تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
اجاره خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۴:۱۲

كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

از زماني كه ۹۰% مردان كشور كاشت مو را به عنوان بهترين گزينه انتخاب كرده اند، زنان هم به اين فكر افتادند كه كاشت مو براي آنها هم مي تواند گزينه خوبي باشد كه معمولا اينطور نيست.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

تعداد كمي از زنان به علت ريزش مو مي توانند خواهان اين روش باشند و اين به اين دليل است كه بسياري از زنان ريزش موي پراكنده دارند؛ اين به اين معني است كه زنان معمولا موهاي كم حجم و نازكي در تمام سر خود دارند كه شامل اطراف و پشت سر مي باشد و اين مناطق به عنوان مناطق كمك كننده در مردان شناخته شده است .اين قسمت هايي مي باشد كه موي سر براي پيوند در قسمت هاي ديگر برداشته مي شوند.كاشت مو بانوان

كاشت مو در تهران

در مردان مناطق كمك كننده را مناطق ثابت مي نامند؛ به اين معني كه مو و فوليكول ها در اين قسمت ها تحت تاثير DHT ،كه فوليكول ها را در نقاطي از سر به الگوي طاسي مردانه دچار مي كند، تحت تاثير قرار نمي دهد.

شكل طاسي در زنان در تمامي سر به صورت پراكنده مي باشد. مناطق كمك كننده موي سر زنان تحت تاثيرمنافذ كشنده تسترون ميباشد؛ به اين معني كه اگر شما موي سر را بتراشيد و منافذ آن را در اين مناطق كمك كننده جفت كنيد و در جاي ديگري از سر بكاريد، رشد مو اتفاق مي افتد.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان.

كاشت ابرو

بسياري از دكترها كه سعي در كاشت مو در تهران در نقاط بي ثبات سر را دارند سواي كاري بيهوده انجام دادن به فكر كسب درآمد از بيماران مي باشند .
تفاوت ديگر شكل طاسي در زنان و مردان خط پيشاني آنان مي باشد بر عكس مردان,زنان با تحمل ريزش موي خود هنوز از ريزش موي جلوي سر خود مواظبت مي كنند.

آنان نگران نياز داشتن به كاشت مو در جلوي سر خود نيستند در عوض بيشتر نگران كم حجم شدن موي خود در وسط و پشت سر خود هستند .هر چند كاشت مو تاثير زيادي در حجم مو ندارد و فقط انتقال مو از يك نقطه به نقطه ي ديگر است. كاشت ريش

زنان و كاشت مو

آيا شما كانديد خوبي براي كاشت مو هستيد؟
بر طبق گزارشات تعداد كمي از زنان داوطلب جراحي كاشت مو هستند . تقريبا ۵.۲% از اين روش سود ميبرند.كاشت ابرو

زنان واجد شرايط براي ترميم موي سر:

۱٫زناني كه ريزش موي انان غير هورموني ميباشد
۲٫زناني كه جراحي هاي پلاستيك داشته و بريدگي هايي در اطراف سر خود دارند
۳٫زناني كه شكل طاسي مشخصي مانند مردان در سر خود دارند كه شامل:عقب نشيني موي سر,تارهاي نازك مو و… است.كانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان
۴٫زناني كه موي سر خود را بر اثر صدمه هايي شامل:سوختگي.تصادف يا سوختگي هاي شيميايي از دست داده باشند.كاشت ابرو در تهران

كاشت ريش

با توجه به تحمل كم زنان به انواع شكل طاسي، آنان باز هم بسيار كمتر داوطلب اين عمل جراحي هستند.
اگر شما موي سر خود را به هركدام از دلايل بالا از دست داده ايد ميتوانيد از اين روش استفاده كنيدكانديد هاي مناسب براي كاشت مو بانوان

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۷:۳۰

تحول كاشت مو از گذشته تا امروز

عمل زيبايي كاشت مو ، عملي است كه در آن فوليكول هاي مو از بانك موي پشت سر فرد برداشته شده به ديگر نقاط بدن مانند؛ سر ، ابرو ، ريش ، مژه و سبيل انتقال داده مي شود  .تاريخچه كاشت مو

عمل زيبايي كاشت مو براي زنان نيز كاربرد دارد ولي عمل زيبايي كاشت مو ، بيشتر جهت طاسي هاي نوع مردانه به كار مي رود .
از قرن ۱۹ ، بافتي از پوست سر با منبع اصلي توليد خون در نواحي طاس كاشته مي شد . كاشت ابرو در تهران

كاشت مو

جراحان ژاپني در دهه ۱۹۳۰ از روش هاي جديد كاشت مو در تهران  ، جهت ترميم موي ابرو و مژه هاي آسيب ديده استفاده مي كردند كه با شكست ژاپن در جنگ جهاني دوم ، تلاش هاي ژاپني در جهت عمل پيوند مو براي دو دهه مخفي ماند .

در پايان دهه ي ۱۹۵۰ ، اولين كاشت مو به روش امروزي در افراد با الگوي طاسي مردانه در نيويورك آمريكا ، توسط دكتر Norman Orentreich انجام شد .

تا پيش از انجام عمل كاشت مو توسط دكتر Orentreich ، تصور مي شد موهاي پيوندي ، يا رشد نخواهند كرد يا اگر هم رشد كنند ، رشدي برابر با موهاي اوليه نخواهند داشت ، كه دكتر Orentreich خلاف آن را نشان داد .

كاشت ريش آقايان

تلاش هاي مختلف در جهت عمل كاشت مو ادامه داشت تا اينكه در دهه ي ۱۹۸۰ استفاده از برش هاي نواري جهت كاشت مو رواج يافت .كاشت ابرو

رفته رفته با گذشت زمان ، فوليكول هاي مو به واحدهاي ريزتر و برش ها با فاصله ي كمتر باعث شد تا مو در ناحيه ي گيرنده به شكل طبيعي تري قرار گيرد .

در نهايت پس از پيچ و خم هاي بسيار عمل زيبايي كاشت مو ، تاريخچه ي كاشت مو با پيشرفت هاي زيادي در طي ساليان گذشته منجر به بهبود فرآيند كاشت مو و كاهش عوارض و معايب آن به شكل امروزي گرديد  .

امروزه متداول ترين و كم عارضه ترين روش هاي كاشت مو ،روش هاي FIT،  FUT و روش تركيبي از اين دو روش مي باشد . كاشت ريش

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۵:۲۶

چه افرادي نميتوانند كانديد براي كاشت موي صورت شوند ؟

كاشت ريش آقايان

كاشت موي صورت در ناحيه ي ابرو ، مژه ، ريش و سبيل انجام مي شود ، هنگامي كاشت مو توصيه مي گردد كه با تشخيص پزشك متخصص مو علت ريزش مو در صورت را عامل ژنتيك يا همان ارثي عنوان نمايد ، در اين صورت جهت كاشت مو از بانك موي پشت سر ، گوش و حتي فوليكول هاي اضافه و خارج از خط رويش ريش و سبيل مي توان استفاده نمود .
كاشت ابرو
ايجاد تراكم مناسب از مو در نواحي صورت كه در جذابيت و زيبايي صورت تاثير بسزايي دارند ، توسط يك عمل بسيار تخصصي ، ظريف و حساس انجام مي شود كه اين عمل زيبايي بايد توسط پزشك متخصص با تجربه و داراي مهارت لازم در اين زمينه ، صورت پذيرد .

كاشت ابرو

به دليل ظرافت اجزاي صورت ، عمل كاشت مو در صورت ، با دقت و تكنيك هاي خاصي جهت طبيعي بودن موهاي كاشته شده توسط متخصص رعايت مي گردد .
چه كساني نمي توانند اقدام به كاشت مو در صورت نمايند ؟كاشت مو در تهران

كاشت مو آقايان

● در صورتي كه فرد متقاضي كاشت مو در صورت از بانك موي مناسبي برخوردار نباشد ، نمي توان عمل كاشت مو را انجام داد ، زيرا عمل كاشت مو به دليل حساسيت بالاي مو تنها از طريق تهيه فوليكول هاي خود فرد قابل انجام شدن مي باشد و نمي توان پيوند مو را از فردي به فرد ديگري انجام داد .

● افراد مبتلا به بيماري هايي چون ؛ لوپوس ، ليكن پلان يا پسوريازيس شديد

● بيماران مبتلا به اختلالات انعقاد خون و بيماري هاي عفوني مانند ؛ ايدز و سيفيليس

● افراد تحت شيمي درماني و پرتو درماني

● خانم هاي باردار و شيرده

● افراد مبتلا به ديابت شديد كاشت ابرو در تهران

● زنان مبتلا به اختلالات هورموني مانند تخمدان پلي كيستيك و تيروئيد

● افراد مبتلا به اضطراب و افسردگي شديد

●افراد مبتلا به وسواس كندن موهاي ابرو و صورت

● افراد زير ۳۰ سال به دليل عدم توقف هورمون ريزش مو

● افرادي كه انتظارات نامعقولي از نتيجه ي كاشت مو دارند كاشت ريش

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۱۵:۲۰

خدمات اجاره خودرو در ايران

خدمات اجاره خودرو در ايران بزرگترين خدمات اجاره اتومبيل در تهران با تامين خودرو هاي مورد نياز شما و ارائه قيمت هاي بسيار مناسب در گروه هاي شاسي بلند و سواري و خودرو هاي لوكس و اسپرت كه به دو دسته اجاره اتومبيل هاي ايراني و اجاره ماشين هاي خارجي در ايران. براي اجاره اتومبيل مي بايست حداقل سن 19 سال و حداكثر سن 70 و داراي گواهينامه رانندگي معتبر از جمهوري اسلامي ايران و يا داشتن گواهينامه بين المللي كه در صورت نياز به صدور گواهينامه بين المللي شما مي توانيد با تماس با شركت اجاره خودرو پارسي و درخواست آن و ارايه مدارك شناسايي.

گواهينامه بين المللي خود را بعد از چند روز كاري دريافت نماييد. زماني كه شما يك ماشين از شركت اجاره خودرو پارسي كرايه كرديد نمي توانيد خودروي رنت شده را به فرد ديگري واگذار نماييد مگر با هماهنگي شركت و لازم به ذكر است خودرو هاي اين شركت به صورت ساعتي و اجاره ماشين روزانه و اجاره ماشين هفتگي و اجاره ماشين ماهيانه با شرايط و قيمت ويژه ارايه مي گردد.

چگونه مي توانم يك ماشين با قيمت خوب اجاره كنم؟

خدمات اجاره خودرو در ايران شما با مراجه به ليست قيمت اجاره ماشين و انتخاب ماشين مورد نظر خود و تماس با شركت از طريق شماره تلفن 0912200068  از پيشنهاد و تخفيفات ويژه مطلع شويد. همچنين با تماس با شركت اجاره اتومبيل پارسي و مشورت با كارشناسان اجاره اتومبيل سوالات و راهنمايي هاي مورد نياز خود را در مورد اطلاعات فني اتومبيل ها و قيمت و شرايط ويژه كرايه اتومبيل را پرسيده و يك انتخاب مناسب داشته باشيد. .

ناوگان كرايه اتومبيل براي هر نياز

خدمات اجاره خودرو در ايران اجاره خودرو براي مديران ارشد  اجاره ماشين براي كاركنان شركت هاي دولتي و خصوصي _اجاره وسايل نقليه تجاري و اداري _تخصصي (كسب و كار) وسايل نقليه _اجاره اتومبيل براي نياز شخصي .

چرا اجاره خودرو

اجاره اتومبيل يكي از گزينه مورد نظر بسياري از شركت ها در سراسر جهان است كه رنت ماشين آن را نه فقط در صرفه جويي در هزينه هاي قابل توجهي به ارمغان مي آورد بلكه زحمات اداري كاهش مي يابد و كاهش ريسك در خطر ارزش فروش مجدد، هزينه تعمير و نگهداري و الگوهاي استفاده. اتومبيل هاي شركت اجاره خودرو پارسي بسار مجلل هستند و شما مي توانيد با رنت يك خودرو مناسب براي سفر هاي درون شهري و بيرون شهري عالي براي خود و خانواده خود فراهم كنيد و خاطرات شيرين به همراه داشته باشيد.

رنت ماشين

ما با ناوگان گسترده از بهترين، خودرو هاي معتبر در جهان از جمله مرسدس بنز، بي ام و ، تويوتا و كيا و هيوندايي و اجاره انواع اتومبيل ايران با اتومبيل هاي استثنايي ما و خدمات برتر بي نظير ما، شما هم مي توانيد تجربه سفر در سبك لوكس. اجاره ماشين در تهران و ماشين در تمامي شهرستان هاي كشور عزيزمان ، رنت خودرو براي شما به صورت اجاره روزانه، هفتگي، ماهانه و سالانه مي باشد. كرايه خودرو در تهران با درخواست شما يا از طريق انلاين و يا به صورت كرايه خودرو به صورت تلفني و يا به صورت حضوري در دفتر شركت واقع در شهرك غرب مي توانيد رزرو نماييد.

خدمات اجاره خودرو در ايران شركت اجاره خودرو پارسي مي داند زمان براي شما مشتريان عزيز بسيار ارزشمند است لذا كرايه اتومبيل درخواستي شما را درب منزل و يا تحويل خودرو در محل به درخواست شما توسط كادر مجرب اين شركت انجام مي گيرد.

  ما همراه شما هستيم

خدمات اجاره خودرو در ايران شركت اجاره خودرو پارسي داراي انواع اتومبيل هاي روز دنيا مي باشد و شما مي توانيد با رنت خودرو خارجي (اجاره بنز،اجاره بي ام و، اجاره اپتيما و ماكسيما و تويوتا) و اجاره انواع خودرو ايراني ( اجاره 206، اجاره پرشيا ، اجاره پرايد، اجاره ماشين ارزان قيمت و زانتيا و انواع ماشين چيني ) و انواع خودروهاي شاسي بلند و ديگر خودرو هاي اين شركت كه با مراجعه به ليست قيمت اجاره خودرو و انتخاب خودرو مورد نظرتان و رزرو آن به كارهاي تشريفاتي و يا سفرهاي درون شهري و سفر هاي برون شهري خود رسيده و با امكانات خدماتي اين شركت ديكر نيازي به خريد موقت اتومبيل نداريد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۱۲:۰۲

نكته هاي اجاره اتومبيل

_نوع تيپ بندي:

در اجاره خودروكه انواع آنها بطور كامل در سايت اجاره ماشين پارسي معرفي گرديده است كه بطور خلاصه شامل خودرو هاي شاسي بلند و سواري و كروك و كوپه و سواري ون خودرو تشريفات  مي باشد.

_قيمت اجاره خودرو:

نكته هاي اجاره اتومبيل شما مي توانيد نسبت به بودجه در نظر گرفته براي اجاره خودرو و تعداد روز هايي كه نيازمند اجاره ماشين و يا اجاره ماشين عروس با راننده هستيد خودروي مورد نظر را انتخاب كنيد.

_نياز شما از خودروي اجاره اي:

رنت ماشين مثال شما براي يك قرار ملاقات كاري خود نياز مند يك خودروي تشريفاتي مي باشيد و يا براي مسافرت درون شهري و يا برون شهري نياز مند يك خودروي شاسي بلند قدرتمند و يا يك خودروي سواري خانوادگي مي باشيد كه آسايش و راحتي شما را تامين كند. و يا در مواردي كه شما براي امور داخل شهر نيازمند يك خودرو بدون راننده و يا خودرو اجاره اي با راننده باشيد كه از وسايل نقليه عمومي استفاده نكنيد ، شما مي توانيد يك خودروي كم مصرف و با قيمت مناسب كرايه كنيد. خودرو ها با توجه به نيازي كه شما داريد تنوع مختلفي دارند كه مي توانند نياز شما را بر طرف كنند.

اجاره ماشين تشريفات و ترانسفر فرودگاه :

نكته هاي اجاره اتومبيل براي ملاقات هاي كاري خود با شركت هاي داخلي و خارجي و مراسم هاي كاري ميتوانيد يك خودروي تشريفاتي مدرن با راننده اجاره كنيد. اين خودرو ها شامل اجاره خودرو بنز و اجاره بي ام و اجاري خودرو اپتيما و اجاره ماشين بنز S500 و اجاره ماشين كيا مي باشد. اين خودرو ها خودرو هاي كاملا تشريفاتي و فول امكانات مي باشند كه براي جلسات كاري شما بسيار مناسب است.

مقايسه خودرو ها از لحاظ شكل ظاهري و قيمت اجاره خودرو:

نكته هاي اجاره اتومبيل خودرو هاي اجاره اي شاسي بلند: تنوع ماشين هاي شاسي بلند پارسي بسيار زياد است و شامل اجاره بي ام ، اجاره خودرو بنز و اجاره ماشين كيا و ،اجاره تويوتا لندكروز ، اجاره هيونداي ، اجاره توسان، اجارهIX55 و اجاره اسپورتيج مي باشد و اجاره تويوتا و اجاره خودرو ايراني و چيني . شما توجه به بودجه و انتظاري كه از خودرو داريد مي توانيد از بين اين خودرو ها ماشين مورد نظر را انتخاب كنيد. اجاره خودرو بي ام و اجاره ماشين بنز c200 و اجاره كمري در عين قدرت و امكانات بالا قيمت اجاره ماشين بيشتر و روزانه بالاي 1 ميليون تومان مي باشد.

اگر مي خواهيد خودروي قدرتمند كه لذت سواري شاسي بلند را بطور كامل به شما مي دهد با قيمت مناسب تر داشته باشيد مي توانيد انواع تويوتا را انتخاب كنيد كه قيمت آن بين 500 هزار تا 1 ميليون تومان مي باشد. ديگر خودرو هاي شاسي بلند به قدرتمندي ديگر خودرو ها نيست ولي قيمت اجاره خودروي روزانه آنها مناسب است.

اجاره خودرو سواري:

نكته هاي اجاره اتومبيل اگر براي مسافرت و يا استفاده روزانه نيازمند يك ماشين با قيمت مناسب و سواري لذت بخش و فول امكانات نياز منديد اجاره ماشين اپتيما و اجاره خودرو سوناتا و يا اجاره ماشين آزرا مناسب حال شما مي باشد. اجاره خودرو سواري ارزان قيمت: اگر براي رفت و آمد در داخل شهر نياز مند يك اجاره ماشين مي باشيد و استفاده از وسايل نقليه براي شما مرقوم به صرفه نيست شما مي توانيد با اجاره ماشين پريا و يا اجاره پژو 206 و اجاره پرايد يا اجاره ماشين ايراني و اجاره ماشين ارزان قيمت ايراني و چيني نياز خود را بر طرف سازيد.

اجاره خودرو هاي اسپرت:

نكته هاي اجاره اتومبيل اجاره ماشين هاي اسپرت و ماشين هاي اجاره اي اين خودرو ها معمولا كروك ، كوپه و دو درب مي باشند و شامل اجاره ماشين بي ام و Z4 ، اجاره ماشين بي ام و 630 و اجاره ماشين بنز C200 و اجاره هيونداي ولستر مي باشد. اجاره ماشين هاي ارزان قيمت: شما براي اجاره ماشين هاي ارزان قيمت و اجاره خودرو قيمت مناسب با توجه به ليست قيمت اجاره ماشين بدون راننده مي توانيد ماشين مناسب خود را انتخاب كرده و با دفتر اجاره ماشين پارسي تماس گرفته و هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد

اجاره ماشين عروس:

شما براي اجاره ماشين و اجاره ماشين عروس و اجاره خودرو بدون راننده براي مراسم عروسي و ليست ماشين هاي اجاره اي اين شركت با ما تماس بگيريد. ماشين عروس ايراني و اچاره ماشين عروس خارجي با توجه به بودجه و نياز شما به صورت ساعتي و روزانه ماشين هاي اجاره داده مي شوند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۸:۰۲

چه مقدار ريزش مو طبيعي است

چه مقدار ريزش مو طبيعي است ريزش مو مشكل بسياري از افراد است ، تا جايي كه گاهي بر اثر آن فرد به مشكلات رواني از قبيل افسردگي و اضطراب مبتلا مي‌شود.

جهت آشنايي بيشتر با اين مشكل، گفتگوي زير را با دكتر بهروز باريك‌بين، متخصص بيماري‌هاي پوست و مو و عضو هيات علمي دانشگاه شهيد بهشتي بخوانيد.

چه زماني مي‌توانيم بگوييم فردي مبتلا به ريزش مو شده است؟

چه مقدار ريزش مو طبيعي است به‌طور كلي اگر فرد در طول روز بين ۵۰ تا ۱۰۰ تار موي خود را از دست بدهد، ريزش موي طبيعي دارد. اين موها، موهاي مرده هستند. اگر اين موها را كه معمولا با دست كشيدن به سر و شانه زدن به دست مي‌آيند، نگاه كنيد، متوجه مي‌شويد كه انتهاي سفيدي دارند.

كاشت ريش

بعضي‌ها فكر مي‌كنند چون موها مرده اند و مي‌ريزند، ديگر جاي آنها مويي در نخواهد آمد. در حالي كه اين‌طور نيست و جاي موهاي مرده ريخته، رويش مجدد مو خواهيم داشت و جاي نگراني نيست. ولي به طور كلي تا زماني كه ۲۵ درصد تراكم موها كم نشود، فرد معمولا شكايتي از كم شدن موهايش ندارد.

آيا نوع ريزش مو در خانم‌ها و آقايان متفاوت است؟

چه مقدار ريزش مو طبيعي است بله، در آقايان معمولا ريزش مو بسيار شايع است، طوري كه مي‌گويند ۹۰ درصد آقايان درجاتي از ريزش موي مردانه را دارند. اين عامل هم به ژنتيك مربوط مي‌شود و هم به مسايل هورموني.

كاشت مو

به‌طور كلي اگر فرد در طول روز بين ۵۰ تا ۱۰۰ تار موي خود را از دست بدهد، ريزش موي طبيعي دارد. اين موها، موهاي مرده هستند.

ريزش مو در آقايان به اين شكل است كه از قسمت شقيقه‌ها شروع مي‌شود و به تدريج عقب‌تر رفته و حالت مثلثي شكل به خود مي‌گيرد و در نهايت موهاي فرق سر، كم و نازك مي شوند.

در همه اين ناحيه‌ها به هم مي‌چسبند و ممكن است هيچ تار مويي روي سرشان نماند، به جز قسمت‌هايي كه حساس به هورمون مردانه نيستند، مانند كناره‌هاي گوش و پشت سر.

اين الگو براي خانم‌ها به چه شكلي است؟

چه مقدار ريزش مو طبيعي است در خانم ها هم علت‌هاي مختلفي براي ريزش مو وجود دارد:يكي از شايع‌ترين علت‌هاي ريزش مو در خانم‌ها، كمبود آهن است. معمولا به دليل خون‌ريزي‌هاي ماهانه و رژيم‌هاي لاغري سختي كه بعضي از خانم‌ها مي‌گيرند، يا دچار كم‌خوني شده و يا ذخيره آهن بدنشان كم مي‌شود.

علت شايع ديگر در خانم‌ها مانند آقايان مسايل ژنتيكي است، يعني خانم‌ها هم دچار ريزش موي مردانه مي‌شوند اما طرح ريزش مو در خانم‌‌ها با آقايان فرق دارد.

كاشت ابرو

در خانم‌ها معمولا خط جلوي سر حفظ مي‌شود و تراكم موها در قسمت فرق و جلوي سر كم مي شود و خانم‌ها احساس مي‌كنند زماني كه فرق باز مي‌كنند كف سرشان پيداست و موهايشان نازك شده اند.

گاهي اين مساله آن‌قدر در خانم‌ها شديد است كه قسمت جلوي سرشان مانند آقايان خالي مي‌شود، ولي معمولا آنچه كه در خانم‌ها ديده مي‌شود، كاهش تراكم مو است نه طاسي.

آيا مصرف مواد مختلف براي شستشو، حالت دادن، رنگ كردن مو و … در ريزش مو موثر است؟

استفاده از مواد خارجي، كاشت ابرو در تهران فقط جنس موها را خراب مي‌كند و معمولا باعث ريزش مو نمي‌شود.گاهي ممكن است موادي مانند فركننده‌هاي دايمي مو يا موادي كه فرهاي مو را باز مي‌كنند، آن‌قدر قوي باشند كه موها را كاملا از ته شكسته و ريزش موي شديدي ايجاد كنند.

پس به طور كلي رنگ كردن مو، فر كردن، سشوار زدن، استفاده از برس‌هاي دندانه‌ريز كه مي‌توانند موها را بكنند، استفاده از ژل‌ها كه مي‌توانند موها را به هم بچسبانند، استفاده از گيره‌‌ها و كش‌هاي مو كه موها را تحت فشار قرار مي‌دهند، همه مي‌توانند به موي سر آسيب برسانند و مقدار ريزش مو را بيشتر كنند اما اين ريزش دايمي نيست و موهاي تازه جاي آنها را مي‌گيرند.

 

بيماري‌ها چطور؟

ببينيد، فوليكول‌هاي مو كاملا زنده اند و تحت تاثير شرايط عمومي بدن مانند بيماري‌هاي تب‌دار، حمله قلبي، زايمان، كشيدن سيگار و … قرار مي‌گيرند كه اين عوامل مي توانند باعث ريزش مو شوند.

افراد براي درمان و جلوگيري از ريزش مو چه بايد كنند؟

كاشت مو در تهران چنانچه ميزان ريزش مو بيشتر از حدي بود كه در بالا ذكر شد، بايد به پزشك متخصص پوست و مو مراجعه كنند تا علت ريزش مو مشخص شود و درمان لازم صورت گيرد.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۵:۰۸

انواع مختلف طاسي سر

ريزش مو يا طاسي  از جمله عوارض ناخوشايندي است كه درمان آن نياز به صرف زمان و هزينه هاي هنگفتي دارد ، لذا آگاهي از انواع طاسي و روش درمان آن در كاهش استرس ايجاد شده در فرد بسيار موثر مي باشد .
طاسي يا ريزش مو داراي ۳ نوع مختلف مي باشد :
۱٫ طاسي مردانه
۲٫ طاسي منطقه اي
۴٫ طاسي تلوژن افلوويوم كاشت مو
۵٫ طاسي مردانه
اين نوع طاسي شايع ترين علت نازكي و ريزش مو در زنان و مردان محسوب مي شود ،  در اثر وراثت ايجاد شده و به آن ريزش موي ارثي – هورموني يا آلوپسي آندروژنتيك گفته مي شود .
كاشت ابرو
اين نوع طاسي در مردان با شروع سن بلوغ آغاز شده و در زنان نيز از سن بلوغ همراه با يك اختلال سيستم غدد درون ريز ايجاد مي گردد .
از آنجا كه طاسي نوعي واكنش فيزيولوژيك بدن نسبت به هورمون هاي جنسي در افراد مستعد ژنتيكي است ، طاسي در مردان بيماري محسوب نمي شود .
در طاسي آلوپسي آندروژنتيك ابتدا موها نازك و كوتاه تر مي شوند و در نهايت مي ريزند كه به آن پديده ي مينياتوري شدن ،گفته مي شود .

كاشت ريش

فوليكول موهاي ناحيه ي سر به دو دسته تقسيم مي شوند ؛

۱■ فوليكول قسمت جلو و فرق سر كه نسبت به هورمون مردانه حساس هستند .

۲■ فوليكول قسمت طرفين و پشت سر كه نسبت به هورمون مردانه حساس نيستند .كاشت ابرو در تهران

در عارضه ي طاسي ،ريزش مو از شقيقه ها شروع مي شود و سپس فرق سر را درگير مي نمائيد .
در زنان مستعد طاسي ارثي – هورموني ، به طور معمول ريزش مو از مركز سر از دهه ي ۲۰ تا ۳۰ آغاز مي گردد .
بهترين روش درماني در مورد طاسي ارثي – هورموني ، عمل زيبايي كاشت مو و پيوند مو مي باشد .
● طاسي منطقه اي
در اين نوع طاسي كه يك بيماري شايع به علت ناشناخته است ، ريزش مو بدون ايجاد جاي زخم در ناحيه اي از نواحي مو دار بدن ايجاد مي شود .
ريزش مو به صورت يك ناحيه گرد يا بيضي شكل بوده و ممكن است به صورت گسترده تمام پوست سر و موهاي بدن را درگير نمايد .
طاسي منطقه اي در زنان و مردان به طور يكسان و در سنين كمتر از ۴۰ سال و در هر سني مشاهده مي شود .
استرس در ايجاد چنين نوع طاسي در افراد بسيار موثر است .
درمان قطعي براي طاسي منطقه اي وجود ندارد اما مينوكسيديل موضعي ، انترالين ، ليزرتراپي كم توان ، استروئيدهاي موضعي و درمان هاي تركيبي در درمان اين نوع ريزش مو موثر مي باشند .
● تلوژن افلوويوم
در اين طاسي بدون ايجاد التهاب يا جوشگاه زخم ، پس از ۳ الي ۵ هفته از ايجاد استرس ، مو شروع به ريزش دسته اي در هنگام حمام رفتن و يا شانه كردن مي كند

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۲:۰۱

بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان

مردان در سنين مختلف ممكن است در اثر سانحه ، جراحي ، سوختگي ، استرس و حتي در اثر عامل ژنتيك ، داراي ريش و سبيل پر پشتي نبوده و يا به ريزش ناحيه اي مو در ريش و سبيل دچار گردند .كاشت ريش و سبيل جهت درمان اين نوع عارضه در مردان ، ابتدا با مراجعه به پزشك متخصص مو و تشخيص  علت دقيق عامل ايجاد كننده ي ريزش مو در ريش و سبيل ، به درمان مورد نياز اقدام خواهد شد .بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
در برخي موارد با از بين بردن عامل ايجاد كننده، ريزش مو در ريش و يا سبيل متوقف شده و مجددا موها رشد خواهند كرد ، به عنوان مثال در افرادي كه استرس و فشار رواني بالايي را تحمل مي كنند ، با از بين بردن اين عامل ، ريزش مو متوقف و تراكم مناسبي از مو در ريش و سبيل ايجاد خواهد شد .بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان كاشت مو
روش كاشت ريش و سبيل طبيعي ، آخرين راه حل ايجاد تراكم مو در اين نواحي از صورت مي باشد ، زيرا در صورتي كه بتوان با داروهاي موضعي و درماني ، ريزش مو را متوقف و تراكم مناسبي از مو را ايجاد نمود ، كاشت مو و پيوند مو در اين نواحي بيهوده خواهد بود .
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، روش هاي مختلف جراحي وجود دارد كه به اين نوع جراحي عمل زيبايي كاشت و پيوند مو گفته مي شود .

دو روش متداول FIT و FUT ، از جمله روش هاي رايج و موفق در زمينه كاشت ريش و سبيل طبيعي هستند كه با انجام سالانه هزاران عمل كاشت گرافت در سراسر دنيا ، آزمون و آزمايش هاي مختلفي را با موفقيت پشت سر گذاشته اند .
روش كاشت ريش و سبيل با متد FIT كاشت ابرو
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
در اين روش ، جهت كاشت مو از بانك موي پشت سر فرد كه در مقابل هورمون ريزش مقاوم هستند ، استفاده مي گردد .
در روش FIT ، به كمك دستگاهي به نام پانچ ، گرافت هاي مو از ريشه خارج شده ، پس از جداسازي ناخالصي هايي چون چربي و پوسته ، استريل مي شوند و در نهايت متخصص فوليكول هاي مو را به صورت تك به تك در خط رويش طراحي شده ي ريش يا سبيل توسط پانچ مي كارد . كاشت ريش

در اين روش بدون جراحي و نياز به بخيه زدن ، مي توان حجم مورد نياز از مو را از بانك موي پشت سر فرد برداشت نمود .
روش كاشت ريش و سبيل با متد FUT
در اين روش ، متخصص با ايجاد بيحسي موضعي ،بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان به كمك جراحي ، نوار باريكي از فوليكول هاي مو را از بانك موي پشت سر فرد جدا نموده ، محل برداشت مو بخيه زده مي شود و فوليكول هاي مو با دقت از هم جدا مي شوند و به صورت جداگانه در خط رويش طراحي شده ي ريش يا سبيل با ايجاد شكاف هاي بسيار ريز و با كمك ابزار مخصوص جراحي ، با دقت و ظرافت بالاي كاشته مي شوند .
در روش FUT ، مي توان حجم بالايي از فوليكول هاي مورد نياز را طي يك جلسه برداشت و كاشت نمود .
اما بهترين روش كاشت ريش و سبيل طبيعي كدام روش است ؟

اگرچه در روش FUT مي توان حجم بالايي از فوليكول مورد نياز را برداشت و تراكم بالايي از مو را ايجاد نمود ، اما اين روش به دليل نياز به جراحي و بخيه كردن ، مورد قبول افرادي كه از جراحي و جاي اسكار پس از آن ترس دارند ، نيست .
بهترين روش براي كاشت موي صورت و ريش طبيعي آقايان
روش FIT ، جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، روش مناسب تري خواهد بود زيرا جهت كاشت ريش و سبيل طبيعي ، تراكم بالايي از فوليكول هاي مو نياز نخواهد بود و مي توان حجم مورد نيازي از فوليكول ها را بدون نياز به جراحي در محل برداشت ، خارج نموده و همچنين با تراكم مناسبي در محل كاشت بدون جراحي ، به كاشت موي طبيعي در ريش يا سبيل اقدام نمود
نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۵:۰۰

اجاره ماشين فرانسوي

اجاره ماشين فرانسوي اجاره ماشين : موضع‌گيري اخير دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريكا در قبال «توافق هسته‌اي» و حمله او به برجام، نگراني‌هاي را در مورد سرنوشت قراردادهاي خارجي خودروسازي ايران به‌وجود آورده، اجاره ماشين اين در حالي است كه رصد مواضع كشورهاي اروپايي به‌خصوص فرانسوي‌ها نشان مي‌دهد آنها قصدي مبني‌بر لغو اين قراردادها ندارند.

اجاره ماشين : پس از توافق هسته‌اي و برجام، خودروسازان فرانسوي جزو اولين شركت‌هاي خارجي بودند كه اقدام به عقد تفاهم‌نامه و قرارداد با شركت‌هاي خودروساز ايراني كردند. بر اين اساس، پژو با ايران خودرو قرارداد همكاري مشتركي به امضا رساند و رنويي‌ها نيز با ايدرو وارد فاز شراكت شدند و سيتروئن هم اقدام به امضاي تفاهم‌نامه همكاري مشترك با سايپا كرد.

اجاره خودرو

اجاره ماشين فرانسوي اجاره خودرو : حالا با توجه به اظهارات اخير رئيس‌جمهور آمريكا و شائبه‌هايي كه در مورد خروج اين كشور از برجام ايجاد شده، نگراني‌هايي درباره سرنوشت قراردادهاي موردنظر نيز به‌وجود آمده است. اجاره خودرو اين در شرايطي است كه مواضع كشورهاي اروپايي و همسو نشدن آنها با ايالات‌متحده آمريكا، نشان مي‌دهد خودروسازان فرانسوي عزمي براي خروج از ايران يا تعليق فعاليت خود در كشور ندارند.اتفاقا اواخر هفته گذشته نيز وزير امور خارجه آمريكا اعلام كرد اين كشور به‌دنبال سنگ اندازي در مسير تجارت كشورهاي اروپايي با ايران نيست.

كرايه ماشين

اجاره ماشين فرانسوي كرايه ماشين : هرچند البته خروج آمريكا از كرايه ماشين برجام مشكلاتي را بر سر راه فعاليت شركت‌هاي اروپايي در ايران ايجاد خواهد كرد، اما اين اتفاق الزاما به معناي خروج آنها از كشور و لغو قراردادهايشان با خودروسازان ايراني نيست.

اجاره ماشين

اجاره ماشين فرانسوي اجاره ماشين : به اعتقاد برخي كارشناسان، حتي سرمايه‌گذاري احتمالي پژوسيتروئن در بازار آمريكا نيز نمي‌تواند فعلا مانعي بر سر راه حضور اين شركت در ايران باشد؛ زيرا برنامه حضور آنها در آمريكا يك پروسه ۱۰‌ساله است. اجاره ماشين نكته ديگر اما اينجاست كه خودروسازان خارجي حاضر در ايران به‌خصوص فرانسوي ها، واكنش منفي و نگران‌كننده‌اي نسبت به اظهارات اخير ترامپ نشان نداده وحرفي رنت ماشين از رفتن و تعليق قراردادها نيز نزده‌اند.

نويسنده :safaralamo
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۸:۲۱

اجاره خودرو

اجاره خودرو لامبورگيني

اجاره خودرو لامبورگيني شركت خودروسازي لامبورگيني به مناسبت حضور 50 ساله خود در بازار ژاپن، يك نسخه ويژه از خودروي لامبورگيني اونتادور S رودستر را مخصوص براي بازار اين كشور آماده كرد.
اجاره خودرو دليل بسيار خوبي وجود دارد كه چرا شركت خودروسازي لامبورگيني تصميم به انتشار نسخه‌هاي ويژه از خودروي اونتادور S رودستر گرفته است، زيرا اين شركت دومين بازار بزرگ خود را در كشور ژاپن دارد و براي قدرداني از مشتريان ژاپني خود، نسخه‌هاي ويژه از لامبورگيني اونتادور S رودستر آماده كرده است.

رنت ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني باتوجه به اطلاعات ارائه شده از سوي شركت سازنده، اين خودرو در 5 مدل مختلف آماده شده است كه با نقاشي خاص بدنه خود، يادآور عناصر مهم طبيعت در فرهنگ ژاپني‌ها خواهد بود كه شامل “آب”، “خاك”، “باد”، “آتش” و “آسمان” مي‌شود كه در نمايشگاه اختصاصي لامبورگيني در شهر توكيو ژاپن، نسخه “آب” آن در معرض ديد عموم قرار گرفته است كه نقاشي بدنه آن يادآور اين عنصر بسيار مهم در طبيعت خواهد بود، هرچند در ويترين‌هاي كنار اين خودرو مي‌توان شاهد مدل‌هاي ديگر بود كه در ابعاد كوچك‌تر (ماكت) رنت ماشين ساخته شده است و بيانگر عناصر ديگر طبيعت هستند.


علاوه بر اين، در داخل كابين اتومبيل هم تغييرات خوبي ايجاد شده است تا با ويژگي‌هاي بيروني اتومبيل سازگار باشد. در اين زمينه از روكش‌هاي چرمي آبي و مشكي رنگ آلكانتارا در داخل كابين استفاده شده است و تزيين آن نيز بر عهده قطعات فيبركربني گذاشته شده است.

اجاره ماشين

اجاره خودرو لامبورگيني براي ساخت مدل‌هاي مختلف اين خودرو، شركت سازنده طي 6 ماه بيش از 100 ساعت زمان صرف كرده است تا به يك تركيب رنگ هماهنگ و جذاب دست پيدا كنند. اين خودرو در مشخصات فني خود دقيقا همانند نسخه‌هاي استاندارد خواهد بود، به اين صورت كه در زير كاپوت اين خودرو درست همانند نسخه كوپه اونتادور S، يكسري تغييرات نرم افزاري بر روي پيشرانه 6.5 ليتري دوازده سيلندر تنفس طبيعي اونتادور اعمال شده است تا با حفظ همان گشتاور 690 نيوتن متري در دور موتور 5500 دور بر دقيقه، شاهد افزايش 40 اسب بخاري قدرت و رسيدن به مرز 740 اسب بخار باشيم كه در عمل باعث شده مقدار زمان شتاب گيري صفر تا صد اين ماشين به 3 ثانيه و اجاره ماشين حداكثر سرعت آن هم به 350 كيلومتر بر ساعت برسد.


اجاره ماشين علاوه بر اين، شركت خودروسازي لامبورگيني براي اولين بار از سيستم فرمان پذيري چرخ‌هاي عقب، درست همانند پورشه 911 نسل جديد استفاده كرده است تا لامبورگيني اونتادور S چه در نسخه كوپه و چه در نسخه رودستر چابكي و فرمان پذيري بهتري در سرعت‌هاي پايين داشته باشد. هرچند با افزايش سرعت اتومبيل زاويه گردش چرخ‌هاي عقب نيز كمتر مي‌شود.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]