ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۷:۴۰

قانون گذار افزايش ماليات اجاره ماشين

بر اساس گزارش راديو عمومي مونتانا، قانونگذاران مونتانا به طور موقت افزايش ماليات اجاره و اجاره اتومبيل را دنبال مي كنند.

 

اين ماليات ها به حفظ برخي از خدمات دولتي كمك مي كند كه انتظار مي رود به دليل كسري بودجه پيش بيني شده 227 ميليون دلاري مونتانا كاهش يابد.

بيل 6 مجلس سنا ماليات اجاره اي را از 3 درصد تا 6 درصد دو برابر و ماليات بر وسايل نقليه اجاره را از 4 درصد به 10 درصد افزايش مي دهد.

سناتور ديك برت، حامي اين لايحه، گفت كه اين ماليات ها توسط دولت گاو استيو بولاك براي كاهش تاثير ماليات بر مونتانانس ها انتخاب شده است. اين گزارش مي گويد كه اين ماليات به طور غيرمستقيم پرداخت مي شود.

مخالفان شامل انجمن خرده فروشي مونتانا، انجمن ماليات دهندگان مونتانا و اتاق بازرگاني مونتانا هستند.

گزارش اجاره ماشين در تهران

براساس گزارش، برخي از افرادي كه عليه اين لايحه بودند مخالفت كردند كه ممكن است از افزايش ماليات هاي كمتر براي وسايل نقليه اقامت و وسايل اجاره اي حمايت كنند.

هرتز مي گويد: براي اين تعطيلات آخر هفته شكرگذاري آينده، فرودگاه هاي بين المللي فرودگاه اورلاندو، فرودگاه بين المللي لس آنجلس، فرودگاه بين المللي ميامي، فرودگاه بين المللي لاس وگاس و فرودگاه بين المللي فورت لادردال انتظار مي رود.

در طول مدت سفر شكرگذاري (به عنوان تعطيلات از 22 تا 22 نوامبر تا خرداد و 26 نوامبر)، روزي كه براي وانت و اجاره اجاره مي شود، قرار است 22 نوامبر باشد – با ميانگين مدت اجاره تقريبا پنج روزه به نظر مردم با توجه به هرتز، از آخر هفته تعطيلات طولاني استفاده كنيد.

تحقيقات اجاره ماشين

تحقيقات اجاره خودرو

تحقيقات اجاره خودرو

تحقيقات نشان مي دهد كه طي 9 سال گذشته، ميزان حمل و نقل خودرو در طول روز شكرگزاري 40 درصد افزايش يافته است و بار ديگر اين ميزان حمل و نقل شماره 1 در 89.3 درصد خواهد بود كه دومين ميزان از سال 2005 است.

معاون ارشد ارشد برنامه ريزي و پشتيباني عمليات هرتز. “با هزاران مكان در سراسر كشور و يك تيم خدمات مشتري اختصاصي، ما منتظر كمك به مسافران در جاده ها براي رنت ماشين در تعطيلات هستيم.” 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۷:۲۰

گزارش اجاره خودرو پارسي تو مجموعه رنت

با توجه به فرودگاه و نيروي گرجستان، قطع برق در روز يكشنبه 17 دسامبر در فرودگاه بين المللي هارتسفيلد جكسون آتلانتا موجب تاخير و لغو پرواز شد و باعث شد تا بسياري از مسافران براي اجاره وسايل نقليه به مقصد خود برسند.

 

انفجار 11 ساعته به علت آتش سوزي رخ داده است كه به برق برق زيرزميني گرجستان منجر شد.

با توجه به تقاضاي بالاي اتومبيل اجاره اي، شركت هايي مانند اجاره خودرو پارسي و كار رنت از اجاره فروختند. اين مقاله گزارش داد كه بسياري از شركت هاي اجاره خودرويي مجبور به ارسال خودروهاي جديد به فرودگاه شدند.

رانندگان اجاره خودرو با نرخ تخفيف.

براي رانندگان با وسايل نقليه كوچكتر، مشاركت جديد به آنها امكان مي دهد تا پول بيشتري را در اختيار اقلام بزرگ و چندين وظيفه قرار دهند.

پارسي ارائه مي دهد خدمات كاميون خود و كرايه تاكسي در مطبوعات يك دكمه. از طريق برنامه اجاره خودرو پارسي ، رانندگان مي توانند كاميون پارسي را كه نزديكترين آنها به پارك باشد و فورا كتاب را ذخيره كنند.

سپس درايورها از برنامه اجاره خودرو پارسي براي ورود و بازكردن كاميون خود استفاده مي كنند 24 ساعته در روز، هفت روز در هفته.

سرويس آنلاين رنت ماشين پارسي

سرويس آنلاين اجاره خودرو پارسي

سرويس آنلاين اجاره خودرو پارسي

يك سرويس تحويل در خدمت است كه افرادي را كه با رانندگان در حال حركت به سمت راست حركت مي كنند، متصل مي كند. بر خلاف پيك هاي ارسال و سرويس هاي تحت تقاضا، اجاره خودرو به رانندگان آزادي و انعطاف پذيري براي انتخاب شغل هايي كه مي خواهند، براساس برنامه و در دسترس بودن خود، رانندگان را به ارمغان مي آورد.

رانندگان خودرو مي توانند تا 50 دلار براي تحويل محلي و تا 650 دلار براي تحويل درازمدت درآمد كسب كنند.

اجاره ماشين ، يك راه اندازي بيمه اتومبيل، سه نوع خدمات جديد را به مجموعه خود اضافه كرده است تا اتوماسيون اداره بيمه را شامل ماشين هاي اجاره اي شود.

برنامه هاي پارسي

برنامه هاي پارسي مستقر در تعميرات، اجاره خودرو و پرداخت مطالبات از يك سيستم ادعايي هوش مصنوعي (AI) استفاده مي كنند تا مشتريان واجد شرايط براي انتخاب شناسايي، مديريت و پرداخت تعميرات خودرو و ارائه دهندگان اجاره اتومبيل بتوانند انتخاب شوند.

بيمه گران واجد شرايط با پوشش اجاره مي توانند به طور مستقيم از تلفن همراه يا داشبورد آنلاين اجاره ماشين را اجاره دهند.

به عنوان مثال، مشتريان مي توانند به صورت مستقيم از اجاره خودرو پارسي  از طريق اجاره ماشين را اجاره كنند و محل كار شركت را براي برنامه ريزي خودرو اجاره خود انتخاب كنند.

پرداخت نيز به طور خودكار از طريق تا 30 دلار در روز پردازش مي شود.

مدير عامل شركت رنت ماشين

دن پرستون، مدير عامل شركت رنت ماشين ، گفت: “ما در تلاش براي ارائه سريع ترين و ساده ترين تجربه ادعايي براي مشتريان خود هستيم و ما با موفقيت با استفاده از اتوماسيون و هوش مصنوعي اين كار را انجام مي دهيم.

علاوه بر برنامه تعميرات مستقيم، ماشينهاي اجاره اي و پرداخت مطالبات به قابليت هاي رنت ماشين ، ما مي توانيم فرآيند ادعا را با در نظر گرفتن اين تعميرات، اجاره ها و بازپرداخت هاي ادعا شده در مورد موبايل افزايش دهيم، و در نهايت مشتريان ما را سريعتر در مسير راه مي گيرند.”

رنت ماشين به بيش از 1000 وسيله نقليه براي اجاره افزايش يافته است. پلتفرم رايانه اي همكار به همكار در نيوزيلند در فوريه 2017 راه اندازي شد.

از طريق پلتفرم، صاحبان خودرو مي توانند ماشين خود را با رنت ماشين فهرست كنند و قيمت و قابليت دسترسي را انتخاب كنند. هنگام رزرو، كاربران مي توانند از خودرو درخواست و پرداخت آنلاين.

وي گفت: “در آينده، Carrentalsparsi.com همچنان رشد خواهد كرد و با ارائه راه حل هاي منحصر به فرد و مطمئن براي اجاره اتومبيل هاي خود و ارائه دهندگان به روش هاي مختلف براي تجربه اجاره ماشين و مشاوره محلي، گفت: مدير عامل و موسس اجاره خودرو پارسي  .

با توسعه مداوم ويژگي هاي جديد، 1،000 اتومبيل ذكر شده فقط آغاز است

مطمئنا، يك پلت فرم توزيع بيمه شخصي، يك محصول بيمه اجاره اتومبيل مبتني بر برنامه را براي مشتريان ايالات متحده راه اندازي كرده است.

گزينه جديد بيمه اتومبيل با تمام شركتهاي اجاره خودرو ارتباط دارد و هزينه آن 10 دلار يا كمتر است و مي تواند در كمتر از يك دقيقه خريداري شود.

خدمات اجاره خودرو به آسيب جدي فيزيكي به اجاره، راننده هاي اضافي، لاستيك هاي مسطح و سرقت اموال پرداخت مي شود. اين گزينه جديد توسط شركت بيمه تلفات جهاني تأمين مي شود

ايالت ون اجاره، يك شركت كرايه اتومبيل كه متخصص در اجاره كاميون ها و وانت مي باشد، اعلام كرد كه به دليل كمبود شديد آتش سوزي، به طور رايگان به تمامي افرادي كه تحت تخليه اجباري در ناحيه لس آنجلس قرار مي گيرند، اجاره مي شود.

گفته هاي ايالات اجاره ون

لنين ماتالون از ايالت ون اجاره گفت: نيازهاي مورد نياز، اما هيچ نوع متفاوت از اجاره ديگر متفاوت است.

اجاره دهندگان احتمالي نياز به پوشش بيمه خود دارند، بايد حداقل 25 ساله باشند، 500 دلار سپرده گذاري و همچنين گواهينامه رانندگي معتبر ارائه مي دهند.

اجاره رايگان براي يك روز و روزهاي اضافي در هزينه است.

پيشنهاد مي شود براي “تا زماني كه يك نياز وجود دارد و ما آنها را در دسترس است، ايستاده”.

يك شركت متعلق به خانواده كه مقر آن در لس آنجلس است، ايالت ون وانت در سال 2009 از جامعه بينابيني با مسافران ارائه داده است.

شركت كرايه تاكسي ها و اجاره ون ها

شركت كرايه تاكسي لس آنجلس، با ون اجاره در لاس وگاس، و همچنين ون اجاره در سانفرانسيسكو، ارائه مي دهد تعدادي از وانت اجاره؛ از جمله ميني خودروهاي هشت مسافر، كاميونهاي 12 و 15 مسافر و همچنين كاميون هاي كاميون.

بر اساس گزارشي از فاكس 4، شركت تصريح كرده است كه مسئوليت كامل براي ارائه يك زن فلوريدا به خودروي اجاره اي با يك پلاك ثبت نشده را صادر كرده است.

فاكس 4 گزارش داد كه زن دو ترافيك ترافيكي دريافت كرده و اداره محلي آن گفته است كه آنها از آنها براي او مراقبت خواهند كرد.

با اين حال، هيچ كس از شركت براي تاريخ دادگاه ظاهر نشد و هفت و نيم ماه، باردار زن هفت ساعت در پشت ميله ها سپري كرد.

“ما به شدت متاسفيم كه اين اتفاق براي خانم هاوكينز رخ داد.

ما او را در شرايط وحشتناك قرار داده ايم و ما با او كار خواهيم كرد تا اين درست باشد.

از شما متشكريم كه اين را به ما توجه كرديد، بنابراين مي توانيم اطمينان حاصل كنيم كه مراقبت كنيم از خانم هاوكينز، “شركت در بيانيه اي كه به فاكس 4 صادر شد.

با توجه به مقاله اجاره خودرو ارزان ، پورتوريكو “باز براي گردشگري” با آغاز فصل زمستان خود در 20 دسامبر است. 24 شركت بزرگ اجاره اتومبيل با مكان هاي سراسر جزيره براي كسب و كار مجددا فعال شده اند.

جاذبه هاي توريستي

در اين مقاله گزارش شده است كه جاذبه هاي توريستي مهم تميز و بازگردانده شده اند، زيرا طوفان ماريا در اين جزيره از جمله سن سن خوان، كاستيلو سان فليپه دل مورو و كواوا ونتانا به سر مي برد.

در نشانه اي از زمان، نمايشگاه خودروي . در حال حاضر اجاره خودرو در تهران ، به نظر مي رسد، همه افراد عجله مي كنند در مقابل تغييراتي كه در حمل و نقل (از جمله من) اتفاق مي افتد، بيرون بيايند.

هنگامي كه نمايش سال گذشته بازنويسي شد، هيچ كس يك مژه را نميفهميد. با اين حال، به طرز وحشيانه اي در گزارش هاي خبري، رسانه ها هنوز به نامي كه حدود 110 سال قبل تعميد داده شده اشاره مي كنند.

در عوض تغيير نام، بخش عمده اي از اخبار از وسايل نقليه خود به سرويس گيرنده هاي خودرو در اطراف وسايل نقليه و تكنولوژي براي حمايت از آن منتقل شده است.

در واقع، انتظار مي رود كه اين صنعت در سال هاي آينده از فروش 300،000 تا 400،000 دستگاه در سال آينده فروش خودروهاي جديد را از دست بدهد.

اين سرويس هاي جديد – از طريق اشتراك وسايل نقليه و ارتباطات ماهواره اي به رانندگان شخصي – يك مهاجرت خوش آمديد براي خودروسازان و نمايندگي مجاز به سود بيشتر است.

اين خدمات شامل يك ديد كلي از سفر مي شود. به عنوان مثال، لينكلن اعلام كرد كه خلبان خدمت اشتراك جديد خود با گزينه اي از راننده شخصي براي كمك به كارهاي روزانه و همچنين مشاركت با اجاره خودرو ، سيستم براي تسريع امنيت فرودگاه، خواهد آمد.

هيونداي سرويس  خود را نشان داد كه صاحبان آن را با شستن ماشين هاي تلفن همراه، تحويل مواد غذايي و خدمات تحويل سوخت به صورت تقاضا ارائه مي دهد.

ميتسوبيشي سرويس مخابراتي مبتني بر اشتراك را با گزينه هاي ايمني و دسترسي از راه دور اعلام كرد.

در يك روند ديگر، 12 از 35 اعلاميه مطبوعاتي نه از طبقه نمايش داده شد، بلكه از غرفه فناوري در خارج از كشور تحويل داده شد.

اولين آزمايش رنت ماشين پارسي

اولين آزمايش اجاره خودرو پارسي

اولين آزمايش اجاره خودرو پارسي

اجاره خودرو پارسي. اعلام كرد كه اولين “آزمايش تحرك” دستگاه و عمليات كاملا متصل شده در كانزاس سيتي.

شامل بيش از 20 مكان اجاره اتومبيل ، از جمله فرودگاه بين المللي كانزاس سيتي، و فرودگاه اپلي و لينكلن در نبراسكا، آزمايشگاه تحرك شامل ناوگان 5000 خودرو متصل است.

تجربه تحرك آزمايشگاه اجازه مي دهد تا مشتريان تمام تجربه اجاره اتومبيل را از گوشي هاي هوشمند خود كامل كنند. از طريق يكپارچه سازي با برنامه تلفن همراه ، مشتريان مي توانند رزرو، تغيير و مديريت، رزرو اجاره، قفل كردن يا باز كردن درب هاي خودرو را ايجاد كنند.

ناوگان وسايل نقليه

علاوه بر اين، اتصال وسايل نقليه اجازه مي دهد تا براي ارتباط بدون درز با پلت فرم مديريت ناوگان شركت. آزمايشگاه تحرك زمان ثبت موجودي، مسافت پيموده شده و اطلاعيه هاي نگهداري خودكار را ارائه مي دهد.

آزمايش تحرك يك آزمايش است به عنوان تلاش براي گسترش ناوگان وسيله نقليه متصل شده است.

اين شركت قبلا اعلام كرده است كه قصد دارد تا اواخر سال 2018 به بيش از 100،000 خودرو متصل شود و تا سال 2020 عمليات ناوگان جهاني را به عهده داشته باشد.

اجاره اتومبيل ملي اعلام كرد كه قرارداد دو ساله حمايت مالي با ليگ جونيورا اعلام مي كند كه ارتباط اين شركت را با ليگ گلف جوانان گسترش مي دهد.

اين توافق ملي را “شركاي افتخار ليگ جونيور” مي نامد و حمايت از مسابقات قهرماني ليگ برتر انگلستان و پس از سال 2019 را گسترش مي دهد.

حمايت مالي ملي براي ارتقاء

حمايت مالي ملي به ارتقاء فعاليت هاي . ليگ كمك مي كند تا سطح آگاهي از برنامه را بهبود بخشد و كمپين هاي جاري را بهبود بخشد.

برنامه هاي فصل 2018 شامل تداركات خانگي و دور براي هر بازيكن و راه اندازي “تيم ستاره تيم ستاره اي” براي شناختن بازيكنان و تيم هاي برتر است.

علاوه بر اين، ملي چندين محل در گريگاواك گلف را به عنوان شريك ارايه مسابقات ليگ جونيور ميزباني مي كند.

از قبيل پذيرايي پذيرفته شده براي والدين، لباس هاي قهرماني سفارشي براي برندگان، چالش مهارت و كليه ستاره باشگاه زمرد منطقه تيم و مناطق مهمان نوازي پدر و مادر.

راب كانرز، معاون رئيس جمهور بازاريابي برند ملي، گفت: “اين حمايت، نشان دهنده قدرت ارتباط ما با آمريكا و تعهد مشترك ما براي رشد بازي گلف در سطح مردمي است.

ما افتخار مي كنيم كه از ليگ برتر انگليس و توسعه آن از نسل بعدي گلف بازان با حمايت اجاره خودرو پارسي .

منبع :  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۸:۴۲

اجاره خودرو با سه فرودگاه مستقر

مكزيك اجاره خودرو در بلغارستان با سه فرودگاه مستقر شده است: بورگاس ، صوفيه.


جوردي ريورو، افسر ارشد محصولات اجاره خودرو پارسي ، گفت: “اين به ما اجازه خواهد داد تا در ارتباط بين مكان هاي ما در روماني و مقدونيه كار كنيم.” “گام ديگري به اروپا”

در حال حاضر، اجاره خودرو پارسي داراي مكان هاي وابسته در كشورهايي مانند ايسلند، مراكش و كانادا است. به گفته اين شركت، به دنبال كشورهاي بيشتري براي پيوستن به شبكه خود است.

اسلاوي گلچوف، مدير كل شركت مكزيك بلغارستان، گفت: ما از فرصت هايي كه وابستگي مكزيكي به آنها ارائه مي دهيم، با توجه به تلاش مداوم براي محيط كار بهتر، بهبود خدمات و افزايش حداكثر ظرفيت كار، در نظر گرفته شده است.

هدف اصلي اجاره خودرو پارسي

هدف اصلي ما اين است كه حرفه اي ما را گسترش دهيم. افق ها و انتظارات مشتريان را برآورده مي كند، بنابراين با يكي از مشهورترين شركت هاي اجاره اي ماشين جهاني، ما را به همه چيزهايي كه ما براي رسيدن به آن هدف مي خواهيم نزديك مي كنيم. ”

خاوير گارسيا، افسر ارشد توسعه كسب و كار مكزيك، گفت: “ما در مورد تشكيل يك كمربند در اروپاي شرقي بسيار خوشحاليم.”

برنامه اجاره خودرو پارسي اجازه مي دهد تا كاربران را به اجاره وسيله نقليه لوكس روز يا شب. كاربران مي توانند از انتخاب مدل هاي خودرو و مدل انتخاب كنند. بيمه اتومبيل نيز بدون هزينه اضافي براي هر دو راننده و اجاره كننده موجود است.

شركت اجاره خودرو پارسي در ابتدا برنامه خود را در لس آنجلس، كاليفرنيا راه اندازي خواهد كرد. اين شركت قصد دارد تا روزانه انتخاب وسايل نقليه لوكس خود را افزايش دهد. شركت اجاره خودرو پارسي در حال حاضر در حال گسترش در ديگر مناطق بزرگ شهري در سال 2018 است.

مشتريان اعتباري

اين شركت به مشتريان 20 اعتبار ارجاع و وضعيت اجاره دهنده به مشتريان ارائه مي دهد تا انگيزه بازده را فراهم كند. صاحبان خودرو كه وسايل نقليه خود را براي اجاره فهرست مي كنند واجد شرايط براي بسته هاي جايزه و همچنين انگيزه هاي پرداخت مي باشند.

فرودگاه بين المللي رايل-دورام اعلام كرده است كه پس از دريافت تصويبي از اداره هواپيمايي فدرال، پروژه اي براي پروژه هاي زيربنايي و امكانات امواني هوايي 2،7 ميليارد دلاري آغاز خواهد شد.

پروژه اجاره خودرو ناميده مي شود، پروژه شامل فرودگاه هاي هوايي، ترمينال، زمين هاي زميني و امكانات پشتيباني، از جمله تاسيسات اجاره خودرو است.

اجاره خودرو پارسي ، رئيس و مدير عامل فرودگاه، گفت: “چشم انداز 2040 چشم انداز جسورانه ما براي آينده بين المللي فرودگاه رالي-دورام است.

ما در زيرساخت هاي حمل و نقل هوايي ميلياردها دلار سرمايه گذاري مي كنيم، ايجاد شغل و اتصال مثلث به جهان است. ما همچنين تجربه مسافر را با تكنولوژي جديد، امكانات رفاهي و امنيت تقويت خواهيم كرد. آينده در حال حاضر در رنت ماشين است. “

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۰:۵۳

تصاوير لو رفته از نسل سوم كيا

كيا

 

تصاوير جديد از نسل  قطعات كيا سراتو منتشر شده كه بدون كوچك‌ترين پوشش يا استتاري در خيابان‌هاي كره جنوبي ديده شده است.خودروي هاچ بك “كيا ” كه در بازار اروپا تحت عنوان “Cee’d” شناخته مي‌شود، در بازار كره جنوبي تحت عنوان K9 معرفي شده و يا حتي در بازار ايالات متحده آمريكا تحت عنوان “كيا فورت” شناخته مي‌شود، اخيرا با انتشار تصاويري از نسل جديد آن مجددا خبرساز شده است.

ادعاي منابع خبري

طبق ادعاي منابع خبري، پيش بيني شده است كه اين خودرو توسط شركت خودروسازي كيا در نمايشگاه اتومبيل ژنو امسال رونمايي خواهد شد كه در ماه مارس 2018 كار خود را در ژنو سوئيس آغاز خواهد كرد، اما قبل از رسيدن به زمان برگزاري اين نمايشگاه بين المللي بزرگ چهره كامل نسل سوم ” لوازم كيا سراتو هاچ بك” به نمايش گذاشته شده است تا تنها منتظر اطلاعات فني اتومبيل در نمايشگاه ژنو باشيم.

نسل جديد

همانطور كه در تصاوير مشاهده ميكنيد نسل جديد قطعات يدكي كيا سراتو تغييرات زيادي كرده است تا ظاهر آن جذاب و زيبا شود، اما در طراحي كلي خود شباهت زيادي به ديگر محصولات كيا پيدا كرده است كه در اين زمينه مي‌توان به خودروي “كيا استينگر” و همچنين خودروي “كيا اپتيما اسپرت واگن” اشاره داشت كه به ترتيب براي شكل گيري نماي جلو و عقب اتومبيل از آن ها  الگوبرداري شده است.

شايعات كيا

به غير از اين موارد، شايعاتي وجود دارد كه شركت خودروسازي كيا از 3 پيشرانه مختلف بر روي  لوازم يدكي كيا سراتو نسل جديد استفاده خواهد كرد، از جمله يك پيشرانه 1 ليتري 120 اسب بخاري، پيشرانه 1.4 ليتري 140 اسب بخاري و همچنين يك پيشرانه ديزلي 1.6 ليتري با خروجي قدرت 136 اسب بخاري كه از جعبه دنده 6 سرعته دستي و يا 7 سرعته اتوماتيك DCT براي انتقال نيروي خود استفاده مي‌كنند، اما براي تاييد آنان بايد تا معرفي رسمي اين محصول در نمايشگاه اتومبيل ژنو منتظر ماند. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۰:۵۹

خدمات تشريفاتي رنت ماشين در فرودگاه

خدمات رنت ماشين اجاره خودرو كار رنت

مركز رنت ماشين اجاره خودرو كار رنت مفتخر است تا با كيفيت ترين و بهترين ماشين هاي روز دنيا را با ارائه ي بهترين خدمات به مشتريان ارائه دهد.

 

به همين هدف براي آشنايي هر چه بهتر مشتريان با ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي , نوشتار اي را آماده كرده ايم لغايت بتواند با ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي و خدمات اين گردآور بيشتر آشنا شوند.

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي در واژه به معناي انتقال دادن , بردن و جابجا كردن است كه از اين واژه براي انتقال مسافران از مبدا به مقصدي مشخص استفاده ميشود.

به عبارت ساير , ارائه ي خدمات به مسافران است.يكي از خدمات نويني كه امروزه براي جابجايي مسافران بهره‌گيري مي شود, ترانسفر فرودگاهي است كه معمولا ذيل گردآور اي از ترانسفر تشريفاتي مي باشد.

رنت خودرو در فرودگاهرنت ماشين در فرودگاه امام

رنت ماشين تشريفاتي

ماشين آيين ها به خودرويي گفته ميشود كه براي جا به جا يي افراد مهم و براي پيمان هاي كاري به شغل مي رود.

اجاره خودرو فرودگاهي

به انتقال مسافران از مبدا به فرودگاه و وارون اجاره خودرو فرودگاهي و تشريفاتي گفته مي شود. ترانسفر تشريفاتي …. با ارائه بهترين و با كيفيت ترين خدمات رفت و برگشت توسط لوكس ترين و امروزين ترين خودروهاي روز دنيا, افتخار اين را دارد كه رفت آمدي لذت تقسيم را براي مشتريانش به ارمغان آورد.

پرسنل ترانسفر فرودگاهي

رانندگان اين بنياد-نهاد-سازمان حائز كادري كارآزموده به همراه يونيفرم هاي خاص , قابل اطمينان و تعليم ديده در اين گويه است كه تجربه اي با اطمينان را با آن ها رقم خواهيد زد.

خدمات ترانسفر فرودگاهي

شامل ارائه خودروهاي لوكس و نيمه لوكس براي انتقال مسافران از فرودگاه به درون شهر و بلعكس است. گرد ديگر از خدماتي كه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي ارائه مي دهد, تقاضا راننده اي چيره به زبان انگليسي يا فرانسوي است.

در ضمن با ترانسفر فرودگاهي مي توانيد بين شهر هاي كرج و طهران جاجايي منحصر به فردي را تجربه كنيد.

ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي اين موسسه بيش از 20 اتومبيل لوكس و گوناگون با بهترين كيفيت و بالاترين امنيت در برگزيدن مسافران ارجمند پيمان مي دهد و آماده خدمات رساني به كليه اتباع فرمانروايي هاي طهران و البرز مي باشد.

در چهره دربايستن به استفاده از خدمات ويژه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي از مبداء به فرودگاه و يا هر راه باره دلخواهتان با ما تماس بگيريد.

وانگهي جهت بازديد از خودرو هاي تشريفاتي مي توانيد بر روي لينك اجاره خودرو هاي تشريفاتي كليك نماييد و جهت كسب اطلاعات بيشتر در گويه ترانسفر فرودگاهي و تشريفاتي كليك فرماييد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۹:۲۰

پرونده اجاره خودرو براي سربازي

دادگاه عالي موافقت كرده است كه پرونده اجاره خودرو . ايالات متحده را بشنود. پرونده از پنسيلوانيا تعيين خواهد كرد كه آيا رانندگان رانندگان خودرو كه در قرارداد اجاره ثبت نشده اند، حق دارند انتظار منطقي از حريم خصوصي در خودرو داشته باشند.

ترنس براد، متهمين پرونده، خودرويي را كه توسط دوست دخترش اجاره كرده بود، رانندگي كرد. دوست دختر اجاره خودرو مجوز از قرارداد اجاره داشت و به بردار اجازه رانندگي وسيله نقليه را داد.

در هنگام رانندگي، افسران پليس براي بروز تخلف ترافيك را بريدند، زيرا نام بردي در توافقنامه نبود، ماشينش را جستجو كرد، جايي كه آنها هروئين و يك جليقه ضد گلوله را پيدا كردند.

افسران پليس اجازه انجام جستجو بدون حكم يا سوء ظن در خودروهايي كه توسط رانندگان عمل مي كنند با انتظارات منطقي از حريم خصوصي.

يك دادگاه تجديدنظر بر اين مبنا بود كه بيارد حق برداشت معقول از حريم شخصي نداشت، زيرا نام او در قرارداد اجاره اي نبود. بيرد حكم را مورد تجديد نظر قرار داد.

دستگيري دزهاي اجاره خودرو

طبق گفته سلام نيوز ، دو مرد در ماه جاري توسط هيئت منصفه بزرگ كانتي اسكس (ماساچوست) به اتهام چندين توطئه از سوي دادستان كلاهبردار اعلام كردند كه آنها خودروهاي سرقت شده را به فروش مي رسانند.
عكس از طريق اجاره خودرو در تهران بدون راننده
عكس از طريق اجاره خودرو با راننده و بدون چك و سفته در تهران

رابرت پگليارولو از كينگستون، .، با 9 مورد محكوم شده است، از جمله توطئه، پولشويي، فروش وسايل نقليه با شماره سريال فاسد، دريافت وسايل نقليه به سرقت رفته.

اجاره خودرو در تهران بدون مجوز

انتقال وسايل جعلي و فروش وسايل نقليه دوم بدون مجوز استفاده از اتومبيل مورد استفاده قرار گرفته است. شريك او در كلاهبرداري، الويس فرانكوئيز از ميامي، به اتهام سه شمارش توطئه متهم است.

اين دو مرد ادعا مي كند وسايل نقليه مختلفي را از شركت هاي اجاره خودرو پارسي و نارنجستان رنت و اجاره خودرو كار رنت در فلوريدا ربوده اند و سپس آنها را به صورت نقدي در ماساچوست فروخته است.

اعتقاد بر اين است كه هفت وسيله نقليه به سرقت رفته، از جمله 2015اجاره خودرو هاي هيونداي جنسيس سانتافه كرايه ماشين اجاره اتومبيل اجاره خودرو كرايه اتومبيل رنت ماشين در تهران اجاره خودرو در تهران اجاره خودرو بدون چك رنت اتومبيل فروخته شده است.

كلمات اجاره خودرو تهران

كلمات برجسته و اجاره ماشين كرايه ماشين رنت ماشين اجاره ماشين در تهران اجاره خودرو كرايه خودرو رنت خودرو اجاره ون اجاره خودرو در شيراز اجاره اتوبوس اجاره ون بدون راننده. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۷:۰۴

با اجاره خودرو از جريمه دوري كنيد

بسياري از كشورهاي عضو اتحاديه اروپا عمدتا قوانين ترافيكي مشابه هلند را اجرا مي كنند اما هميشه استثنا وجود دارد. آيا شما قصد داريد يك خودرو را در هلند استخدام كنيد؟ پيش از رفتن به مهمترين مقررات ترافيكي، بررسي كنيد.

 

حداكثر سرعت

حداكثر سرعت ها به طور گسترده اي در هر جاي ديگري مانند هلند متفاوت نيستند. در منطقه ساخته شده شما مي توانيد در 50 كيلومتر در ساعت رانندگي كنيد، اما فقط 30 در مناطق مسكوني با محدوديت سرعت محدود مجاز است.

در خارج از منطقه ساخته شده، حد استاندارد به طور كلي 80 كيلوگرم است، مگر اينكه نشانه هاي ديگر نشان دهند. در راهروها (بدون viaducts) اين حد مي تواند 100 كيلومتر بر ساعت در بزرگراه هاي 100، 120 يا 130 كيلومتر بر ساعت باشد.

و سپس در اطراف شهرهايي كه حدود 80 يا 100 كيلوگرم دارند، مناطق انتشار كمتري وجود دارد.

اين طيف گسترده اي از محدوديت هاي سرعت به اين معني است كه خطر ابتلا به جريمه بالا است، بنابراين توصيه مي شود مراقب باشيد، كه نه تنها ايمن تر، بلكه راحت تر در كيف پول شما!

كنترل مسير

شكل خاصي از كنترل سرعت كنترل مسير است. دوربين ها در نقاط ثابت در امتداد جاده نصب مي شوند و تصاويري از هر وسيله نقليه اي كه گذر مي كنند را ضبط مي كند.

با شناسايي پلاك در نقاط مختلف، يك رايانه سرعت متوسط را محاسبه مي كند و اگر اين بيش از حد باشد، از طريق ايميل ارسال مي شود.

تشخيص رادار

آشكارساز رادار ممكن است با تمام اين محدوديت هاي سرعت متفاوت مفيد باشد، اما متاسفانه اين در هلند مجاز نيست. اگر GPS با يك تابع تشخيص رادار داشته باشيد، آن را خاموش كنيد يا جريمه اي از حداقل 420 يورو نداشته باشيد.

تماس با دست آزاد

همانند تقريبا در هر كشور اروپايي ديگر، در حين رانندگي، در برابر قانون هلند قرار دارد كه تلفن همراه شما را در دست شما نگه دارد. علاوه بر تماس هاي تلفني، پيام كوتاه، ايميل، استفاده از اينترنت، گوش دادن به موسيقي و گرفتن عكس نيز ممنوع است. اگر نقصي مرتكب شويد، به جريمه اي از 220 يورو رجوع مي كنيد كه باعث مي شود كه هلند كشور سخت ترين كشور در تمام اروپا باشد!

الكل و مواد مخدر

البته، زماني كه شما بايد رانندگي كنيد، عاقلانه تر نباشد. با اين حال، اگر شما بايد، آن را بيش از يك يا دو نوشيدني. حد مجاز الكل براي رانندگان 0.5 g / l، كه به شبيه بسياري از كشورها است اما كمتر از انگليس است. براي رانندگان كه داراي گواهينامه رانندگي كمتر از 5 سال و يا كمتر از 25 سال هستند، حد مجاز 0.2 گرم در ليتر مورد استفاده قرار مي گيرد. اين فقط با يك ليوان آبجو است. و بدون شك مي گويد مصرف مواد مخدر و رانندگي در هر شرايطي اشتباه است.

حمل و نقل كودكان

دستورالعمل اتحاديه اروپا بيان مي كند كه بچه هاي كوچكتر از 1.50 متر بايد در صندلي مورد تاييد و مناسب كودك (يعني يك صندوق مناسب براي قد و وزن كودك) حمل شود. در هلند، اين مقررات مربوط به كودكان زير 12 سال كه كمتر از 1.35 متر هستند. آيا شما قصد داريد ماشين را استخدام كنيد؟ پس فراموش نكنيد كه صندلي كودك مورد نياز را همزمان بگيريد!

پاركينگ در شهرها

در بسياري از شهرهاي بزرگ – مانند آمستردام، روتردام، لاهه و اوترخت – پاركينگ در مركز شهر گران است: هزينه هاي 5 يورو در ساعت غير معمول نيست. اما بسياري از شهرها داراي امكانات بزرگ پاركينگ – به اصطلاح P + R (پارك و ريد) – امكانات در حومه شهر، جايي كه شما مي توانيد به راحتي پارك كنيد و همچنين بليط هاي حمل و نقل عمومي رايگان را به مركز شهر برسانيد و به عقب – بسيار كمتر تنش زا!

جريمه هاي ترافيكي

مردم هلندي معمولا پيام هاي خوبي را از طريق پست به خانه هايشان منتقل مي كنند. با اين حال، رانندگان خارجي كه متوقف شده اند، معمولا براي پرداخت جريمه نقدي (به صورت نقدي يا با استفاده از بدهي و يا كارت اعتباري) مجاز مي باشند. اگر شما يك ماشين استخدام كرده باشيد، هرگونه اطلاعيه خوب براي شركت حمل و نقل خودرو براي ارسال به آدرس خانه خود ارسال مي شود. پس از آن مي توانيد پرداخت يا درخواست تجديدنظر كنيد.
خوب آماده باشيد

اگر بخواهيد اطلاعات بيشتري در مورد قوانين ترافيكي در هلند بدست آوريد، اجاره خودرو پارسي  خوشحال خواهد شد كه به شما در راه شما كمك كند! 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۸:۲۳

به روز كردن فهرست ثبت سفارش خودرو

كيا

سايت ثبت سفارش خودرو (ثبتارش) كه به مدت 6 ماه بسته بود، فهرست خودروهاي سواري مجاز براي ورود به كشور را به روز كرد.
اگرچه در فهرست 58 گانه خودروهاي سواري مجاز به واردات، برندهايي همچون  لوازم يدكي كيا، بي ام و، بورگوارد، رنو، نيسان، تويوتا، سيتروئن، سانگ يانگ، ميتسوبيشي و هيوندا به چشم مي خورند و خودروهاي با حجم موتور بالاتر از 2500 سي سي همچنان اجازه واردات ندارند اما ثبت سفارشي صورت نمي گيرد.

لوازم كيا

بر اساس اين گزارش به روز رساني سايت ثبت سفارش خودرو در حالي است كه مجتبي خسروتاج از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو تا جمعه 8 دي خبر داده و گفته بود: البته تا زماني كه مجوز ثبت سفارش همراه با سود بازرگاني و ميزان تعرفه ها اعلام نشود ثبت سفارش انجام نخواهد شد.
برخي فعالان حوزه واردات خودرو به نقل از وزير صنعت خبر داده بودند كه مجوز و دستورالعمل ثبت سفارش خودرو تا روز چهارشنبه 6 دي باز مي شود اما خسروتاج رئيس سازمان توسعه تجارت با  قطعات يدكي كيا بيان اينكه خود در جلسه با وزير حضور داشته است آن را ناشي از برداشت نادرست برخي حاضران در جلسه دانست. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۵:۵۱

معاينه فني خودرو هاي سبك

كيا

افزايش تعداد مراكز معاينه فني خودروهاي  قطعات يدكي كيا سبك توسط استانداري و وزارت كشور تعيين و به شهرداري ابلاغ شده است .
قريب به 10 سال است كه مراكز معاينه فني خودروهاي سبك در حال خدمت رساني به مردم مي باشند و منحصرا به معاينه خودروهاي سبك ختم نمي شود؛ چراكه موتورسيكلت ها نيز در اين مراكز معاينه فني مي شوند.
در مراكز معاينه فني علاوه برمعاينه موتورسيكلت ها، تست دو ديفرانسيل خودرو، تست هيدرواستاتيك كه مختص خودروهاي گاز سوز مي باشد و تست چشمي انجام مي شود .
درغرب كشور فقط در استان همدان تست هاي لازم جهت معاينه خودروهاي گازسوز انجام مي شود.
مدت اعتبار برگ معاينه فني خودرو هاي سبك : مدت اعتبار خودروهاي سبك عمومي بسته به سال توليد 3 تا 6 ماه مي باشد و همچنين خودروهاي شخصي كه صفر مي باشند به مدت 5 سال معاف از معاينه فني و بعد از اين مدت پس از دريافت برگ معاينه فني به مدت 1 سال اعتبار دارد.

لوازم كيا

در مورد خودروهايي لوازم يدكي كيا  كه داراي برگ معاينه فني مي باشند و بعد از مدتي دچار نقص فني مي شوند : در چنين مواردي برگ معاينه فني خودرو باطل مي شود و فرد در صورت بروز هرگونه نقص فني و يا تصادف بايد به مراگز معاينه فني جهت معاينه مجدد مراجعه كرده و برگ معاينه فني جديد دريافت كند.
نظارت و بازرسي مراكز به صورت اتفاقي است، نماينده و يا بازرس از طرف سازمان خودرويي معيوب جهت معاينه فني به مراكز برده و پس از معاينه در صورت تخلف به سازمان اطلاع داده و رسيدگي لازم صورت مي گيرد.

قطعات كيا

اداره محيط زيست استان با استفاده از دستگاه  لوازم كيا كاليبراسيون خودروهاي موجود را تست و در صورت تخلف به سازمان معاينه فني خودرو هاي سبك اخطار مي دهد.
مراجعه مردم به مراكز معاينه فني سفرهاي ايمن تر و همچنين كاهش مصرف سوخت را به دنبال دارد و در اين زمينه بايد فرهنگسازي شود چراكه مراجعه به اين مراكز هزينه نيست بلكه سرمايه گذاري است 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۱۱

نسل دوم پيكانتو وارد بازار شد

كيا

 

معرفي نسل دوم پيكانتو در مالزي آغاز شد.
خودروساز لوازم كيا پيكانتو مدل 2018 را روز 10 ژانويه 2018 براي اين كشور عرضه خواهد كرد.
نسل سوم پيكانتو داراي طول 3595 ميلي متر، عرض 1595 ميلي متر، ارتفاع 1485 ميلي متر و فاصله بين دو محور 2400 ميلي متر است. ارتفاع آن از سطح زمين 141 ميلي متر است. اين خودرو در سراسر دنيا با سه گزينه موتور به فروش مي رسد. آپشن پايه اين خودرو 1.0 ليتري MPI دمش طبيعي سه سيلندر بنزيني با قدرت 67 اسب بخار و گشتاور 96 نيوتون متر است. سپس موتور 1.25 ليتري MPI دمش طبيعي چهار سيلندر بنزيني اين خودرو با قدرت 84 اسب بخار و گشتاور 122 نيوتون متر قرار دارد.

لوازم يدكي كيا

آپشن موتور ممتاز اين خودرو نيز 1.0 ليتري T-GDi توربوشارژ سه سيلندر بنزيني با قدرت 100 اسب بخار و گشتاور 172 نيوتون متر است. گزينه هاي گيربكس اين خودرو شامل دستي پنج سرعته و اتوماتيك چهار سرعته است.
گمان مي رود كيا در مالزي قطعات كيا پيكانتو كاملا جديد را با موتور 1.2 ليتري MPI و گيربكس اتوماتيك چهار سرعته عرضه كند.

قطعات يدكي كيا

ويژگي هاي اصلي در اين خودرو شامل چراغ هاي جلوي پروژكتوري با LEDهاي ديد در روز، دستگيره هاي در كرومي، چراغ هاي عقب LED، ورودي بدون سويچ، سيستم سرگرمي با نمايشگر لمسي 7 اينچي و اپل كارپلي و اندرويد اتو، دوربين ديد پشت، ESC، HSC و شش كيسه هوا است.
كيا هنوز قيمت پيكانتو 2018 را در مالزي اعلام نكرده است. پيش فروش اين خودرو اكنون به صورت آنلاين انجام مي شود. 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]