در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۸:۵۸

بازار گرم بلند قامتان ليفان

ليفان

به گفته سام كاوياني همان‌گونه كه بازار بلندقامتان وارداتي سخت داغ و پرشور است و سانتافه نامي از هيونداي هم صدرنشين آن بازار در سال 95 شد؛ سازندگان داخلي هم پاي به پاي وارداتي‌ها شبانه‌روز مشغول به كارند و خيل انبوهي از هم‌وطنان مشتاق را به انواع شگرد و تدابير  قطعات يدكي ليفان مفتون و مجذوب خود نموده‌اند. منظور از توليدات داخل هم در اينجا اشاره به آن دسته از بلندقامتاني دارد كه اساساً آسيايي هستند و در اين ديار تنها مونتاژ مي‌شوند. بخش عمده آنها از خطه پهناور چين مي‌آيند و اندكي هم از ژاپن.

قطعات ليفان

در مجموع، در يازده ماهه نخست سال 1395 شمسي، تعداد 54,341 دستگاه خودروي شاسي‌بلند در كشورمان توليد شد كه نسبت به سال پيش از آن از رشد 49.9 درصدي برخوردار بود. كماكان جك S5 با توليد 18,745 دستگاه در صدر اين جدول ايستاده است و بعد از آن چري تيگو 5 جاي گرفته است. خودرويي لوازم يدكي ليفان  كه بيشترين رشد سالانه توليد را در ميان تمامي بلندقامتان داخلي از آن خود نمود و شمار توليدات آن بيش از 7 برابر در قياس با سال 94 رشد داشت. كمترين رشد و كمترين توليد هم در ميان داخلي‌ها از آن لندمارك بود كه تنها يك دستگاه از آن در سال 95 توليد شد!

لوازم ليفان

توليد خودروهاي بلندقامت ساخت داخل . با اين توضيح كه چون برخي از اين خودروها به تازگي، در اواسط و يا ماه‌هاي پاياني سال 95 وارد خط توليد شدند و كمتر از يك سال هم است كه در چرخه توليد هستند، ارقام رشد سالانه آنها در جدول منظور نگرديده است 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۵:۳۰

گزارش سازمان مستقل ناظر بر كيفيت

ليفان

يكي از راه‌هاي كسب اطلاعات از ميزان كيفيت خودروها و مشكلات احتمالي آن‌ها، گزارش‌هاي سازمان‌هاي مستقل ناظر بر كيفيت محصولات توليدي مي‌باشد. مؤسساتي نظير جي دي پاور در اين زمينه پيشتاز بوده و مي‌توان با اعتماد به گزارش‌هاي آن‌ها كه از طيف وسيعي از مشتريان و خريداران به دست آمده، قطعات يدكي ليفان تصميم‌گيري نمود. در ايران نيز شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران كه يك موسسه خصوصي است اين وظيفه را برعهده دارد.

لوازم ليفان

معيارهاي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد براي تعيين سطح كيفيت خودروها از طريق بازرسي در خط توليد شركت‌ها با هماهنگي و اجازه آن‌ها و به سفارش وزارت صنعت و معدن و تجارت و بررسي مواردي چون پيشرانه، سيستم تعليق، تزئينات داخلي و خارجي و صداهاي غيرعادي مي‌شود. هرچند اين روش نسبت به ارزيابي از خريداران و شمارش عيوب خودروهاي فروخته شده در بازه‌هاي زماني خاص از قابليت اعتماد پايين‌تري برخوردار است اما به هر جهت مي‌توان تا حدود زيادي همين ارزيابي را نيز به عنوان مرجع پذيرفت و از آن براي تشخيص ميزان كيفيت محصولات لوازم يدكي ليفان خودرويي داخلي استفاده كرد.

قطعات ليفان

در گزارش اين شركت، رده كيفي خودروها با ستاره‌هايي از يك تا پنج به نمايش در مي‌آيد. متأسفانه در اين گزارش‌ها خبري از نمره‌هاي منفي خودروها و همچنين نوع عيوب كشف‌شده آن‌ها نيست. بنابراين مشخص نمي‌شود كه وزن ستاره‌هاي دريافتي يا از دست رفته بيشتر بر اساس سيستم‌هاي فني و مكانيكي بوده يا تزئيناتي و رفاهي و اين اشكالات و عيوب با چه هزينه‌اي و به چه صورتي قابل رفع است. بعلاوه مشخص نيست كه محصول خروجي از كارخانه در بازه زماني مثلاً سه ماهه، چه مشكلات و معايب جديدي را بروز خواهد داد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۱:۳۲

متحول شدن يا نشدن صنعت خودرو ايران

ليفان

مصطفي حسني: در يك‌صد و سومين اجلاس شوراي عالي قطعات يدكي ليفان استاندارد در تاريخ 1381/12/25 تصويب شد كه 55 استاندارد به‌عنوان استانداردهاي الزامي خودروهاي توليدي در نظر گرفته شوند كه از بين آن‌ها 51 مورد به موسسهٔ استاندارد و 4 مورد به سازمان بهينه‌سازي مصرف سوخت و سازمان محيط زيست مربوط مي‌شود. اين استانداردها كه برگرفته از استانداردهاي اتحاديه اروپا بودند عمدتاً به مسائل پايه مثل ترمزگيري، وسايل هشداردهنده، چراغ‌ها، آينه‌ها، كمربند ايمني و … مربوط مي‌شدند و بالاخره با فراز و نشيب‌هاي زيادي اجرا شدند.

قطعات ليفان

همچنين اعلام شده بود اگر خودرويي نتواند تا ابتداي دي‌ماه سال جاري 61 مورد استاندارد مذكور را رعايت كند با توقف توليد و عدم شماره‌گذاري روبه‌رو مي‌شود. اكنون از طرف موسسه استاندارد اعلام شده كه توليد 25 خودروي داخلي به همين دليل متوقف شده است كه اتومبيل‌هاي سواري اين ليست عبارت‌اند از: MVM 315 صندوق‌دار، MVM 550، چري تيگو 5، جك J5، سايپا 131 و 132 دوگانه‌سوز، سايپا 141 بنزيني و دوگانه‌سوز، آريو 1500، پژو پارس XUM، وانت تك كابين و دو كابين مزدا و كارا 1700 بنزيني و دوگانه‌سوز، فاو آسا B50f، ليفان 620، ليفان X50،  لوازم يدكي ليفان X60، هيونداي i10

 لوازم ليفان

علاوه براين خودروي معظم وانت نيسان در اين ليست وجود ندارد و ما همچنان مي‌توانيم شاهد تردد آن با رنگ زيباي آبي باشيم، البته اين بار بايد افتخار كنيم كه اين وانت از سد استانداردهاي 61 گانه هم عبور كرده! خودرو MVM 315 ليفت بك هم كه با نمونه هاچ‌بك آن به‌جز شكل بدنه ازنظر ايمني، كيفيت، مشخصات فني و … هيچ تفاوتي نداشته و البته مثل برخي ديگر از خودروهاي اين ليست مدت مديدي از توقف توليد آن به دلايل ديگري مي‌گذرد، غير استاندارد شناخته شده اما مدل هاچ‌بك استاندارد است! توليد پژو پارس با موتور 1800 سي‌سي XU7JPL3 به دليل غير استاندارد بودن پايان يافته اما پژو 405 و سمند با پلت فرم مشابه و همين موتور استاندارد هستند و توليد آن‌ها ادامه دارد! 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۷:۴۸

مقايسه اجاره خودرو پارسي با رقبا

اجاره خودرو يك وسيله نقليه محبوب حمل و نقل است. اين در حالي است كه شما در سفر طولاني، تعطيلات خانوادگي يا جشن هاي گروهي، آسايش و راحتي زيادي را فراهم مي كنيد.

 

بنابراين، دانستن شركت كرايه ماشين و مقايسه خدمات مي تواند به شما يك معامله بهتر را بدهد. اگر در انگلستان اجاره اتومبيل را در نظر بگيريد، كار ساده اي نيست، به نظر مي رسد. شما بايد هر جنبه اي از خدمات اجاره خودرو را بدانيد.

مقايسه اجاره ماشين پارسي با رقبا

مقايسه اجاره خودرو پارسي با رقبا

مهمترين چيز اين است كه يك ارائه دهنده خدمات مشهور را انتخاب كنيد.

رزرو اجاره ماشين از طريق منابع آنلاين آسان است. آنها به مردم اجازه مي دهند تا بهترين معاملات را بررسي و مورد استفاده قرار دهند.

اگر ميخواهيد از هر نوع اشتياقي در روند استخدام جلوگيري كنيد، فقط به يك وبسايت خدمات اجاره اتومبيل مشهور وارد شويد. شما مي توانيد معاملات استخدام ايده آل را پيدا كنيد. شما همچنين برخي از معاملات مقرون به صرفه را خواهيد يافت.

چرا CarRentalsparsi را به منظور كرايه اتومبيل خود استفاده كنيد؟

بهترين پيشنهادات در سراسر جهان: شما مي توانيد ليست عظيمي از بهترين نرخ هاي روزانه موجود در سراسر جهان از جمله انگلستان پيدا كنيد. اين بهترين راه براي پيدا كردن ماشين اجاره بودجه شماست.

اين كه آيا شما نياز به ماشين كوچك، جمع و جور، اقتصاد و يا استاندارد، شما مي توانيد هر يك از آنها را در يك مكان مقايسه كنيد.
فهرست شهرهاي: پوشش شهرهاي محبوب در سراسر جهان. اين كه آيا منچستر، آكسفورد، ساوتهمپتون، ولز و يا هر شهر ديگر انگلستان است، شما قادر خواهيد بود كه يك سرويس اجاره ايده آل پيدا كنيد.

به غير از بريتانيا، اگر مي خواهيد مسافرت راحت را انجام دهيد، مي توانيد شهرهاي ديگر محبوب را نيز جستجو كنيد.

شبكه بزرگ اجاره اتومبيل : CarRentalsparsi نرخ صدها ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبيل را در سراسر جهان مقايسه مي كند و با تمام بزرگترين تامين كنندگان مانند اجاره خودرو پارسي و غيره مقايسه مي كند.

منطقه خدمات: منطقه خدمات اجاره كامل شامل، اجاره خودرو در تهران ، اجاره ماشين هاي خارج از فرودگاه و اجاره يك راه است. شما همچنين مي توانيد ليست فرودگاه هاي محبوب در سراسر جهان را براي رزرو خودرو در اين مناطق خدمات پيدا كنيد.

ادارات براي برقراري ارتباط بهتر: دفاتر را در لندن، بارسلونا، ميلان، تالين، ميامي، نيويورك و لس آنجلس پيدا كنيد. نمايندگان خدمات كارشناس كارشناسان در اروپا و ايالات متحده آمريكا براي حل و فصل پرس و جو خود را.

سوالات اجرايي حل شده است: هرچيزي كه ممكن است سوالي باشد، در صورتي كه از سوالات قبل از رزرو، سوالاتي درمورد سوالات اجاره يا پست اجاره شود، پاسخ براي شما آماده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۴:۵۷

آنچه بايد قبل از اجاره خودرو بدانيد

آيا تا به حال در مورد استخدام يك ماشين فكر كرده ايد؟ اگر “نه”، علت پشت اين ممكن است اتهامات اضافي كه توسط ارائه دهندگان خدمات اجاره خودرو بكار گرفته شود.

 

بنابراين، براي تغيير تصور شما در مورد اجاره خودرو ها، اين خدمات عاقلانه در مورد خدمات اجاره اتومبيل در اروپا خواهد بود.

اگر شما در مورد شركت در جشنواره بعدي اجاره خودرو تهران ، ايران، برنامه ريزي كنيد، پس از آن اجاره يك ماشين بسيار راحت است، زيرا اين امر باعث مي شود مكان هاي ديدني راحت تر شود.

به عنوان يك راه انعطاف پذير و آزاد براي ديدن كل اروپا باقي مي ماند. اين استقلال شما را افزايش مي دهد و تجربه شما را از مقصد انتخابي شما گسترش مي دهد و خاطراتي شگفت انگيز را به شما منتقل مي كند.

شركت هاي اجاره خودرو در تهران به خاطر خدمات عالي اجاره اي كه ارائه مي دهند شناخته شده است.

آنچه بايد قبل از اجاره ماشين بدانيد

آنچه بايد قبل از اجاره خودرو بدانيد

برخي از اين خدمات عبارتند از:

اجاره خودرو يك طرفه: اين خدمات يكطرفه شما را قادر مي سازد تا ماشين را در يك مكان برداشته و آن را در كنار ديگري بكشيد.

اين بهترين تصميم براي انجام اين كار است اگر به گزينه ها و انعطاف پذيري در هنگام سفر نياز داريد. اين يك سرويس بدون هيچ زحمتي براي كساني است كه ماهيت زمان و پول را مي دانند، مي توانند از آن استفاده كنند.

اجاره ماشين فرودگاه: خدمات ارائه شده ارائه مي دهد گزينه هاي مختلف براي مشتريان.

خودرويي كه از بزرگترين شركت هايي مانند اجاره خودرو پارسي ، اجاره ماشين بودجه، دلار، و غيره استخدام شده است مي تواند شما را به تمام فرودگاه هاي بزرگ و شهرهاي اروپا هدايت كند.

اجاره ماشين خارج از فرودگاه: استخدام خدمات اجاره اتومبيل در خارج از فرودگاه مي تواند وقت و پول شما را نجات دهد. آنها همچنين به شما در اجتناب از برخي خطوط طولاني كه بيشتر در مورد وسايل نقليه اجاره اتومبيل در اروپا استفاده مي شود كمك مي كند.

اگر شما اجاره ماشين هاي خارج از فرودگاه را استخدام كنيد، آنها همچنين به اجتناب از هزينه هاي اجاره اتومبيل اجاره اتومبيل كمك مي كنند.

قوانين و مقررات اجاره خودرو

اما اگر از قوانين و مقررات مطلع نيستيد، اجاره اتومبيل و استفاده از آن خدمات مي تواند كمي دشوار باشد. بنابراين، در زير موارد ذكر شده مي تواند به شما در ارائه اطلاعات ضروري كه شما بايد در حين اجاره يك خودرو در اروپا بدانيد، كمك مي كند:

اجاره خودرو در تهران: اگر شما در برنامه اي براي سفر به كشورهاي مختلف اروپايي با يك ماشين اجاره اي هستيد، پس از آن خودتان راجع به قوانين و مقررات كشور بسيار مهم است.

هرگز فراموش نكنيد اسناد لازم مانند پاسپورت، ويزا، گواهينامه رانندگي، ثبت خودرو، اسناد مسافرتي و هزينه مرزي متقابل را فراموش كنيد. هر زماني كه در ميان مرز بين دو كشور قرار مي گيريد، بايد وسيله نقليه و مدارك مورد نظر توسط افسران گمركي را نشان دهيد.

در غير اين صورت، اگر از خارج از منطقه غير مجاز آژانس خارج شويد، از شما متهم مي شود.

مجوزها و مجوزها: گواهينامه رانندگي شما بيشترين بازديد را در هنگام بازديد از كشورهاي اروپاي غربي مي دهد. اگر نه، در صورت رانندگي بدون مجوز بين المللي، شما براي رانندگي جريمه خواهيد شد.
بيمه: قبل از دريافت بيمه اختياري از سازمان اجاره، ابتدا پوشش شركت هاي كارت اعتباري و بيمه اتومبيل را بررسي كنيد.

سپس چاپ خوب را در توافقنامه كارت اعتباري خود مانند اجاه خودرو رزرو آنلاين خود بخوانيد، به شما اطلاعاتي را در مورد اينكه در چه كشورهايي پذيرفته مي شوند، بخوانيد.

در كل، استخدام اجاره خودرو ارزان تهران يك تجربه فوق العاده و شگفت انگيز است. اما قبل از استخدام اين خدمات اجاره اي براي بازديد از شهرهاي مختلف كه داراي محدوديت هاي خاص خود هستند، بهتر است قبل از رفتن به دانش خود، دانش خود را بكشيد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۰:۴۴

بهترين خدمات اجاره ماشين با تخفيف

ممكن است دلايل زيادي براي استخدام يك ماشين وجود داشته باشد، مثلا اگر خودرو شما در دسترس نيست، براي سفر تجاري يا براي تعطيلات خود در خارج از كشور، ممكن است لازم باشد.

 

هر دليلي براي اجاره ماشين است، اما گرفتن بهترين قيمت با بهترين قيمت، اين است كه همه به دنبال آن هستند. هنگام مسافرت به مقصد پيش رزرو خود را براي اجاره خودرو آنلاين انتخاب عالي براي تمام نيازهاي خاص خود است.

شما به راحتي مي توانيد تخفيف اجاره ماشين را در اينترنت پيدا كنيد، همه به دليل چندين وب سايت سفر كه ارائه دهنده خدمات و خدمات با توجه به نيازهاي مسافران در سراسر جهان است.

بهترين خدمات اجاره خودرو با تخفيف

بهترين خدمات اجاره ماشين با تخفيف

پس چگونه مي توانيد بهترين موجود را پيدا كنيد؟

تعدادي از وبسايتها وجود دارند كه از شركت هاي معتبر دنيا استفاده مي كنند و آنها را در كنار يكديگر در صفحه جستجو نشان مي دهد. در آنجا شما مي توانيد هزينه هاي طيف وسيعي از خودرو را ببينيد.

اما هنوز شماري از مشكلات وجود دارد كه بايد به آن توجه داشته باشيد. هر ارائه كننده خدمات برخي از نقل قول هاي استثنايي را در وب سايت خود مي نويسد، اما قبل از دادن شايعه نهايي به رزرو خود، بايد شرايط را بررسي كنيد.

شرايطي مانند بيمه آسيب تصادف، بيمه فوق العاده بيمه يا بيمه پانچ، بعضي از موارد كليدي هستند كه قبل از رزرو بايد در نظر گرفت، زيرا اين مي تواند ميزان هزينه هاي شما را افزايش دهد.

براي جلوگيري از چنين شگفتي هاي ناخوشايندي هرگز با ارزان ترين قيمت نرويد.

در اينجا برخي از مزاياي استفاده از رزرو آنلاين:

شما مي توانيد نرخ پايين رزرو رزرو پيشنهادي داشته باشيد، مخصوصا اگر شما آن را آنلاين رزرو كنيد. شما به سختي مي توانيد تخفيفات خود را در مقصد خود دريافت كنيد، زيرا انتخاب هاي شما محدود است.

اگر با آژانس اجاره اتومبيل در دسترس باشد مي توانيد از انتخاب ماشين مورد علاقه خود بهره مند شويد.

در اينترنت مي توانيد از وب سايت هاي مختلف بازديد كنيد تا قيمت هاي مختلف ارائه دهندگان خدمات اجاره اتومبيل آنلاين را مقايسه كنيد. با انجام اين كار مي توانيد معاملات اقتصادي و تخفيف هاي شگفت انگيز را در مورد مورد نظر خود دريافت كنيد.

رزرو پيشرفته سر خود را از مزايا، هزينه ها و صرفه جويي در وقت با ارزش خود را نيز.

اگر به اروپا يا ايالات متحده آمريكا سفر مي كنيد، در مورد زبان هاي مختلف محلي صحبت كنيد، براي رزرو اجاره خودرو اروپا ضروري است.

از آنجايي كه ارتباط ضعيف با زبان هاي محلي ممكن است با مشكلاتي كه از سوي رانندگان تاكسي محلي بر روي نرخهاي معمولي تاكسي ها و همچنين ساير حمل و نقل ها ايجاد مي شود، مشكلاتي ايجاد كند.

با انتخاب پلت فرم آنلاين براي رزرو براي ماشين اجاره شخصي خود، شما مي توانيد خود را كشف، به چشم انداز شگفت انگيز نگاه كنيد و يا اقامت در اواخر براي لذت بردن از زندگي شبانه از شهرستان شما بازديد بدون استرس است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۶:۱۹

بررسي خودرو پژو 2008

پژو با عرضه‌ي مدل 2008 در سنه 2013 مايه جلب‌توجه خريداران خودروهاي كوچك شد.

 

اين خودرو كه بر پايه‌ي 208 هاچبك بنا شده، گزينه‌اي متفاوت را به راننده‌هاي سوپرميني‌ها پيشنهاد مي‌دهد. 2008 كه به‌طور مستقيم نيسان جوك را هدف گرفته تا به حال بيش از 500 هزار دستگاه فروش را در سرتاسر جهان تجربه كرده است.

اما سه سنه پس از عرضه سررسيد آن بود لغايت پژو دستي بر سر و روي اين اتومبيل بكشد. 2008 صاحب يك چهره‌ي جديد و ليست آپشن هاي به‌روز شد. وانگهي تريم سطح بالاي GT Line كه اينجا آزمايش شده نيز به فهرست خريد اضافه گرديد. داشبورد آشناي خودرو باقي‌مانده و اكثر مدل‌ها از صفحه‌نمايش 7 اينچي كاربرد مي‌كنند.

اجاره ماشين پژو 2008اجاره خودرو پژو 2008

اجاره خودرو پژو 2008

بزرگ‌ترين دگرگوني ها در خارج خودرو رخ‌داده‌اند. در نماي جلو جلوپنجره‌اي جسور و عمودي را مي‌بينيم كه در كنار چراغ‌هاي تيره‌ي اتومبيل نمايي عصباني و جذاب را به هستي آورده‌اند.

قوس‌هاي بزرگ چرخ‌ها نيز نمايي چشمگيرتر را برپايي كرده‌اند. در نماي عقب دسته‌اي از لامپ‌هاي 3 بعدي، طراحي متمايز و جالبي را ارائه داده‌اند.

هركسي كه پژو 208 يا 308 را رانده باشد سريعاً با كابين اين خودرو نيز بستگي استوار مي‌كند. كيفيت موارد بكار رفته درمجموع خوب است.

تنها يك شرمندگي براي پژو وجود دارد و آن اين است كه پژو به كارگيري پلاستيك‌هاي دشوار در رأس داشبورد را خلاص نكرده است. فرمان حقير خودرو آشنا است و نشان‌دهنده‌ها نيز سبكي منحصربه‌فرد دارند.

براي اولين بار نيز تكنولوژي MirrorLink و اپل كارپلي داخل سيستم اطلاعات سرگرمي پيمان داده‌شده‌اند.

بايد خاطرنشان ساخت كه استعمال بيشتر اسمارت فون ها به يك فرمايش ضروري در دنياي امروزين تبديل شده و پژو هم از اين امر غافل نبوده است.

نبودِ دكمه‌هاي فيزيكي رنجانيدن كننده است هرچند كه شايد اين مورد در مدل‌هايي همچون 3008 بهبود خواهند يافت. پژو 3008 اواخر سال جاري با نسل دوم داشبوردهاي iCockpit عرضه خواهد شد.

اجاره خودرو پژو 2008 در تهراناجاره ماشين پژو 2008 در تهران

اجاره ماشين پژو 2008 در تهران

همانند مدل‌هاي موفق 208،308 و 508، اين نسخه‌ي GT Line نيز از جزئيات مشكي‌رنگ، رينگ‌هاي آلياژي 17 اينچي و نشانه‌هاي منحصربه‌فرد فايده مي‌برد.

خريداران وانگهي پدال‌هاي آلومينيومي و دوخت‌هاي قرمز داخل كابين را به همراه سقف پانوراميك كامل و سيستم ناوبري گرفتن مي‌كنند.
اگرچه كه اين تريم GT در بالاترين مدل 2008 قرار مي‌گيرد اما اين جزئيات اضافي بهاي زيادي را طلب مي‌كنند.

خودروي حاضر در تست تقريباً 28 هزار دلار قيمت دارد كه بهايي گزاف براي چنين خودرويي با بي گمان و اندازه‌ي يك سوپرميني محسوب مي‌شود.

وانگهي اين خودرو با پرفروش‌ترين پيشرانه‌ي 81 اسب بخاري PureTech عرضه نمي‌شود به اين معني كه ارزان‌ترين نسخه‌ي GT Line از قيمت 26885 دلاري نخست مي‌شود.

در جاده اجاره ماشين پژو 2008 جديد باعث تعجب نمي‌شود و امثال 2008 كهنه است. تغييري در شاسي، سيستم تعليق و فرمان اتمام نشده است فلذا جذابيت‌هاي رانندگي آن نيز تغيير چنداني نداشته است.

فرمان كوچك اتومبيل حس چابكي را بالاتر دستگير ولي در پيچ‌هاي تند بي‌حس است. براي خارج كردن حداكثر نيرو از پيشرانه بايد دور موتور را زياد بالا برد.

ليست قيمت خودرو ها

اجاره خودرو كار رنت بزرگترين شركت اجاره خودرو با بهترين قيمت ها در خدمت شما مشتريان گرامي ميباشد اجاره خودرو ارزان تهران را از ما بخواهيد 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۲:۲۳

تصدي خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو پارسي تازه ترين مكان نيوزيلند را در فرودگاه كرايستچرچ اعلام كرده است. مسافران بين المللي و داخلي مي توانند بيشتر از تعطيلات خود را با بازديد از بهترين سايت ها و جاذبه هاي زيباي تهران ارائه دهند، به محض اين كه آنها را ترك مي كنند.

خانه به مشهور تراموا كريستچرچ، نيو برتون نوك، مركز بين المللي قطب جنوب و پارك حيات وحش اورانيا، تنها مكان در جهان است كه شما مي توانيد نماد ملي نيوزيلند را با كيوي آشنا كنيد. تجربه اين همه و بيشتر در اوقات فراغت خود را با اتومبيل هاي بزرگ پروژه، خدمات و قيمت مقرون به صرفه.

تصدي ماشين در فرودگاه

تصدي خودرو در فرودگاه

 اجاره خودرو در تعطيلات تهران

بهترين استفاده را از فرار تعطيلات خود را به تهران با راحتي خدمات اجاره خودرو شركت، كه شامل يك شاتل از فرودگاه به اجاره بلند كردن نقطه. مكان چهارم براي باز كردن در نيوزيلند پس از اوكلند، ولينگتون و كوئينستاون، اداره كرستچرچ واقع در 20 رون گوتري جاده، دقيقه اي دورتر از قله هاي برفي شيراز و درياچه هاي روشن كانتربري است.

ايده آل براي افراد خانواده و آشنايان ماجراجويي، شركت اجاره خودرو پارسي ارائه مي دهد طيف وسيعي از وسايل نقليه موتوري براي هر مسافر و نيازهاي آن است.

از اجاره ماشين هاي كوچك تا سدان هاي بزرگ، SUV ها و يا 4WD ها، سازماني ماشين ايده آل براي سفر از طريق حومه شهر، انجام سفر هاي سريع و يا بازديد از اسكي آلپ اسكي ديزين است.

با ارتفاع عمودي تا 684 متر، ميدان هاي برفي بايد براي هر اكسپلورر تعطيل، كه به تمام محدوده هاي مهارت مي پردازند، ببينند.

براي مبتديان سعي كنيد “فرش سحر و جادو” بلند تا كوه نوردي و يا براي يك اسكله عجله آدرنالين واقعي از طريق تشكيلات سنگي در بالاي ميدان به نام “برج”.

شركت هاي با سابقه اجاره خودرو

محل هاي تهران و شيراز توسط اجاره خودرو پارسي در ظرفيت شريك حقوقي خود خدماتي ارائه مي شود و اتومبيل هاي مشابه و وسايل نقليه تجاري، سرويس و مهمتر از همه، نرخ اجاره ارائه مي شود.

اجاره خودرو پارسي داراي سابقه اي طولاني در موفقيت است و با شركاي سازماني خود همان ارزش ها و تعهد به خدمات استثنايي مشتري را به اشتراك مي گذارد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۰:۰۴

اجاره ماشين در انگلستان

هنگامي كه براي اولين بار اجاره ماشين را در انگلستان مي گذرانيد، آماده سازي كمي معمولا منجر به يك تجربه ساده مي شود. همين امر در هنگام استخدام وسايل نقليه در خارج از كشور و پرداختن به انجام تحقيقات كمي در داخل و خارج در كشور خاص شما قصد داريد به عنوان مقررات مختلف اعمال مي شود.

 

تيم carrentalsparsi.com يك ليست از راهنمايي هاي مفيد براي كمك به شما در جلوگيري از مشكلات ايجاد كرده است.

اولين چيزي كه بايد در نظر بگيريم، سن است. براي افراد زير 25 سال و يا بيش از 70 ساله، محدوديت هايي وجود دارد. شركت هاي ديگر براي افراد بالاي 21 سال و افراد سالخورده استخدام خواهند شد، اما ممكن است بر اضافات پرداخت كنند.

شركت هايي مانند اجاره خودرو پارسي داراي سن بالاي 80 سال سن دارند. اين تفاوت ها در محدوديت هاي سني باعث مي شود كه خريد آن بسيار ارزشمند باشد.

اجاره خودرو در انگلستان

اجاره ماشين در انگلستان

بهترين ابزار Car Rentals Parsi

carrentalsparsi.com بهترين ابزار را براي اين فراهم مي كند. به عنوان يك سازنده، ما براي بهترين گزينه ها از تامين كنندگان استخدام خودرو از Avis به Sixt و Thrifty در نقاط مختلف از فرودگاه زاكينث در يونان به ابردين جستجو مي كنيم.

تامين كنندگان ما جزئيات شرايط و ضوابط مربوط به هر اجاره را شرح مي دهند. مهاجران احتمالي قادر به بررسي آنچه كه شامل مي شوند و چه چيزي نيستند.

CDW، يا Collision Damage Waiver، يكي از دلايل استفاده از ماشين در حال حاضر است. در هنگام تهيه رزرو، اين بيمه در صورت عدم انجام اين بيمه نمي تواند منجر به صورتحساب عظيم در صورت تصادف شود.

اين معمولا بين 500 تا 1000 پوند متغير است.

شركت هاي استخدام معمولا بيمه CDW خود را ارائه مي دهند. carrentalsparsi.com و عوامل وابسته ما اجاره ماشين با تخفيف ويژه ارائه مي كنند.

برنامه ريزي براي رانندگان

رانندگان برنامه ريزي براي اجاره وسايل نقليه در انگلستان براي يك هفته يا بيشتر ممكن است يك سياست سالانه از بيمه هاي اجاره ماشين بيمه را مقرون به صرفه تر پيدا كند.

علاوه بر گواهينامه هاي رانندگي، ويزاي كار بايد يك فرم ثانويه شناسايي، مانند گذرنامه خود و يك كارت اعتباري يا بدهي نشان دهد. تامين كنندگان استخدام تمايل دارند كارت هاي اعتباري را ترجيح دهند.

اگر رزرو از طريق carrentalsparsi.com ساخته شده باشد، همان كارت بانكي در هنگام برداشتن وسيله نقليه مورد نياز خواهد بود.

استخدام راننده در فرودگاه

كساني كه سكه هاي خود را شمارش مي كنند مي توانند با انتخاب دادن وسايل نقليه از ايستگاه هاي استخدام كه در فرودگاه ها يا ديگر مبادلات حمل و نقل نيست، صرفه جويي كنند. به عنوان مثال Avis به ميزان 16 درصد براي نرخهاي استخدام روزانه وانتها از مكانهاي برتر اضافه مي كند.

رانندگان اضافي نيز هزينه اضافه مي كنند. هيررز بايد در نظر داشته باشيد كه آيا رانندگان اضافي در حين رانندگي قبل از اضافه كردن به اجاره رانندگي مي كنند يا خير.

در سال 2015، اداره صدور مجوز رانندگي و وسايل نقليه همكاران مقاله را براي مجوز رانندگي عكسبرداري براي رانندگان با آدرس در انگلستان، اسكاتلند و ولز لغو كردند.

اين يك سيستم آنلاين جايگزين شده است كه نياز به استفاده از كد يكبار دارد. شركت هاي اجاره اي از كدهاي استفاده مي كنند تا بررسي كنند كه آيا كاركنان داراي امتياز مجازات براي محكوميت هاي ناخواسته هستند.

مجوز اجاره خودرو در تهران

كد ها در صفحه وب مجوز DVLA مشاهده مي شوند و براي مدت سه هفته از تاريخ صدور مجوز استفاده مي شوند.

براي توليد كد، رانندگان نياز به شماره هاي راننده و كد پستي خود را از آدرس در گواهينامه رانندگي همراه با شماره هاي بيمه ملي خود. يك جايگزين براي درخواست كد با شماره گيري DVLA به شماره 0300 0830013 است.

اجاره دهنده ها هنگام جمع آوري وسايل نقليه از ايستگاه هاي استخدام بايد آسيب ببينند، و اگر وجود داشته باشد، مطمئن شويد كه در قرارداد اجاره اي ذكر شده است. همين امر مربوط به سوخت است.

هيررز بايد مشخص كند كه چقدر مخزن است و آيا بايد آن را به همان سطح پر كنيد يا آن را خالي كنيد. آخرين نكته اين است كه عقب نشيني خودروها در پايان دوره استخدام، مجازات هاي مالي است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۸:۲۷

حسگرهاي ويژه ايربگ در سقف هاي هيونداي

هيونداي

ايربگ‌هاي لوازم يدكي هيونداي به حسگرهاي ويژه‌ مجهزند كه در هنگام شناسايي شرايط نامساعد و يا ايجاد فشار اضافه و زياد  در هنگام واژگون شدن خودرو در كثري ثانيه كل سقف را فرا گرفته و از تماس بخش هاي تخريب‌شده سانروف با سرنشينان و از ورود بخش‌هاي مخروب به كابين ممانعت به عمل مي‌آورد.اين روزها سانروف‌هاي پانوراميك آخرين نياز و اولويت خريداران در خريد يك خودرو محسوب مي‌شوند. هيوندايي نيز اين روزها به دنبال جوابي است تا امنيت نقطه به نقطه و زواياي اين شيشه‌هاي سقفي را تامين كند. نكته‌اي كه با امنيت بيشتر مي‌تواند اولويت خريداران را در انتخاب خودرو تغيير دهد.

قطعات يدكي هيونداي  

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]