علاوه بر برنامه تعميرات مستقيم، ماشينهاي اجاره اي و پرداخت مطالبات به قابليت هاي اجاره ماشين ، ما مي توانيم فرآيند ادعا را با در نظر گرفتن اين تعميرات، اجاره ها و بازپرداخت هاي ادعاي تجارتي موبايل افزايش دهيم؛ در نهايت مشتريان ما سريعتر به راه خود مي رسند.

وسايل نقليه اجاره خودرو

اجاره خودرو به بيش از 1000 وسيله نقليه براي اجاره افزايش يافته است. پلتفرم رايانه اي همكار به همكار در نيوزيلند در فوريه 2017 راه اندازي شد.

از طريق پلتفرم، صاحبان خودرو مي توانند ماشين خود را با اجاره ماشين در تهران فهرست كنند و قيمت و قابليت دسترسي را انتخاب كنند. هنگام رزرو، كاربران مي توانند از خودرو درخواست و پرداخت آنلاين.

وي گفت: “در آينده،همچنان رشد خواهد كرد و با ارائه راه حل هاي منحصر به فرد و مطمئن براي اجاره اتومبيل هاي خود و ارائه دهندگان به روش هاي مختلف براي تجربه اجاره ماشين و مشاوره محلي، گفت: مدير عامل و موسس . “با توسعه مداوم ويژگي هاي جديد، 1،000 اتومبيل ذكر شده فقط آغاز است.”

مطمئنا، يك پلت فرم توزيع بيمه شخصي، يك محصول بيمه اجاره اتومبيل مبتني بر برنامه را براي مشتريان ايالات متحده راه اندازي كرده است. گزينه جديد بيمه اتومبيل با تمام شركتهاي اجاره خودرو ارتباط دارد و هزينه آن 10 دلار يا كمتر است و مي تواند در كمتر از يك دقيقه خريداري شود.

خدمات به آسيب جدي فيزيكي به اجاره، راننده هاي اضافي، لاستيك هاي مسطح و سرقت اموال پرداخت مي شود. اين گزينه جديد توسط شركت بيمه تلفات جهاني تأمين مي شود. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۲:۳۰

تاريخچه اجاره خودرو

اولين ومشهور ترين شركت اجاره خودرو، به سال 1912 مي رسد. شركت آلماني Sixt با سه اتومبيل براي اجاره تاسيس شد.جو ساندرز از اوماخا براي اولين بار تنها با يك مدل T Ford قسطي در سال ۱۹۱۶ شروع به كار كرد.


يكي از رقباي اوليه در اجاره خودرو شركت Saunders، والتر جاكوبس بود كه در سال ۱۹۱۸ با دوازده شركت Ford Model T قرداد داشت .
اين بخش به سرعت در آمريكا گسترش يافت؛ در سال ۱۹۲۶ انجمن آمريكايي Driveurself بيش از ۱۲۰۰ نماينده در شيكاگو تشكيل داد.
رشد در سفر پس از جنگ جهاني دوم منجر به ايجاد چندين شركت بين المللي شناخته شده از جمله شركت ملي اتومبيل (۱۹۴۷)، Europcar (1949)، Car Rental Project (1957)، Bus day car (1958)، و Budget car rental (1958) شد.

 

اجاره خودرو

اجاره خودرو

از بزرگترين شركت هاي حال حاظر جهان در اجاره خودرو ميتوان به Enterprise و Hertz و Europcar و Budget و Alamo و Avis اشاره كرد.

شركت هاي اجاره خودرو چگونه كار ميكنند؟

بسياري از دفاتر اجاره اتومبيل انواع وسيعي از وسايل نقليه را با توجه به بودجه و نيازهاي فضايي مورد استفاده قرار مي دهند و بعضي نيز وسايل نقليه تخصصي را با توجه به مكان خود مانند وسايل نقليه هيبريدي / الكتريكي و يا SUV ها به مسافرين ارائه مي دهند.

در فرودگاه هاي بزرگ و يا در شهرهاي بزرگتر، برخي از آژانس هاي اجاره اي مستقل خودرو، وسايل نقليه اي را براي اجاره ارائه مي كنند. برخي از شركت هاي تخصصي مانند Rent-a-Wreck خودروهاي قديمي تر را نيز با قيمت هاي پايين تر ارائه مي دهند.از حداقل شرايط اجاره خودرو،شما نياز به ارائه محل و يك گواهينامه رانندگي معتبر داريد.

در زمان اجاره ماشين با يك كارت اعتباري عمده نام خود را در اسرع وقت دريافت كرده و يا شرايط مربوط به پرداخت نقدي را دريافت كنيد. .
افراد مختلف به دلايل بسياري نسبت به اجاره اتوموبيل اقدام مي كنند: سفرهاي تجاري، تعطيلات خانوادگي، يا جايگزيني ماشين هايي كه تعمير مي شوند. در هر شرايطي، اجاره اتومبيل مي تواند مزاياي زيادي نسبت به رانندگي خودرو خود داشته باشد.

فوايد اجاره خودرو

اجاره يا خريد يك خودرو داراي مزايا و معايب مخصوص به آن است. آرامش ذهني كه داشتن ماشين به ارمغان مي آورد عالي است، اما استرس پرداخت هاي ماهيانه و تعميرات گران قيمت مي تواند طاقت فرسا باشد.

اتومبيل هاي اجاره اي براي مواقع مسافرتي عالي هستند. البته اگر شركت هزينه هاي تعمير و بيمه و سرويس هاي دوره اي را پرداخت كني عالي تر هم مي شود.براي كساني كه دسترسي به يك خودرو لوكس جهت مسافرتي لذت بخش را ندارند، رنت خودرو بهترين گزينه است.

راحتي زندگي

هنگامي كه شما به فرودگاهي مي رويد، پيدا كردن دفاتر اجاره اتومبيل در ترمينال بسيار آسان است. علاوه بر اين، برخي از شركت هاي كم هزينه در خارج از فرودگاه وجود دارد كه معمولا خوردو رايگان را براي اتصال دفاتر خود به فرودگاه ارائه مي دهند.

شما مي توانيد در هزينه تاكسي ها (كه گران هستند) و اتوبوس ها صرفه جويي كنيد؛ اتوبوس ها بسيار ارزان هستند، اما ممكن است گزينه هاي ناراحت كننده زيادي موجود باشد، مخصوصا اگر ايستگاه اتوبوس دور از هتل شما باشد.

راحتي استفاده اجاره ماشين

اجاره ماشين اجازه مي دهد به راحتي به ديدار از مكان هاي دور، مسيرهاي پياده روي يا رستوران ها با منظره ديداري برويد، كاري كه با گرفتن يك تاكسي يا اتوبوس غيرممكن باشد. اين مكان هاي ويژه معمولا توسط اتوبوس غير قابل دسترسي است.

همچنين، هيچ چيز بهتر از يك ماشين در انتظار شما در ايستگاه راه آهن يا فرودگاه وجود ندارد. هيچ چيز راحت تر از عدم نياز به حمل بار خود را به اتوبوس، تراموا يا زيرزميني، و يا پرداخت هزينه هاي اضافي اتوبوس تاكسي نيست.ميتواني به راحتي با راننده بگويي: بيا!

قيمت

با توجه به رقابت بين دفاتر و شركت هاي اجاره اتومبيل، آنها معمولا معاملات خوب و طيف وسيعي از اتومبيل ها را ارائه مي دهند.

مسافرت كم هزينه

اگر قصد داشته باشيد بيش از چهار ساعت رانندگي كنيد تا به مقصد خود برسيد، به خصوص اگر با كودكان مسافرت مي كنيد، ارزشش را ندارد. ساعات طولاني رانندگي خطر ابتلا به تصادف را افزايش مي دهد و شما به مقصد خود خسته و گرسنه خواهيدرسيد.

شما بايد وزن چمدان، توقف، سوخت و حتي هزينه هاي اتاق هتل را نيز در نظر بگيريد.

آمار رو به روشد اجاره اتومبيل

در واقع، با توجه به انجمن خودرو هاي اجاره اي افزايشAER در سه ماهه اول سال جاري ناوگان اجاره وسايل نقليه ليزينگ رشد 9.3٪ داشته، به طوري كه آنها در حال حاضر 452،792 اتومبيل، كاميون و انواع خودرو هاي سبك و سنگين و كساني خودرو اجاره كردند در سال 2015، رشد 20٪ در سال 2014 داشته كه نسبت به سال قبل 19 درصد رسيده بوده است.

بنابراين مجموعه اي از وسايل نقليه ثبت شده در اجاره در حال حاضر 16.10٪ از مجموع ماشين هاي ثبت شده مي باشد.

مقايسه مختصرتاكسي با اجاره اتومبيل

قيمت تاكسي براي تمام بودجه ها مناسب نيست. سه يا چهار سفر در روز چيزي حدود 150 هزار تومان را از شما كم مي كند.

در ضمن در خصوص سفرهاي خارجي به ياد داشته باشيد كه اگر راننده تاكسي متوجه شود شما يك توريست هستيد، به احتمال زياد او تنها با در نظر گرفتن طولاني ترين راه مبالغ زيادي را بر دوش شما ميگزارد.

روشهاي متداول براي اجاره ماشين در تهران

روشهاي متفاوتي براي اجاره ماشين در تهران وجود دارد. از پر روال ترين روشها:
اجاره ماشين عروس
اجاره خودرو تشريفاتي
اجاره خودرو با راننده
اجاره خودرو بدون راننده
ترانسفر تشريفاتي
ترانسفر فرودگاهي
اسكورت با خودرو
هر فردي يا كسب و كاري با توجه به نوع خدماتي كه نياز دارد مي تواند براي رنت ماشين از يكي از روشهاي بالا استفاده كند.

اجاره خودرو پارسي

شركت اجاره خودرو پارسي در راستاي كمك به ناوگان حمل و نقل كشور و بالا بردن رفاه مشتريان وراحتي حال شما اقدام به اجاره خودرو ارزان بدون راننده و اجاره خودرو در فرودگاه و اجاره انواع اتومبيل ايراني و خارجي و ماشين عروس بدون راننده كرده است كه خودرو هاي اين شركت ازخودرو هاي ايراني و خارجي لوكس تشكيل شده است.

باعث شده شركت اجاره خودرو پارسي كامل ترين و بيشترين ناوگان را بين شركت هاي اجاره ماشين داشته باشد.

  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۲۳:۰۳

ليست اجاره ماشين

ليست اجاره ماشين مجموعه كار رنتال پارسي (Carrentalsparsi)

مجموعه ما در حوزه اجاره ماشين با بيش از 10 سال سابقه در اين كار و كلي تجربه در اين پست بعضي از ماشين ها را براي اجاره خودرو معرفي كند.

 

امروزه اجاره خودرو اهميتي زياد براي اشخاص هاي متفاوت دارند كه به فكر اجاره ماشين به جاي خريد ماشين ميباشند به ارمغان بياورد اجاره خودرو از لحاظ اين كه افت فروش ندارند مشتريان ما جاي خريد پول را نگه ميدارند و اجاره ماشين به فكرشان ميرسد.

معرفي خودرو مازراتي براي اجاره

مازراتي مدل ۲۰۱۷ كواتروپورته براي اجاره خودرو را معرفي كرد. پرچمدار مازارتي در بخش‌هاي مختلف بهينه‌سازي‌هاي زيادي را تجربه كرده تا به خوبي بتواند به رقابت با رقباي قدرتمندي اعم از مرسدس بنز اس كلاس، بنتلي مولسان و بي‌ام‌و سري ۷ بپردازد.

در بخش بدنه‌ي كواتروپورته از طراحي جديد با شبكه‌هاي مشكي مات در سپرهاي جلو و عقب است. براي هماهنگي ساير بخش‌ها با اين ويژگي‌ جديد، كواتروپورته با رنگ مشكي مات در ركاب‌هاي كناري و آينه‌ها تزئين شده است. اما يكي از بخش‌هاي مخفي شده در باز طراحي سپر جلو، تعبيه‌ي ديافراگم قابل تنظيم الكتريكي است.

اين دريچه‌ي هوا با دو هدف خنك كاري و بهبود آيروديناميك خودرو، ايجاد شده است. اين دريچه‌ي جديد علاوه بر توليد صداي دلنشين و جذاب باعث كاهش ۱۰ درصدي ضريب درگ نسبت به مدل قديمي كواتروپورته براي اجاره خودرو شده است.

مشتريان اجاره ماشين پورشه پانامرا

در نماي جلو طراحي و گرافيك داخلي چراغ ها به كلي متحول شده است و طبيعتا اجاره ماشين پانامرا سپر و گلگيرهاي نيز دوباره طراحي شده اند، همچنين در نماي بغل شاهد اضافه شدن چند خط تيز و محكم بر روي بدنه هستيم، جايي كه در نسل قبلي به دليل سادگي و تحدب بيش از حد مورد انتقاد بود.

همچنين خطوط كلي و حجم پردازي صندوق عقب نيز به شكل تغيير كرده اند تا از حجم انتقاداتي كه متوجه نسل قبلي بود كاسته شود.

در فضاي داخلي نيز شاهد تكنولوژيك شدن تمام اجزا هستيم. انبوهي از دكمه هاي كنترلي مدل قبلي كه كنسول مياني را شبيه به كابين هواپيماهاي مسافربري كرده بودند، حالا پشت صفحه هاي نمايشگر لمسي و اندرويد اوتو پنهان شده اند.

برخلاف مدل قبلي، نسل جديد پانامرا به دليل قانون منع واردات اجاره ماشين لوكس، شانسي براي حضور در بازار ايران ندارد، مگر آنكه به نوعي اين قانون تغيير كند يا شاهد افزايش حجم موتور مجاز از 2.5 ليتر فعلي به 3.0 ليتر باشيم، بلكه حداقل پاي مدل 4S به خيابان هاي شمال شهر باز شود.

رنت ماشين پورشه كاين

رنت ماشين پورشه قدرتمندترين عضو خانواده‌ي شاسي‌بلند كاين را به نام كاين توربو در نمايشگاه خودروي فرانكفورت امسال معرفي كرد. اين خودرو استانداردهاي جديدي در سگمنت خودروهاي شاسي‌بلند اسپرت تدوين مي‌كند. كاين توربو به پيشرانه‌ي V8 توئين‌توربو به حجم ۴ ليتر مجهز است كه مي‌تواند ۵۵۰ اسب بخار قدرت توليد كند.

توانايي‌هاي حركتي اين خودرو نيز به لطف بهره‌گيري از ادواتي چون  آيروديناميك فعال، سيستم تعليق بادي تنظيم‌شونده با سه محفظه‌ي باد، تايرهاي چندمنظوره، اسپويلر سقف و ترمزهاي تقويت‌شده با عملكرد بالا بهبود پيدا كرده است.

اين تجهيزات، شامل مدل استاندارد اين خودرو خواهد بود؛ اما به‌صورت آپشن امكان سفارش سيستم فرمان‌پذيري چرخ‌هاي عقب و كنترل چرخش بدنه‌ نيز وجود دارد. همچنين با توجه به اين‌كه سيستم برق كاين جديد از نوع ۴۸ ولتي است، امكان دستيابي به عملكرد بسيار خوبي با كمك سامانه‌هاي موجود وجود دارد كه از اين نظر بايد گفت كاين ۲۰۱۸ رفتاري همانند يك رنت ماشين اسپرت تمام‌عيار خواهد داشت.

اجاره اتومبيل مرسدس بنز S500

صنعت اجاره اتومبيل‌ سازي در مسير الكتريكي شدن افتاده است؛ اما هنوز راه زيادي مانده تا بتوان كاري كرد كه افراد، خودروهاي برقي را به نمونه‌هاي بنزيني ترجيح دهند كه البته دليل اصلي اين موضوع نه به خود خودروهاي برقي، بلكه به نبود زيرساخت‌هاي لازم و كافي برمي‌گردد.

در هر كجاي دنيا مي‌توان به‌راحتي يك پمپ بنزين  پيدا كرد؛ اما ايستگاه‌هاي شارژ ۲۲۰ ولتي، ۴۴۰ ولتي تسلا و يا ۸۸۰ ولتي پورشه چيزي نيستند كه به‌راحتي بتوان به آن‌ها دسترسي پيدا كرد. به همين دليل است كه فعلا نمي‌توان تصوري از آينده‌ي وسايل نقليه‌ي برقي داشت؛ اما راهي كه در حال حاضر پيش روي ما است و اكثر خودروسازان نيز آن را انتخاب كرده‌اند، اين است كه پيشرانه‌هاي درون‌سوز فعلي را كم‌مصرف‌تر كنند و آلايندگي آن‌ها را كاهش دهند.

در اين بين، دايملر به‌عنوان يكي از پيشگامان چنين امري اقدام به رونمايي از پيشرانه‌ي جديدي با نام M256 كرده است كه جديدترين پيشرانه‌ي شش سيلندر خطي درون‌سوز اين شركت به شمار مي‌رود و براي اولين بار در اجاره اتومبيل مرسدس بنز S500 جديد مورد استفاده قرار گرفته است.

كرايه ماشين مرسدس بنز CLS

وقتي اولين مدل خودرو از كلاس كرايه ماشين CLS توليد و روانه بازار شد، پس از آن ما كوپه‌هاي چهار در از همه‌ي برندها و در همه‌ي كلاس‌ها مي‌بينيم. طراحي كلاس CLS يك روند سازنده بود, به همين دليل است كه ما آن را «اصلي» مي‌ناميم.

كوپه كرايه ماشين مرسدس بنز كلاس CLS مدل ۲۰۱۹، ميراث اين سبك را با يك طراحي كاملا جديد به نمايش مي‌گذارد و به نظر مي‌رسد كه ظاهري اسپرت، جذاب و زيبا نسبت به پيشينيان خود دارد. در ادامه جزئيات فني بيشتري در مورد مرسدس بنز كلاس CLS جديد خواهيم گفت.

كرايه ماشين مرسدس بنز كلاس CLS يك خودروي زيبا و بسيار جذاب است و شايد به همين دليل باشد كه افراد زيادي آرزو دارند با آن رانندگي كنند. اين زيبايي و جذابيت در درجه‌ي اول به دليل تناسب قسمت‌هاي مختلف طراحي بدنه با يكديگر، محور طولي بلند، اُورهنگ‌هاي كوتاه و طراحي پايين سقف خودرو است.

بي ام و i8 براي اجاره ماشين در تهران

بي ام و i8 براي اجاره ماشين در تهران خودروي هيبريدي است كه اولين بار در سال ۲۰۱۳ اسمش به گوش رسيد . مصرف سوخت اين خودرو ۲٫۵ ليتر بنزين در هر ۱۰۰ كيلومتر است.اين خودرو مجهز به يك موتور بنزيني با توان ۲۲۸ اسب بخار و يك موتور الكتريكي با توان ۱۳۰ اسب بخار است كه در مجموع هر دو موتور توليدگشتاوري معادل ۵۷۰ نيوتن متر دارند و در زمان ۴٫۴ ثانيه سرعت خودرو را از صفر به ۱۰۰ كيلومتر در ساعت مي رسانند.

حداكثر سرعت اين خودرو ۲۵۰ كيلومتر بر ساعت است كه در حالت الكتريكي حداكثر ۱۲۰ كيلومتر بر ساعت و آلايندگي اين خودرو به توليد ۵۹ گرم دي اكسيد كربن در هر كيلومتر محدود مي‌شود.ب ام و i8 كه يك خودروي هيبريدي شارژي به تازگي از طريق گمرك بندرعباس وارد ايران شده است.

اين خودرو عملكرد يك خودروي اسپرت را با ميزان مصرف سوخت و آلايندگي يك خودروي كامپكت ادغام مي كند. بي ام و i8 براي اجاره ماشين در تهران تنها با موتور الكتريكي قادر به طي مسافت ۳۷ كيلومتر است و از يك موتور توربوشارژ ۱٫۵ ليتري سه سيلندر بنزيني نيز بهره مي برد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۱:۳۳

چند دليل براي اجاره خودرو

فيلم عروسي در ماه عسل

پايان فيلم هاي عروسي با رفتن به ماه عسل با خودرو هاي لوكس و آخرين مدل نظر همگي ما را در توجه مي كند .

 

اصولا يكي از پرطرف دارترين مشتريان مجموعه اجاره خودرو هم از اين قشر افراد هستند .

تجربه رانندگي با بهترين برندهاي خودرو

بسياري از افراد توانايي خريد هر ساله خودروي جديد و آخرين مدل را ندارند به همين جهت علاقمندان به بهترين برندهاي خودرو با عمري زير دو سال ، گزينه اجاره ماشين مي باشد.

تشريفات مهمانان خارجه

تشريفات جز اصلول اصلي مراسم تمامي ايراني ها مي باشد البته لازم به ذكر است تمام افراد دنيا در پاره اي از موقعيت هاي برخلاف تصور از ما ايراني ها بيشتر اهل تشريفات و بليط كاري مي باشند . اجاره خودرو هاي تشريفاتي و لوكس راهكار همين مراسم مي باشد.

رانندگي با خودروهاي ظرفيت بالاتر

فرض كنيد خودروي شما ظرفيت چهار نفر را داشته باشد حال براي آخر هفته با يكي از دوستان خود كه خودروي شخصي ندارد برنامه كمپينگ داريد حال براي از دست ندادن برنامه يكي از راه حل هاي شما اجاره خودرو با ظرفيت ۷ نفر يا بيشتر مي باشد كه به تازگي برند هيوندايي در خودروهاي SUV يا تويوتا لندكروز خود اين قابليت را اضافه كرده .

 

خرابي ماشين شخصي شما و دليل براي رنت ماشين

شايد آخرين گزينه جهت خراب نشدن برنامه سفر ، رنت ماشين باشد در صورت كامل بدون شرايط رنت ماشين به سفر خود برسيد.

تست در اجاره خودرو براي خريد

با توجه به گراني ماشين در ايران و عدم همكاري فروشندگان خودرو شما توانايي اين را داريد كه قبل از خريد ، ماشين مورد نظر خود را اجاره خودرو در تهران كرده و در صورت رضايت اقدام به خريد خودروي خود كنيد.

شركت Carrentalsparsi امروزه در زمينه اجاره خودرو با برندهاي ( كيا , هيونداي,مازراتي,تويوتا,لكسوس,بي ام و ) برخوردار است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۱:۰۴

آمار فروش هيونداي در هشت ماه نخست سال 2017

 

 

سال 2017 درمجموع سال چندان خوشي براي لوازم هيونداي نبود. در هشت ماه نخست اين سال، اين برند محبوب كره‌اي با كاهش فروشي به ميزان 10.4 درصد مواجه بود و فروش 7 مدل از 10 مدل اصلي آن كاهش يافت. كل فروش هيونداي در اين بازه زماني تنها معادل 2.83 ميليون دستگاه بود.

عملكرد هيونداي

البته عملكرد هيونداي در تمامي نقاط دنيا با بد به ياري همراه نبود. در كشورهاي عضو منطقه CIS (روسيه، بلاروس، قزاقستان، ارمنستان، تاجيكستان و…..)، اين برند توانست رشد بالاي 10 درصد را در قياس با پارسال از آن خود كند. در اروپا و آمريكاي لاتين هم به‌طور مرزي عملكرد آن مثبت بود. اما در بازارهاي بزرگ جهان، قطعات هيونداي با بدشانسي بسياري مواجه بود. مثلاً در آسيا و در چهار بازار مهم آن ازجمله چين، ژاپن، هند و كره با افت فروشي به ميزان 14.9 درصد سروكار داشت. در آمريكاي شمالي هم از فروش آن در مقايسه با پارسال به ميزان 14.1 درصد كاسته شد و بدتر از همه در كشورهاي عربي عضو شوراي همكاري خليج‌فارس، با كاهش فروشي معادل 18.6 درصد نسبت به سال پيش از آن مواجه بود.

آمار سالانه هيونداي

اگر تنها آمار سالانه را ملاك قرار دهيم. سهم مناطق مختلف جهان از مجموع فروش هيونداي در سال 2016 ميلادي بدين ترتيب بود: چين با سهم 23.2 درصد بزرگترين بازار هيونداي در جهان محسوب مي‌شود. سپس، آمريكا با سهم 15.8 درصد دومين بازار بزرگ هيونداي در جهان، كره جنوبي با 13.5 درصد سومين بازار، هند با سهم 10.3 درصد چهارمين و برزيل با سهم 4.1 درصد پنجمين بازار بزرگ هيونداي در دنيا بوده‌اند. نكته جالب توجه اينكه سهم بازار كره از فروش جهاني هيونداي از 17.9 درصد در سال 2010 به 13.5 درصد در سال 2016 كاهش يافت و در عوض، به سهم چين و آمريكا از فروش جهاني آن افزوده شد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۸:۳۶

موج جديد شاسي بلند هاي هيونداي تا سال2020

8 شاسي‌بلند جديد هيونداي

هيونداي برنامه‌هاي بزرگي براي عرضه 8 شاسي‌بلند جديد يا باز مهندسي شده در آمريكا و تا سال 2020 ميلادي دارد.

اين برنامه با شاسي‌بلند جديد كنا آغاز مي‌شود كه انتظار مي‌رود در ماه مارس وارد بازار شود. طيف جديد شاسي بلندهاي  لوازم يدكي هيونداي شامل همه نوع مدلي از نسخه كوچك‌تر كلاس A گرفته تا نسخه ميدسايز 8 نفره مي‌شود.اين خودروساز كره‌اي مي‌گويد محصولات جديد شركت از انواع مختلف تكنولوژي‌هاي قواي محركه شامل پيشرانه‌هاي بنزيني، ديزلي، هيدروژن سلول سوختي و الكتريكي بهره خواهند گرفت تا بتوانند تمامي نيازها را پوشش دهند.

برنامه‌ريزي ديجيتال هيونداي

معاون توليد و برنامه‌ريزي ديجيتال هيونداي موتور آمريكا مي‌گويد:
به زودي ما طيف متنوعي از قواي محركه كراس اوورها را در صنعت خواهيم داشت. اين خودروها توانايي مهندسي بيش از 13 هزار مهندس كمپاني قطعات يدكي هيونداي را كه روي مدل‌هاي كنوني و آينده كار مي‌كنند نشان خواهند داد. مشتريان ما انتخاب‌هاي فوق‌العاده‌ي زيادي را در نمايندگي‌هاي هيونداي خواهند داشت.

جالب‌ترين محصولات هيونداي

يكي از جالب‌ترين محصولاتي كه به سبد محصولات اين كمپاني اضافه خواهد شد نسخه الكتريكي كنا است كه انتظار مي‌رود در نمايشگاه خودروي ژنو معرفي شود. اگر اخبار منتشره صحيح باشند اولين كراس اوور الكتريكي لوازم هيونداي محدوده حركتي بيش از 380 كيلومتر با يك‌بار شارژ خواهد داشت.

نسل بعدي شاسي‌بلند

همچنين نسل بعدي شاسي‌بلند سلول سوختي قطعات هيونداي برد بيش از 800 كيلومتري خواهد داشت و از طرف ديگر عضو پايه خانواده جديد شاسي بلندهاي اين شركت پس از معرفي شاسي‌بلند ميان‌ساز جديد پديدار خواهد شد.

اهداف هيونداي

مدير هيونداي در آمريكا اضافه مي‌كند:
كنا تنها آغاز كار براي ايجاد انقلاب توليد در هيونداي است. اين خودروها براي به دست آوردن بالاترين ميزان فروش در كلاس‌هاي خود ساخته خواهند شد و بر روي اهداف هيونداي كه همان تمركز بر روي پايداري و راندمان بدون وارد كردن خدشه بر پرفورمنس است تأكيد خواهند داشت. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۱:۳۹

تمركز هيونداي بر شاسي بلندها

مراسم رونماييي

در حاشيه مراسم رونمايي از مدل ساب‌كامپكت كونا در مجموعه موتور استوديوي لوازم يدكي هيونداي در فاصله‌اي دور از مركز شهر سئول، اين خودروساز كره‌اي از برنامه‌هاي عمده‌اش براي توسعه مدل‌هاي شاسي‌بلند در خط توليد نيز پرده برداشت. مسئولان اجرايي هيونداي از تمايل اين كمپاني براي داشتن مجموعه‌اي كامل از شاسي‌بلند، شامل يك مدل كوچكتر سگمنت A در سطحي پايين‌تر از «كونا» و همين‌طور يك شاسي‌بلند در سگمنت E، در موقعيتي بالاتر از سانتافه خبر داده‌اند.

بازار خودرو هيونداي

 

در حالي كه «كونا» مي‌خواهد نسل موسوم به «هزاره» و كساني كه يك زندگي پرجنب‌وجوش دارند را تحت‌تأثير قرار دهد،  قطعات يدكي هيونداي اين موضوع را نيز تشخيص داده كه بايد مطابق با نياز و تمايل روزافزون بازار خودرو، به سمت كر‌اس‌اورها قدم بردارد؛ چرا كه در غير اين صورت، از ساير خودروسازان در سطح جهاني عقب خواهد ماند. البته مقامات هيونداي، در همين حال به اين موضوع اشاره كرده‌اند كه اين كمپاني همچنان به تعهداتش در خصوص توسعه پيشرانه‌هاي هيبريدي، تمام‌الكتريكي و پيل‌ سوختي هيدروژني وفادار مي‌ماند. طبق گفته هيونداي، در مجموع تا سال ۲۰۲۰، تعداد ۳۱ مدل جديد از اين خودروساز ارائه خواهد شد:

حمل و نقل هيونداي

ما روزهايي را كه فقط به ارائه يك خودروي خوب و با كيفيت مناسب فكر مي‌كرديم، پشت‌سر گذاشته‌ايم و در حال حاضر به يك حمل‌ونقل خوب، پاك و با قابليت‌هاي ارتباطي فكر مي‌كنيم. برنامه داريم تا سال ۲۰۲۰ بيش از ۱۴ خودروي كره‌اي  به صورت الكتريكي يا پيل‌سوختي ارائه كنيم. ضمن اينكه به توسعه زيرساخت‌هاي هيدروژني و بهبود ظرفيت باتري‌هاي الكتريكي متعهد هستيم.

استراتژي هيونداي

در نتيجه، شنيده‌هاي قبلي در اين زمينه تأييد مي‌شود و شروع اين استراتژي با مدل «كونا» خواهد بود. هيونداي درنظر دارد كه دو مدل هيدروژني و تمام‌الكتريكي از كونا در اوايل سال ۲۰۱۸ ميلادي به خط توليد ببرد. گفته مي‌شود كه دامنه مسافت مدل تمام‌الكتريكي حداقل برابر ۳۹۰ كيلومتر خواهد بود؛ يعني تقريباً معادل مسافتي كه شورولت بولت مي‌تواند با يك بار شارژ باتري‌هايش بپيمايد. دامنه مسافت شورولت بولت در حال حاضر برابر ۳۸۳ كيلومتر است كه به ميزان قابل‌توجهي از مسافت ۲۰۰ كيلومتري در هيونداي آيونيك بيشتر است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۵۸:۱۷

هيونداي ميخواهد سرور بازار اروپا شود

 

هيونداي اهداف بسيار جاه‌طلبانه و استثنايي براي تبديل شدن به پرفروش‌ترين خودروساز اروپا تا سال 2021 دارد.

معاون عمليات لوازم يدكي هيونداي موتور اروپا در خلال صحبت با رسانه‌هاي جهاني در زمان رونمايي از مدل‌هاي i30 N و i30 فست‌بك برنامه‌هاي اين كمپاني كره‌اي را تشريح كرد.
او گفت:
هيونداي تلاش دارد تا سال 2021 به پرفروش‌ترين خودروساز قاره اروپا تبديل شود. جديدترين محصولات ما پيشران فوق‌العاده‌اي براي اهداف ما بوده و تا سال 2021 نيز 30 محصول جديد و نسخه مختلف را عرضه خواهيم كرد كه به همين خاطر است آن را نقشه راه تا سال 2021 مي‌ناميم.

هيونداي باور دارد دليل اصلي قادر بودن كمپاني قطعات يدكي هيونداي  براي رسيدن به چنين فروش بالا در اروپا تطبيق با تاكتيك‌هاي فروش آنلاين است كه بي‌شباهت به آنچه كه تسلا در چند سال انجام داده نيست.

مدير هيونداي ادامه داد:
با كمك جديدترين پلتفرم ديجيتال، ما بيش از 100 خودرو را تنها در چند هفته فروختيم. ما مي‌خواهيم تا روال را براي مردم آسان كنيم و به همين دليل است كه هيونداي رتبه اول رضايت مشتري در اروپا را دارد.
او مي‌گويد:
شماره يك براي ما محصولات شاسي‌بلند است. شماره دو همان حمل‌ونقل آينده بوده و شماره سه نيز چيزيست كه ما آن را DNA محصولات خود مي‌ناميم همان خانواده I است و در نهايت شماره چهار نيز مدل‌هاي N مي‌باشد.

شايد هيونداي براي رسيدن به اهداف خود در فروش مصمم باشد اما رسيدن به آسان نخواهد بود. اين برند در سال 2016 چهاردهمين خودروساز پرفروش اروپا بود كه 505396 خودرو را فروخته بود. از ديگر برندهاي پرفروش اروپا مي‌توان به سيتروئن، تويوتا، نيسان، ب‌ام‌و، آئودي، مرسدس، پژو، فورد و فولكس‌واگن اشاره كرد. 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]