در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۶:۰۸

بازار ايران و برنامه هاي ليفان

ليفان

كمپاني قطعات يدكي ليفان نامي شناخته شده براي ما ايرانيان است. شركتي كه با مدل 520 وارد دنياي خودروسازي شد و از اوايل حضورش در بازارهاي جهاني، به ايران هم آمد تا نخستين محصول را توسط كرمان موتور در ايران عرضه كند. اما اكنون و در سال 2015 ليفان كه دهمين سال خودروساز شدن خود را جشن مي‌گيرد، فاصله زيادي از آن روزهاي خود دارد. هرچند كه هنوز هم نه در بازارهاي جهاني و نه حتي در بازار خود چين حرف زيادي براي گفتن در برابر رقباي هم‌وطن و خارجي‌اش ندارد، اما آن‌طور كه به نظر مي‌رسيد ليفان در حال برداشتن گام‌هاي بلندي براي ارتقاي محصولات و تبديل شدن به يك خودروساز معتبر و قابل اطمينان جهاني است.

قطعات ليفان

ايران يكي از بازارهاي مهم و بزرگ لوازم يدكي ليفان است و بنابراين طبيعي است كه ليفان توجهي ويژه به بازار كشور ما داشته باشد. بر اين اساس با همكاري شريك تجاري خود، يعني كرمان موتور، قصد دارد كه به‌زودي به پرتيراژترين خودروساز خارجي بازار ايران تبديل شود. به همين دليل و به‌منظور گسترش همكاري بين ليفان و كرمان موتور، هياتي بلندپايه از مديران ارشد كمپاني ليفان به رهبري آقاي مين شانگ مديرعامل و مالك كمپاني ليفان در آذر ماه سال جاري وارد ايران شدند تا ضمن بازديد از خطوط توليد و امكانات كرمان موتور، مذاكراتي را نيز جهت افزايش توليد و برنامه‌هاي پيش رو با مسئولين كرمان موتور داشته باشند.
.

لوازم ليفان

مديرعامل ليفان، با اشاره به تجربه موفق همكاري با يك خودروساز بخش خصوصي در ايران اضافه كرد: در آخرين جلسه با مديرعامل كرمان موتور مقرر شد تا در سال آينده شاهد توليد و عرضه 60 هزار دستگاه خودروي ليفان در بازار ايران باشيم.” [1] همچنين در جريان اين ديدارها، مارك تيمبر مديرعامل شركت صادرات ليفان اعلام كرد”: به‌زودي خودرو ليفان 720 كه در ابتداي امسال به سبد محصولات اين شركت اضافه شده است، در بازار ايران عرضه خواهد شد.وي از برنامه‌ريزي براي توليد و عرضه دو محصول ليفان X50 و ليفان 820 براي سال آينده خبر داد و گفت: محصول ايكس 50 يك خودرو شاسي‌بلند كوچك و ليفان 820 يك خودرو صندوقدار طويل بوده و به لحاظ رقابتي نزديك‌ترين محصول به تويوتا كمري محسوب مي‌شود. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۱:۳۸

صادرات محصولات ليفان

ليفان

درزمينهٔ صادرات شركت ليفان توانسته در 51 كشور دنيا قطعات يدكي ليفان محصولاتش را به فروش برساند و نكته جالب هم اينجاست كه از سال 2001 ميلادي تا به امروز، موتورسيكلت‌هاي اين شركت در كشور ژاپن هم فروخته شده و از سال 2003 ميلادي نيز مجوز صادرات به 18 كشور اروپايي را هم اخذ نموده‌اند. اين شركت از نظر صادرات خودرو هم رشد بسياري را شاهد بوده و به‌طوري‌كه حجم اين صادرات از 4/990 دستگاه در سال 2007 ميلادي به 60,000 دستگاه در سال 2013 ميلادي افزايش يافته است. شايد در يك نگاه، اين عدد چندان چشمگير نباشد ولي اين نكته را هم نبايد از ياد برد كه هيچ‌گاه مجموع صادرات خودروسازان وطني‌مان در بهترين شرايط نيز به اين رقم نزديك نشده است. هم‌اكنون، مهم‌ترين بازارهاي صادراتي خودروهاي ليفان را كشورهايي همچون برزيل، شيلي، روسيه، جمهوري آذربايجان، اتيوپي، ايران و عراق و… تشكيل مي‌دهند.

 

قطعات ليفان

در حال حاضر ارزش‌هاي شركت لوازم يدكي ليفان بر سه ركن قرار دارد: نوآوري، صادرات و شهرت نيك. به همين سبب هم است كه به مسئله تحقيق و توسعه به‌عنوان عامل كليدي رشد و سودآوري نگريسته مي‌شود و در اين راستا نيز، ليفان يك مركز پژوهشي پيشرفته، با صرف هزينه‌اي معادل 200 ميليون يوآن بنيان‌گذاري نموده است كه در آن تمامي امور مربوط به يك خودرو اعم از طراحي بدنه، پيشرانه، شاسي و آناليز صدا و لرزش و… انجام مي‌گيرد. همچنين در اين مجموعه، پيش از ارائه هر خودروي جديدي به بازار، حداقل 16 تست حرفه‌اي بر روي تمامي اجزاي آن صورت مي‌پذيرد. از جديدترين دستاوردهاي اين موسسه را هم مي‌توان توسعه و تكوين پيشرانه‌هاي 2.4 ليتري، برشمرد.

لوازم ليفان

در حال حاضر، عمده توليدات شركت ليفان شامل را مدل‌هايي همچون 320،330،520i و 530،620،630،720،820 و كراس‌اوورهاي X50 و X60 دربر مي‌گيرد. همچنين قرار است كه در آينده‌اي نزديك، مدل‌هاي همچون X40،X70 و X80 هم به اين ليست اضافه شوند.در مجموع اين كمپاني توانسته در سال 2013 ميلادي، تعداد 370,800 دستگاه خودرو، 1,488,900 دستگاه موتورسيكلت و همچنين 3,563,100 عدد پيشرانه را توليد نمايد كه درآمدي معادل 26 ميليارد يوآن را نصيب آن نموده است. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۶:۰۱

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

مقامات فرودگاه بين المللي سنت لوئيس لامبرت گزارش دادند كه در سه ماهه اول اوبر و لايتف مجاز به جمع آوري و رها كردن مسافرين، درآمد حاصل از حمل و نقل زميني ديگر به ميزان 1 درصد افزايش يافته است.

 

روندا همون-نيبروگ، مدير فرودگاه، گفت كه درآمد حاصل از پاركينگ ها، گاراژها، شركت هاي كرايه اتومبيل، تاكسي ها و وانت ها در ماه هاي سپتامبر، اكتبر و نوامبر 12.1 ميليون دلار بوده است.

درآمد ناشي از پاركينگ و اجاره خودرو به ترتيب به ميزان 0.4٪ و 7.2٪ افزايش يافت. به طور خلاصه، درآمد ناشي از استفاده از وانت مشترك به ميزان 15.3 درصد كاهش يافت و وانت تاكسي 19.5 درصد كاهش يافت كه به هزينه هاي تاكسي در هر سفر به فرودگاه رسيد.

با اين حال، اجاره خودرو پارسي گزارش داد كه به كميسيون فرودگاهي كه با هزينه هاي جديد سوار شدن، سهم فرودگاه از درآمد حمل و نقل زميني 607،000 دلار بيشتر از همان دوره سه ماهه در 2016 است.

شركت پارسي ، اجاره اتومبيل بين المللي، اعلام كرد گسترش عمليات خود را در جزيره مديترانه اي از مالت، باز كردن يك محل در محل ترمينال در كنار اجاره خودرو پارسي .

عمليات سبز حركت در مالت در سه سال گذشته به طور پيوسته رشد يافته است و اكنون به عنوان يك نام تجاري برتر در كشور در نظر گرفته شده است.

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو در تهران

شركت كرايه خودرو و وان به تازگي دهمين سالگرد خود را جشن گرفت و اكنون در بيش از 30 كشور اروپايي، آمريكاي شمالي و مركزي و خاورميانه فعاليت دارد.

اجاره خودرو پارسي دفتر شعبه جديدي را در امتداد ايندياناپوليس “نمايندگي رديف” افتتاح كرده است.

مركز تجاري 1000متر مربع بيش از دو برابر اندازه محل قبلي خود است. علاوه بر اين، دفتر شعبه جديد به مشتريان كه نياز به اجاره اجناس را دارند، در حالي كه وسايل نقليه آنها در حال تعمير و نگهداري است، به گفته شركت مي باشد.

پل اونون، معاون رئيس جمهور و مدير كل شركت هاي سازماني در اينديان، گفت: اين انتقال به خصوص مهم است، زيرا او بار ديگر تعهد ما را براي برآورده ساختن تقاضا براي اجاره خودرو ارزان راحت و گزينه هاي تحرك، هم در سطح محلي و هم در سطح بين المللي تقويت مي كند.”

منبع:  

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۰۳:۴۴

دايوان عالي كشور اجاره

ديوان عالي كشور به نفع حمايت از حقوق حريم خصوصي براي افرادي كه در سه ماهه اول پرونده هاي اجاره ماشين به عنوان رانندگان مجاز در قراردادهاي اجاره خودرو ذكر نشده است، تكيه مي كند.

 

اين پرونده شامل رنت ماشين ، كه در سال 2014 توسط يك سرباز دولتي پنسيلوانيا كشته شد.

بردار خودرو اجاره اي را از بودجه رانندگي كرد، كه تحت نام نامزدش امضا شده است.

از آنجا كه برد مجاز به رانندگي وسيله نقليه نبود، افسر ماشين را جستجو كرد و 49 عدد هروئين پيدا كرد.

دايوان عالي كشور اجاره

دايوان عالي كشور اجاره

شرايط قرارداد اجاره

چندين تن از دادگاه هاي عالي دادگستري تأييد كردند كه در حالي كه يك راننده بدون راننده ممكن است شرايط قرارداد اجاره اي را نقض كند، حتي اگر شخص ذكر شده راننده اجازه دهد، لزوما اين بدان معني نيست كه پليس مي تواند بدون رانندگي يك وسيله نقليه اجاره كند.

عدالت سونيا سوتومايور گفت كه اجازه دادن به پليس براي جستجوي وسايل نقليه اجاره اي با رانندگان بدون راننده، تمام اتومبيل هاي اجاره اي را بدون توقف احتمالي متوقف مي كند.

رئيس دادگستري آقاي جان رابرتز جونيور اشاره كرد كه اجاره دهندگان مجوز دادن ديگران به رانندگي يك وسيله نقليه اجاره اي غيرمعمول نيستند.

برخي از قضات همچنين اعلام كردند كه تخلفات ديگر قرارداد اجاره ماشين منجر به رانندگي پرونده هاي قانون اساسي نمي شود.

عدالت آنتوني . كندي استدلال كرد كه برد تصميم گرفت كه اين فهرست را باقي بگذارد و نامزدي بارد نام او را به توافق برساند و باير به خودرو متصل نخواهد شد.

بودجه اجاره خودرو

قضات مورد بحث قرار گرفتند كه آيا اين امر تغييري در بودجه داشته باشد، اگر بودجه حاوي مقرراتي مبني بر اينكه رانندگان بدون راننده ممكن است توسط نيروهاي انتظامي مورد جستجو قرار گيرند.

رابرت ملت اجاره خودرو ، وكيل ، گفت كه ممكن است سرباز داراي مجوز بود اگر او بودجه تماس گرفت و اين شركت اجازه به جستجوي وسيله نقليه.

عدالت استفن جي پيشنهاد كرد كه حفاظت از اصلاحات چهارم براي هر راننده بدون راننده باقي مي ماند، در صورتي كه راننده خودرو را ربود و يا جرم را با رانندگي آن مرتكب نشده است.

دادگاه عالي تعيين كننده زمان بندي حكم نهايي خود در پرونده نيست. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۰:۲۲

ليفان در رقابت شاسي بلندهاي كامپكت شده

ليفان

قطعات يدكي ليفان وارد رقابت  خودرويي با  شاسي بلندهاي كامپكت شده است. ورود اين خودروساز چيني به اين رقابت با محصول جديد Pengfei رقم خواهد خورد. گفته مي‌شود اين خودرو در ماه سپتامبر وارد بازار داخلي چين ميشود . اساساً ظاهر اين خودرو شبيه هر شاسي‌بلند چيني ديگر است و شاهد ستون مشكي، جلوپنجره بسيار درخشان و براق، قوس‌هاي چرخ مشكي و رينگ‌هاي بسيار كوچك آن هستيم.

قطعات ليفان

البته اين خودرو براي كمپاني‌اي چون لوازم يدكي ليفان بد نيست. چراغ‌هاي اين خودرو نسبتاً مدرن بوده و نشان بزرگ ليفان نيز نشان از شجاعت اين كمپاني دارد. خروجي‌هاي اگزوز نيز مناسب در سپر جاي گرفته شده است. از نظر ابعادي اين خودرو كاملاً با كلاس خود همخواني داشته و طول/عرض/ارتفاع آن به ترتيب برابر با 4390/1820/1715 ميلي‌متر بوده و فاصله بين محورها نيز 2610 ميلي‌متر است.

لوازم ليفان

رقباي اين نسل از پيشرانه‌هاي كوچك و توربو استفاده مي‌كنند اما ليفان Pengfei از پيشرانه 2 ليتري تنفس طبيعي با خروجي كم 141 اسبي سود مي‌برد. اين پيشرانه به يك گيربكس 6 سرعته دستي يا 5 سرعته اتوماتيك متصل شده و قدرت خود را به چرخ‌هاي جلو ميفرستد. در كل به نظر مي‌رسد ليفان Pengfei خودروي مناسبي باشد اما نبايد به آن لقب هيجان‌انگيز داد. اين خودرو ابعاد خوبي داشته و بهاي آن نيز احتمالاً مناسب خواهد بود اما پيشرانه ضعيف و عجيب آن را در مرتبه‌اي پايين قرار مي‌دهد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۰۴:۴۸

شركت ها و نمايندگان اجاره خودرو

مديران اجرايي، مديران اجرايي و كاركنان شركتهاي تجاري، شركتهاي حقوقي و شركتهاي مستقل، 6-7 نوامبر در مركز شهر هيلتون ميامي، يك شهر جديد و هتل مقر جديد براي كنفرانس سالانه، گرد هم آمدند.

 

در حال حاضر در سال ششم، اجلاس اجاره خودرو 251 اپراتور و نمايندگي فروش اجاره ماشين را پذيرفت. شركت كنندگان از چندين كشور از جمله ايسلند، نيوزيلند، اسپانيا، آلمان، پاناما و برزيل سفر كردند.

در اين سال، يك رويداد افزايشي افتتاح شد. در يك روز كامل برنامه نويسي در 8 نوامبر، كنفرانس ناوگان حمل و نقل در نظر دارد موضوع مربوط به تحرك هوشمند، از جمله وسايل نقليه مشترك و متصل و سيستم هاي حمل و نقل هوشمند باشد.

دستورالعمل اجلاس اجاره خودرو بر روي موضوع “مردم، فرايندها و سود” تمركز كرده است – ضروري است كه عمليات اجاره اي كارآمد و سودآور اجاره شود.

شركت ها و نمايندگان اجاره ماشين

شركت ها و نمايندگان اجاره خودرو

سخنگوي شركت اجاره ماشين

مايك پيتچر، سخنگوي، نويسنده و مشاور رهبري، سخنراني كليدي را با عنوان “هفت ائتلاف رهبري براي نژاد جديد رهبر” ارائه داد. همانطور كه مدير عامل شركت اجاره خودرو در تهران ، رنت ماشين با افزايش مشاركت كاركنان، نتايج كمتري را به دست آورد. او هفتمين را به عنوان خنده، يادگيري، گوش دادن، زبان، ، ميراث، و عشق ارائه داد.

جلسه ناوگان جم، يك بلوك دو ساعته برنامه نويسي اختصاص داده شده به مسائل ناوگان در اجاره اتومبيل، براي چهارمين سال متوالي بازگشته است.

اقتصاد اجاره خودرو

اقتصاددان ارشد شركت اجاره خودرو ، در مورد نحوه توفان هاروي، ايرما و ماريا در ناوگان خود در “بازخواني تصوير بزرگ 2017 و فراتر از آن” بحث كرد. براساس گزارش ، تجاري، دولت و ناوگان حمل و نقل اجاره اي مي تواند به تعداد زيادي به عنوان 18،500 واحد.

نيل آبرامز، بنيانگذار گروه مشاوره ابرامز، بيش از 40 سال دانش صنعت را به سمينار خود «تكامل صنايع دست اندركاران شخصي – و آنچه كه به اپراتورهاي اجاره اي امروزه مي دهد» به ارمغان آورده است.

او ارزيابي رشته هاي اصلي، حق راي دادن و بازار هاي مستقل براي درك تاثير مدل هاي جديد حمل و نقل، از جمله انتقال به وسايل نقليه الكتريكي و وسايل نقليه مستقل.

سمينارهاي متعددي بهترين شيوه براي اجراي يك كار اجاره ماشين را ارائه دادند.

موضوعات شامل فهم پردازش پرداخت، ايجاد نام تجاري از طريق رسانه هاي اجتماعي، چگونگي جلوگيري از اشتباهات حسابداري عمومي، ابزار پيشگيري از دعوي قضايي و راه هاي تقويت شاخص رضايت مشتري (CSI).

دو سمينار در اسپانيايي براي شركت كنندگان در آمريكاي لاتين ارائه شد.

نشست صبح روز دوشنبه، نشست آمريكاي لاتين به پرسش هاي مربوط به چالش هاي خاصي كه با اپراتورهاي اجاره اتومبيل در آمريكاي لاتين مواجه شد، پاسخ داد.

شركت كنندگان فرصت هاي مختلفي براي شبكه در سراسر رويداد داشتند، از جمله پذيرش سالن نمايشگاه، شام مشتري و شكستن شبكه. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۰۲:۱۵

11 ژانويه 2018

خودروسازان ايراني و مشتريان

 

هيونداي

خودروسازان ايراني همواره خسته و بي‌حالند قطعات يدكي هيونداي  و از فقر و نداري خود به‌كرات مي‌نالند. پول و وام را سخت دوست داشته و از رنج و زحمت فراري و گريزانند! عشق غريبي به نطق و خطابه داشته و از دل و جان، جماعت عكاس را خواهانند. خودروسازان ايراني، شعبده‌بازاني بس ماهرند و در فن تردستي كمتر همتايي در اين عالم دارند. آن‌ها گنجشك را چه عرض كنم، به وقتش مورچه را رنگ نموده و به‌جاي پورشه مي‌فروشند!

قطعات هيونداي

خودروسازاني ايراني مشتريان خوبي دارند؛ لوازم يدكي هيونداي  مشترياني چنان شيدا كه در شعله عشق دوست به‌تمامي فنا گشته‌اند. مگر نه اينكه از قديم گفته‌اند هر چه از دوست رسد نيكوست. خودروسازان ايراني دل در گرو چنين مشترياني دارند و از شماري “نق‌زن” و “پررو” بسي بيزارند!خودروسازان ايراني اهل رقابتند، اما رقابت در ميداني تك نفره كه در آن از رقيب خبيث هيچ اثري نيست!

لوازم هيونداي

خودروسازان ايراني بسي زود رنجند، روحيه شديداً حساس و لطيفي دارند. از ژرمن‌ها و ژاپني‌هاي عبوس و دقيق، سخت قطعات هيونداي دلگيرند و كره‌اي‌هاي پرمدعا را چندان خوش نمي‌دارند؛ اما در عوض، پِكني‌ها و پاريسي‌هاي مهربان را يار غمخوار و شريك ثابت خود مي‌دانند! 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۰۰:۰۰

خطاي ديد هنگام چرخيدن رينگ و لاستيك

كيا

اگرچه چشمان شما مي‌تواند سرعت‌هاي لوازم يدكي كيا فريم بيشتري را تشخيص دهد اما عموماً مغز تنها مي‌تواند در هر ثانيه تعداد 10 تا 15 تصوير را محاسبه و به آن واكنش نشان دهد. البته اين اعداد به واسطه تمرين‌هاي خاص مغزي و بسته به اينكه كدام بخش از چشم باعث برگرداندن اطلاعات مي‌شوند مي‌توانند افزايش يابند.
در بحث چرخ خودرو، بهترين راه اين است كه روي چگونگي حركت پره‌ها نسبت به سرعت پردازش سيستم ديداري خودتان تمركز كنيد. خب با يك مثال موضوع را شرح مي‌دهيم.

لوازم كيا

فرض كنيد رينگي داراي 4 پره بوده و هركدام در زاويه‌ي 90 درجه نسبت به يكديگر قرار گرفته‌اند و يك پره در موقعيت ساعت 12  قطعات يدكي كيا به‌صورت عمودي قرار دارد. اگر چرخ كمي به‌سوي جلو و موقعيت ساعت 2 حركت كند، مغز شما فريم بعدي را پردازش خواهد كرد به گونه‌اي كه چرخ طبق معمول در جهت رو به جلو حركت خواهد نمود.
هرچند، اگر چرخ با سرعتي بچرخد كه پره‌ها به فاصله‌ي 90 درجه‌ي دور چرخش خود برسند (موقعيت ساعت 3، 6، 9 و يا 12)، مغز شما گول خورده و فكر خواهد كرد كه چرخ ساكن باقي مانده و اين‌گونه به نظر مي‌رسد كه پره‌ها در موقعيت‌هاي اصلي خود ايستاده‌اند (درحالي‌كه اين‌گونه نبوده و آن‌ها مي‌چرخند).

قطعات كيا

اثر معكوس زماني ظاهر مي‌شود كه چرخ به سرعتي مي‌رسد كه پره‌ي واقع در موقعيت ساعت 12 در موقعيتي همانند ساعت 11 مي‌چرخد. مغز شما پس از اين كار نقطه‌ها را به هم پيوند داده و اين‌گونه نتيجه‌گيري  لوازم كيا خواهد كرد كه چرخ به سمت عقب مي‌چرخد.
بنابراين بجاي اينكه مغز شما چرخش در جهت عقربه‌هاي ساعت را به طرف ساعت 11 تفسير كند، به دليل نبودن سرعت پردازش آن را در جهت چرخش به عقب تفسير خواهد كرد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۴:۱۶

برنامه ها و توليد خودرو جديد هيونداي و كيا در آمريكا

هيونداي

 

ظاهراً لوازم كيا و هيونداي كمپاني گفته  اند كه برنامه‌هايي براي سرمايه‌گذاري 3.1 ميليارد دلاري ظرف در سال  هاي آينده در آمريكا داشته اند  و پيش روي  كمپاني‌هايي چون فورد و جنرال موتورز در بحث تهديدات دونالد ترامپ براي وضع تعرفه‌هاي سنگين مي‌باشد.

كيا

بخشي از اين سرمايه‌گذاري در كارخانه‌اي جديد خواهد بود كه به‌صورت ويژه به توليد مدل‌هاي لوكس خودرو ها خواهد پرداخت.  اين كمپاني ها اميد دارند تا سال 2021 تعداد 6 مدل جديد از خ

محصولات خودرا معرفي نمايند. در اين كارخانه همچنين شاسي‌بلندهاي مخصوص بازار آمريكا توليد خواهد شد. اين ميزان سرمايه‌گذاري در نظر گرفته شده 50 درصد بيشتر از سرمايه‌گذاري 5 سال گذشته‌ي قطعات كيا و هيونداي در آمريكا بوده است. در دوره‌ي ذكر شده تنها 2.1 ميليارد دلار سرمايه‌ي شركت در اين آمريكا صرف شده بوده است.

قطعات هيونداي

مديرعامل  لوازم هيونداي در مصاحبه‌اي كه اوايل هفته با رسانه‌هاي عمومي داشته گفته است:
ما انتظار داريم اقتصاد آمريكا به سمت بهبود پيش رود و به دنبال قول‌هاي ترامپ مبني بر ايجاد 1 ميليون شغل در 5 سال تقاضاها براي خودروهاي مختلف افزايش پيدا كند. ما به‌طور فعال معرفي مدل‌هاي جديدي كه تقاضاي زياد دارند را در دستور كار قرار خواهيم داد.

قطعات كيا

اما قطعات هيونداي و كيا اولين كمپاني‌هايي نيستند كه اين  استراتژي مبني بر سرمايه‌گذاري و توليد بيشتر را در نظر گرفته‌اند. اخيراً فورد برنامه‌هاي جديد  خود را  براي افزايش توليد در آمريكا را اعلام كرد. فيات كرايسلر نيز بيش از يك سال پيش گفته بود كه سرمايه‌گذاري سنگيني را در تأسيسات توليد ميشيگان خود انجام خواهد داد. تويوتا نيز به همين ترتيب توسط ترامپ تهديد به وضع تعرفه‌هاي سنگين بر كرولاهاي توليدي در مكزيك خواهد شد. 

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۲:۲۹

كوچكترين كراس اوور هيونداي

هيونداي

 

كرتا  كوچك‌ترين و جديد ترين كراس‌اوور قطعات هيونداي است و براي بازارهاي خاص و ويژه  طراحي شده است. اين خودرو كه با نام IX25 هم شناخته مي‌شود توسط سرمايه‌گذاري مشترك هيونداي و شركت چيني «Beijing Grou» توسعه يافته و توليد آن در آوريل 2014 در چين آغاز شده است. همچنين كرتا يا IX25 علاوه بر چين در كشورهاي ديگري چون هند و روسيه هم توليد مي‌شود.

قطعات هيونداي

لوازم هيونداي براي اولين بار كرتا را در برزيل معرفي كرده است و قصد دارد به‌زودي آن‌را در اين كشور هم توليد نمايد. البته هيونداي براي برزيلي‌ها نسخهٔ فيس‌ليفت شده‌اي از كرتا را طراحي كرده است  و آن‌را رسماً در نمايشگاه خودرو سائوپائولو امسال رونمايي كرده . اين مدل فعلاً مخصوص بازار برزيل طراحي شده اما در آينده در ديگر كشورها هم عرضه خواهد شد.

لوازم هيونداي

در اين فيس‌ليفت بيشترين تغييرات در قسمت جلوي خودرو صورت گرفته است و در كل، خودرو از طراحي جسورانه‌تري برخوردار شده است. در قسمت جلو برخي عناصر طراحي   سانتافه الهام گرفته شده است كه شامل يك جلوپنجرهٔ شش‌ضلعي جديد با سه تيغه، سپر جديد با وردي هواي مركزي بزرگ‌تر و پروژكتورهاي جديدي افقي مي‌شود. همچنين گرافيك داخلي چراغ‌هاي جلو هم تغيير كرده و در داخل آن‌ها چراغ‌هاي روشنايي در روز تعبيه شده است. 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]